PDA

View Full Version : Червени петна



alice13
11-08-2011, 22:53
Здравейте :) Преди 5 години бях в болница и когато се докоснех почваха да ми излизат петна. Правеха ми изследвания и т.н но никой не разбра за какво става въпрос. От вчера където се докосна ми излиза червено петно и някак си чуствам натиск ;д незнам как да го обясня.. Та някой дали ще може да каже някаво мнение или нещо от сорта :-o :-o :-o

Red_Hair
11-09-2011, 07:30
Щом лекарите и изследванията не са успели да изяснят причината, ние ли си мислиш, че ще го направим.Поне качи една снимка за да се види обрив ли е пурпура ли е какво е, и ако може малко повече информация от сорта на имаш ли някакви други заболявания на кръв, на кожа, баси с ченгел ли трябва да ви вадя думите, все пак вие имате проблем.И пишете "боли ме глава" и отдолу се редят мнения - тумори, ракове, аневризми и т.н.Кажи какви изследвания са ти правили, какви са резултатите, а и малко ми е странно като се докосваш да ти излизат петна!Ако някой друг те докосне не ти ли излизат?

TykaSePisheNick
11-09-2011, 09:25
Аз след тежък физически тормоз изпитвам нещо такова.Примерно дерна се съвсем леко с нокът по ръката, ама толкова слабо, че едвам се усети и веднага излиза червена лента, сякаш някой ме е одрал жестоко..Мисля, че е нещо свързано с кръвното впрочем, щото ми се е случвало и да пребледнея и пак като се натисна или одера и веднага излиза зачервен участък на кожата.

SkyEatsAirplane
11-09-2011, 09:58
Защо не отидеш в София да се изследваш?
Може да е нещо опасно, пък може да е нещо безобдно, и ти не знаеш. Аз нямам познати, нито аз съм имала такова нещо, но съм с нискко кръвно и ниска кръвна захар, не мисля, че има нещо общо. Така като казваш, може би имаш много чувствителна кожа или кожно заболяване.

Ние тук можем само да предполагаме или да те изплашим. Има един сайт пулс.цом (или бг беше) той е за здравни проблеми. Там помагат специалисти. Гледай да опишеш проблема си подробно и ако можеш и снимки качи, но не тук! :) Тук всеки се заяжда и няма никой да ти е от полза.
Успех!

kalpazanka
11-12-2011, 08:58
Аз след тежък физически тормоз изпитвам нещо такова.Примерно дерна се съвсем леко с нокът по ръката, ама толкова слабо, че едвам се усети и веднага излиза червена лента, сякаш някой ме е одрал жестоко..Мисля, че е нещо свързано с кръвното впрочем, щото ми се е случвало и да пребледнея и пак като се натисна или одера и веднага излиза зачервен участък на кожата.
Червен дермографизъм му викат. Поограмотете се малко и престанете с хипохондрията, че отстрани изглеждате смешно.

batkodoki
11-13-2011, 00:25
Аз след тежък физически тормоз изпитвам нещо такова.Примерно дерна се съвсем леко с нокът по ръката, ама толкова слабо, че едвам се усети и веднага излиза червена лента, сякаш някой ме е одрал жестоко..Мисля, че е нещо свързано с кръвното впрочем, щото ми се е случвало и да пребледнея и пак като се натисна или одера и веднага излиза зачервен участък на кожата.
Червен дермографизъм му викат. Поограмотете се малко и престанете с хипохондрията, че отстрани изглеждате смешно.

sic!

гадното е че е вярно,
гнусното е че е истина.