PDA

View Full Version : Набеждаване



IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 17:42
Здравейте, от няколко седмици насам някакви хора от моето у-ще започнаха да правят страници във Фейсбук имитиращи сценария на филма "Клюкарката" и съответно в тези страници да пишат клюки и неверни неща относно нашия клас...И тъй като не знаем кой е, всички се опитваме да разберем...Добре, ама тъй като малко тази година се посдърпах с едни хора (ние се сдобрихме) и абсолютно всички улики, мотиви за тия страници повечето ми ги прехвърлиха на мен...Писано е и за най-добрата ми приятелка, която ми е споделяла почти и всичко и това съдържание (почти същото) сега се намира във ФБ, което само по себе си е ужасно и естествено, пак към мен води - тя така ми каза. Не мога да разбера защо не ми вярват, при положение, че е писано и за мен, ми на всичкото отгоре пишат и на страницата й, че аз съм този човек. Знам, че ще си кажете, че това сигурно не е никакъв проблем, но за мен е супер гадно и дори не мога да се защитя просто защото няма как - няма никакво доказателство, че не съм аз. И все пак не знам какви са такива приятели, че да си мислят, че съм аз...Според вас ако може нещо да се направи, какво е то? :( :( :(

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 17:52
моля ви,важно е..

ZeroPoinT
11-07-2011, 18:03
Знам, че звучи тъпо, но се опитай да намериш престъпника.

ПЪРВО. Какъв е следващия удар в "Клюкарката"? Така ще успееш да го предскажеш.

ВТОРО. Кой има изгодата да прави такава гадост?
Забележка: Не мисли кой е, а КОЙ НЕ Е. Така е далеч по - лесно.

ТРЕТО. Следи заподозрените. Открий го/ги. Съмнителни хора?

ЧЕТВЪРТО. Второто е МНОГО важно. Но кой има и възможността да го направи? Виж часовете и виж кой седи тогава на фейсбук.

ПЕТО. Води си бележки.

ШЕСТО. Ако искаш пиши ми на ЛС.

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 18:09
Знам, че звучи тъпо, но се опитай да намериш престъпника.

ПЪРВО. Какъв е следващия удар в "Клюкарката"? Така ще успееш да го предскажеш.

ВТОРО. Кой има изгодата да прави такава гадост?
Забележка: Не мисли кой е, а КОЙ НЕ Е. Така е далеч по - лесно.

ТРЕТО. Следи заподозрените. Открий го/ги. Съмнителни хора?

ЧЕТВЪРТО. Второто е МНОГО важно. Но кой има и възможността да го направи? Виж часовете и виж кой седи тогава на фейсбук.

ПЕТО. Води си бележки.

ШЕСТО. Ако искаш пиши ми на ЛС. Мерси, аз вече май разбрах кой е и една приятелка също, но тя е единствената, която ми вярва...Не знам как да накарам и другите да ми вярват...

l0verch0y
11-07-2011, 18:14
Докладвай страницата :)

ZeroPoinT
11-07-2011, 18:15
Мерси, аз вече май разбрах кой е и една приятелка също, но тя е единствената, която ми вярва...Не знам как да накарам и другите да ми вярват...

Ами водиш разследване. Трябва да докажеш, че тя или той е виновен/на.

И накрая представяш във фейсбук да речем отговора. И задължително отговори на въпросите:
ВЪЗМОЖНОСТ?
МОТИВИ?


Но ако не си сигурна на 100 процента, не го пиши.
Хайде успех.

antineutral
11-07-2011, 18:17
Напротив- в твоите ръце е най-силното доказателство, че си невинна- чистата ти съвест, и ти го знаеш. Това, че хората не ти вярват, говори зле за тях, не за теб. Най-доброто, което можеш да направиш, наистина е да откриеш човека, който стои зад всичко това, но не е задължително да го правиш. Това, че някой си там не ти вярва, си е негов проблем, той сам си срива реномето, с идеята да вярва, че си ти- толкова му е багажа ;)

thegreenzombie
11-07-2011, 18:18
от много филмиране, така става..... ако искаш дай линк към страницата + малко инфо за хората, които смяташ, че пишат там, и ще ги наспамим дружно.... кой е с мен :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 18:22
от много филмиране, така става..... ако искаш дай линк към страницата + малко инфо за хората, които смяташ, че пишат там, и ще ги наспамим дружно.... кой е с мен :lol: ХАЙДЕ :grin: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003106254177 Аз съм с теб :-) ПО-скоро е това http://www.facebook.com/event.php?eid=214232528647811

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 18:25
от много филмиране, така става..... ако искаш дай линк към страницата + малко инфо за хората, които смяташ, че пишат там, и ще ги наспамим дружно.... кой е с мен :lol:
Мога да ти дам инфо на ЛС ако искаш

thegreenzombie
11-07-2011, 18:28
тц... крие си всичко.... обаче, ако ти направиш нещо подобно, ще станеш като тях, което не е яко... и ти остава само да разкриеш, кой е, или да се надяваш да ти повчрват и останалите.... макар че това са детинщини, амм това е друг въпрос...

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 18:37
тц... крие си всичко.... обаче, ако ти направиш нещо подобно, ще станеш като тях, което не е яко... и ти остава само да разкриеш, кой е, или да се надяваш да ти повчрват и останалите.... макар че това са детинщини, амм това е друг въпрос... Така е и не бих гонаправила...Както и да е, разбрахме кой е, сега остава да накарам мнозинствово да ми повярва

thegreenzombie
11-07-2011, 18:40
или по-добрия вариант, който аз бих избрала, е да се направиш, че не ти пука и един вид да гледаш над всичко с ирония.... така едва ли ще се жегваш толкова за такива неща... иначе, успех.. дано ти повярват... бтв, кой клас сте :)

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 18:42
или по-добрия вариант, който аз бих избрала, е да се направиш, че не ти пука и един вид да гледаш над всичко с ирония.... така едва ли ще се жегваш толкова за такива неща... иначе, успех.. дано ти повярват... бтв, кой клас сте :) пфф пиклioвци сме - 7-ми, макар че за такива детинщини не сме вече чак толкова малки....май...Как да не се жегвам, като се изсипаха безброй обиди по мой адрес на страницата й....

thegreenzombie
11-07-2011, 18:46
.... нормално е да ти е кофти, като знаеш, че всичките тези простотии не са вярни... амм да не ти пука... заебете facebook и си стойте само в тийна 8) тукк такива работи няма :)

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 18:47
.... нормално е да ти е кофти, като знаеш, че всичките тези простотии не са вярни... амм да не ти пука... заебете facebook и си стойте само в тийна 8) тукк такива работи няма :) Хах, аз точно за това си направих този профил :-D

thegreenzombie
11-07-2011, 18:52
и добре си направила ;-) тук спокойно можеш да си говориш с разни непознати, все едно сте си дружки от години, което е доста яко..... :smt003 .....

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 18:55
Еми то аз и с приятелите даже си не се разбирам така :o То си и личи, де

thegreenzombie
11-07-2011, 19:00
аа без депресии .... пусни си някоя готина песничка, ухили се до ушитее и им тегли по една на всички 8-) .....

ZeroPoinT
11-07-2011, 19:01
Еми то аз и с приятелите даже си не се разбирам така :o То си и личи, де

Мхм. Запомни 2 - та основни въпроса. Именно по тях се води мнозинството. А ако искаш карай в стил " Поаро":

И така, защото не е А. ... Ама всъщност мвотивите и куцат... А защо да не е П. ... Ама на нея не и отива възможността...
И последния е престъпника. Не знаеш какво внимание ще привлечеш така. :)

Айде, целувки.

И да не ти пука, щото тва ти е последна година с тея изчадия ...

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 19:02
аа без депресии .... пусни си някоя готина песничка, ухили се до ушитее и им тегли по една на всички 8-) ..... doing this at the moment 8-) 8-) :-)

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 19:03
Еми то аз и с приятелите даже си не се разбирам така :o То си и личи, де

Мхм. Запомни 2 - та основни въпроса. Именно по тях се води мнозинството. А ако искаш карай в стил " Поаро":

И така, защото не е А. ... Ама всъщност мвотивите и куцат... А защо да не е П. ... Ама на нея не и отива възможността...
И последния е престъпника. Не знаеш какво внимание ще привлечеш така. :)

Айде, целувки.

И да не ти пука, щото тва ти е последна година с тея изчадия ... Не ми е :) Ще остана в музикалното до последно, каквото и да се случи :) :-) ОК ще се опитам

ZeroPoinT
11-07-2011, 19:06
Еми то аз и с приятелите даже си не се разбирам така :o То си и личи, де

Мхм. Запомни 2 - та основни въпроса. Именно по тях се води мнозинството. А ако искаш карай в стил " Поаро":

И така, защото не е А. ... Ама всъщност мвотивите и куцат... А защо да не е П. ... Ама на нея не и отива възможността...
И последния е престъпника. Не знаеш какво внимание ще привлечеш така. :)

Айде, целувки.

И да не ти пука, щото тва ти е последна година с тея изчадия ... Не ми е :) Ще остана в музикалното до последно, каквото и да се случи :) :-) ОК ще се опитам

Тогава внимавай.

CoNviCt
11-07-2011, 19:07
и добре си направила ;-) тук спокойно можеш да си говориш с разни непознати, все едно сте си дружки от години, което е доста яко..... :smt003 .....
как е брооо? 8)

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 19:16
и добре си направила ;-) тук спокойно можеш да си говориш с разни непознати, все едно сте си дружки от години, което е доста яко..... :smt003 .....
как е брооо? 8) Хих, познавате ли се? ^^

Pamaa
11-07-2011, 20:03
Яко е във филма този :-|

IlovEmyPuffYToY
11-07-2011, 20:16
Яко е във филма този :-| То той си е куку :)

thegreenzombie
11-07-2011, 20:28
и добре си направила ;-) тук спокойно можеш да си говориш с разни непознати, все едно сте си дружки от години, което е доста яко..... :smt003 .....
как е брооо? 8) Хих, познавате ли се? ^^

мне, амм не пречи.... броо 8)

Wwwooow
11-08-2011, 13:44
:shock: Лапешка история. . . Човек без работа е създателя на клюкарника.Не се впрягай за глупости, ,,всяко чудо за 3 дена''

Colouring
11-08-2011, 13:48
:lol:

,,всяко чудо за 3 дена''
!!!