PDA

View Full Version : Съвет



C0nnec7
11-07-2011, 10:34
Здравеите,значи с едно момиче сме само приятели (поне за сега де),тя е от даскалото и секи ден като се видим,се шегуваме помежду си,примерно оо мъжа ми и т.н,и някои път стигаме дори до лека прегръдка но нищо повече,как да разбера дали ме харесва,и какво да направя за да пристъпя малко по-напред.Благодаря предварително

gabsit000
11-07-2011, 10:45
да започнеш да я каниш,да излезете и след това да й кажеш за какво иде реч...

SmilezZz
11-07-2011, 10:47
Намекни й. Няма начин да не разбереш дали те харесва или не. Просто ще си проличи , стига да разбереш. Или направо й признаваш чувствата си и рискуваш да загубиш приятелството й.

Mi6inka
11-07-2011, 12:25
Покани я да се видите след даскало :) И... някак си ще усетиш..

HotLife
11-07-2011, 13:09
С тези шеги малко ще ти е трудно. Трябва да й покажеш чувствата си, без да си помисли, че е поредната шега.

2miss4sixty8
11-07-2011, 15:18
кажи й: " абе искаш ли някой път..? " и т.н.

anonymous708973
11-07-2011, 17:12
кажи й: " абе искаш ли някой път..? " и т.н.

Не.
Направи конкретно предложение, но й остави аванс от 2 дни, че да има време да си подреди плановете. Примерно, днес е понеделник, покани я за сряда на билярд. :)

iiordanova
11-07-2011, 17:16
Мхм. Пантерката е права.
Предлагаш и среща конкретно. Примерно петък или събота,защото няма да се оправдае, че "има да учи".
Давай,действай.

sh3_1s_7h3_0n3
11-07-2011, 18:21
Кажи й: "Жено, ма, кога ще излезем посемейному да изпием по едно кафенцИ?" Къде на шега, къде наистина... поне ще видиш дали кълве за нещо друго освен здравей-здрасти. ;)

ohluv
11-07-2011, 18:33
Викни я да разцъката стрийт файтър

sunman
11-07-2011, 19:24
"ОО Мъжа ми!!!
JESUS CHRIST!!!!
:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :-D :-D :grin: :grin:

C0nnec7
11-09-2011, 11:39
Днес,мислех да я попитам дали иска да излезем след даскало,но в едно от междучасията,тя ме целуна (по блузата :oops: ).Та сега мисля да я поканя,но ме е малко страх да не се окаже че всичко е една голяма лъжа и просто да прави всичко това,защото и е така кеф,Даите съвет.

gabsit000
11-09-2011, 11:48
оф какво е това песимистично мислене,момичето те е целунала по бузата,какво още трябва да направи,че да ти покаже,че си пада по теб,давай смело,кви съвети повече искаш...

dimitar_ak
11-09-2011, 11:48
Ей, не ставай за бой. Действай смело. Момичето те харесва.

jeezloxxy
11-09-2011, 16:36
Щом си викате "мъжо" и "жено", знам златен съвет.
Следващия път, когато я видиш, и кресни: "ЖЕНО! САНДВИЧ! СЕГА!".






Ще й се размекнат краката.Believe me.

C0nnec7
11-10-2011, 10:42
Не съм очаквал че това ще стане,но тя започва да се държи много странно,докато сме в училището пред другите,си разменяме прегръдки,целувки и т.н.Добре,но днес след училище тръгвам да си ходя,а тя в същата посока и сме един до друг.Чаках,чаках,но уви не каза нито думичка,само си гледаше пътя и вървеше.Накрая стигнах до блока ми казах чао,тя каза чао като си гледаше в телефона и се разделихме.Какво да правя ?

jeezloxxy
11-10-2011, 10:56
Няма сандвичи за тебе днеска,брато, обърни се към ръцете.

C0nnec7
11-10-2011, 11:11
Ако може да го преведеш.Това с ръцете :D

Ashenvale
11-10-2011, 12:42
Замисли ли се, че може би чака да кажеш нещо ?
Нейния ход приключи, сега е твой ред ... ако схващаш какво искам да ти кажа.

anonymous708973
11-10-2011, 17:12
Щом си викате "мъжо" и "жено", знам златен съвет.
Следващия път, когато я видиш, и кресни: "ЖЕНО! САНДВИЧ! СЕГА!".
Ще й се размекнат краката.Believe me.

Ще му направя сандвич за чудо и приказ, ще му го занеса върху поднос със салфетка и...

... ще му го размажа по физиономията, ако си позволи да ме третира като прислужница. Съвсем друго е да ме помоли, ама това селско отношение може да си го завре, където слънце не огрява.
Знам, че се шегуваше, просто си се представих в такава ситуация.

jeezloxxy
11-10-2011, 17:15
Щом си викате "мъжо" и "жено", знам златен съвет.
Следващия път, когато я видиш, и кресни: "ЖЕНО! САНДВИЧ! СЕГА!".
Ще й се размекнат краката.Believe me.

Ще му направя сандвич за чудо и приказ, ще му го занеса върху поднос със салфетка и...

... ще му го размажа по физиономията, ако си позволи да ме третира като прислужница. Съвсем друго е да ме помоли, ама това селско отношение може да си го завре, където слънце не огрява.
Знам, че се шегуваше, просто си се представих в такава ситуация.

:razz: :razz: :razz:
Без лоши мисли, и аз като цяло съм на твоето мнение, просто счетох за уместно да потроля, както обикновено правя.

C0nnec7
11-10-2011, 17:24
Добре а сега може ли по темата :lol:

Ashenvale
11-10-2011, 17:35
ТЪП ЛИ СИ БЕ ? ПРЕДЛОЖИ И, ТОВА ЧАКА НЕ ГО ЛИ РАЗБРА ? ПФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ.. ..

ADMIRALKA14
11-10-2011, 17:36
Пробвай да я изчеластриш. :lol:

robles
11-10-2011, 20:23
Ако не побързаш утре ще я видиш да целува друг.

Хващаш я утре и й казваш: Жено, ща водя на кафе.
Както ти казаха по-горе, хем майтапчийски, хем сериозно. (Сега си представих как си я хванал през раменете и "Аре, жено, на кафе ща водя", пък тя ти се смейка и ти вика "Кво кафе, бе, мъжо" и ти "Ей ся ш видиш!!" 8-) )

LadyDaisy
11-11-2011, 07:08
:razz:
Пффф, ако продължаваш да чакаш вест от всевишния момичето или ще трябва сама да те разсъблече и употреби или ще си намери друг да свърши мъжката работа!

Hilary_
11-11-2011, 07:12
Покани я да излезете след даскало! ;)

C0nnec7
11-11-2011, 11:24
Така,днес в часа по география,един мои приятел и тя си раздаваха бележки.По случаиност на тръгване намерих една от тях на пода.Сега ще ви прочета какво пише на нея:Приятелят ми (тои) И тя (тя:):
Тои:Защо ме караш да ревнувам?
Тя:Ти от Александър(аз) ли ревнуваш ????
Тои:Ебавам се бе.От тоя геи ли да ревнувам?
Тя:Възможно !
Тои:Ти си луда !
Тя:Много съм си добре.

Това беше на тази бележка.Сега съм супер объркан,но единственото което разбирам от това е че приятелят ми---не ми е приятел.Незнам какво да мисля вече...

LadyDaisy
11-11-2011, 11:52
Така,днес в часа по география,един мои приятел и тя си раздаваха бележки.По случаиност на тръгване намерих една от тях на пода.Сега ще ви прочета какво пише на нея:Приятелят ми (тои) И тя (тя:):
Тои:Защо ме караш да ревнувам?
Тя:Ти от Александър(аз) ли ревнуваш ????
Тои:Ебавам се бе.От тоя геи ли да ревнувам?
Тя:Възможно !
Тои:Ти си луда !
Тя:Много съм си добре.

Това беше на тази бележка.Сега съм супер объркан,но единственото което разбирам от това е че приятелят ми---не ми е приятел.Незнам какво да мисля вече...
За какъв чеп ти е да мислиш!? Действай! Отиди при нея фрасни й една целувка и виж дали ще отвърне. Не знам какво очакваш да ти кажат хората тук...