PDA

View Full Version : Копелета, сънувам 'баси глупостите... :с



LambOfGod
11-07-2011, 14:22
И вчера сънувах, че си имам къща (на два етажа) и много котки (малко повече от колкото в реалният живот) и всичко беше много хубаво...И нали отидох да си хващам метрото и почнаха да ми падат зъбите, много се шокирах, но си хванах метрото.. Там няква азиатка ми каза, че знае много добре, че пренасям заразата и искам да заразя всички... Хората от метрото искаха да ме изгонят и аз отидох до азиатката, бях много нахъсана и застанах срещу нея и както ми течеше кръв заради зъбите й се изплюх в лицето и й се разкрещях, че за да си тръгна трябва да ме изгони... И тя тръгна да става и констатира, че владее някакво бойно изкуство, когато стана беше много по-висока и по-едра от мен и аз искренно се уплаших и се събудих..

Онзи ден сънувах как се бия с някакъв негър пред Съдебната палата.. :lol:

Днес сънувах, че имам много трева и си я оставям в библиотеката, отидох си в къщи и казах на баба ми, че искам да ми направи манагуа. Тя се изсра в една тенджера и сипа мляко, беше много обидена, когато отказах да го изям. После се върнах в библиотеката да си взема чаделът и там ми направиха забележка, че е много разпилян и ми го пазят цял ден и сигурно през цялото време съм се ебала и аз казах на жената "Ми, аз цял ден четох книги, ти какво прави? " и почнах да я гоня да я бия, защото ме обиди, тя излезе на улицата и се сля с тълпата и аз й крещях "Баси библиотекарката си, вземи прочети една книга!"


И мисля, че ако продължавам да сънувам такива неща ще полудея. :lol:

CupcakeKitty
11-07-2011, 14:28
Е тва последното е мощно :lol:

BadAss
11-07-2011, 14:29
аз сънувам че ме гони розов слон

NightGuardian
11-07-2011, 14:29
tl;dr

за да съм готин. 8)

EinGutesKind
11-07-2011, 14:29
Мила, опитай се да пишеш по-кратичко и систематизирано :( същото се отнася и за щрудел :oops:

nyancat
11-07-2011, 14:30
Днес сънувах, че имам много трева и си я оставям в библиотеката, отидох си в къщи и казах на баба ми, че искам да ми направи манагуа. Тя се изсра в една тенджера и сипа мляко, беше много обидена, когато отказах да го изям. После се върнах в библиотеката да си взема чаделът и там ми направиха забележка, че е много разпилян и ми го пазят цял ден и сигурно през цялото време съм се ебала и аз казах на жената "Ми, аз цял ден четох книги, ти какво прави? " и почнах да я гоня да я бия, защото ме обиди, тя излезе на улицата и се сля с тълпата и аз й крещях "Баси библиотекарката си, вземи прочети една книга!"
:lol:
you made my week. :D

DoubleDMG1
11-07-2011, 14:34
аз мисля да си зема къща на 2 етажа следващата година .. да не говорим че цяла седмица сънувам кошмари и днеска нарочно няма да спа..

Ashenvale
11-07-2011, 14:39
Не съм сънувал от има няма 2 месеца вече :(

nyancat
11-07-2011, 14:41
Аз пък години..по ми е фън така :Д