PDA

View Full Version : Женски проблем



asdzxccc
11-07-2011, 20:46
Ами такаа.... На един мой приятел гаджето му я боляло сещате се къде и имало някаква подутина.... Питах го дали не я пипал с мръсни ръце или прочие каза, че не е .... Не иска да ходи на гинеколог, аз им препоръчах да отидат тогава до аптеката и да обяснят какъв е проблема, но искали да изчакат, но ме помолиха да попитам така по опитните, да имате представа от какво е ?

bloodyF
11-08-2011, 11:58
омг...тия с приятелите сме ги слушали вече, гинеколог възможно най-бързо, като и кажеш че има вероятност от нещо елементарно после да има проблеми и да няма деца дали няма да отиде? защото наистина от едно леко усложнение после стават много зле нещата..

asdzxccc
11-08-2011, 15:17
не наистина става въпрос за гаджето на моя приятел, не знам дали я сърби или прочие разбрах само, че я е боляло иии та за гинеколог иска ли се разрешение от родител, аз до колкото знам не, но не съм сигурен ....

bloodyF
11-08-2011, 18:02
направление от личен лекар иначе ще я оръсят здраво

а в такъв случай-имаш ебати тактичните приятели:тя има деликатен проблем, той ти го казва, ти го казваш на 100К човека..евала... :x

Mi6inka
11-08-2011, 18:52
не наистина става въпрос за гаджето на моя приятел, не знам дали я сърби или прочие разбрах само, че я е боляло иии та за гинеколог иска ли се разрешение от родител, аз до колкото знам не, но не съм сигурен ....
Не се иска разрешение..

asdzxccc
11-08-2011, 20:37
направление от личен лекар иначе ще я оръсят здраво

а в такъв случай-имаш ебати тактичните приятели:тя има деликатен проблем, той ти го казва, ти го казваш на 100К човека..евала... :x

той поиска да пиша тук :) и благодаря за информацията на всички, вече може да локвате/делвате темата

Rebirthing
11-08-2011, 22:01
Бе тя да не е на 13 ?!
Отива при личния, взима направление за гинеколог и готово...

joanittka
11-18-2011, 08:59
Убеди я за генеколог . Това е опасно ! :-o :-o