PDA

View Full Version : към момичетата за изневярата..



reanimaciqq
11-08-2011, 14:53
кажете си честно... изневирите ли 1 път ще продължите да го правите или ще спрете.. : ) а някои може да каже и от личен опит... защото повечето кривнат ли 1 път.... има и 2 ри... и 3 ти.....

DoubleDMG1
11-08-2011, 15:03
жените са курви те освен за ебане за друго не стават.

granger
11-08-2011, 15:13
^ Като нямаш мнение по въпроса по-добре не коментирай!
Та, не съм изневерявала и нямам нужда да го правя.Аз самата не приемам изневярата и не бих стигнала чак дотам , че да изневеря, защото във връзката ми нещо куца.Бих прекратила отношения,вместо да изневеря :)

DoubleDMG1
11-08-2011, 15:15
е аз имах мнение и го казах, ти ми викаш че нямам мнение, доста си крейзи.

FuCKkK13
11-08-2011, 15:22
не съм и не мисля да изневерявам за напред.. за мен това е може би най-долното нещо .. иначе имам приятелка,която по принцип не може с едно момче и си изневерява и обичаше едно момче ама си му изневеряваше.. така че това си е едно до човек,друго до навици и разбирания,трето за това какви хора те обкръжават,четвърто дали си имаш твои принципи,които са с цел да ги спазваш и т.н. ,но според мен 1 път ако изневериш може и да не кривнеш 2ри път,но има ли вече 2ри няма как да няма и 3ти и 4ти и т.н. :)

eveto0o0o
11-08-2011, 15:54
Аз съм изневерявала 2 пъти но от инат, на мен ми изневериха и от инат и аз ;).Една жена не би изневерила ако няма основателна причина.

gandalfepi4
11-08-2011, 16:21
ПИЧ! Нямаш си на идея колко дълбоко си навлязъл в блатото!

Значи става така:

Ти правиш мъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъън ичък гаф.

ИЛИ

Тя е в цикъл или е имала кофти ден.



Тя решава че това означава че тя има основателна причина да ти е ядосана.



Ако тя има основателна причина стават all kinds of crazy shit!


Зависи от момата но варира от пасивна агресия, която експлодира в сълзи, побой и крясъци до изневяра ЗА ДА ТИ Е ГАДНО



Ако е базирано на това до колкото ми е известно е веднъж (от опит говоря) НО ако не - тя най-вероятно е курволяк (пак говоря от опит)




Става и веднъж да се залъже разбира се но ти трябва да си преценяваш според момата вече.

SisiStrange
11-08-2011, 16:25
Това не е в мой стил. Когато наистина обичам и съм в сериозна връзка имам очи само за един човек - приятеля ми. Нито заглеждам момчета по улицата, нито ми минават мисли за други хора, камо ли да пристъпя към какво да е действие.

Extremescream
11-08-2011, 16:34
Изневерявала съм, но тогава бяхме в хм..отворена връзка, защото той искаше. Аз просто се възползвах, при това не толкова, защото исках, а за да не се чувствам преебана. Иии да, в един момент той попрекали малко с нещата и стана още по-сложно.
Както и да е. Ако е станало веднъж, ще стане и втори път, в това се убедих. При това важи не само за жените, но и за мъжете.

BeHappYs
11-08-2011, 16:48
^
Та, не съм изневерявала и нямам нужда да го правя.Аз самата не приемам изневярата и не бих стигнала чак дотам , че да изневеря, защото във връзката ми нещо куца.Бих прекратила отношения,вместо да изневеря :)


+1

Vannesa
11-08-2011, 16:50
Не съм изневерявала. Грозно ми е. Ако нещо не върви, ако нещо ми липсва - първо пробвам да поработя върху него. Ако не стане, и смятам ,че е съществено за мен и не мога да го приема за просто несъвършенство у другия, се разделям с човека. Защо да лъжа и лицемерствам и подмолнича (защото за мен изневярата е точно това), и да се навирам в гранде бакии? Безсмислено е.

anonymous708973
11-08-2011, 17:24
Случвало се е, имах основателна причина (поне в моите очи).
Не е тенденция и не би следвало да се разглежда като такава. Всяка изневяра към различен партньор е сама за себе си, има отделна причина.

marilyn
11-08-2011, 17:34
Да, изневерявала съм и колкото и да се старая да не го правя, все понякога се случва... (но всичко това с хора, към които не съм имала чувства).

Hilary_
11-08-2011, 17:34
Не съм го правила, НЯМА и да го направя!
Глупаво е, жалко е .. :?

DarkAngelOfHope
11-08-2011, 18:29
А аз искам да питам, какво означава да имаш "основателна причина" да изневериш !? и само при жените ли има основателни причини ? :P

SisiStrange
11-08-2011, 18:32
^Според мен, ако се обичате истински, няма основателна причина при кой да е пол.

2miss4sixty8
11-08-2011, 18:33
бях с едно момче, изневерих му, разделих се с него.. просто немога да гледам човек в очите и да го лъжа.. и след това преживях най-прекарсната си 1 година с момчето с което бях изневерила.. за едното ебане.. никога ама никога не бих наранила някого.. просто не бих изневерила

granger
11-08-2011, 18:38
^Според мен, ако се обичате истински, няма основателна причина при кой да е пол.
Абсолютно съм съгласна!

nerwna
11-08-2011, 21:18
Изневерявала съм веднъж и имах повече от основателни причини.
Повече не съм и нямам намерение да повтарям.

me too .

xoxi
11-08-2011, 21:27
Как само всички се изредиха да кажат какви са светици. 8-)
Аз доколкото разбрах това е въпроса в темата:


изневирите ли 1 път ще продължите да го правите или ще спрете.. : )

Та по темата.. Ако изневеря, значи не се интересувам от човека срещу мен и нещо ни куца. А ако ми хареса и той не ме хване, какъв е проблема да изневеря втори път? Аз ще си правя кефа, а на него ще му е мирна главата.

AliceSw
11-08-2011, 21:46
Всъщност и аз съм го правила, и то по най-безумната причина - да си върна - да не остана назад и аз....и го смятам за нещо безобразно, но доколкото се познавам няма да спра да го правя...което е доста жалко между другото...

flyingmonkey
11-08-2011, 22:23
Бахти, като гледам мненията все повече се убеждавам, че масово жените сте ебаси и змиите, като някого ви е изневерил какво толкова ви пречи да продължите напред, че чак го правили на инат и да не останали по назад в какво? В състезанието на тъпотията може би.

П.С. Не съм изневерявал и няма да го правя.

robles
11-08-2011, 22:24
Не съм го правила, НЯМА и да го направя!
Глупаво е, жалко е .. :?

А въобще секс мислиш ли да правиш ? :-o (не се заяждам)

По темата: До сега не съм изневерявала, не ми е минавало през ум, пък и не мисля, че съм достатъчно смела. Иначе знам, че съм способна и мисля, че ако го направя веднъж, ще има и втори път... Пък може и да не е така, ама не искам да проверявам...

Ако го направя няма да съм изневерила на него, а на себе си. Тва нещо ужасно ме плаши и не знам как ще го приема. Как ще се приемам след тва, по-точно.

Едит: Зачудих се, наистина, кое е основателна причина за изневяра ? Главно момичетата, които са изневерявали, ако могат да кажат...

radybt
11-08-2011, 23:27
Извенериш ли на човека, който те обича си шибана курва... няма значение от пола, това е, обясненията няма да помогнат!

kremen4eto
11-09-2011, 05:34
Не съм изневерявала и още отпреди първата си връзка го смятам за неправилно и нередно. С 2 думи - ако искам друг, няма смисъл да лъжа настоящия. Но предполагам, че ако го направя, ще повторя. Няма причина да не повторя. Щом съм изневерила, означава, че не ми пука изобщо за човека, с който съм и ще продължа да го мамя.

gabsit000
11-09-2011, 05:39
Изневерила съм веднъж и то не от скука или защото трябва,или защото ми е омръзнал дадения човек,просто се появи момче от миналото,което така или иначе не просъществува нашата любов,а точно в този момент имах приятел...не бих го направила пак,а и ако наистина държа на човека до мен,аз нямам просто тая нужда,аз напълно съм отдадена само и единствено на него,не искам да казвам никога няма да изневеря,защото не се знае,но така ще направя да не го допускам...

MaLkaTa_LaDy
11-09-2011, 05:49
Ако изневеря един път, вероятно ще изневеря и пак и пак...
А мнението ми за изневярата е променливо спрямо настроението ми. Не бих казала, че в никакъв случай никога няма да изневеря. Вероятно някога ще се случи и както всички казаха, че би имало основателна причина, аз пък вероятно не бих имала никаква причина. Единствено заради удовоствието бих го направила. Но както казах - това дали ще се случи зависи на каква глава мисля в дадения момент.

kremen4eto
11-09-2011, 08:21
Изневерила съм веднъж и то не от скука или защото трябва,или защото ми е омръзнал дадения човек,просто се появи момче от миналото,което така или иначе не просъществува нашата любов,а точно в този момент имах приятел...

Още по-лошо - значи е имало чувства и изневярата не е само физическа. Т'ва пък съвсем не го разбирам. Ако обичам друг, просто си отивам при него или зарязвам всичко и всички докато не се изясня със себе си. :) (нищо лично)

anonymous708973
11-09-2011, 08:53
Щом съм изневерила, означава, че не ми пука изобщо за човека, с който съм.

Не е вярно.

За повечето писали в темата очевидно светът е черно-бял, но не е така. Всяко правило има изключения, а това конкретно има безброй много изключения. Като цяло, не оценявам особено мнения, базирани единствено и само на предположения и сухи теории, а повечето от вас изказаха именно такива.
Не целя да се карам с никого, изразявам лично мнение. Не съдете прибързано, не печелите нищо от това.

kremen4eto
11-09-2011, 08:59
Щом съм изневерила, означава, че не ми пука изобщо за човека, с който съм.

Не е вярно.


А каква е 'основателната' причина?

NomNomNom
11-09-2011, 09:05
кажете си честно... изневирите ли 1 път ще продължите да го правите или ще спрете.. : ) а някои може да каже и от личен опит... защото повечето кривнат ли 1 път.... има и 2 ри... и 3 ти.....
Аз като съм изневерявала, не е било 1 път, за вас не знам :lol:

Или ще се изневерява , или няма да се изневерява, тези единичните не ги разбирам.

Сега на моя не кръшкам, защото ми е добре.

Rebirthing
11-09-2011, 09:17
Не само изневерих, ами имах и една кратка 'афера" с друг. Всичко траеше около 2 месеца, преди да ми се обадят за да ми кажат, че тогавашния ми приятел е катастрофирал. Бях в шок дни наред, повече не се обадих на другия, това което имах към него така или иначе нямаше да "оцелее" във времето.

Та така, ако изневеря един път, сигурно ще се повтори...и потрети. Ако се изневерява системно с различни хора още по-лошо...На инат не бих изневерила или за да си го върна. Аз като съм бясна, не мога да се възбудя 8-) !

GossipGirl89
11-09-2011, 10:26
Не съм изневерявала и нямам намерение да го правя. Мисля че това е единственото нещо, за което спокойно мога да кажа "НИКОГА". За мен това е подло, гадно и не е решение на проблемите. Когато не ми е ок с даден човек и нещо куца, предпочитам да се разделим и тогава да си правя каквото знам, отколкото да му кръшкам и да го баламосвам след това. Самата аз няма да се чувствам добре от факта, че лъжа някого по този начин.

UniCoWN
11-09-2011, 11:22
" Ако нещо се е случило веднъж, то може никога повече да не се повтори, но ако се случи и втори път - задължително ще се случи и трети."

Изневерявала съм, изневерявали са ми, big deal ...

И смятам, че за изневяра наистина основателна причина няма ... Ако в цялата работа има елементи на принудата и заплашване и т.н. вече говорим за насилие и манипулация, това е малко друга тема...

Тези, които казаха, че са изневерили, но са имали причина, каква беше тя? Кое е достатъчно основателно за да предадеш така грозно любимия човек?

Колкото до мен - както казах - изневерявала съм, по един или друг повод, нямам оправдание, не се и опитвам да се защитя - виновна съм и пред двамата - пред момчето, че го лъжа; и пред другото момче - че го използвам ...
Но в крайна сметка не вземам нещата твърде на сериозно, така че ... нямам проблеми в случая...

robles
11-09-2011, 12:13
Аз искам да ви питам, пък и да не правя друга тема, няма да има смисъл от такава.. Мислите ли, че без никакъв физически контакт, а само желания и чувства към друг човек се счита за изневяра ? Емоционална изневяра или как да го нарека... Много съм си мислила по този въпрос и нещо не мога да намеря отговор. Тва да дефинираш изневярата е много трудно ...

UniCoWN
11-09-2011, 12:25
^ За мен да - изневяра е!

-Защо си с мен, като харесваш/обичаш/имаш желания към друга?
-Защо си с мен, като спиш с друга?

Аналогично е...

И двете се свеждат до това, че с партньора нещо липсва... за да има мисли и желания към други...

MaLkaTa_LaDy
11-09-2011, 12:35
Не, това не е изневяра. Нормално е всеки в дена по-дълга връзка да има желания и към други момичета/момчета.

Rebirthing
11-09-2011, 12:53
Може да е емоционална изневяра, но това, не значи че на партньора ти нещо му липсва, поне според мен. То чувствата не могат да се контролират. Е, понякога дори не са и чувства, а просто някакво фатално привличане.

Много често съм била свидетел на следната ситуация: момичето е красиво, умно, нищо не му липсва, не е мърла, не е мързелана, партньора и няма никакви оплаквания към нея, но хоп, накрая се озовава в леглото с грозновата кифла с две мозъчни клетки от която едната е в кома...
Може би му е липсвало по-разкрепостено поведение, знам ли ? А може би просто търси развлечение...?

diditu97
11-09-2011, 14:07
никога не съм изневерявала и няма да изневеря... хаха кажете ми какъв е смисъла да му падам на нивото :-o каквото и да е направил би трябвало ако найстина се харесват или обичат да си разрешават проблемите. Не да ходи да изневерява той/тя после да се разбере и от там дълга и широка дето се вика ще стане като турси сериал... :)

ThroughStruggle
11-09-2011, 18:38
Мнението ми за изневярата е сложно и многопластово, тъй като за такъв проблем човек не може да се изкаже праволинейно.
В общия случай, в който човек е в отдадена, дълготрайна връзка, в която се твърди, че хората "се обичат", съм против физическата изневяра, т.е. сексуални отношения. Но що се отнася до т.нар. "духовна" изневяра, чието значение не ми е особено ясно, нямам против. Първо, че това се тълкува различно от всеки човек и второ, че не смятам, че помислите спрямо други момчета/момичета по време на връзка са нещо неестествено. Имала съм доста, така да се каже, екстремни наклонности към други момчета и дори съм ги споделяла с приятеля си. Не му става приятно, разбира се, но предпочитам да съм пряма - не защото смятам, че правя нещо нередно, а по-скоро за да свиква той с факта, че не е единственото същество от мъжки пол на Земята.
Към секса с трети човек по време на връзка, обаче, съм изключително нетолерантна (когато става дума за мен като потърпевша). Не приемам оправдания от сорта на "бях пиян", "тя ме съблазни" и т.н. Това за мен означава край на връзката. Човек има глава на раменете си, за да мисли с нея и да подрежда приоритетите си.
Ако говорим за връзки от отворен тип, нямам против. Но не виждам себе си в такава, не харесвам средните положения.
В заключение - на този етап не смятам, че бих изневерила. Не се заричам за по-нататък. Но ако го направя, това почти сигурно означава, че искам да прекратя настоящата си връзка.

Hilary_
11-09-2011, 20:39
Не съм го правила, НЯМА и да го направя!
Глупаво е, жалко е .. :?
А въобще секс мислиш ли да правиш ? :-o (не се заяждам)
Ако си намеря Момчето (с главно М) да ..
Ако ли не - ще си направя собствен манастир, в който да си живея! 8-)

radybt
11-09-2011, 20:53
Изневерила съм веднъж и то не от скука или защото трябва,или защото ми е омръзнал дадения човек,просто се появи момче от миналото,което така или иначе не просъществува нашата любов,а точно в този момент имах приятел...не бих го направила пак,а и ако наистина държа на човека до мен,аз нямам просто тая нужда,аз напълно съм отдадена само и единствено на него,не искам да казвам никога няма да изневеря,защото не се знае,но така ще направя да не го допускам...

Такива като тебе, много са ми ги говорили: "не искам да казвам никога" ясна си ми... нищо лично!

radybt
11-09-2011, 20:55
Не съм го правила, НЯМА и да го направя!
Глупаво е, жалко е .. :?
А въобще секс мислиш ли да правиш ? :-o (не се заяждам)
Ако си намеря Момчето (с главно М) да ..
Ако ли не - ще си направя собствен манастир, в който да си живея! 8-)

Хилари, тебе те помня, а това с асексуалността ти ме плаши, съветвам те да почнеш да излизаш с повече момчета... имаш нужда да се развиваш, наистина

Hilary_
11-09-2011, 21:36
Хилари, тебе те помня, а това с асексуалността ти ме плаши, съветвам те да почнеш да излизаш с повече момчета... имаш нужда да се развиваш, наистина
А от къде знаеш, че не излизам?
Секса не опира до излизането ми с момчета .. ;]

Недей се плаши толкова за мен .. 8-)

badsector
11-09-2011, 23:10
То това е като склонността към убийство - или е тип, който изневерява, или не е. Ако в от първите, винаги може да се намери "основателна" причина. Всъщност нито една причина не може да бъде основателна за нещо такова. Просто търсят оправдание пред себе си, за да не си признаят, че постъпват курвенски. А всъщност е още по-курвенско да разтвориш краката пред някой, без да изпитваш никакви чувства към него, а само целиш да постигнеш нещо. И да, където е текло, пак ще тече...

fenkaaa
11-10-2011, 05:19
Не е точно така,че ако изневериш 1 път,ще повториш и потретиш.Може би при мъжете е повече така.. Аз съм изневерявала 1 път на сегашния ми приятел (дори не знам дали се брои за изневяра). Зарязах го и си мислех,че повече няма да се съберем,същата вечер се целувах с друго момче,просто защото ми беше гадно..но се броеше,че с приятеля ми сме скъсали,ама той смята,че съм му изневерила .. :(

magita
11-10-2011, 11:24
е аз имах мнение и го казах, ти ми викаш че нямам мнение, доста си крейзи.

а ти си доста комплексиран

LadyDaisy
11-10-2011, 11:32
Изневерявала съм на бившия ми, признавам си. Нямам оправдание, човека с който съм изневерила беше моята сбъдната мечта - визия, държание, подход , естествено беше си само за 2 дни, не сме от близки градове, остана си само с едната нощ и многото кавалерство през двата дни. Чувствах се странно. Връзката ми с бившия приключи малко след това - признах му, казах му, че след тази нощ в която съм му изневерила разбрах какво ми липсва с него и не искам да се лъжем. Това беше всичко.
Със сегашния мъж в живота ми сме заедно от 4 години и не бих си и помислила да му изневеря защото ми дава всичко от което се нуждая и всичко, което съм търсила през годините...
Та за мен изневярата е сигнал за край на една връзка....

badsector
11-11-2011, 16:13
...Та за мен изневярата е сигнал за край на една връзка....
този начин на мислене също :

...защото ми дава всичко от което се нуждая и всичко, което съм търсила през годините...

adidaskataWE
11-11-2011, 19:53
Не си струва,не е честно и не бих си го позволила.

disparate
11-12-2011, 06:30
Изневерявала съм. Понеже предполагам всички ще ме нападнат 1во не съм във възраст в която може да имам кой знае колко сериозна връзка и предпочитам сега да живея, да правя грешки и т.н. отколкото когато имат много по големи последствия. Също когато имаш чувства и си влюбен, както казаха, имаш очи само за един човек. Така че щом да съм го направила, не съм имала чувства и всичко е било вече обречено. :)
А, като се стигне го въпроса с честността, после винаги съм казвала и обеснявала, дори и да не подозират, предпочитам нещата да са прости и ясни. :)

mmm_sweet
11-12-2011, 08:34
Принципно ако обичаш някой нищо не би те подтикнало да му изневериш дори 1 път. Изневярата се е превърна в навик на младото поколение,но защо хората го правят-ако не са щастливи с някой по-добре да се разделят с него с достойнство,а после ако ще да из**кат всички :o

kalpazanka
11-12-2011, 09:15
Ще се разделя с партньора си. Не знам дали бих си признала.

vampire_girl_
11-12-2011, 11:40
Не съм изневерявала,защото или съм с човека с който съм или не.Но,ако се случи...не бих си признала - не е нужно да го наранявам.Най-вероятно и занапред не бих изневерила,защото ако той ме провокира да направя нещо такова,предпочитам да скъсаме,а ако аз не съумея да се сдържа - много жалко и една прошка би ме наранила доста.
+ това,познавам се и знам,че направя ли го веднъж ще има и 2ри,3ти,4ти път.И все ще е за последно.

imamkrasivouho
11-12-2011, 11:49
Добре не смятате ли, че е тъпо да не кажете?
Представете си как ще се почувствате, ако сте се омазали с нещо гадно по лицето и всички други го виждат, но не ви го казват, а ви се смеят?!?!?! Щастливи?! Горди?!

DragonLady
11-12-2011, 11:50
Изневерявала съм 3 пъти.
Единият път да си го върна. А другите два за отмъщение ( въпросният идиот ме беше унижил публично 2 пъти, накрая му бих сиктира ).

vampire_girl_
11-12-2011, 11:54
Добре не смятате ли, че е тъпо да не кажете?
Представете си как ще се почувствате, ако сте се омазали с нещо гадно по лицето и всички други го виждат, но не ви го казват, а ви се смеят?!?!?! Щастливи?! Горди?!
Кои са тия "всички други"?!
Няма да тръгна да изневерявам на площада в центъра на града.Бих се постарала всичко да бъде повече от дискретно.

imamkrasivouho
11-12-2011, 11:55
Добре не смятате ли, че е тъпо да не кажете?
Представете си как ще се почувствате, ако сте се омазали с нещо гадно по лицето и всички други го виждат, но не ви го казват, а ви се смеят?!?!?! Щастливи?! Горди?!
Кои са тия "всички други"?!
Няма да тръгна да изневерявам на площада в центъра на града.Бих се постарала всичко да бъде повече от дискретно.
Всички други са ти, човека с който си изневерила, хората, които са разбрали... Толкова ли не можа да разбереш метафората?!

vampire_girl_
11-12-2011, 11:57
Разбрах,но не бих допуснала да има "хората, които са разбрали".Само аз и другият човек.
Може би в по-малък град,нещата щяха да стоят по друг начин.

s0phie
11-12-2011, 13:30
Попринцип, съм имала доста пиятели, но на нито един от тях не съм изневерила... на мнение съм, че изневярата е за тези, които не получават това, което искат от човека, който е до тях! А щом човекът до теб не ти дава това, което искаш, значи вашата връзка ще е пълна с лъжи и изневери.. и това означава, че няма смисъл да сте заедно!

IseeDEADbodies
11-12-2011, 13:51
Аз съм изневерявала 2 пъти но от инат, на мен ми изневериха и от инат и аз ;).Една жена не би изневерила ако няма основателна причина.

МДАЕЕЕЕЕЕ ... остава и да си вярваш :lol:

едит - сега допрочетох останалите коментари .. ПОТРЕСЕН СЪМ. Убеждавам се колко просто мислят повечето момичета/жени.

"изневерих му от инат"/"изневерих му да му го върна"/"изневерих с мотив "отмъщение"" . Вие в час ли сте бе :lol: Опазил Господ от такива като вас.

Имали били причина... някой много правилно го каза : Просто оправдание пред самия себе си, че не си направил нещо гадно, подло и курвенско... Само че лъжете само себе си и никой друг.

Ако някой може да ми каже нещо различно от горе изброените като "основателна причина", моля да сподели. Наистина много ми е интересно какво ще да е това нещо...

vampire_girl_
11-12-2011, 14:35
Много си прав,ама остави хората да си вярват,щот' иначе ще им е тъпо.

YoUcANNOtiMaGiNe
11-12-2011, 14:35
Не съм и не бих, но тенденцията е, че ако го направиш по-скоро става като навик, задръжките вече са паднали така да се каже и хората нямат причина да спират. Колкото до тва "основателна причина", такова нещо няма. Освен като оправдание за успокоение на собствената съвест, за друго не знам да служи.

Rebirthing
11-12-2011, 14:42
Просто оправдание пред самия себе си, че не си направил нещо гадно, подло и курвенско... Само че лъжете само себе си и никой друг.


А ти смяташ ли, че всеки които изневери прави нещо гадно, подло и курвенско ?

arsenalllbaby
11-12-2011, 15:16
Не съм изневерявала. Не бих изневерила. Изневерят ли ми - край. Простичко. :)

bratignat
11-12-2011, 16:04
Повод винаги може да бъде скалъпен. Изневярата е загуба на доверие и подигравка. Най-добрия начин за справяне с нея е да биеш дузпата на хитрушата, след което вечен игнор. Точно както с простотията - трябав да бъде наказвана иначе ще се повтори.

IseeDEADbodies
11-12-2011, 16:51
Просто оправдание пред самия себе си, че не си направил нещо гадно, подло и курвенско... Само че лъжете само себе си и никой друг.


А ти смяташ ли, че всеки които изневери прави нещо гадно, подло и курвенско ?

Е да не би да е нещо по-различно, че да мисля друго яче? Няма оправдания, нито хък, нито мък. Дай боже никога да не разбера, че приятелката ми, ми е изневерила, но ако някой ден се случи... наритвам и курвенския задник през вратата и "talk to the hand".. С боклуци не се занимавам.

bratignat - много точно !

Rebirthing
11-12-2011, 17:01
Ебати дефинициите. Изневерила и веднага става най-долната разпоретина. Разбирам да изневерява системно и с различни, да, но от къде знаеш, че този с които е изневерила примерно не е по-добър от теб ?!

robles
11-12-2011, 17:35
Имах преди години една "приятелка", която имаше сериозна връзка с едно момче и в продължение на 1 година му изневеряваше с най-добрия ми приятел и "уж" ги "обичаше" и двамата. След време си намери и трети и реши вече, че и идват много, ама преди да стигне до тва заключение, между единия и другия беше спала с още двама за по една вечер..

Винаги когато ми разказваше съм й се чудила и съм я питала защо го прави и отговора й винаги беше "Еднообразието с моя ме убива" (не знам дали трябва да спомена и факта, че момчето живееше в тях с майка й, помагаше им за наема, работеше по 12 часа и отделно й даваше пари да ходи всяка седмица да си пазарува, да ходи по фризьори и маникюри и на всички им беше ясно защо е с него.. Да не споменавам на кви сцени съм била свидетел като съм ходила у тях и как се държи с него..)

Оправданието й беше подобно на една съфорумничка, която сподели мнение малко по-горе- сега й било времето да греши и да се учи, а не един ден да го прави, когато има семейство. А за мен това е просто едно доста добро оправдание да си курва.

На въпросната моя "приятелка" сега много тъпкано й се връща всичко, което е правила и сама не вижда начин как да избяга от всичко това, което й причинява много болка. Тя е доста умна и хитра и сама осъзнава, че й се връща, ама явно цялата тази хитрост не й стига, за да се отърве от сегашния си приятел.

Мисля, че няма нужда да казвам, че колелото се върти. Аз бих се замислила преди да играя подло.

ПС не искам да обиждам никой с коментара си, има хиляди различни хора и ситуации, но реално не виждам никакво достоверно оправдание за дадени постъпки.

imamkrasivouho
11-12-2011, 19:09
Разбрах,но не бих допуснала да има "хората, които са разбрали".Само аз и другият човек.
Може би в по-малък град,нещата щяха да стоят по друг начин.
Голям, малък няма значение. Ти ще му се усмихваш най-искрено и щастливо, а той ще си мисли "какво се хилиш бе? не виждаш ли че ч*кам друга? тя има по-стегнати крака от твойте ;)"
А тази с която ти е изневерил, ако ви види ще си каже "оо това е оная дето приятеля и яко ме е*а. Колко ли малоумен трябва да си, за да останеш с такъв човек?!".
:?
Просто се замисли как би се почувствала...

badsector
11-12-2011, 21:43
..от къде знаеш, че този с които е изневерила примерно не е по-добър от теб ?!
Като е по-добър, да ходи при него. Това няма нищо общо с факта, че изневярата е супер гнусно дело.

IseeDEADbodies
11-13-2011, 00:00
Ебати дефинициите. Изневерила и веднага става най-долната разпоретина. Разбирам да изневерява системно и с различни, да, но от къде знаеш, че този с които е изневерила примерно не е по-добър от теб ?!


Един път е достатъчен за подобни "етикети". По-долно нещо няма на тоя свят, ей Бого !!! Явно се чувстваш пряко обидена, за това реагираш така.
+ т'ва аз никога не бих легнал с момиче, за което знам, че не е "само". ;) Точно щото няма да искам да съм на мястото на въпросния. Но явно не всички се поставят на мястото на другите преди да направят нещо. Съдба...

imamkrasivouho
11-13-2011, 04:04
Ебати дефинициите. Изневерила и веднага става най-долната разпоретина. Разбирам да изневерява системно и с различни, да, но от къде знаеш, че този с които е изневерила примерно не е по-добър от теб ?!


Един път е достатъчен за подобни "етикети". По-долно нещо няма на тоя свят, ей Бого !!! Явно се чувстваш пряко обидена, за това реагираш така.
+ т'ва аз никога не бих легнал с момиче, за което знам, че не е "само". ;) Точно щото няма да искам да съм на мястото на въпросния. Но явно не всички се поставят на мястото на другите преди да направят нещо. Съдба...
Един от единствените коментари, които ми хареса ! :D

Jessie
11-13-2011, 04:24
Не съм изневерявала, щот и на мен няма да ми е приятно да ми се случи. Но нищо никога не е сигурно - ако един ден имам солидни и основателни причини - сигурно бих, не знам. За сега нямам такива, а и преди не съм получавала. :)

Иначе... то едно нещо като се случи веднъж - не е задължително да се случва втори път. Е, вече случи ли се втори път - то ще има и трети, четвърти, пети, шести........ Факт. И доказано.

IncendiaSanctus
11-13-2011, 06:21
А какви пък, интересно, са ви основателните причини за изневяра ? xD Наистина ми е много интересно...

SisiStrange
11-13-2011, 06:30
А какви пък, интересно, са ви основателните причини за изневяра ? xD Наистина ми е много интересно...
И на мен още ми е интересно да чуя основателната причина.
За това все още сталквам от време на време темата.
Досега се чу само: "Сега е време да се наживея.", което на мен ми звучи като най-малоумното оправдание някога. Като някой иска да се наживява - да си се наживява и да не заблуждава другия, че е в сериозна връзка.

Extremescream
11-13-2011, 07:28
Всеки си има пред себе си доста основателна причина да го направи- дали за да си успокой съвестта, или пред другите да изглежда по-невинен, все тая. Основателната причина, която на мен ми пробутаха, беше тази : 'Ако идваше от време на време да ме изненадаш, нямаше и да мисля да си водя разни пачи у нас.'. Като това е от човек, който си държи на личното пространство, зает е, не върви да му се изтипосваш ей така, без поне да предупредиш. Но както и да е, работата е там, че тоя човек си беше (без извинение) курвар, дай му да такова нещо, което не е съвсем грозно и спада в графата ''става''. Каквото и да каже, то причината е ясна-той си е такъв. Ако не друго, поне си призна, че е такъв и че за него да не спи с всичко, що има дупка между краката, е компромис от негова страна. Та, аз защо изневерих: Най- вече за да не се чувствам толкова гадно, че на мен ми кръшка. Еммм, не стана, почувствах се още по-зле, най-малкото, защото изглеждаше, че на гореспоменатия индивид не му дреме.
Ако не друго, извадих си поука от цялата работа. Изневерят ли ти, боли и трудно се приема. Ако е веднъж, някак бих разбрала, имам огромно търпение. Но да е системно (както беше при бившия ми)....просто не става. Изяснявате си кой какво иска: връзка или да си развява каквото има в гащите. Спестява много главоболия. И тоя номер с причините и изневярата го правят и двата пола, няма какво да си кривим душата. Основателна причина всеки ще си намери. Друг е въпросът, че това е просто димна завеса.

IncendiaSanctus
11-13-2011, 07:40
Всеки си има пред себе си доста основателна причина да го направи- дали за да си успокой съвестта, или пред другите да изглежда по-невинен, все тая. Основателната причина, която на мен ми пробутаха, беше тази : 'Ако идваше от време на време да ме изненадаш, нямаше и да мисля да си водя разни пачи у нас.'. Като това е от човек, който си държи на личното пространство, зает е, не върви да му се изтипосваш ей така, без поне да предупредиш. Но както и да е, работата е там, че тоя човек си беше (без извинение) курвар, дай му да такова нещо, което не е съвсем грозно и спада в графата ''става''. Каквото и да каже, то причината е ясна-той си е такъв. Ако не друго, поне си призна, че е такъв и че за него да не спи с всичко, що има дупка между краката, е компромис от негова страна. Та, аз защо изневерих: Най- вече за да не се чувствам толкова гадно, че на мен ми кръшка. Еммм, не стана, почувствах се още по-зле, най-малкото, защото изглеждаше, че на гореспоменатия индивид не му дреме.
Ако не друго, извадих си поука от цялата работа. Изневерят ли ти, боли и трудно се приема. Ако е веднъж, някак бих разбрала, имам огромно търпение. Но да е системно (както беше при бившия ми)....просто не става. Изяснявате си кой какво иска: връзка или да си развява каквото има в гащите. Спестява много главоболия. И тоя номер с причините и изневярата го правят и двата пола, няма какво да си кривим душата. Основателна причина всеки ще си намери. Друг е въпросът, че това е просто димна завеса.

Ми противоречиш си... В смисъл, съгласен съм с това което казваш, че трябва да са ясни нещата... Ама самия термин "основателна причина" предполага, че наистина имаш ЗАЩО да изневериш, а ако можеш да го приложиш към изневярата - значи просто няма "основателна причина" за връзка...

Extremescream
11-13-2011, 07:52
Пардон, трябваше да сложа основателна причина в кавички. Мисълта ми беше, че няма такова нещо като основателна причина, колкото и кофти да звучи. Да, и на мен ми се струваше ''основателна'', но неее. Ако не си щастлив с този човек, просто се разделяте. Ако искаш отворена, говорете, ако той/тя е съгласен/а, окей, супер. Ако не, просто се разделяте, за да не се наранявате взаимно и да не се стига до 'тя ми кръшна, после аз й го върнах' и така до бекрай. Единствената ''основателна'' причина, която виждам е, че ти просто си си такъв/такава и не ти дреме особено много дали на другите им харесва. Всичко друго е залъгване на твоята съвест (ако все пак не си много наясно със себе си) или оправдание пред другие хора, за да не изглеждаш като парцал.
Колкото до това 'да си го върна'...да, разбирам емоцията прекалено добре. Ама не си го връщаш, за жалост. Просто ти става по-зле, това също не е основателна причина.

Rebirthing
11-13-2011, 08:38
Ебати дефинициите. Изневерила и веднага става най-долната разпоретина. Разбирам да изневерява системно и с различни, да, но от къде знаеш, че този с които е изневерила примерно не е по-добър от теб ?!


Един път е достатъчен за подобни "етикети". По-долно нещо няма на тоя свят, ей Бого !!! Явно се чувстваш пряко обидена, за това реагираш така.


Не, не се чувствам пряко обидена. Пожелавам ти искрено да не изпадаш в такава ситуация, явно няма да го понесеш.
Има много типове изневяра. Примерно защо при дългогодишните двойки често се стига до изневяра ? Някой просто си омръзват, в други случаи единия прекарва повече време, не с половинката си, а с някой друг / на работното място, примерно /. Курвенска е изневяра в която момичето отива и изневерява с първия срещнат с пълното съзнание какво върши, а още по-курвенско е да го прави системно и с различни, за да се изчука ей така за кеф, просто защото не може да си затваря краката / устата.
На теория е много лесно човек да каже "Като искаш да си с друг се разделете" е да, но това е само на теория ! Обаче честно казано няма смисъл да те убеждавам в каквото и да е, защото и аз преди мислех по същия начин.

IseeDEADbodies
11-13-2011, 09:16
Кой казал, че не съм ? Точно за т'ва ми е такова мнението ;) И точно за т'ва в момента правя едни неща, които принципно не харесвам и дори плюя хората вършещи ги, но това е една съвсем отделна тема, която нито имам намерение да обяснявам, нито тук е мястото.
Иначе да.. наистина няма к'во да се обеждаваме. Всеки с мнението си и виждането по дадената тема. Но за мен всичко е на едно равнище. Щото като изневериш винаги си с ясната представа "к'во правиш". (изключваме случаите на мъртво пиянство или предрусал до незнаенка, но и това не са оправдания), така че е все едно и също.

Като цяло съм съгласен с Extremescream, както и аз казах в предните си коментари : тия "основателни причини", са просто една заблуда.. човек си търси оправдания, за да не се чувства толкова гузно, или пък да не изглежда толкова мизерно в хорските очи. И то си личи много добре. Когато на един човек не му пука, той си признава "да направих го", но когато си от по съвестните хора почваш да търсиш тези "основателни причини" - оправдания. Или по-скоро от тия с късновключваща се съвест.

dream1707
11-13-2011, 09:22
Не съм изневерявала физически.. била съм на крачка, много малка крачка и от такава изневяра, но просто в този момент осъзнах каква огромна грешка правя и, че не искам да го причинявам на момчето с което съм и се отдръпнах. В един момент се сетих за всичко, което приятелят ми е направил за мен, за всичките, дори и малки, неща заради които го обичам. За това, как той никога не би ме наранил .. и колко жалка съм, че съм такава позиция в момента ... И просто направих крачка назад и казах не :)

Shia
11-13-2011, 09:38
На мен ми изнвериха,защото тя му се била нахвърлила и той решил да се възползва,защото сега не сме били(ние) в хубав период.

badsector
11-13-2011, 12:25
А какви пък, интересно, са ви основателните причини за изневяра ?...
Основателна причина за изневяра е това, че на изневеряващия му се прави секс. Както се вижда, това се случава не само на жените :

На мен ми изнвериха,защото тя му се била нахвърлила и той решил да се възползва,защото сега не сме били(ние) в хубав период.

IseeDEADbodies
11-13-2011, 12:32
Лол, то ясно, ама т'ва не е основателна причина... т'ва е шибан нагон. + т'ва да си се ебе с приятелката/ля , защо трябва да ходи по чуждо. Лично на мене не ми е "по-готино" да си сменям партньорката през... 2 седмици да речем.

bratignat
11-13-2011, 15:22
Не съм изневерявала физически.. била съм на крачка, много малка крачка и от такава изневяра, но просто в този момент осъзнах каква огромна грешка правя и, че не искам да го причинявам на момчето с което съм и се отдръпнах. В един момент се сетих за всичко, което приятелят ми е направил за мен, за всичките, дори и малки, неща заради които го обичам. За това, как той никога не би ме наранил .. и колко жалка съм, че съм такава позиция в момента ... И просто направих крачка назад и казах не :)

Хора, осъзнайте се! Какво ще рече физически?! Да изчукаш момиче/момче, когато си имаш гадже, но не си сгащен не е изневяра. Същото е и с престъленията - ако си представиш, че убиваш политик - това не е престъпление (всъщност означава, че имате здрав разсъдък :D ). Извършите ли го, вече сте престъпик. Всеки си има тайни, тайни мечти или фантазии. Ако го отричате или сте лицемер или ви е бедна фантазията :razz:

Да загледаш девойче, и да имаш гадже, не е престъпление, нарича се инстинкт. Просто не го правете очевидно и не прекрачвайте границите.

badsector
11-13-2011, 15:43
Лол, то ясно, ама т'ва не е основателна причина....
Толкова основателна, колкото всички други причини за изневяра. Иначе казано "НЯМА основателна причина за изневяра". Всичко се измисля за подтискане на гузната съвест и за да се начеше собственото его.

imamkrasivouho
11-13-2011, 18:16
Лол, то ясно, ама т'ва не е основателна причина....
Толкова основателна, колкото всички други причини за изневяра. Иначе казано "НЯМА основателна причина за изневяра". Всичко се измисля за подтискане на гузната съвест и за да се начеше собственото его.
Мисля, че и той имаше предвид същото...

BrokenInnocence
11-13-2011, 18:34
Досега не съм. Била съм ядосана и съм имала сериозни конфликти във връзките си, но не съм имала основателна причина за изневяра, ако изобщо съществува такова нещо като основателна причина. Доколкото знам и на мен не са ми, но кой знае... Но е факт, че считам изневярата за гнусна история и ако разбера за изневяра, дори да искам всичко да продължи както си е било и простя, никога пак няма да имам същото доверие в човека, връзката ще бъде изпълнена със съмнения и края ще си дойде от само себе си.

anonymous708973
11-13-2011, 18:37
Половината от вас са само теоретици.

kremen4eto
11-14-2011, 05:54
Ебати дефинициите. Изневерила и веднага става най-долната разпоретина.

Не, една изневяра не прави никой к*рва или к*урвар, щото все пак става въпрос за еднократен секс, дори и 2-3 пъти пак не са фатални.
Моето мнение е, че изневярата е липса на достойнство и смелост - един вид нямаш смелостта да кажеш на човека в очите 'Искам да се чукам с друг/а, не с теб' и нямаш достойнството да не мамиш никого само защото ти е хрумнало, че ти се ч*ка с някой си там. Дори повече бих разбрала системното изневeряване, защото явно има или чувства или страхотен секс, но еднократната изневяра е нещо изключително тъпо, плод на първични животински инстинкти, без да се замисля човек какви ще са последствията. А ако изневеряващият след това съжалява - още по-зле - значи изобщо е нямал мисъл в главата като е изневерявал ... а уж сме висши същества нали, със способност да мислим. :D

Аз също не мисля, че има такова нещо като основателна причина за иневяра (особено ако говорим за връзка на 15-20 години) и още чакам да я чуя/прочета от пантерката. :)

badsector
11-14-2011, 13:03
Мисля, че и той имаше предвид същото...
Да и аз го подкрепям.

zay4e
11-14-2011, 19:26
^ Като нямаш мнение по въпроса по-добре не коментирай!
Та, не съм изневерявала и нямам нужда да го правя.Аз самата не приемам изневярата и не бих стигнала чак дотам , че да изневеря, защото във връзката ми нещо куца.Бих прекратила отношения,вместо да изневеря :)

+1

GreenFairy
11-14-2011, 19:39
Изневерявала съм веднъж, преди години. Причината беше, че имах нужда от нежност и внимание, а той беше на 350км от мен. В крайна сметка си получих нежността... Но след това чувството на вина ме преследваше със месеци, не можех да се погледна в огледалото... Определено няма да повторя.

granger
11-14-2011, 20:32
Половината от вас са само теоретици.
А не е ли по-добре ,отколкото да сме предатели?!

anonymous708973
11-15-2011, 07:58
Със сигурност, но все пак е странно (ако не и просто смешно) да се изказват за неща, които не са им минали през ума, камо ли да са попадали в такава дилема, за да знаят как стои ситуацията от всички страни.

bloodyF
11-15-2011, 08:47
случвало ми се е веднъж, нямах причина, имах възможност..после разбрах че друг с когото съм била ми е изневерявал и осъзнах колко съм наранена, оттогава не бих имала смелостта да изневеря, особено ако имам чувства към човека..

bratignat
11-15-2011, 09:01
Със сигурност, но все пак е странно (ако не и просто смешно) да се изказват за неща, които не са им минали през ума, камо ли да са попадали в такава дилема, за да знаят как стои ситуацията от всички страни.

Не съм гигурен, дали това твое мнение не е тотален "бъзик" с хората в темата, защото изключваш всякаква логика. Аз обаче съм длъжен да се застраховам, така че в случай, че не се ебаваш с темата:

Очевидно са им минали през ума, а и какво значи "камо ли да са попадали в такава дилема"? Не е нужно да те блъсне влак, за да знаеш, да не лешиж на релсите. Отделно малко хора оглеждат ситуацията "от всички страни", защото проблемът и грешката винаги е извън тях...,така че продължават да зяпат в една точка...като лазер.

imamkrasivouho
11-15-2011, 16:42
Със сигурност, но все пак е странно (ако не и просто смешно) да се изказват за неща, които не са им минали през ума, камо ли да са попадали в такава дилема, за да знаят как стои ситуацията от всички страни.
Каква дилема?! Хората с ясно изградена ценностна система и истински чувства не биха изневерили.
Хората, на които не им пука или са просто дечица невидели секс и внимание- биха изневерили.
Не е кой знае каква дилема.

SisiStrange
11-15-2011, 17:05
Със сигурност, но все пак е странно (ако не и просто смешно) да се изказват за неща, които не са им минали през ума, камо ли да са попадали в такава дилема, за да знаят как стои ситуацията от всички страни.
Ами всъщност аз съм попадала в подобна дилема с първия ми приятел. Вече бях спряла да имам силни чувства към него, той хич не се отнасяше с мен по същия начин и имах пълната възможност да му изневеря с едно момче, с което след време имахме връзка. Ама не го направих. Просто някои неща не са за някои хора. И за мен никога изневярата не е била опция. Предпочитам крясъци/късане/да се мъча до последно в решаването на разни сложни "семейни" проблеми, отколкото това.

anonymous708973
11-15-2011, 17:08
Съгласна съм със Сиси.

Останалите, продължавайте да гледате на живота като черно-бял.
Еди-кои-си не биха направили еди-какво-си.
Като опре ножът до кокала, друго ще се пее.

imamkrasivouho
11-15-2011, 17:28
Съгласна съм със Сиси.

Останалите, продължавайте да гледате на живота като черно-бял.
Еди-кои-си не биха направили еди-какво-си.
Като опре ножът до кокала, друго ще се пее.
Какъв нож бе? Всичко си зависи от човека! Да не би това да е нещо неизбежно, което ни очаква всички? Едно е да те насилят да го направиш, друго е да се имаш за по-важен от половинката си и да си правиш каквото си искаш. Айде стига глупости.

Extremescream
11-15-2011, 17:39
То не е до мислене за по-важен. Просто ако ти липсва нежност, разбиране и тн, да, всички мислят, че е по-добре да се скъса. И аз мисля така. Но както каза Пантерката, не всичко е черно и бяло. Много е лесно на теория, на практика обаче е друго.

imamkrasivouho
11-15-2011, 17:41
То не е до мислене за по-важен. Просто ако ти липсва нежност, разбиране и тн, да, всички мислят, че е по-добре да се скъса. И аз мисля така. Но както каза Пантерката, не всичко е черно и бяло. Много е лесно на теория, на практика обаче е друго.
Сигурна съм, че всички момчета и момичета като им липсва нежност ходят да кръшкат, вместо да седнат, да си вдигнат един жесток скандал и да правят страстен секс за сдобряване... :? Или просто да си поговорят като бели хора... Но е възможно. Повечето дечица на тая възраст не могат да говорят.

Extremescream
11-15-2011, 18:29
Е що генерализираш сега? Не е казано, че при всички е така. Но то липсата на нежност/внимание/ друго не се оправя от едното здраво шибане. Както и да е, казала съм каквото имам да кажа по темата.

imamkrasivouho
11-15-2011, 18:36
Е що генерализираш сега? Не е казано, че при всички е така. Но то липсата на нежност/внимание/ друго не се оправя от едното здраво шибане. Както и да е, казала съм каквото имам да кажа по темата.
Като не се оправя от едното здраво шибане защо тогава 90% от пишещите тука са "здраво са се изшибали заради липса на внимание".
Или може би другия им е обръщал повече внимание? Защо тогава не са с него? Изневярата е малоумно действие, унижаващо човека, когото "обичаш" или просто не искаш да зарежеш. Не намирам никаква логика в нея, освен "аз съм нещо повече от него и ще правя каквото си поискам".

bratignat
11-15-2011, 20:13
Пантера, не получих никакво разяснение относно питането ми. С класификации отбиваш номера, но не това е въпросът.

Естетсвено, че светът е с много измерения и гледни точки - безкрай. Само, че за да те има и да оцеляваш, трябва да заемеш позиция и да я отстояваш. В тебе има и мъжки хормони и женски. Но едните са повече и те определят. Сещаш се нали, или продължаваме да сме черно-бели....?

Казах.

:razz:

imamkrasivouho
11-15-2011, 20:29
Пантера, не получих никакво разяснение относно питането ми. С класификации отбиваш номера, но не това е въпросът.

Естетсвено, че светът е с много измерения и гледни точки - безкрай. Само, че за да те има да оцеляваш, трябва да заемеш позивия и да я отстояваш. В тебе има и мъжки хормони и женски. Но едните са повече и те определят. Сеща се нали, или продължаваме да сме черно-бели....?

Казах.

:razz:
Именно..

kremen4eto
11-16-2011, 04:40
Пантерке, и аз съм попадала в подобни ситуации. Приятелят ми не ми даваше необходимото, имах все още чувства към бившия, имах възможност и желание да изневеря с бившия, но се отказах в последния момент - буквално преди свалянето на дрехите ... само за да не мамя човека.

Един друг пък като разбра, че искам да късаме ми даде възможността 2 дни да правя каквото си искам, за да се уверя, че наистина ще ми е добре с някой друг, а не с него. Мислиш не ми мина през главата да се ч*кам с друг ли? - имах цели 2 дни да си вея байряка, но му казах 'Не, късаме' и си правех после каквото ми е на душа, без да вкарвам някого в интриги и лъжи.

НЯМА основателни причини за изневяра ...

anonymous708973
11-16-2011, 07:06
И си мислиш, че не си изневерила само защото фактически не си си свалила дрехите?
Изневярата е започнала мноого преди това.

kremen4eto
11-16-2011, 07:49
Напротив. Аз приемам единствено физическия контакт за изневяра, но това няма значение. Важното е човек сам къде поставя границата си и дали смята, че я е преминал.

NoMore
11-16-2011, 08:54
Когато обичаш някой друго не търсиш... щом изневериш значи нещо не е наред! И да съгласна съм с другите, че щом е станало веднъж ще стане пак :)

IseeDEADbodies
11-16-2011, 10:00
Останалите, продължавайте да гледате на живота като черно-бял.
Еди-кои-си не биха направили еди-какво-си.
Като опре ножът до кокала, друго ще се пее.


Тук не мога да се съглася с теб. Кой нож да опре до кокала ? Ще кажеш, че ще се умира. Това е чисто личен избор. Да го направиш или не. Нито някой може да те накара, нито еди какви си обстоятелства могат да те накарат. И Господ да слезе на Земята пак не може да те накара, ако ти САМ/А не го искаш. Говориш за изпадане в такава "ситуация". Еми аз съм бил. Много добре знам к'во е. И то да го направи не с кого да е, ами с някого който ми се водеше доста добър познат (да не казвам силна дума като "приятел"). Можех след това и аз "да върна жеста", но не го направих. Всичко е до личен избор. И продължавам да твърдя, че това никога не бих го направил. Бих скъсал момичето, заради друга, но не бих правил нещо докато все още съм с нея. А за да се стигне до там, значи има доста сериозен проблем. Който повечето пъти е нерешим. Но това определено не се брои за изневяра, поне аз не го броя. Та в крайна сметка, това си е напълно личен избор.