PDA

View Full Version : Проблем с Facebook



bebo79
11-07-2011, 20:45
Здравейте,имам следния проблем с Фейсбука.
Когато искам да добавя някой ми се появява следното съобщение

Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.

Случи се с един познат,до тогава нямах този проблем,пишехме си без никакви проблеми,като тръгнах да го добавя обаче Фейса ме изхвърли и преди да вляза отново маркирах няколко неща без да гледам .
Кто тръъгнах да пиша на този човек обаче се появи и друг проблем

" Това съобщение съдържа блокирано съдържание, което е било предварително маркирано като злоупотреба или нежелана поща. Нека се знае , ако мислите, че това е грешка. "


Говорих с него,той казва ,че не ме е блокирвал и нищо не е правил с което да се получи подобно съобщение,явно при мен е проблема.
Писах на старницата на фейса но никакъв отговор.
Благодаря предварително на всеки който може да даде някаква информация или да каже как мога да се оправя с този проблем.

Wax
11-07-2011, 20:46
Означава, че си разгонено копеле...
ейй не се научихте да ползвате Google Translate

bebo79
11-07-2011, 20:53
Означава, че си разгонено копеле...
ейй не се научихте да ползвате Google Translate

За какво става на въпрос ?
Ако някой има подобен проблем може да споделиш,мога да си го преведа ако това имаш в предвид но немога да си реша този проблем.

torVPN
11-08-2011, 06:41
Във фейса са доста назад с информацията, а чак преди няколко дена схванаха, че добавянето на интервал след exe позвололява да се прескачат правилата им.

bebo79
11-08-2011, 07:23
Във фейса са доста назад с информацията, а чак преди няколко дена схванаха, че добавянето на интервал след exe позвололява да се прескачат правилата им.

Не знам какво да кажа вече,знам че имат лимит на поканите(аз обаче там не комуникирам с кой знае колко хорамимам едва 18 познати и приятели),точно за това се отнася и първото съобщение на наглийски.Знам също така ,че през това време аз не съм добавял никой или махал за да се стигне до там.От 2-3 години съм в Фейсбук,не съм запознат с доста неща наистина и си го признавам.
Вече 3-ти ден е така и наистина не знам какво да правя.
След като се случи това влязох в " Настройки на сигурноста" от профила си веднага след това в "Блокирани хора и приложения". Там навсякъде пише ,че нямам блокирани хора.
Знам и предполагам ,че съм направил нещо за да се случи това,защото когато ме изхвърли от профила пишех на моя познат,преди да вляза отново натиснах на няколко места " yes" без да погледна защото не знаех за какво става на въпрос(отвориха се 2 нови прозореца преди да вляза в профила си след като вкарах email и парола)
Много ми се иска да разреша този проблем с писането на съобщения,но не знам как

yamaha436
11-08-2011, 10:42
Това значи че си добавял много хора и са ти отхвърляли поканите и сега си блокиран :-o

torVPN
11-08-2011, 10:50
Позволявай на всякакви приложения/игри да ти ръчкат из профила и това ще ти е най-малкият проблем.

RadioMan
11-08-2011, 12:16
и аз имам същия проблем пращам на 5 човека с общи приятели и приемат и след 2 час съм блокнат съветвам те да пращаш на хора само с общи приятели