PDA

View Full Version : Как да я накарам да свърши?? Толкова ли е невъзможно !!!!!



goshku89
11-08-2011, 17:43
Здравейте, проблемът ми е следния:
С едно момиче съм от месец, вече сме правили любов поне 20 пъти вече, но...не може да свърши..правим го всеки път по 40 50 минути (за 1 път говоря). Значи какво не пробвах...първо, члена ми е достатачно голям(до сега всички момичета са ми го казвали и ги е боляло след малко секс, не се хваля, просто по темата!), пробвах да я лижа...повече от половин час седях да го правя, лижех точно така както трябва, клитора, с език,ръце,пръсти...но не може......докосвам я навсякаде,страстен съм, усеща тя че ще свърши но изведнъж и минава...незнам....искам да я накарам но незнам какво друго да измисля..помогнете ако можете
Благодаря!

П.С Говорих с нея, но ми казва че правя всичко както трябва...сама може да свърши ако се докосва..но просто с секс ми каза че никога не е свършвала

Sh@d0w
11-08-2011, 17:56
Това е разговор, който трябва да проведеш с нея, не с нас. Тя трябва да ти каже какво и как трябва да правиш, как го усеща, кое и харесва, къде грешиш и прочие.

Rebirthing
11-08-2011, 17:58
То пък много похвално, че ги боли от члена ти. Да не мислиш, че болката е хубаво нещо ?!

Честно казано нищо не можеш да направиш, някои момичета просто не изпитват оргазъм и толкова. Пък и не знам на кой ще му е приятно да се лашка 20 пъти в месеца по 40-50 минути всеки път. То момичето сигурно се е протрило вече. Не знам защо мъжете сте си втълпили, че честият, продължителен секс с голям член трябва да доведе момичето задължително до оргазъм ?!

SisiStrange
11-08-2011, 18:26
Ти пък откъде знаеш, че го правиш така, както трябва? :-o При всяко момиче си е индивидуално и всяка харесва различни движения и техника. Явно още не сте се напаснали. Наблюдавай кога и при какво стене най-силно и най и харесва, говори с нея и рано или късно ще стане. То насила няма да се получи.

2miss4sixty8
11-08-2011, 18:41
ами може например да си прекалено нежен с нея.. някои момичета се кефят на по грубичко и ако не е както им харесва не става...

ZooB
11-08-2011, 18:45
:( ми земи я питай по подробно кво я кефи и кво не , ние как да ти обясним какво най се харесва на твоята приятелка

Mi6inka
11-08-2011, 18:49
Хубаво е, че те е грижа за това как се чувства партньора ти, а не гледаш само собствения си кеф :) По темата. Да.. разговорите за това как и какво и харесва, може би ще помогнат. А проблема може и да си е в нейната глава, да не се отпуска напълно.Няма да се отчайваш.

Dobbyy
11-08-2011, 19:10
То пък много похвално, че ги боли от члена ти. Да не мислиш, че болката е хубаво нещо ?!

Честно казано нищо не можеш да направиш, някои момичета просто не изпитват оргазъм и толкова. Пък и не знам на кой ще му е приятно да се лашка 20 пъти в месеца по 40-50 минути всеки път. То момичето сигурно се е протрило вече. Не знам защо мъжете сте си втълпили, че честият, продължителен секс с голям член трябва да доведе момичето задължително до оргазъм ?!

+1

fenkaaa
11-09-2011, 04:16
Както каза Сиси някои момичета просто не могат да достигнат до оргазъм .. аз съм 1 година с приятеля ми и все още не мога да свърша,имайки предвид опитите,които сме правили,.. :?

gabsit000
11-09-2011, 05:36
явно момчето не е запознат,че при жените малко по-трудно става и сега е разочарован :D няма какво да кажа,освен това,което и другите,трябва наистина да си поговориш с нея за тези неща,просто говорете откровено и открито..

anonymous708973
11-09-2011, 07:19
Не може да свърши клиторно или вагинално?

За клиторния - една част мъже си мислят, че ние имаме нужда от същия тип стимулация, за да свършим, както е при тях - бързо, силно и грубо. Да, ама не! Клиторът има двойно повече окончания от главичката на пениса и се искат бързи движения на малко разстояние, супер нежни и леки, в кръгче около него. По възможност с език, защото е далеч по-нежно отколокото с пръсти.

За вагиналния - много по-голям шанс има да свърши, ако вместо да го правиш бързо, пробваш по-бавно. При скоростта се отнема част от дълбочината, затова дълбоките, резни и по-бавни движения биха били по-подходящи. Нека някоя от колежките с повече опит допълни, защото това са мои предположения, тъй като и аз не съм свършвала вагинално.

GabrielleShayk
11-09-2011, 20:28
Ако става въпрос за вагинален оргазъм,ще ти кажа какво работи при мен на 100%
Първо започни със стимулация на Г-точката с пръст(в интернет има доста подробно описание на техники),след това ако сте примерно в мисионерската се отпусни с цялата си тежест върху нея,обгърни я с ръце и се движи бавно.При това положение аз вече си намирам точното място и с взаимни усилия всичко минава идеално.
Леле какво описание дадох :shock:

gandalfepi4
11-09-2011, 20:31
Oх момичета защо сте толкова странни понякога?!

Моята като започне и тя да не може да свърши ми се ще чак да ѝ набия шута от нерви.

Защо ставате такива от време на време????

radybt
11-09-2011, 20:31
Ха-ха-ха, момиче не може да свърши?! Я ми я дайте насам! :D Няма такива при мен, това че не свършвате говори много лошо за вашите партньори, девойки! :D

anonymous708973
11-10-2011, 06:17
Първо започни със стимулация на Г-точката с пръст(в интернет има доста подробно описание на техники),след това ако сте примерно в мисионерската се отпусни с цялата си тежест върху нея,обгърни я с ръце и се движи бавно.При това положение аз вече си намирам точното място и с взаимни усилия всичко минава идеално.
Леле какво описание дадох :shock:

Мисля да си го сложа в подписа това 8-)

Mi6inka
11-10-2011, 07:00
Ха-ха-ха, момиче не може да свърши?! Я ми я дайте насам! :D Няма такива при мен, това че не свършвате говори много лошо за вашите партньори, девойки! :D

мхм 100% :lol:

L31h4z
11-10-2011, 08:54
Както каза Сиси някои момичета просто не могат да достигнат до оргазъм .. аз съм 1 година с приятеля ми и все още не мога да свърша,имайки предвид опитите,които сме правили,.. :?

Голям процент от жените не успяват да изпитат оргазъм чак до средата на 20-те си години. По-рядко е въпрос на физиология, по-често лежи на психологическа основа.

Най-добрия ми съвет в такава ситуация е:
Нека момичето да мастурбира (с пръсти, секс играчки). Да опознава тялото си, усещанията си, сексуалността си. Ако се научи да свършва сама (което ще е по-лесен процес), ще се научи да свършва и с партньора си. :)

BeB4Yy93
11-10-2011, 09:38
Аз съм съгласна с L31h4z. Ако момичето е прекалено малко то няма да може да свърши това идва в малко по късен етап. Една жена може да усети истинското удовлетворение от секса едва на 20 години някъде. Другото което и на мен ми се е случвало често е да я възбуждаш, но изведнъж нещо се обърква или заради нея (ако се е разсеяла) или от тебе ако изведнъж и е спрял кефа. Много кофти тръпка, но с годините минава. А по въпроса за грубото и нежното говори с приятелката си понеже има и такива момичета които харесват в началото да е нежно и после по грубо, няма значение с какво го правиш с член, уста или ръка. Но си е факт, че когато е вътре в момичето често е трудно да се свършва (поне при мен, не че не ми се е случвало), и е по лесно с ръка или уста или просто допира на главичката му с нейното интимно място, понеже има движение и така се улучват повече възбуждащи точки. Еми това си е моето мнение дано да съм помогнала ;} :-) :oops: :oops: :oops:

mey_si
11-10-2011, 16:44
Вагинално без никаква друга стимулация и аз не мога да свърша..Ако същевременно си стимулирам клитора,става по няколко пъти даже..

torVPN
11-11-2011, 05:58
Много претенции имате, а една ръка вкарана до лакътя ще ви помогне да свършите и няма никога да го забравите.

mey_si
11-11-2011, 07:37
Не е въпрос до претенции..жените сме по-сложно устроени и ни става само като някой се клати напред-назад над нас...И момчето и стигнало до този извод,че така не се получава,и понеже му пука за приятелката му,търси мненията на по-запознати ;)

samn13
11-11-2011, 08:18
Здравей,прочетох коментарите сагласна сам с някои,но щте ти кажа и моето мнение.Омажена сам от две години и го правим всеки ден пропуснала сам наи много 3-4 пати(винаги сжаршвам),опитай да я спреш от маструбации,това може да е една от причините да не може да сваршва поне аз сам така.Голяма грешка е да питаш партньорката какво ти харесва ми наблюдавай,не говори по ввреме на секс остави я тя да води и не бади припрян.Мога ощте да говоря но най-важното май е това.А да и наистина 40-50 минути са си мнойко понякога и 5 са достатачни :-)

imamkrasivouho
11-11-2011, 08:45
Здравей,прочетох коментарите сагласна сам с някои,но щте ти кажа и моето мнение.Омажена сам от две години и го правим всеки ден пропуснала сам наи много 3-4 пати(винаги сжаршвам),опитай да я спреш от маструбации,това може да е една от причините да не може да сваршва поне аз сам така.Голяма грешка е да питаш партньорката какво ти харесва ми наблюдавай,не говори по ввреме на секс остави я тя да води и не бади припрян.Мога ощте да говоря но най-важното май е това.А да и наистина 40-50 минути са си мнойко понякога и 5 са достатачни :-)
блабла глупости и то на всичкото отгоре написани изключително неграмотно!

xxxbrokenhearthxxx
11-11-2011, 08:47
т.6 (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

Ако няма какво да кажеш по темата, не започвай да обиждаш.

http://prikachi.com/images/523/4025523w.gif

Ermic
11-11-2011, 11:12
т.6 (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

Ако няма какво да кажеш по темата, не започвай да обиждаш.

http://prikachi.com/images/523/4025523w.gif
почна да се вживяваш като мод, а?

maybeone
11-11-2011, 12:44
Ха-ха-ха, момиче не може да свърши?! Я ми я дайте насам! :D Няма такива при мен, това че не свършвате говори много лошо за вашите партньори, девойки! :D

Добре бе, "Господин Оргазъм" !