PDA

View Full Version : Приятелите ми и аз като цяло



pakie
11-07-2011, 17:41
Аз съм на 13 , момче съм и съм от Пловдив. До 4 клас учех в 1 училище, но в 5 клас се преместих в друго. Днес съм седми клас. Наблягам доста на ученето, но да карам по същество.
С един от най-добрите ми приятели, се преместихме от старото в новото училище( тоест сме 7 години заедно ).
С него се виждаме всеки ден в продължение на 7 години.
Когато бяхме 3 клас той ме зарази по Графитите ( Не е нужно да знаете какво е това- аз го описвам най-лесно разбираемо като улично изкуство, рисуване ).. Аз започнах да го практикувам сериозно и станах много добър. Когато дойдохме в новото училище се сприятелихме с още едно момче. 3-мата правихме почти всичко заедно. Мотахме се къде ли не.. И така 2 години.Тази година нещата стоят различно. Едното момче започна да кара планинско колело (маунаин байк) и спря да рисува графити.. Графитите бяха връзката между нас тримата! Бяхме отбор ( Хората които не са запознати доста трудно ще ме разберат ) Това момче ( първото ) се премести да живее на село...С началото на тази учебна година едно ново момче (от отбора) на втория ми приятел дойде в нашия клас. Тотално така да се каже открадна 2рия ми приятел... Като го попитах " Брат, като дойде този и спря да с нас ( аз и момчето сме от 1 клас ). Когато му го казах той се направи, че не е чул и бързо смени темата... Липсва ми времето когато ходехме тримата. По принцип мога да преценям хората.. Това са моите приятели. Някои хора казват , че имат много приятели, но всъщност истинските приятели които ще ти помогнат в нужда ( тези момчета за които говорих досега са такива.) Изпитвал съм нужда и сме преживяли много заедно, но явно нищо не е вечно..
Кажете мнения и ако сте чели темата през ред няма смисъл да поствате несвързаното си мнение което няма нищо общо с текста. Благодаря за отделеното внимание!

ZeroPoinT
11-07-2011, 17:52
Ти само 3 - ма приятели ли имаш? :-o

Ми намери си ново занимание.

Иначе явно си им станал скучен или последния пич е по - интересен от теб... де а знам.

antineutral
11-07-2011, 18:10
Трудно е да се разделиш с хора, с които си делял всичко. Но се случва :) Пътищата на хората затова са пътища, защото понякога вървят успоредно, други се кривят, трети се задънват, четвърти се разширяват и т.н. Ти си си отговорил вече защо се случва така- нищо не е вечно. Както обаче не може да бъде и вечна...вашата раздяла ;)

SmilezZz
11-08-2011, 14:56
Нормално е. Пораснали сте. Не сте онези наивни момченца , които непрекъснато са били заедно. И ги е обединявало нещо. В такава възраст сте вече , че всеки един от вас иска новост - нещо ново , забавно. Много рядко от приятелствата , които са били изградени през детската градина или от началния етап от образованието се запазват. Поговори с тях или с този , с който сте били приятели от 7 години. Но и си "намери" нови приятели.

Fiction7577
11-08-2011, 15:03
Излиза просто, че ако не сте били фенове на графитите, въобще е нямало да сте приятели... особено с второто момче.

Бъди по-общителен, по-отворен, за да не останеш сам, а бързо да си намериш нова компания. Ако толкова държиш на тези двамата, виж с какво се занимават и евентуално се заинтересувай и ти.

pakie
11-09-2011, 08:32
Ти само 3 - ма приятели ли имаш? :-o

Ми намери си ново занимание.

Иначе явно си им станал скучен или последния пич е по - интересен от теб... де а знам.

Ами да.. Ама те са ми наистина добри много време съм делил с тях...
Имам и доста преживяни моменти с тях и не са ми безразлични. Така или иначе ще кандидатсвам и там ще имам нови познати, по късно приятели и т.н
То много хора казват, че имат много приятели, но всъщност това се оказват познати. Аз съм сигурен , ние не сме само познати ние сме много повече, но просто явно обстоятелствата са такива...
:( :smt101

pakie
11-09-2011, 08:35
Излиза просто, че ако не сте били фенове на графитите, въобще е нямало да сте приятели... особено с второто момче.

Бъди по-общителен, по-отворен, за да не останеш сам, а бързо да си намериш нова компания. Ако толкова държиш на тези двамата, виж с какво се занимават и евентуално се заинтересувай и ти.

Ами явно държа на тях, щом пиша тема тук.. :(
Иска ми се пак да сме заедно, не знам.. (може на някой да му прозвучи лигаво ддз)
:?

ZeroPoinT
11-09-2011, 13:33
Успокой се. Ще се превърнеш в зубър. ;)