PDA

View Full Version : България - дървава или подигравка .. ??



iwetto
11-07-2011, 18:58
Искам да погледнете това Видео и ако можете ми отговорете на въпроса. В каква държава живеем ..?! http://vbox7.com/play:db291ff272

Нормално ли ''ЛЕКАРИ'' така да се подиграват с живота на едно момиче, което може да се каже, че почти нищо не е видяло от живота ..?! Живеем в 21ви век и погледнете какво се случва .. ами нашите деца, внуците ни .. какво ги очаква тях ..??
Колко шум се вдигна покрай изборите, а никой не обръща внимание на случващото се в реалността. Всички обещават едно и също, но никой не го прави..! За това повечето млади хора напускат България, защото нищо не е както трябва и нищо не е на мястото си. Хора без образование и без опит се издигат само заради връзки, а тези които са се трудили не получават нищо. Обичам родината си, но ако хората които я оправляват продължът по тази схема, тук ще останат само бабите и дядовците, за които вече ще е късно да обърнат живота си в нова посока, а младите след време ще забравят родния език. Ще забравят от къде са тръгнали.
Това ли наистина искаме да стане с България .. ?? Можем ли да променим нещо .. ?

Dobbyy
11-08-2011, 17:37
Да, това е България! Уж ние сме бъдещето и ще можем да я променим, но едва ли само аз и ти ще успеем.. Повечето просто не ги интересува и мисля, че държавата "ще загине" тъй да се каже, което е доста трагично.. :(

Dobbyy
11-08-2011, 17:38
Трагично за теб, за мен и за всички останали, защото нашият живот ще бъде съсипан..