PDA

View Full Version : Коректорът...



LambOfGod
11-09-2011, 12:28
Преди или след фон дьо тена ли се слагаше? И принципно по-полезно за кожата ли е в сравнение с фон дьо тена?

//Не ми се е налагало да ползвам от шести клас насам и съм позабравила. 8-)

Wax
11-09-2011, 12:28
Поздрави за аватара 8)

LambOfGod
11-09-2011, 12:30
Поздрави за аватара 8)

Да, невероятен е. Мерси.

whiteterror
11-09-2011, 12:30
Аватара е един път. http://valery.3.forumer.com/html/emoticons/valery/levski.gif

shadow4e
11-09-2011, 12:40
Зависи от много неща, дали ти е и лечебен коректорът и най-вече от цветовата разлика в двете. Бих сложила първо коректорът, ама ти просто пробвай и виж кой е по-добрият вариант.

Аз коректори не съм ползвала от години, така че не ми е компетентно мнението.

Claymore
11-09-2011, 12:52
първо коректора ofc.
сложи някаква основа преди това иначе всичко е вредно
коректора покрива само част от кожата, а фдт-а се слага като завършек за изравнен цвят след прикриването
ако имаш хубав коректор и чисто лице [освен това, което искаш да скриеш] не ти е нужен фдт, само коректора с отговарящ на лицевата част

LambOfGod
11-09-2011, 13:00
първо коректора ofc.
сложи някаква основа преди това иначе всичко е вредно
коректора покрива само част от кожата, а фдт-а се слага като завършек за изравнен цвят след прикриването
ако имаш хубав коректор и чисто лице [освен това, което искаш да скриеш] не ти е нужен фдт, само коректора с отговарящ на лицевата част

Да...Просто има клипове в ютуб, където казват, че се слага първо фон дьо тена, а после коректорът и реших да питам.
За основата ми е ясно, както и за фон дьо тена, питах в сравнение кое е по-вредно, защото съм чувала, че коректорът е по-оферта...
8-)

Claymore
11-09-2011, 13:02
По най-проста логика коректорът е по-безвреден. Ти нанасяш на няколко милиметра или сантиметра, с фдт си мацаш цялото лице.