PDA

View Full Version : Сърце с послание



mkio
11-08-2011, 13:50
Скоро с приятеля ми имаме повод и искам да му подаря малко сърце, на което да пише "Обичам те,..." и името му. Но живея в малък град, а и в стандартните магазини едва ли ги продават точно така. Интересува ме има ли някъде сайт, от който мога да поръчам сърцето с надписа отгоре. :)

Limitless
11-08-2011, 14:07
Не знам за сърце но можеш да му вземеш тениска? :) или тениска с снимка на вас двамта .. незнам ^^

mkio
11-08-2011, 14:11
Не знам за сърце но можеш да му вземеш тениска? :) или тениска с снимка на вас двамта .. незнам ^^

Искам да е нещо малко и сантиментално, ако е тениска-няма да я облече. В краен случай съм съгласна и на предложения за ключодържатели. :)

Azoria
11-08-2011, 14:27
Ключодържател с ваша снимка може да си направиш във почти всяко фото студио. Правят ги от пластмаса със снимката вътре или стъклени,в които снимката е лята. Много хубаво се получава. :)

За колието (поне така си представих сърчицето) ,може да го направиш в някоя бижутерия. Няма ли наблизо?

Kristina94
11-08-2011, 14:48
^ Как по точно ще подари на момче колие във форма на сърце ?

По темата: Ако става въпрос за плюшено сърце, можеш да видиш в някой магазин за играчки дали има сърце с място за снимка много е сладко или да потърсиш магазин в който правят чаши и като сипеш топла вода (чай примерно ) и се появяват ваши снимки ..
При първа възможност ако искаш, ще ти дам сайт да поръчаш ! :)

Azoria
11-08-2011, 14:50
^ Как по точно ще подари на момче колие във форма на сърце ?

В кутийка , предполагам. :) Както има сърца-половинки и едната се носи от момичето ,а другата от момчето. :)

mkio
11-08-2011, 16:53
Не искам да е снимка, прекалено показно е някак, не ми допада. Искам нещо простичко, гравирано върху ключодържател или плюшено сърце. :) В нета обаче нито един модел не ми хареса.

anonymous708973
11-08-2011, 16:57
Далеч по-стилно ми се струва сребърна гривна с гравиран надпис, но не "Обичам те", а някаква фраза, която има сантиментално значение за вас.
"За момчето, което събра смелост да ми вземе телефона на спирката."
"За момчето, което ме спечели с гласа си."
Примерно :)

FuCKkK13
11-08-2011, 17:10
^ Как по точно ще подари на момче колие във форма на сърце ?

По темата: Ако става въпрос за плюшено сърце, можеш да видиш в някой магазин за играчки дали има сърце с място за снимка много е сладко или да потърсиш магазин в който правят чаши и като сипеш топла вода (чай примерно ) и се появяват ваши снимки ..
При първа възможност ако искаш, ще ти дам сайт да поръчаш ! :) извинявам се,че ползвам темата
може ли да ми дадеш сайта за чашите ?.. виждала съм такава чаша,но по-перверзна,а това със снимките е хубаво. ако може :)

Kristina94
11-08-2011, 19:09
Разбира се ! :P

http://podarac.com/?page_id=27

xoxi
11-08-2011, 19:33
Днес в едно фото ми изтекоха очите от разглеждане. Имаше тоооолкова много оригинални неща, не е истина направо.
Гледах календари със снимки, възглавници (с различни форми) със снимки, чаши, ключодържатели, тениски, гривни дори, обувки, плакати, обеци.. абе всякакви щуротийки.
Докато разглеждах, едно момче поръчваше за приятелката си едно дърво, като за всеки клон беше подготвил различна снимка. Доколкото разбрах на първия клон щеше да е първата им снимка като двойка и така до горе горе-долу ще се проследи цялата им връзка в снимки.
Чак на мен ми стана мило, като си го представих.
Можеш да вземеш някоя от тези идеи. :smt055

IseeDEADbodies
11-08-2011, 23:17
ebay говори ли ти нещо. Ако не питай чичко Google, той знае 8)
Взимаш едно с "i love you" и го носиш на допълнително гравиране за името му. Лесно и просто ;)