PDA

View Full Version : Проблем с главата на пениса



xPatka
11-07-2011, 17:18
Имам следния проблем, след полов акт започва да ме смъди и ,да ме боли от едната страна точно на гънката (края на главичката където е най-щироката част). Зачервява се и до няколко дена ме смъди докато се къпя. Възможно ли е да се потрива или пренатоварва?

Докато е в процес на 'възстановяване' се образува по цялата главичка и по цялата гънка нещо бяло много гадно. Не знам гной ли какво е ,но няколко часа след като се изкъпя пак се появява.

Къпя се всеки ден /дори по няколко пъти/ и преди никога не ми се случвало..

joronir
11-07-2011, 17:23
отрежи я

ZeroPoinT
11-07-2011, 17:46
Гадател Магда ще ти каже.

/Снимка? Отде да знам па какво е???/

xPatka
11-07-2011, 18:07
Гадател Магда ще ти каже.

/Снимка? Отде да знам па какво е???/

То няма нищо различно освен тва бялото където се образува..

Mi6inka
11-07-2011, 19:23
Има едни хора, дето учат медицина така доста време, минават през куп неща, за да станат лекари. И другите хора, които не учат медицина и не знаят много неща за здравето си и за това какво им е, ходят при тези първите, за да им помогнат.. Та.. Пробвал ли си да идеш на лекар?

xPatka
11-08-2011, 15:56
Има едни хора, дето учат медицина така доста време, минават през куп неща, за да станат лекари. И другите хора, които не учат медицина и не знаят много неща за здравето си и за това какво им е, ходят при тези първите, за да им помогнат.. Та.. Пробвал ли си да идеш на лекар?

Ne, ne sym. Vyzmojno li e da se e "pretril" ili chesno kazano struva mi se che nali ima edna kojichka koqto e zalepena do glavata na penisa, e mislq ,che moqta se e otlepila. Nqkakvi komentari za tova ?

P.s; nqmam flex type na pc.

Boyman
11-08-2011, 18:46
Кажи на колко години си, и може би ще ти кажа какво е...

xPatka
11-08-2011, 19:28
Кажи на колко години си, и може би ще ти кажа какво е...

na 20 sym.

Boyman
11-08-2011, 20:39
Добре, значи това едва ли е смегма, понеже тя може да се натрупа в резултат от неспазване на добра лична хигиена. Колкото до натрупването... това затруднява ли забелването на препуциума (по-известно като кожичката над главичката) или не оказва влияние? Освен това казваш след полов акт... Възможно е и да има някакво претъркване, което води впоследствие и до зачервяването на шийката на гланса (главичката). Но може и да си се заразил с нещо (гъбички, бактерии, венерическа болест). Моя съвет е да се посъветваш с андролог или уролог, както и да смениш всичкото си лично бельо с ново. Понеже ако са гъбички е сигурно, че ще са се задържали в бельото ти и отново ще се стигне до това положение, аконе и по-лошо. Та както казах - отиди на лекар, проблемът не е за подминаване и отлагане. Успех!

xPatka
11-08-2011, 21:06
Добре, значи това едва ли е смегма, понеже тя може да се натрупа в резултат от неспазване на добра лична хигиена. Колкото до натрупването... това затруднява ли забелването на препуциума (по-известно като кожичката над главичката) или не оказва влияние? Освен това казваш след полов акт... Възможно е и да има някакво претъркване, което води впоследствие и до зачервяването на шийката на гланса (главичката). Но може и да си се заразил с нещо (гъбички, бактерии, венерическа болест). Моя съвет е да се посъветваш с андролог или уролог, както и да смениш всичкото си лично бельо с ново. Понеже ако са гъбички е сигурно, че ще са се задържали в бельото ти и отново ще се стигне до това положение, аконе и по-лошо. Та както казах - отиди на лекар, проблемът не е за подминаване и отлагане. Успех!

Blagodarq ti za byrziq otgovor. Ne ,nqma zatrudnenie pri zabelvaneto na kojata. Prosto kato si go vkaram i useshtam kak se dopira tochno po shiikata ot strani taka i se protyrkva, i pochva da smydi.. v posledstvie spiram da go useshtam, no sled kraq na poloviq akt bolkata se poqvqva. Varianta za venericheska bolest otpada avtomatichno, tei kato ot dosta vreme nasam spq s edin i syshti chovek, taka che nqma s kakvo da sym se zarazil. Za gybichkite i bakteriite - kypq se vseki den, v nqkoi ot dnite po nqkolko pyti, ne mislq che e vyzmojno da e poradi losha higiena.

Boyman
11-09-2011, 12:17
Добре, значи това едва ли е смегма, понеже тя може да се натрупа в резултат от неспазване на добра лична хигиена. Колкото до натрупването... това затруднява ли забелването на препуциума (по-известно като кожичката над главичката) или не оказва влияние? Освен това казваш след полов акт... Възможно е и да има някакво претъркване, което води впоследствие и до зачервяването на шийката на гланса (главичката). Но може и да си се заразил с нещо (гъбички, бактерии, венерическа болест). Моя съвет е да се посъветваш с андролог или уролог, както и да смениш всичкото си лично бельо с ново. Понеже ако са гъбички е сигурно, че ще са се задържали в бельото ти и отново ще се стигне до това положение, аконе и по-лошо. Та както казах - отиди на лекар, проблемът не е за подминаване и отлагане. Успех!

Blagodarq ti za byrziq otgovor. Ne ,nqma zatrudnenie pri zabelvaneto na kojata. Prosto kato si go vkaram i useshtam kak se dopira tochno po shiikata ot strani taka i se protyrkva, i pochva da smydi.. v posledstvie spiram da go useshtam, no sled kraq na poloviq akt bolkata se poqvqva. Varianta za venericheska bolest otpada avtomatichno, tei kato ot dosta vreme nasam spq s edin i syshti chovek, taka che nqma s kakvo da sym se zarazil. Za gybichkite i bakteriite - kypq se vseki den, v nqkoi ot dnite po nqkolko pyti, ne mislq che e vyzmojno da e poradi losha higiena.

Все пак те съветвам да се допиташ до доказал се специалист, понеже аз не уча точно в тази област, но имам някакви общи познания. Не разчитай на всичко, което се пише от всеки... дори и от мен, защото все пак си има хора, които работят в тази област с години.