PDA

View Full Version : Болки в областта на коленете



ADMIRALKA14
11-09-2011, 14:06
Здравейте! Пиша тук, защото искам да се консултирам с вас. Изпитвам болки в областта на коленете без да е имало по - специално физическо натоварване. Това ми се случва от около 1 година, но чак сега започнах да му обръщам внимание и скоро време ще ходя на лекар. Нямам наднормено тегло и не извършвам голямо физическо натоварване, но тези болки дори само при ходене се появяват и продължават около 10-15 минути, като са доста силни, и отшумяват. В момента не тренирам нищо, но мисля скоро да започна. Притеснява ме това, че съм само на 14 години. Струва ми се ненормално в такава ранна възраст да се появяват такива проблеми. Вие какво мислите по въпроса и какъв според вас е причинителя на болката? :)

randi
11-09-2011, 15:11
значи тренирах гимнастика и тези болки са ми пределно ясни.. не е лошо да си купиш REFRIGERANS, купува се от ветеринарни аптеки или зоомагазини и струва най-много 4лева... мажеш се 2 пъти на ден и до една седмица си се оправила :)

ПС не се стряскай че е за животни

ADMIRALKA14
11-09-2011, 15:16
значи тренирах гимнастика и тези болки са ми пределно ясни.. не е лошо да си купиш REFRIGERANS, купува се от ветеринарни аптеки или зоомагазини и струва най-много 4лева... мажеш се 2 пъти на ден и до една седмица си се оправила :)

ПС не се стряскай че е за животни
Ветеринарна аптека?! :shock:
Да ти приличам на овца?!

ПС: Намери си друга тема в която да тролиш..

randi
11-09-2011, 15:22
аз ти казвам с какво може да се оправиш като не се бъзикам, пък ти го приемай както искаш...
сигурно има същото лекарство и за хората но 1000 пъти по скъпо и по не е фективно , ти решавай аз ти го препоръчвам от личен опит

Hassell
11-10-2011, 15:52
Реставит :)

granger
11-10-2011, 20:35
На 14 ме боляха и колената и глезените, неслучайно израснах след това със 7 см от септември до септември.Може би просто ти растата кокалите?!