PDA

View Full Version : Тема за подкрепа



NomNomNom
11-09-2011, 12:54
Хайде да си имаме такава тема, като тази в козметика и диети за отслабването.
Тук всеки да каже какво начинание е подкарал, мога да го добавям в темата и да пиша до кога трябва да го свърши.
Съответно той тук може да ползва темата като дневник, да се оплаква и споделя, ние да му помагаме и да го подкрепяме.
Знам, че ще бъде зверски изтролена, ама както и да е 8-)

Трябва да го напиша някъде , за да имам свидетели, за да не реша да го заеба като ангажимент в близките дни.

Вие сте.




StringTheoryPracticist- Heuristics and Biases, The Psychology of Intuitive Judgment - Edited by Thomas Gilovich, Dale Griffin, Daniel Kahneman, да пише игра на Джава и т.н. , акустична китара

NomNomNom Да стана около 45кг , да прочета основно Екс3 и Екс4 , да прочета книгата за рутирането и тази за ipv6.

Ashenvale - Хардстайъл песен до 1 месец.

HotLife
11-09-2011, 12:57
днес щях да припадна, защото не бях ял :(

Wax
11-09-2011, 12:57
Намерих си решението на ИТ Проблема Ефи ^_^ - Няма кво да споделям.
Сичко е айляк, с изключение на брата.
За жалост ше заминава чак в края на месеца :( :( :(

NomNomNom
11-09-2011, 12:59
Намерих си решението на ИТ Проблема Ефи ^_^ - Няма кво да споделям.
Сичко е айляк, с изключение на брата.
За жалост ше заминава чак в края на месеца :( :( :(
Еее, много се радвам !
Аз питах мойо, обаче не се сетих по-интересни идеи.

@HotLife

Що не ядеш бе :<

Ermic
11-09-2011, 12:59
Намерих си решението на ИТ Проблема Ефи ^_^ - Няма кво да споделям.
Сичко е айляк, с изключение на брата.
За жалост ше заминава чак в края на месеца :( :( :(
брат ти на колко е

и ти кво работиш кат си на 17 :shock:

HotLife
11-09-2011, 13:00
Сутрин нямам никакъв апетит..

Wax
11-09-2011, 13:01
Намерих си решението на ИТ Проблема Ефи ^_^ - Няма кво да споделям.
Сичко е айляк, с изключение на брата.
За жалост ше заминава чак в края на месеца :( :( :(
брат ти на колко е

и ти кво работиш кат си на 17 :shock:

22.

и ИТ Поддръжка.

Ashenvale
11-09-2011, 13:02
Ами аз трябва да направя hardstyle песен до 1 месец о.О

Verminaard
11-09-2011, 13:03
15 килца не са ли малко множко?

StringTheoryPracticist
11-09-2011, 13:04
Около 15 кг? Не са ли около 5 (най-много 10)?

А иначе, аз си имам подобна своя тема вече: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=442157

А за дългосрочни начинания, хмм, не се сещам, освен да прочета Heuristics and Biases, The Psychology of Intuitive Judgment - Edited by Thomas Gilovich, Dale Griffin, Daniel Kahneman. Изключително тежка книга, много бавно напредвам, сякаш са я написали с цел да се чете възможно най-трудно, иначе е много полезна и ще я прочета, рано или късно.

Също така, трябва да прочета нещата на Terry Pratchett, на анлгийски. Имам да чета и няколко книги за университета, също така би било полезно ако взема книга за някой език различен от Джава.

Освен това съм си задал за цел да напиша с Джава някоя компютърна игра! Имам доста идеи, сигурно ще успея да направя нещо примитивно.
Ще ми се да направя някое РПГ, а бих могъл да направя и игра с много текст. Ще е много яко, само че преди това трябва да си науча, защото имам да уча.

NomNomNom
11-09-2011, 13:05
15 килца не са ли малко множко?
Толкова гоня.
Айде, да речем 12.

Много съм ниска , и съм 57кг, които са на крака и дупе, слаба съм в раменете .
Напълнях последните години.

Пречи ми , защото не мога да тичам /изморявам се по-бързо/ и сърцето ми не се чувства добре .

Едит: Зарко , искам да стана доста слаба, от много време не съм била 8-)

StringTheoryPracticist
11-09-2011, 13:07
О, също така трябва да попрактикувам още китарата. Искам и да си напиша песен, но трябва да науча скали и подобни неща, защото иначе ще е много непрофесионална :Д а мисля сам да си пиша музиката за играта ахахахаха

Част от идеята за играта, която ще я вкарам само ако стигна напред, изисква да пиша много музика.

И да, с акустична китара ще свиря метъл неща, не се получават толкова зле и според мен ще се получи.

StringTheoryPracticist
11-09-2011, 13:10
Това ми напомни, че в темата си имам да пиша ефективна програма отслабване, за да си имам написана тази информация някъде. А вместо да бягаш, редувай бързо ходене с леко бягане и почивка вървене, а може и без частта с лекото бягане. Изключително полезно за сърцето е, сърдечните проблеми са най-честата причина за смъртност, определено си струва времето

Освен това намали максимално мазнините в храната си, спри сладкото и яж възможно най-много зеленчуци. Месото също е мазнини. Но гледай да не се лишаваш от протеини.

Това беше накратко, ще напиша дълга версия в темата ми, в to-do листа ми е написването на това. Което ми напомни и, че трябва да си ъпдейтна to-do листа, както и да правя неща, защото в момента само пиша във форума (пак).

shadow4e
11-09-2011, 13:18
Едит: Зарко , искам да стана доста слаба, от много време не съм била 8-)
То за нашия ръст 45 кг дори не е доста слабо. Аз онзи ден си премерих ръста - 162, очаквах по-малко. :Д
Втори ден съм на диета по режима на Байкова и втори ден хапвам и сладко, не вървя добре. :D Дано се стегна и да не се откажа. Никога не съм ги довършвала. 8-)

cweeet
11-09-2011, 13:20
Трябва да направя есе до една седмица. До утре трябва да прочета Хамлет до 3-4 дена Декамерон и като цяло това е.

Claymore
11-09-2011, 13:20
да си науча по икономика :(

Wax
11-09-2011, 13:21
Това трябва да се включи в темата на основата за ключовите теми !

NightGuardian
11-09-2011, 13:21
ръста - 162, очаквах по-малко. :Д


:shock:

NightGuardian
11-09-2011, 13:22
Това трябва да се включи в темата на основата за ключовите теми !

те трябва да я и обновяват , ама спят нашите модератори. :(

FeelMyPain
11-09-2011, 13:24
да достигна бройката на митьо пищова

Miichelle
11-09-2011, 13:30
Да смъкна към 7-10 килца
Да си прочета трите тома на Луиза Дьо Ла Валиер (не за нещо, ей така за спорта)
Да си направя скиците, драперията и композицията :-o

LambOfGod
11-09-2011, 13:35
Да тръгна на училище. 8-)

IWannaBeSedated
11-09-2011, 14:12
С класа ми другата седмица трябва да чистим чиновете и столовете, защото директорката ще идва на проверка. :lol:
А сега трябва да пиша съчинение на немски на ужасно тъпа тема.. :?

pitfall
11-09-2011, 14:18
Ами то и аз искам да отслабна, ама ... макар че вече не ям сладко и въглехидрати и съм горда от този факт ...

Трябва до края на седмицата да съм прочела учебника + още една книга ... малко тегаво ще ми дойде, а в неделя ще уча цял ден, мда, ще взимам пример от онова момченце от курса, което е много примерно :oops: мх,мх ...

Напомнете ми да не излизам с тоя другия досадник ....

мх, и така ... това са ми плановете в краткосрочен план ... (малко тафтология се получи, но все тая)

NomNomNom
11-10-2011, 11:31
Днес съм яла някакво сиренце малко, за да не пукна от глад.
Имам и малко шоколад .
Приятеля ми също е на диета .
Той е 1.90 и 97кг, майка ми заяви, че сме семейство прасета, макар, че на нас ни е добре.

DoubleDMG1
11-10-2011, 11:34
трака ли ти челюста :oops:

NomNomNom
11-10-2011, 11:36
трака ли ти челюста :oops:
Да 8-)

DoubleDMG1
11-10-2011, 11:38
въйй още ли ;дд

torVPN
11-10-2011, 19:44
Трябва да се науча да си мълча, но как да го направя докато чета, че ном ном ном е с мерки на разностранен триъгълник с връх към земята, някъв даже на java тръгнал игри да пише, а всички останали композират музика, която никой не е чувал.
За нищо не бързам, цели не си поставям, но кажат ли ми, че не мога да направя нещо им показвам противното.
Сутринта бях написал, че съм си намерил нещо, а вече съм сложил пеенето/гласа на леденакрасота върху едни фигури.Бързо стана, а и е досто добре направено и ако го направя на гиф и си го сложа за аватар ще можете да разберете коя песен пеят.

lightcameraction
11-10-2011, 19:49
Поръчал съм 5 костюма,5 маски..2 газови пистолета и няколко уж калашника,които изглеждали реалистично ;о .. 4-5 човека ми едитват интротата ,а две момичета ще ми напишат и изсвирят песните и background музиката...чакам само едни приятели с професионален апарат да ми го донесат ( Canon 7D и/или Canon 600D ) и всичко е готово..
До 1 месец ще започна снимките на другия филм за да отида на 2рия кръг на състезанието .. 8-)

NomNomNom
11-10-2011, 20:59
Прочетох 3ти семестър за 1 ден :razz: :lol:
Имам 4ти да чета, но главата днес ми е сбозила.
Бих чела други полезни неща, само да ми се освежи малко мозъка .

NomNomNom
11-10-2011, 21:00
Поръчал съм 5 костюма,5 маски..2 газови пистолета и няколко уж калашника,които изглеждали реалистично ;о .. 4-5 човека ми едитват интротата ,а две момичета ще ми напишат и изсвирят песните и background музиката...чакам само едни приятели с професионален апарат да ми го донесат ( Canon 7D и/или Canon 600D ) и всичко е готово..
До 1 месец ще започна снимките на другия филм за да отида на 2рия кръг на състезанието .. 8-)
Лололо, звучи яко, кой те спонсорира?

Yankee
11-10-2011, 21:02
да сваля 6кг. и да се реша да отида на стадиона :(

ohluv
11-10-2011, 21:12
Днес съм яла някакво сиренце малко, за да не пукна от глад.
Имам и малко шоколад .
Приятеля ми също е на диета .
Той е 1.90 и 97кг, майка ми заяви, че сме семейство прасета, макар, че на нас ни е добре.
Той харабия ли е минал на диета :shock:

Soddom
11-10-2011, 21:56
Днес съм яла някакво сиренце малко, за да не пукна от глад.
Имам и малко шоколад .
Приятеля ми също е на диета .
Той е 1.90 и 97кг, майка ми заяви, че сме семейство прасета, макар, че на нас ни е добре.
Той харабия ли е минал на диета :shock:
Какво е харабия?

ohluv
11-10-2011, 23:00
лютива чушка

lightcameraction
11-11-2011, 13:04
Поръчал съм 5 костюма,5 маски..2 газови пистолета и няколко уж калашника,които изглеждали реалистично ;о .. 4-5 човека ми едитват интротата ,а две момичета ще ми напишат и изсвирят песните и background музиката...чакам само едни приятели с професионален апарат да ми го донесат ( Canon 7D и/или Canon 600D ) и всичко е готово..
До 1 месец ще започна снимките на другия филм за да отида на 2рия кръг на състезанието .. 8-)
Лололо, звучи яко, кой те спонсорира?

никой..събирам от закуски,не ям сутрин и за 1 месец имам около 60-70 лева..тях ги вкарвам в костюми и маски примерно..останалите неща като музика и edit е лесно,защото всеки пич като го питаш дали иска да ти помага да правиш филм с радост и присърце приема и ти помага..така че всичко е импровизирано и съм взимал от тук от там и съм си взимал geara..

shadow4e
11-11-2011, 16:28
Ном, как върви диетата?
При мен недобре. Ям доста по-малко отпреди - днес съм яла парче роле и въобще не съм гладна, ям, за да не направя някоя беля. Ама нямам никакво желание за спорт, ама никакво и всеки ден хапвам по нещо сладичко милкинс, желирани бонбони или друго..

StringTheoryPracticist
11-11-2011, 16:36
Сред задачите си, аз също имам "да сваля мазнини" - 70 кг съм но вече съм с много малко мазнини, само че за да имам плочки, които си личат добре, трябва да отслабна с още - сигурно не повече от 1-2 кг. И осъзнах, че всичките ми дънки са ми станали широки, но имам още да свалям. Трябва да се заема да карам някаква carb cycling диета, а това изисква много занимавка.

Също така, ниво на bodyfat под дадено ниво е проблем ако тренирам - трябва да питам в един форум доколко мога да смъкна, за да си преценя.

shadow4e
11-11-2011, 16:36
ръста - 162, очаквах по-малко. :Д


:shock:
Знам, че съм ниска, ама рядко да ми е било проблем. И в училище и в унито има много девойки, които са и по-ниски от мен. А го написах заради един разговор с Ев, тя ми обясняваше, че съм по-висока от нея, ама не й повярвах. 8-)

NightGuardian
11-11-2011, 16:39
ръста - 162, очаквах по-малко. :Д


:shock:
Знам, че съм ниска, ама рядко да ми е било проблем. И в училище и в унито има много девойки, които са и по-ниски от мен. А го написах заради един разговор с Ев, тя ми обясняваше, че съм по-висока от нея, ама не й повярвах. 8-)

по-ниски от 162? Значи съм с 20 санта по-висок от тях. :smt076

StringTheoryPracticist
11-11-2011, 16:41
АВЕ ЕЙ

Това е моята емотиконка! Мразя като използват невалидни аргументи и ги защитават с други невалидни аргументи и като ми използват емотиконката!!! :smt076 :smt076 :smt076

NightGuardian
11-11-2011, 16:43
АВЕ ЕЙ

Това е моята емотиконка! Мразя като използват невалидни аргументи и ги защитават с други невалидни аргументи и като ми използват емотиконката!!! :smt076 :smt076 :smt076

:smt012

shadow4e
11-11-2011, 17:03
по-ниски от 162? Значи съм с 20 санта по-висок от тях. :smt076
Че даже и от кофата с девойките, с които съм се виждала само Ламба беше по-висока. Сад.

Amaterasu
11-11-2011, 17:19
Днес ядох чай с мед, малко фъстъци, една печена филийка с топено сирене и домат, 4 форнетки, един айран и след малко ще ям кюфтета. Прасе.
I'm so fat and ugly ;С

А ужким се стремя да ям по-малко -.-

Ще си умра сама с кучетата.

NomNomNom
11-11-2011, 17:44
Ном, как върви диетата?
При мен недобре. Ям доста по-малко отпреди - днес съм яла парче роле и въобще не съм гладна, ям, за да не направя някоя беля. Ама нямам никакво желание за спорт, ама никакво и всеки ден хапвам по нещо сладичко милкинс, желирани бонбони или друго..
При мен е окей, първият ден ядох 190 грама сирене с лютеница и един кренвирш, днес ядох голяма чиния със задушени зеленчуци.
Сладкото ме съблазнява, ама не трябва ;д
И на мен не ми се спортува, студено е, даже от леглото не ми се става 8-)




Поръчал съм 5 костюма,5 маски..2 газови пистолета и няколко уж калашника,които изглеждали реалистично ;о .. 4-5 човека ми едитват интротата ,а две момичета ще ми напишат и изсвирят песните и background музиката...чакам само едни приятели с професионален апарат да ми го донесат ( Canon 7D и/или Canon 600D ) и всичко е готово..
До 1 месец ще започна снимките на другия филм за да отида на 2рия кръг на състезанието .. 8-)
Лололо, звучи яко, кой те спонсорира?

никой..събирам от закуски,не ям сутрин и за 1 месец имам около 60-70 лева..тях ги вкарвам в костюми и маски примерно..останалите неща като музика и edit е лесно,защото всеки пич като го питаш дали иска да ти помага да правиш филм с радост и присърце приема и ти помага..така че всичко е импровизирано и съм взимал от тук от там и съм си взимал geara..

Това е много много хубаво от твоя страна, стискам палци .




Инак, аз съм 156 , не ми говорете за ниски хора :lol:

Blab
11-11-2011, 17:46
*да напиша текстче за кукления театър до сряда
*да си завърша подхванатата пиеса преди Коледа
*да намеря нещо, за което да се хвана в този живот, възможно по-скоро
*да покрия нивото по корейски тази година
*да хвана да си занеса дрънкулките в магазинчето
*да му по(дс)кажа колко много значи

yakuza_
11-11-2011, 17:49
Днес заксуах със 7 кюфтета, домашна кайма смес телешко/свинско. След това вечерях пиле с ориз и изядох 3-4-5 моркова, пикая ви на безсмислените диети.

NomNomNom
11-11-2011, 17:49
Днес ядох чай с мед, малко фъстъци, една печена филийка с топено сирене и домат, 4 форнетки, един айран и след малко ще ям кюфтета. Прасе.
I'm so fat and ugly ;С

А ужким се стремя да ям по-малко -.-

Ще си умра сама с кучетата.
Неее, няма !
Спокойно, няма лошо да хапваш.
На мен просто нищо не ми става и нямам избор 8-)

fen7asy
11-11-2011, 17:50
трябва да уча здраво по немски, да завърша с пълен отличен и нещата с Борислав да се получат.

StringTheoryPracticist
11-11-2011, 17:52
Сиренето съдържа предимно мазнини. Кренвиршите имат много мазнини. Другото е ок.

starburst
11-11-2011, 17:54
Сиренето съдържа предимно мазнини. Кренвиршите имат много мазнини. Другото е ок.
има разлика от сирене до сирене

Amaterasu
11-11-2011, 17:55
Днес ядох чай с мед, малко фъстъци, една печена филийка с топено сирене и домат, 4 форнетки, един айран и след малко ще ям кюфтета. Прасе.
I'm so fat and ugly ;С

А ужким се стремя да ям по-малко -.-

Ще си умра сама с кучетата.
Неее, няма !
Спокойно, няма лошо да хапваш.
На мен просто нищо не ми става и нямам избор 8-)Да бе и аз бях на принципа "няма нищо лошо да си хапваш" и станах супер гуца 8-)

сега ще се правя на госпожичка и евентуално ще се опитам да спазвам някаква диета за определено време и след това ще ям по-нормално, отколкото досега

NomNomNom
11-11-2011, 17:55
Сиренето съдържа предимно мазнини. Кренвиршите имат много мазнини. Другото е ок.
Да, но това ми се ядеше 8-)

StringTheoryPracticist
11-11-2011, 18:12
Сиренето съдържа предимно мазнини. Кренвиршите имат много мазнини. Другото е ок.
има разлика от сирене до сирене
Всъщност така е, моя грешка. Има обезмаслено сирене, което е много добро, но малко хора си купуват такова.

Същото важи и за млякото.

shadow4e
11-11-2011, 19:40
Вярно е единствено за сиренето. Млякото от 0,1 процент не е полезно, защото за да се намали дотолкова маслеността се прилагат процедури, от които се губи неговата полезност. Преди седмица гледах едно предаване с известен диетолог, който говореше по този въпрос и каза, че си е чиста дребнавост дали ще ядеш от 1 или от два 2 % предвид това, че разликата е 1 гр. на 100, а масовите сиренена и кашкавали са ти 40 и над 40 процента. Повечето деликатесни сирена са по-високо маслени и е хубаво да не се ядат всеки ден.

torVPN
11-11-2011, 19:46
Шоколодовите торти също са полезни и не се дебееле от тях.

StringTheoryPracticist
11-11-2011, 19:53
И аз четох някои статии, според които се увеличава риска от рак като пиеш такова мляко, май даже бяха придръжени с проучвания. Но ако проучиш млякото може да намериш такова, което нищо му няма. Доста разпространено е сред хората, които водят правилна диета.

П.С. по телевизията принципно говорят толкова глупости... но в конкретния случай не са лъгали.

WaterLilly
11-11-2011, 19:59
Егати свинята съм станала. Трябва да престана да се тъпча и за седмица-две да премахна бременно изглеждащата пупа. -___-
Поне половин кило трябва да се свали...