PDA

View Full Version : Водка



loca10
11-09-2011, 05:52
Ще ходим в Германия през пролетната ваканция за 1 седмица и планът, ест, е да се надрънкаме с най-евтиното възможно и да се направим на голяма работа :ДД. Това ще е моето първо напиване ии искам да ви питам колко най-много мога да изпия, без да се олея нещо. Определение за оливане- повръщане, заспиване на публични места, изповеди и целувки с кой-знае-кого.

Та да обобщим:
1. Първо напиване (14 г.)
2. НЕ знам колко нося на алкохол
3. Зависи дали е бира, водка или нещо друго, така че моля кажете за различните пиячки
4. Не се опитвайте да ме разубеждавате ;рр

D3NG3rZ0N3
11-09-2011, 06:03
1. Първо напиване (14 г.)
2. НЕ знам колко нося на алкохол
3. Зависи дали е бира, водка или нещо друго, така че моля кажете за различните пиячки
4. Не се опитвайте да ме разубеждавате ;рр

т.1. Рано ти е! Аз пропих чак на 15...
т.2 и 3 Това дали ще се напиеш или от колко зависи от много неща. Ти 100% ще се осереш!
т.4 На сутринта ще се намразиш!

Jus7DreamBoy
11-09-2011, 06:07
хаха щом не носиш гаранция ти давам от 100 водка дори и гадно ще ти се завърти главата и ще драифаш кат мастия 8-)

Soraq
11-09-2011, 06:20
Ти 100% ще се осереш!

Mi6inka
11-09-2011, 06:41
Пий бавно и хапни преди това. Като почне да ти се върти тавана/земята/стената спри да пиеш.

Greennight
11-09-2011, 06:43
:lol: :lol: :lol:

gabsit000
11-09-2011, 07:50
Умния пие докато му е весело,а глупавия докато му стане гадно,ти си направи сметка и да наистина никога не на гладно,все пак после да има материал за изхвърляне :D

Shturrrche88
11-09-2011, 09:29
Ако почнеш да прекаляваш ще се надереш като копеле и със сигурност ще правиш простотии, които на другия ден ще са ти като трън в очите.
Така, задължително хапни нещо тестено и мазно преди да почнеш да пиеш. Второ-недей да почваш директно с водка, защото ще е мазало. Но и не мешай алкохол. Или давайте на бира, или ако е водка я пий с разредител (после като връщаш няма да ти чааак толкова гадно). Усетиш ли, че вече ти става лошо или спри, или отиди повърни и после продължи.
На 14 години организма реагира доста остро на концентрат, но то си е твоя работа... :?

li0n
11-09-2011, 17:31
Напивала съм се с водка само че аз я пих на екс и на третата чаша бях мармалад.. По-добре опитай с бира ;) Водката има и без това лош вкус (puke)

bloodyF
11-09-2011, 17:56
дай иди из европа да покажеш каква е българската маса на 14:пияници, курви и т.н.
и дай щото си лапе и мама да не те види че си изпил/а 1 водка да я изпиеш на н хиляди километра от тука..тъпанар.

Biskfitka
11-09-2011, 18:37
С възможно най-евтиния боклук ''купончето'' ви може да свърши в болницата ;) тъпи деца...

Sarafina
11-09-2011, 20:31
Съгласна съм с горните мнения. Ама като искаш, опитай, то винаги има първи път. Пий вода между чашите. Първо, че по-бавно ще се напиеш, второ, че няма да ти се дехидратира организмът.

Colouring
11-09-2011, 20:39
:lol: :lol: :lol:
това абсолютно точно изразява мнението ми
.

asdzxccc
11-09-2011, 21:43
Ми глей ся брат ;д Наяж се хубаво, след 1 час, започваш бавничко 200 мл. уиски, като за разгрявка, после шотове водка, докато не ти се доповръща, отиваш повръщаш, легаш си, спиш, ставаш и нямаш мъхмурлук, ако те устройва ;д

inverno
11-09-2011, 21:55
1.Никой няма да ти продаде алкохол на тебе - 14 годишно лапе.
2.Алкохол след 21;30 не се продава (поне в мойта провинция),нито на хора под 18 години- тука проверяват ,нали знаеш?
3.Ако заспиш на обществено място ще те прибере чичко полицай
4.Що не се напиеш в Бг?

psychopath
11-09-2011, 22:46
Аз като традиционен водкаджия, пил всякакъв вид алкохолни напитки и други неполезни течности (примери нема да давам ;д)...мога да те посъветвам много да внимаваш, защото според кристалното кълбо...те чакат тежки часове в токсикологията. :D

Не мога да го разбера това желание "да се напиете"...аз примерно си къркам, за да ми е кеф, а не за да драйфам и да не знам къде се намирам.
Естествено...случвало се е да се надрънкам стабилно, ама е било инцидентно, а не целенасочено. ;д

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ! КОЙТО Е МАЛОУМЕН - ДА НЕ ЧЕТЕ НАДОЛУ!!!
Ще ви кажа един икономичен коктейл, с който да спестите от парите за алкохол и да ги инвестирате в нещо по-градивно (например амфетамини ... ;д;д)
Така...халба с бира, чаша с водка...пускаш чашата в халбата, когато удари дъното - пиеш на екс халбата. Приятно! ;д

Mi6inka
11-10-2011, 07:09
Ще ви кажа един икономичен коктейл, с който да спестите от парите за алкохол и да ги инвестирате в нещо по-градивно (например амфетамини ... ;д;д)
Така...халба с бира, чаша с водка...пускаш чашата в халбата, когато удари дъното - пиеш на екс халбата. Приятно! ;д


Забрави да добавиш преди това да си изкопаят гроб, защото за тях това е сигурна смърт. 8-)

vampire_girl_
11-10-2011, 08:13
или да си извика линейка,точно преди да си изпие "коктейла" 8-)
Такаа - каквото и да става - НЕ ПИЙ НА ГЛАДНО!!!Общо взето,това е първото и най-важно правило.Сигурна съм,че ще те хване и от 100 водка,така че..пий малко поизчакай,после като усетиш че почваш дезориентираш - поспираш..после пак малко и така :)

Verminaard
11-10-2011, 09:20
Ще ходим в Германия през пролетната ваканция за 1 седмица и планът, ест, е да се надрънкаме с най-евтиното възможно и да се направим на голяма работа :ДД. Това ще е моето първо напиване ии искам да ви питам колко най-много мога да изпия, без да се олея нещо. Определение за оливане- повръщане, заспиване на публични места, изповеди и целувки с кой-знае-кого.

Та да обобщим:
1. Първо напиване (14 г.)
2. НЕ знам колко нося на алкохол
3. Зависи дали е бира, водка или нещо друго, така че моля кажете за различните пиячки
4. Не се опитвайте да ме разубеждавате ;рр

За тая работа има научен термин. 'тъпа пyткa' се нарича.
А вие се усетете че давате съвети за пиене за 14 годишно лайно.Е заради това не можем да имаме хубави неща.

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 10:29
Ще ходим в Германия през пролетната ваканция за 1 седмица и планът, ест, е да се надрънкаме с най-евтиното възможно и да се направим на голяма работа :ДД. Това ще е моето първо напиване ии искам да ви питам колко най-много мога да изпия, без да се олея нещо. Определение за оливане- повръщане, заспиване на публични места, изповеди и целувки с кой-знае-кого.

Та да обобщим:
1. Първо напиване (14 г.)
2. НЕ знам колко нося на алкохол
3. Зависи дали е бира, водка или нещо друго, така че моля кажете за различните пиячки
4. Не се опитвайте да ме разубеждавате ;рр

За тая работа има научен термин. 'тъпа пyткa' се нарича.
А вие се усетете че давате съвети за пиене за 14 годишно лайно.Е заради това не можем да имаме хубави неща.

И ти даваш добър пример... :(

Verminaard
11-10-2011, 10:34
Намери пък точно кой да се обади.

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 10:39
И кой се обади?

jeezloxxy
11-10-2011, 11:08
Пий бавно и хапни преди това. Като почне да ти се върти тавана/земята/стената спри да пиеш.


WRONG!
Като усетиш, че те поднася, не спирай, а давай по-бързо. Ще те гледаме по новините на следващия ден.
Смешна тема.

jeezloxxy
11-10-2011, 11:09
Ще ходим в Германия през пролетната ваканция за 1 седмица и планът, ест, е да се надрънкаме с най-евтиното възможно и да се направим на голяма работа :ДД. Това ще е моето първо напиване ии искам да ви питам колко най-много мога да изпия, без да се олея нещо. Определение за оливане- повръщане, заспиване на публични места, изповеди и целувки с кой-знае-кого.

Та да обобщим:
1. Първо напиване (14 г.)
2. НЕ знам колко нося на алкохол
3. Зависи дали е бира, водка или нещо друго, така че моля кажете за различните пиячки
4. Не се опитвайте да ме разубеждавате ;рр

За тая работа има научен термин. 'тъпа пyткa' се нарича.
А вие се усетете че давате съвети за пиене за 14 годишно лайно.Е заради това не можем да имаме хубави неща.

Амин.

SunT
11-10-2011, 11:29
дай иди из европа да покажеш каква е българската маса на 14:пияници, к**ви и т.н.
и дай щото си лапе и мама да не те види че си изпил/а 1 водка да я изпиеш на н хиляди километра от тука..тъпанар.
Абсолютен.

Verminaard
11-10-2011, 11:31
И кой се обади?
Tвоето малоумие.

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 12:50
О, извинявай, Айнщайн. Да наричаш 14-годишно дете 'путка' и 'лайно', е израз на висш интелект...

Verminaard
11-10-2011, 13:02
Aми когато едно 14 годишно дете се хвали как ще се напие като свиня в германия и ще се прави на голямата работа,то това дете не е точно пример за следване,нали бе Тесла?
Ти като не намираш нищо лошо в това да оставяме малолетните да пиянстват на воля без да ги оплюем подобаващо,поради липса на възможност за директни действия,еми - майната ти,боклук.Точно заради такова мислене отидохме по дяволите.

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 13:09
Внимавай с епитетите, деградат такъв. Всеки рано или късно опитва алкохол, цигари... Кой знае, ти к'ви си ги вършил на 14. И се дръж по-културно, не си на някоя селска нива!

Verminaard
11-10-2011, 13:57
E сега,селска нива,просто се опитвам да създам ситуация в която можеш да се почувстваш като у дома си,леке.
И на 14 си налягах парцалите да уча и не съм се размотавал да пиянствам с парите на мама и тате,така че имам пълното право да плюя тия малолетни отрепки и изпражнения като тебе,опитващи се да защитават упадъка им.
И вие сте ми били бъдещето на държавата...измет.
А ти като си големият интелектуалец,или пробвай да обосновеш помията която бълваш или млъквай и изчезвай от тая тема.

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 14:15
Налягал си парцалите, то си личи, че ти липсват първите 7 години.
И не съм малолетен, велики философе!

Verminaard
11-10-2011, 16:18
Tи вместо плямпаш срещу начина ми на комуникиране с дегенерати,защо не вземеш да спреш да говориш рециклирани приказки и не престанеш да се посрамваш.
То се видя колко те е еня за безхаберната консумация на алкохол от малолетни изпражнения.

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 16:28
:lol: :lol: :lol: Правилно, хич не ме ебе!

Verminaard
11-10-2011, 16:47
Съответно не си по-различен от автора,а всички знам какво е той.

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 16:52
Страхотна, велика, гениална логика бе, филмар. Сложил някакви зомбита на аватара и подписа и вече е 'Бъфи убийцата на вампири'.

iiordanova
11-10-2011, 17:03
Тъпо е да се напиваш,за да се правиш на интересен. И то в чужбина.
Ама като си решил.. не пий на гладно и пий само докато ти се замае главата. Гледай само да не завършиш в някоя болница..

Verminaard
11-10-2011, 17:30
Страхотна, велика, гениална логика бе, филмар. Сложил някакви зомбита на аватара и подписа и вече е 'Бъфи убийцата на вампири'.
:lol: :lol:
Eх тоя хероин,тоя хероин,съвсем вече ви изпържи невралните процесори.
Чудно ми е откъде се навъдиха толкова много келемета в днешно време.
Сигурно е нещо във водата.
http://i.imgur.com/TuL4h.jpg

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 17:32
Много ги разбираш наркотиците бе. Явно имаш опит. :grin:

Verminaard
11-10-2011, 17:38
Не точно,просто като видя помията която бълваш веднага мога да направя връзка с прекомерна употреба на хероин.

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 17:41
хаахахахаххааххааххахахаа хахаххахахахааахахахахаха хахаахахахахаахахахахахах аахахахахахахаахахахахаха хаха

Verminaard
11-10-2011, 17:45
Tи полека,че като те видят как се хилиш няма да ти дадат метадона тая вечер! :(

D3NG3rZ0N3
11-10-2011, 17:47
:shock:

cigarettekisses
11-10-2011, 17:49
Пий бавно и хапни преди това. Като почне да ти се върти тавана/земята/стената спри да пиеш.

LambOfGod
11-10-2011, 18:01
Еби му майката, вие явно ходите в чужбина само, за да ни излагате?

Fiction7577
11-10-2011, 18:50
дай иди из европа да покажеш каква е българската маса на 14:пияници, к**ви и т.н.
и дай щото си лапе и мама да не те види че си изпил/а 1 водка да я изпиеш на н хиляди километра от тука..тъпанар.

Абсолютно. И после що ни мислели за отрепки на запад.. ми ти си явен пример за това (автора)!

SkyEatsAirplane
11-10-2011, 18:59
1. Първо напиване (14 г.)
2. НЕ знам колко нося на алкохол
3. Зависи дали е бира, водка или нещо друго, така че моля кажете за различните пиячки
4. Не се опитвайте да ме разубеждавате ;рр

т.1. Рано ти е! Аз пропих чак на 15...
т.2 и 3 Това дали ще се напиеш или от колко зависи от много неща. Ти 100% ще се осереш!
т.4 На сутринта ще се намразиш!
т1 Ухааа ти си бил много голям бе чааааааааак на 15....
т2 т3може да не се осереш ако пиеш равномерно не забравяш да ядеш нещо мазно/калорично, не ти препоръчвам за първо напиване водка!!
т4 ако преди да заспиш пиеш мнооого течности ама мнооого, на сутринта може и да не се мразиш толкова

SkyEatsAirplane
11-10-2011, 19:02
1.Никой няма да ти продаде алкохол на тебе - 14 годишно лапе.
2.Алкохол след 21;30 не се продава (поне в мойта провинция),нито на хора под 18 години- тука проверяват ,нали знаеш?
3.Ако заспиш на обществено място ще те прибере чичко полицай
4.Що не се напиеш в Бг?
1. Големите купуват на малките алкохол в Германия
2. В моята провинция бензиностанциите са денонощни, там има алкохол.
3. дано не заспива така.
4. Остави детето като има мерак. Човек ако не се опари няма да се научи.

IncendiaSanctus
11-10-2011, 19:55
Внимавай с епитетите, деградат такъв. Всеки рано или късно опитва алкохол, цигари... Кой знае, ти к'ви си ги вършил на 14. И се дръж по-културно, не си на някоя селска нива!

Ти знаеш ли дори какво значи епитет бе ?
Защо говориш глупости, не те ли е срам ? Как може да поддържаш тезата, че е правилно и много хубаво на 14 да си е поставил за цел тоя сополанко да се напива като мастия ? Че това какво значи, че е в... осми клас... или даже седми ? Аз до девети клас и бира не опитвах, след това почнах чак... а да не говорим за напиване. А ти си седнал тук да правиш критика за културата на хората...

Verminaard
11-10-2011, 20:10
Godfather,godfather,we have a KIA marine.
One D3NG3rZ0N3 dead from septic shock,anal lacerations,squaids and severe butthurt.
Interrogative,how should we dispose of the body,be advised - subject is highly infectious.

IncendiaSanctus
11-10-2011, 20:13
Assassin actual, this is godfather.
Dispose of the body ASAP, burn it and everything around it in a 50-yard radius. Over.

Verminaard
11-10-2011, 20:18
Copy that godfather.
Assassin actual to steel rain,steel rain,requesting napalm strike at grid echo-charlie-nigger 8.Danger close!


Godfather,calling good effect on target,subject has been incinerated.
Be advised,possible shitstorm heading your way,better get those birds out of here.
Assassin actual out.

IncendiaSanctus
11-10-2011, 20:22
Assassin actual, this is godfather.
I see the shitstorm front heading towards us. We are going back to base. Give permission to *sshshhththpppphhhhhshhhht. fshhhhhhhhs psssshhhhht* my God *psshhthhttttth* is this shit ?! *end of signal*

Verminaard
11-10-2011, 20:24
Godfather,godfather,be advised,initial scans were wrong,this is not a shitstorm....it is a BUTTHURT storm.
Godfather,do you copy?

D3NG3rZ0N3
11-11-2011, 15:20
Внимавай с епитетите, деградат такъв. Всеки рано или късно опитва алкохол, цигари... Кой знае, ти к'ви си ги вършил на 14. И се дръж по-културно, не си на някоя селска нива!

Ти знаеш ли дори какво значи епитет бе ?
Защо говориш глупости, не те ли е срам ? Как може да поддържаш тезата, че е правилно и много хубаво на 14 да си е поставил за цел тоя сополанко да се напива като мастия ? Че това какво значи, че е в... осми клас... или даже седми ? Аз до девети клас и бира не опитвах, след това почнах чак... а да не говорим за напиване. А ти си седнал тук да правиш критика за културата на хората...

Да съм казвал, че е правилно или не? Всеки има правото на избор дали да направи нещо, или не. Дали не е по-виновен продавачът, който ще продаде алкохол на 14 годишен?
Момичето, ако е решило да се напие, ще го направи. Трябва ли да бъде обиждана?

umri
11-12-2011, 08:52
Ще ходим в Германия през пролетната ваканция за 1 седмица и планът, ест, е да се надрънкаме с най-евтиното възможно и да се направим на голяма работа :ДД. Това ще е моето първо напиване ии искам да ви питам колко най-много мога да изпия, без да се олея нещо. Определение за оливане- повръщане, заспиване на публични места, изповеди и целувки с кой-знае-кого.

Та да обобщим:
1. Първо напиване (14 г.)
2. НЕ знам колко нося на алкохол
3. Зависи дали е бира, водка или нещо друго, така че моля кажете за различните пиячки
4. Не се опитвайте да ме разубеждавате ;рр
Ако ще минавате през сръбската с автобус си вземете от тук омашна ракия или нещо по-качествено, някой балантайс или джони. Ако ще взимате от германия го карайте на евтино червено вино и бира. Там бирата е много евтина, но твърдото.... Меши червено с бира и ще се гробясаш, няма страшно.

loca10
11-19-2011, 15:32
Пфф... пропаднала, мастия, други комплименти... Аз Не Ви Искам Мнението, а само да глътна нещо, колкото да ме видят хората и да не е без хич (не ме съдете). Мерси за мненията бтв ;ДД

loca10
11-19-2011, 15:49
И освен това... нека се запознаем. Приятно ми е. Аз съм момиче на 14 и уча в готина гимназия. Нямам много приятели. Уча редовно и получавам прилични оценки. Супер, обаче едно време като ме переше яко съчмата и се правех на мн различна, тамошните диктаторки ме пратиха на майната си. В новия клас ми харесва, приятен е меко казано, обаче още не съм се утвърдила като Лице. За мен алкохолът е начин да го направя. Всичките ми приятелки (ВСИЧКИТЕ) са станали търсени непосредствено след тяхното голямо напиване. Не ме питайте как става, просто става. Толкова много ли искам- да се приобщя към колектива и да ми е кеф? Даже ви питам за "най-малкото възможно" напиване. Нали това е въпросът- как да НЕ се олея. Пушене, напивания всяка сряда, LSD... айде, няма нужда. Защото май останахте с грешно впечатление.

^ Това май беше най-тъпото, което съм писала ever ;DD

nnn1993
11-19-2011, 16:05
Не е правилно да гледаш на напиването като на начин за себеутвърждаване.Какъв е този колектив,който ще те приеме само ако пиеш?По-добре си избери друга група за приятели.

shmatarok
11-19-2011, 16:28
Кой ще ви купи алкохоло у Германия? :lol:

Ако толкова ти е мерак да пиеш, пий, ама гаси с нещо, не карай само на чисто, яж преди това... И що просто не почнеш да се лигавиш и да се правиш, че те е хванало, не е нужно да се излагаш като кифладжийка,те другите и без тва няма да помнят особено кой колко пил. Или пък сменяй чашата с някой друг, те ако другите са такива алкохолици няма да им направи впечатление. 8-)

Абе, толкова няма ли къде да се напиете в Бг, че отивате там всъщност :?

hotxxmess
11-19-2011, 17:30
Абе, толкова няма ли къде да се напиете в Бг, че отивате там всъщност :?