PDA

View Full Version : Бални рокли- ПЛОВДИВ или СТАРА ЗАГОРА



sladur4etyYy
11-08-2011, 22:56
Муцки, препоръчайте ми модна къща, ателие, магазин за бални рокли в някой от тези два града. :) Ако имат сайтове, още по- добре.

didenceeto
11-09-2011, 06:32
Ако малко се поразровиш ще намериш тема за абитуриентите.

girl91
11-09-2011, 08:53
Асеновград е до Пловдив, можеш да отскочиш до там, има доста магазини за бални и булченски рокли. Когато аз тръгвах да си търся рокля моделите в тукашните магазини (Стара Загора) не ми харесаха, а и след това като отидох в Асеновград ги видях същите тези модели там... Може да не си купуваш готова рокля, аз моята си я поръчах в едно ателие в Асеновград - в магазина имаше рокля, на която променихме малко модела и платовете.
Иначе ето сайт на единия магазин в Стара Загора за такива рокли - http://www.svatbencomplexgalina.com/ . Има още няколко магазина на същата улица, на която се намира този магазин, и в Универсалния има, но не им знам имената.

titinkaa
11-09-2011, 12:04
В Пловдив мога единствено да ти препоръчам салона "Ванеса",до Младоженския дом.Иначе най-добрия избор е Асеновград,има най-много разновидности и е по-голям шанса там да си харесаш нещо.

sladur4etyYy
11-09-2011, 18:25
girl91, за жалост няма да имам възможност да отскоча и до Асеновград, поне засега, иначе знам, че там имат голям избор. Мерси за сайта.

titinka, и на теб мерси за предложенията, ще се поразровя из сайта.

А какво мислите за колекциите на бутик АВИН? Чувала съм само хубави неща за дрехите им, но не знам дали правят абитуриентски рокли. :)

glezenafukla
11-09-2011, 18:58
В Пловдив мога единствено да ти препоръчам салона "Ванеса",до Младоженския дом.Иначе най-добрия избор е Асеновград,има най-много разновидности и е по-голям шанса там да си харесаш нещо.

titinka, заслужава ли си да идвам до Пловдив, за да гледам рокли или по-добре направо в Асеновград?

titinkaa
11-10-2011, 08:57
В Пловдив мога единствено да ти препоръчам салона "Ванеса",до Младоженския дом.Иначе най-добрия избор е Асеновград,има най-много разновидности и е по-голям шанса там да си харесаш нещо.

titinka, заслужава ли си да идвам до Пловдив, за да гледам рокли или по-добре направо в Асеновград?
В Пловдив няма такива магазини,само 2-3 са,и от тях само в магазин "Ванеса" си заслужава.Имат хубави рокли,но според мен най-добре иди до Асеновград.И аз тая година съм абитуриентка и мисля направо до Асеновград да ида.

POLLINA
11-10-2011, 09:22
за пловдив ти предлагам Princess fashion studio моята рокля беше от там и съм мн доволна. а за колекциите на Авин наистина са прекрасни,но наблюденията ми напоследък са ,че платовете им са некачествени и се късат и раздърпват бързо,преди бяха мн по добре :)

girl91
11-10-2011, 11:45
А какво мислите за колекциите на бутик АВИН? Чувала съм само хубави неща за дрехите им, но не знам дали правят абитуриентски рокли. :)

Мисля, че правят рокли (за бал) само по поръчка. Иначе някоя от роклите от колекциите им може също да стане за бал.

glezenafukla
11-10-2011, 14:46
В Пловдив мога единствено да ти препоръчам салона "Ванеса",до Младоженския дом.Иначе най-добрия избор е Асеновград,има най-много разновидности и е по-голям шанса там да си харесаш нещо.

titinka, заслужава ли си да идвам до Пловдив, за да гледам рокли или по-добре направо в Асеновград?
В Пловдив няма такива магазини,само 2-3 са,и от тях само в магазин "Ванеса" си заслужава.Имат хубави рокли,но според мен най-добре иди до Асеновград.И аз тая година съм абитуриентка и мисля направо до Асеновград да ида.

Мерсии.. попринцип и на мен са ми казвали, че няма магазини и са няколко, в които няма кой знае колко впечатляващи модели.. :) Има време, тепърва ще излизат и новите колекции..

glezenafukla
11-10-2011, 14:47
за пловдив ти предлагам Princess fashion studio моята рокля беше от там и съм мн доволна. а за колекциите на Авин наистина са прекрасни,но наблюденията ми напоследък са ,че платовете им са некачествени и се късат и раздърпват бързо,преди бяха мн по добре :)

POLLINA, ако не се бъркам твоята беше една бяла, нали? Видях снимки тук и много ми хареса, даже една от много малкото, които ми харесаха..
А, това студио има ли интернет страница?

titinkaa
11-10-2011, 16:06
за пловдив ти предлагам Princess fashion studio моята рокля беше от там и съм мн доволна. а за колекциите на Авин наистина са прекрасни,но наблюденията ми напоследък са ,че платовете им са некачествени и се късат и раздърпват бързо,преди бяха мн по добре :)

POLLINA, ако не се бъркам твоята беше една бяла, нали? Видях снимки тук и много ми хареса, даже една от много малкото, които ми харесаха..
А, това студио има ли интернет страница?

Поли,къде точно е този магазин,и колко пари ти е роклята?

Zaharinka
11-10-2011, 18:17
В Асеновград има избор,но нещата се препокриват...няма да откриеш нещо уникално...По-добре да ти я ушият по поръчка :)

sladur4etyYy
11-10-2011, 20:49
за пловдив ти предлагам Princess fashion studio моята рокля беше от там и съм мн доволна. а за колекциите на Авин наистина са прекрасни,но наблюденията ми напоследък са ,че платовете им са некачествени и се късат и раздърпват бързо,преди бяха мн по добре :)

тази? http://www.princess-fashion.eu/ :)

между другото и на мен твоята рокля ми беше направила впечатление миналата година, но нещо не откривам нищо подобно в този сайт. можеш ли да си я изнамериш? 8-)

а някой знае ли в АВИН откъде им докарват платовете? всъщност на мен точно те са ми най- голямата дилема- откъде да се сдобия с качествени... все ми изглеждат евтинийка, дори да не са на ниска цена. 8-)

POLLINA
11-11-2011, 10:28
няма я в сайта,беше представена само на ревюто им Вдъхновение от Мерилин и то в черно:) има доста рокли ,които ги няма в сайта :)

titinkaa
11-11-2011, 12:38
^А,какви цени са им роклите?Твоята колко беше?

POLLINA
11-11-2011, 16:19
в капана ул. Г.Бенковски 21 :)
цените са различни мои приятелки си взеха за 400-500
моята беше 900,но дантелата и плата оскъпиха всичко.Не съдете по тази цена има и много по нормални :) ( лично аз не исках да дам толкова пари за рокля,но беше единствената,която харесах и майка ми каза,че ще я вземем)