PDA

View Full Version : Иска ми се да си говорим както преди..



niq17
11-07-2011, 13:47
Сложно е, но ще бъда максимално кратка.На 14 съм и харесвам много момче от клас ми, познаваме се от скоро, той е супер мил..въпросът е,ч е той беше казал на приятелката ми, че не ме харесва..но обеща да не казва на никой за чувствата ми ... и в "интерес на истината" не е казла ан абсолютно никой..но спряхме да общуваме... иска ми се да знае, че знам, че е разбрал за чувствата ми, но....! Често ме гледа..не твърдя, че ме харесва, просто ми се иска да е така...държи се отдръопнато с мен от както разбра, акто го гледам с другите момичета, прегръщат се 9приятелски) носи ги на конче.... и то пред мен, а аз се чувствам ужансо.... на скоро ми хрумна идеята да му напиша смс, но нямам напредствава какво да напиша....и незнам дали изобщо е правилно..иска ми се да си говорим както преди...а да не говорим,че давам толкова много само за една прегръдка, да го усетя до себе си, да го почувствам, да усетя мириса му..чувствам се много хлътнала и незнам какво да правя моля ви дайте съвет..Много от вас ще ме опрекнат..да неопитна съм, малка съм и точно за това търя вашата помощ, благодаря ви за отделеното време.. :)

IseeDEADbodies
11-07-2011, 13:56
*Носи ги на конче* - Ужас ;( ... Метни се от някъде да се избавиш от мъките :S

niq17
11-07-2011, 14:01
*Носи ги на конче* - Ужас ;( ... Метни се от някъде да се избавиш от мъките :S
мен не ме притеснява държанието му към другите,а към мен..

nepowtorima
11-07-2011, 15:01
Ами щом не те харесва нищо не можеш да направиш.
Постъпил е по-добре като се е отдръпнал.. така ще ти е по-лесно да го забравиш. От твоя клас е, постоянно го виждаш - да, трудно ще ти е, но е по-добре за теб да спреш да се измъчваш захласната по него. Спри да измисляш начини да го докопаш - той не иска.. на сила хубост не става!!

HotLife
11-07-2011, 15:03
с това "носи ги на конче" окончателно ме загуби :lol:

SmilezZz
11-07-2011, 15:03
Поговори с него. Обясни му , че си разбрала за случилото се. Обясни му , че не искаш да се държите като непознати , при условие , че сте съученици. Но недей да храниш празни надежди , защото той очевидно не те харесва.

2miss4sixty8
11-07-2011, 15:14
не те харесва..

Mi6inka
11-07-2011, 18:52
Не те харесва, не иска да ти дава надежди. Ще ти мине :)

gabsit000
11-08-2011, 05:17
няма смисъл... ще почувстваш тези неща,но просто не от него... той не те харесва...