PDA

View Full Version : Някой има ли информация по този въпрос?



w0sh
11-07-2011, 10:36
Вчера разбрах от човек, който познавам от друг форум, че негов приятел, който е бил познат в този форум (Не искам да пиша ник, защото другият не знаеше кой е ника му, а моите подозрения може да не са верни. Но той ми каза, че трябва да сме се засичали тук, та затова пиша). Тръгвайки за командировка от дома си, той е преживял тежка автомобилна катастрофа и в момента се намира в окръжна болница в състояние на кома и опасност за живота.

Имате ли информация по този въпрос?

Моля, не разпространявайте тази информация на други лица, които нямат достъп до форума, за да опазим близките му от допълнително напрежение.

bloodyF
11-07-2011, 12:32
не :/
дано да се оправи човека, който и да е той

http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/patnata-obstanovka/story/1597541924-Patishtata_v_stranata_vzeha_novi_dve_jertvi.html

ето тук има информация за катастрофите..ама нищо конкретно..

Disrespect
11-07-2011, 14:31
Аз чух за това днес, разбрах, че се е случило вчера сутринта, чудно как си разбрал толкова бързо..

Както и да е, сигурен съм, че по-старите потребители, които го познават, се надяват бързо да се възстанови.


П.П.
Опитах се да се свържа с него, но телефоните му са изключени..

bloodyF
11-07-2011, 18:00
disrespect, поне да бяхте казали кой е..
някой може да иска да знае все пак, ако му е бил близък..

psychopath
11-07-2011, 20:43
Никаква информация нямам.

Ако смяташ, че може да го познавам... ако може едно ЛС да ми пратиш, че ми минаха какви ли неща през главата. :-o

Disrespect
11-08-2011, 08:07
disrespect, поне да бяхте казали кой е..
някой може да иска да знае все пак, ако му е бил близък..

Близките му знаят.

tuzaro
11-08-2011, 21:35
аз веднага се сетих за В. ама той си е у фейсбук, щом е стар съфорумец би трябвало да го знам, дано се оправи.