PDA

View Full Version : Пиърсинг на хрущяла



Miichelle
11-07-2011, 21:02
Здравейте. Ако не съм уцелила раздела, моля темата да се премести в подходящия. Проблема ми е, че си пробих горния хрущял на ухото преди има-няма 3 месеца. До сега никакви проблеми не съм имала, но преди 1-2 дена започна да се зачервява и да ме боли доста, когато въртя обицата. Въпроса ми е с какво да го мажа или промивам, защото никак не ми се ще да я махам. Благодаря предварително за отговорите :)

thegreenzombie
11-07-2011, 21:09
аз си пробих хрущяла преди 2 седмици.... в началото нямах проблем, но към 5тия ден ухото ми се поду и болеше :( ... обаче ми мина 8) не съм му слагала нищо специално.. реших, че ще ми мине, а и съм инатт 8-) ... е така беше 3 дни и сега си е окей :grin: ... ще ти мине, просто имай малко търпение :)

millmii
11-07-2011, 21:31
Не мисля, че "търпение"то е най- точния съвет. На мен така от търпене след 4-5 месец ми забра, отзад стана едно топченеце и се наложи да я махна :)

ПС: Не съм достатъчно компетентна в момента, че да ти дам съвет, но докато се намери "правилният човек" не е лоша идея за започнеш да я дезинфекцираш със спирт, например :)

thegreenzombie
11-07-2011, 21:34
^може и да си права :) ... най-добре ще е да отидеш там, където са ти слагали обецата... по-компетентно мнение от това на човека, който те е пробивал, едва ли ще получиш

marin4itu
11-08-2011, 05:09
Кислородна вода (или физиологичен разтвор) и Гентамицин.