PDA

View Full Version : Коледа



wonderfulife
11-09-2011, 12:12
Вие ще празнувате ли в деня преди коледната ваканция с класа си? И ако да,къде? Знам,че още е рано,но понеже нашата учителка отвори темата да ви попитам и вас :D

ZeroPoinT
11-09-2011, 13:20
Ние ще ходим на Централни Софийски Гробища. :grin:

Colouring
11-09-2011, 13:39
Oх,нямам търпение да дойде Коледа!
Да си седя вкъщи на топло с чаша горещ шоколад или чай и да гледам филми,а вън да си вали снежец <3 :smt007
С класа не сме обсъждали дали да се събираме още.И по-добре така.Ако предложат-ще отида,ако не-ами,още по-хубаво. 8-)

ruth2
11-09-2011, 13:50
Ох...Ние не сме обсъждали, но и да ходим някъде, аз не мисля да отида 8-) . Просто няма да издържа, класа ни е с 21 момчета, от които половината ще се напият, другата половина ще се напушат и ще е мноооого ''забавно'' :?
Аз предпочитам да се съберем с приятели някъде, много по-добре ще си изкараме ^^

Fiction7577
11-09-2011, 14:37
Даже и да решат да ни водят някъде, много се съмнявам, че ще отида. Нямам особено желание.

Компанията на класа ми не е най-приятната, с която мога да съм, лично аз.

SurfSky
11-09-2011, 14:52
Oх,нямам търпение да дойде Коледа!
Да си седя вкъщи на топло с чаша горещ шоколад или чай и да гледам филми,а вън да си вали снежец <3 :smt007
С класа не сме обсъждали дали да се събираме още.И по-добре така.Ако предложат-ще отида,ако не-ами,още по-хубаво. 8-) И аз искам така (sun) Вънка да вали сняг,а аз да си пия чай във вкъщи (sun)

bubbety
11-09-2011, 16:13
ние вече започнахме да ховорим с класа за Коледно събиране и всички са навити :) Искаме да отидем на механа и после на дискотека :grin: Всеки път като се събираме с тях някъде става голямо шоу :-D :grin: :grin: