PDA

View Full Version : Как да и помогна?



blackrose
11-09-2011, 07:42
Здравейте,ще поискам един съвет от вас.Приятелката ми напоследък имам един проблем и е много угрижена.Работата е там,че до решението му остава много време,а тя мисли за това и аз искам да я разведря.Някой сеща ли се за начин? :)

ZeroPoinT
11-09-2011, 13:19
Отиваш до Националната централа за извънземни технологии и си плащаш да изпратят комета към дома и. Така ще забрави проблема си.

blackrose
11-09-2011, 17:04
Отиваш до Националната централа за извънземни технологии и си плащаш да изпратят комета към дома и. Така ще забрави проблема си.

Да не би да имаш овце на аватара,защото мозъкът ти е овчи?!

thegreenzombie
11-09-2011, 17:06
Отиваш до Националната централа за извънземни технологии и си плащаш да изпратят комета към дома и. Така ще забрави проблема си.

Да не би да имаш овце на аватара,защото мозъкът ти е овчи?!

страшно оригинална.... wtf :lol: ... нали тя ти е приятелка... само ти знаеш как да я разведриш

ZeroPoinT
11-09-2011, 17:14
Отиваш до Националната централа за извънземни технологии и си плащаш да изпратят комета към дома и. Така ще забрави проблема си.

Да не би да имаш овце на аватара,защото мозъкът ти е овчи?!

Аман от тъпи теми и тъпи хора, заели се да се бият с вятърните мелници.

awerw
11-09-2011, 17:19
Овцете са симпатични :P

ZeroPoinT
11-09-2011, 17:21
Овцете са симпатични :P

Ние двамата с него сме си фенове, нали така, фен? 8-)

thegreenzombie
11-09-2011, 17:23
кой ще направи фен тема за овцетеее :lol:

teddybearMV
11-09-2011, 17:28
Здравейте,ще поискам един съвет от вас.Приятелката ми напоследък имам един проблем и е много угрижена.Работата е там,че до решението му остава много време,а тя мисли за това и аз искам да я разведря.Някой сеща ли се за начин? :)
Направи и някаква малка изненада- организирай тайно едно ходене на кино без да и казваш, а чак като се срещнете и покажи билетите, а още по-икономичния вариант- покани я на гости и гледайте някой любим филм. Излезте на разходка на някое любимо място, направете си пижама парти през уикенда. Абе изненадай я с нещо, което би и доставило удоволствие и би я разведрило малко.

awerw
11-09-2011, 17:30
Овцете са симпатични :P

Ние двамата с него сме си фенове, нали така, фен? 8-)
Ако си фен на Арнолд, може да уредим нещата :oops:

ZeroPoinT
11-09-2011, 17:37
Овцете са симпатични :P

Ние двамата с него сме си фенове, нали така, фен? 8-)
Ако си фен на Арнолд, може да уредим нещата :oops:

Как може изобщо да се съмняваш? 8-)

awerw
11-09-2011, 17:40
Овцете са симпатични :P

Ние двамата с него сме си фенове, нали така, фен? 8-)
Ако си фен на Арнолд, може да уредим нещата :oops:

Как може изобщо да се съмняваш? 8-)
Аз искам да го видя написано някъде 8-)

blackrose
11-09-2011, 19:48
Здравейте,ще поискам един съвет от вас.Приятелката ми напоследък имам един проблем и е много угрижена.Работата е там,че до решението му остава много време,а тя мисли за това и аз искам да я разведря.Някой сеща ли се за начин? :)
Направи и някаква малка изненада- организирай тайно едно ходене на кино без да и казваш, а чак като се срещнете и покажи билетите, а още по-икономичния вариант- покани я на гости и гледайте някой любим филм. Излезте на разходка на някое любимо място, направете си пижама парти през уикенда. Абе изненадай я с нещо, което би и доставило удоволствие и би я разведрило малко.

Мерси много за добрите варианти :-)

blackrose
11-09-2011, 19:51
Отиваш до Националната централа за извънземни технологии и си плащаш да изпратят комета към дома и. Така ще забрави проблема си.

Да не би да имаш овце на аватара,защото мозъкът ти е овчи?!

Аман от тъпи теми и тъпи хора, заели се да се бият с вятърните мелници.

Да,само дето случаят с мелниците е положителен,ако си чел "Дон Кихот",разбира се.И не аз съм ти виновна,че тръгна да се заяждаш.Все пак пиша тема да попитам нещо,а не да се карам с хората.Ако си имаш комплекси,избивай ги другаде !!!