PDA

View Full Version : Кой е по-добър?



forumec
11-09-2011, 00:24
Здравейте. Искам да ви попитам за съвет или мнение.
На 20 години съм и нямам почти никакъв опит с жените :(
Почнах да се ровя в интернета по тази тема и видях този форум и няколко интересни сайта.
Може ли да ми кажете дали според вас някои от тези сайтове ще ми помогнат, дали са полезни или откъде да набавя необходима информация?
http://www.vratovrazka.bg/
http://progresiray.me/
http://pickup-project.net/
http://www.lover-bg.com/ - ама този е някакъв блог и не ми изглежда особенно полезен.
Споделете мнението си по тези сайтове, дали си струват, какво мислите за тях?

radybt
11-09-2011, 01:33
Не мисля, че темата е в подходящия раздел.

По-темата:
На 20г. да нямаш опит с жените е нещо много лошо... не знам дори как да ти помогна, знам едно обаче - тези сайтове са последното, което ще ти помогне!

torVPN
11-09-2011, 02:24
Минавай на мъже, а тях по подразбиране трябва да ги познаваш.

mon4eto
11-09-2011, 05:10
Не се занимавай със сайтове , ами излез и си намери жена. Само така се придобива опит. На 20 си , не е толкова фатално .

gabsit000
11-09-2011, 05:34
Не се занимавай със сайтове , ами излез и си намери жена. Само така се придобива опит. На 20 си , не е толкова фатално .


!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi6inka
11-09-2011, 06:14
:-o Интернет няма да те научи да живееш... Просто излез и живей!

JbBj
11-09-2011, 08:01
гледай американски филми баце

anonymous708973
11-09-2011, 08:40
Противно на другите, ще кажа да почетеш. Бая неща ще ти хрумнат, ще си обясниш и прочее. От малка ги чета. "Прогресирай" е мега тъп сайт, пълен с ненужна и глупава информация. "Вратовръзка"-та е най-добре :)

forumec
11-09-2011, 10:47
Не се занимавай със сайтове , ами излез и си намери жена. Само така се придобива опит. На 20 си , не е толкова фатално .
Да не мислите, че не съм пробвал!???
Ама не става толкова лесно, заговарял съм момичета но те ме режат! Не съм грозен, но просто не знам какво да им кажа или как да се държа. Явно го усещат.

forumec
11-09-2011, 10:51
Противно на другите, ще кажа да почетеш. Бая неща ще ти хрумнат, ще си обясниш и прочее. От малка ги чета. "Прогресирай" е мега тъп сайт, пълен с ненужна и глупава информация. "Вратовръзка"-та е най-добре :)
А може ли пример за тази глупава информация?
Аз набързо разгледах тези сайтове и доколкото виждам - в Прогресирай има интересни статийки, имаше някаква за женските сигнали, която ми изглежда полезна например.
Във Вратовръзката също има интересни неща, но там доста са като списание. Дразни само, че всяка статия е разделена на 5-10 странички.
Иначе да, мисля да ги почета малко, историйки всякакви и евентуална теория и след това да пробвам да го приложа на практика. Така ми изглежда най-добре да постъпя.

xxxbrokenhearthxxx
11-09-2011, 11:07
Е ся ако кажеш, че си и девствен.. :shock:

selskitarikat
11-09-2011, 11:18
един съвет от мен - стой по-малко зад компютъра и през свободното си време се разкарвай по центъра и най-оживените улици и заговаряй красиви жени с въпроси от всекидневието като например колко е часа,къде се намира някое кафене/улица/хотел и подобни аз не че имам някакъв проблем ама това по едно време ми беше станало като хоби :)

Vladel
11-09-2011, 11:19
Искам да ти кажа само,че няма да ти помогнат.Когато бях по-малък се бях отчаял оносно много неща-бях дебеличък,момичетата не ме харесваха,а другите вече си хващаха гаджета.И аз се зарових в тия сайтове.После от личен опит разбрах,че това са простотии.

robles
11-09-2011, 12:25
един съвет от мен - стой по-малко зад компютъра и през свободното си време се разкарвай по центъра и най-оживените улици и заговаряй красиви жени с въпроси от всекидневието като например колко е часа,къде се намира някое кафене/улица/хотел и подобни аз не че имам някакъв проблем ама това по едно време ми беше станало като хоби :)

Тоя съвет най ми хареса. Мисля, че ако го приложиш, ще почнеш повечко да се отпускаш и няма да си толкова притеснен след време. Също ще се научиш да излъчваш повече самоувереност, когато нещата ти се получат няколко пъти. Като свикнеш ще ти идва от самосебе си и момичетата едва ли ще доловят несигурноста ти.

Няма лошо да четеш подобни сайтове, списания, статии... биха те ориентирали, обаче не винаги нещата излизат както трябва, понеже момичетата сме различни и на всяка й харесва нещо различно. Няма точна формула за всички момичета.

MaLkaTa_LaDy
11-09-2011, 12:39
Няма точна формула за всички момичета.
До голяма степен има.

Повярвай си просто. Можеш да изчетеш всички материали, които са писани по въпроса, но докато не си повярваш наистина, момиче няма да ти върже.

ZeroPoinT
11-09-2011, 13:06
Плейбой ще те научи.

forumec
11-09-2011, 17:14
Няма лошо да четеш подобни сайтове, списания, статии... биха те ориентирали, обаче не винаги нещата излизат както трябва, понеже момичетата сме различни и на всяка й харесва нещо различно. Няма точна формула за всички момичета.
Благодаря, съгласен съм. :)
И това, че момичета са различни също. То даже и си го пише де.
http://progresiray.me/osnova/statii/teoriq-na-100-tochki.html - че различни момичета, гледат различни неща и затова е добре да развиваш всичко, което можеш. Мисля, че си е вярно.
А вече как да развиваш - това е друг въпрос. Мисля да пробвам да излизам и да ги заговарям момичета за обичайните неща, надявам се да успея да преборя страха си и да получа поне малко опит от това. :)


Повярвай си просто. Можеш да изчетеш всички материали, които са писани по въпроса, но докато не си повярваш наистина, момиче няма да ти върже.
Съгласен съм. То и моята цел е - да ги чета и после да ги пробвам на практика. Кои неща ще работят, кои няма да работят за мен.

Благодаря за съветите!

IseeDEADbodies
11-09-2011, 17:28
Trooooooooooooooooololololo....