PDA

View Full Version : Любов Любов .......



BeHappYs
11-09-2011, 18:36
Любов , любов ....тръгна си ти отдавна ....отдавна има няма година и половина , остави ти в сърцето ми клето ... само празнина и самота. Белези , рани , следи - незаличими .....пазя в моята душа.. Ето ме тук и сега с гордо вдигната глава , изправям се и продължавам да вървя пътят дълъг и стръмен на "Живота жесток"...
Радвам се , че беше с мен ..... разпалваше ти моето огнище ... на висок глас повтарях името ти ... а сега , сега просто шептя.... Моля се един ден да те срещна , отново да те обикна както никога до сега...
Дълго време аз те търпях ... (4г. ти се отдадох), а ти просто с мен се подигра .... чудя се и се питам - с какво заслужих аз тази лоша шега....
Но може би това е Любовта !



Без глупави коментари ако може ...... просто малко ми е едно такова гадно настроението ........... Защото уж приятел ми се пише , а тои отново момиче ми краде .....Историята ми е много дълга, неискам даже и да я разказвам .......Защо сте такива шматки жените (не се обиждаите , така си говоря ) .......Вярвате на един "ГЛУПАК" , а истинските хора ги пренебрегвате. .. Просто 2 мили думи и 10-тина лъжи и очите ви светят ...

Извинявам се ако има правописни грешки !!!!!!!!!

Sh@d0w
11-09-2011, 18:43
Земи се стегни малко.

DoubleDMG1
11-09-2011, 18:45
дай им лев и ти ще имаш

Всяка гледа да се уреди по хрб, найш ко? ходи еби и беги ^^

BeHappYs
11-09-2011, 19:00
Земи се стегни малко.

Аз ли бе брато Стегнат съм като БЕТОН ;)

BeHappYs
11-09-2011, 19:04
Да е.еш и да бягаш това не е решение ! ... а пари ли парите са в изобилие това само гледат явно тия "жени" (пак казвам несе обиждаите знам ,"че не всички сме еднакви")...........

pitfall
11-09-2011, 19:18
ти мъж ли си, какво си? Не се оплаквай като ощипана госпожица, вземи се в ръце ...

jeezloxxy
11-09-2011, 19:23
Поне ръцете ти останаха...

BeHappYs
11-09-2011, 19:31
ти мъж ли си, какво си? Не се оплаквай като ощипана госпожица, вземи се в ръце ...

Мммм съжелявам , но несе оплаквам ;) нали се изразих по -горе скапано ми е настроението ...... На колкото и години да си ако ще и на 80 все може да ти скапят настоението нали сме хора ...

loveca777
11-09-2011, 20:28
Колко вдигаш от лег?

valdesbg
11-09-2011, 20:59
Любов, любов...ама като сварен картоФ :) Резнеш го... и той суров.

robles
11-09-2011, 22:52
Такива сме жените... като ни лъжат-вярваме, като не ни лъжат - не вярваме...

radybt
11-09-2011, 23:50
Земи се стегни малко.

Шшшшш, отивай да играеш WoW! Като не знаеш кво е да обичаш, трай...

SmilezZz
11-10-2011, 06:54
Стегни се и осъзнай , че момчето нямаше как да ти открадне момичето , ако нямаше позволение от нейна страна , нали ? Т.е. не го защитавам , просто се опитвам да ти покажа , че не си заслужава точно за нея да страдаш. Продължаваш напред и това е.

Mi6inka
11-10-2011, 07:53
:shock: :shock:
Така става понякога.. пак ще се влюбиш и пак ще си щастлив..

anonymous708973
11-10-2011, 08:14
Земи се стегни малко.

Шшшшш, отивай да играеш WoW! Като не знаеш кво е да обичаш, трай...

Абе, бая хора обичаме/сме обичали и не сме ставали на разпльокана на земята пихтия, нали се сещаш?
Бахмааму, излиза, че ако не се самосъжалявам, не роня крокодилски сълзи, не си пиша самоубийствени статуси във фейсбук и не се оплаквам на всяка приятелка, не съм обичала. Въй-въй.

umri
11-10-2011, 08:21
Пич....

fenkaaa
11-10-2011, 10:00
Доста време сте били заедно,явно добре те е познавала,а лесно се е поддала на лъжи,явно не ти е много приятно.Както виждам,че пише в началото е минало доста време откакто не сте заедно.. Нали знаеш.. минаваш през много болка,много любов,щастливи моменти (както и обратното) с определени хора,докато не попаднеш на правилния.Живота е пред теб,недей да обръщаш вече написани страници :)

NomNomNom
11-10-2011, 11:47
Като те гледам какъв си напомпан, като ти гледам начина на изразяване и всичките ти мнения, и детинската ти физиономия...

Порасни , лолз.

loveca777
11-10-2011, 12:10
Като те гледам какъв си напомпан, като ти гледам начина на изразяване и всичките ти мнения, и детинската ти физиономия...

Порасни , лолз.
А аз като ти чета тъпите коментари ми идва да се гръмна...
Какво му има на човека, че и поет е... Нa кого му хлопа дъската не се знае :D

BeHappYs
11-10-2011, 12:14
Като те гледам какъв си напомпан, като ти гледам начина на изразяване и всичките ти мнения, и детинската ти физиономия...

Порасни , лолз.


мм за напомпан можем да спорим само химиците са напомпани, за детинска физиономия едва ли и дума да не става , мненията ми какви са на нормален човек с чувства .... Но негледаи само написаното и непреценяи хората по външния вид !
Нито се оплаквам нито искам съжаление нито нищо.... просто ми е скапано настроението и то заради друго нещо не заради старата ми любов преди 1 г и половина , а за едно друго момиче .... което си харесах започнах да си говоря с нея да излизаме вън , а този моят приятел въпросния ходил приказвал глупости ... "несъм бил за нея , бил съм скрита карта , и тем подобни ..... нз дали аз съм такъв , но...... ( за него лоша дума няма да кажа ) правете си изводи сами ... Оставих момичето несъм и казал нито 1 думичка ... след време сама се убеди кои какъв е !!!
Затова ви казвам на тия всичките със странните коментари " Не преценяите хората по външния вид или по 2 приказки ".......

loveca777
11-10-2011, 12:20
.
" Не преценяите хората по външния вид или по 2 приказки ".......
mhm
Но колкото буташ от лег - толкова процента и гаджета ти пожелавам да имаш :D

BeHappYs
11-10-2011, 12:35
.
" Не преценяите хората по външния вид или по 2 приказки ".......
mhm
Но колкото буташ от лег - толкова процента и гаджета ти пожелавам да имаш :D

130 кг двигам от лежанка 2 пъти " но няма смисъл от тия килограми , ако разчиташ на храна и диета "! несе бъзикам химия никога несъм взимал .... и кръв мога да ти дам и тест къфто искаш " за забранени вещества"..
И мерси за гаджетата неми трябват толкова само една ми е достатъчна !
Скромен съм
:oops:

loveca777
11-10-2011, 13:03
.
" Не преценяите хората по външния вид или по 2 приказки ".......
mhm
Но колкото буташ от лег - толкова процента и гаджета ти пожелавам да имаш :D

130 кг двигам от лежанка 2 пъти " но няма смисъл от тия килограми , ако разчиташ на храна и диета "! несе бъзикам химия никога несъм взимал .... и кръв мога да ти дам и тест къфто искаш " за забранени вещества"..
И мерси за гаджетата неми трябват толкова само една ми е достатъчна !
Скромен съм
:oops:
Е то се вижда , че не взимаш , споко. Химията е много гопяма грешка - само вреди. :) Тренира се за сила , здраве и УДОВОлствие
Значи ще имаш повече от 100% връзка , браво :D
Аз обаче имам доста по- малък късмет ;d (е все пак съм на 17г още ;D) базикaм се Те повечето момичета не гледат тялото.
Аз съм зле в любoвта де ... Смисъл доста тъпо ми е и да - това чувство - несподелената любов е много гадно нещо. Мръсна му работа ...

Shia
11-10-2011, 13:43
Всичко е преходно,раните ги има,но те се затварят,колкото и да е бавен процеса.
Поговори с приятеля си,че постъпва зле.
На мен също му се е падал приятел дето е се опитваше да ме открадне от авера си и го е правил и с предишните му приятелки.

BeHappYs
11-10-2011, 15:34
С никакъв приятел няма да говоря .... Още несъм паднал на неговото ниво аз не говоря ! Трудно се нервя , но неговата постъпка ...... И просто неискам да го засичам "лоши последици ще има "...

loveca777 - е има време много за любов , едва сега започваш истински да се сблъскваш с реалността... мда негледат тялото ми и 2те тялото и парите ;) ... е може би не всички , но все пак ...
Незнам дали се вижда дали взимам или невзимам химия ама съм тръгнал от 68кг 1.83 висок и с диета и програма за трениране съм постигнал за 2г огромен резултат 88кг 1.83 .... И работя и уча !
Нито се хваля , нито нищо споделям ти !
Апък и без това съм непознат така , че никои неможе и не е длъжен да ми вярва ! 8)

loveca777
11-10-2011, 15:52
Абе то като си влюбен виждаш само добрите неща , а лошите не се забелязват..
За напред не знам дали парите се гледат много ,но трябва да си ,,отракан,, тарикат както казвам ,за да има успех.
А за мен , ами тренирам на лостовете , от време на време и фитнес , но сега се взимам на сериозно и ще започна фитнес . От лостовете се качва много трудно маса и пак няма да е чиста. А и въобще ,за да има ефект някакъв трябва да тренираш с добавени тежeсти..
Аз сега съм 67 , 68 кг искам да стана 75, но трябва много ядене и не знам...
Влизай в раздел спорт и здраве по-често ;)

umri
11-10-2011, 16:32
мм за напомпан можем да спорим само химиците са напомпани, за детинска физиономия едва ли и дума да не става , мненията ми какви са на нормален човек с чувства .... Но негледаи само написаното и непреценяи хората по външния вид !
Нито се оплаквам нито искам съжаление нито нищо.... просто ми е скапано настроението и то заради друго нещо не заради старата ми любов преди 1 г и половина , а за едно друго момиче .... което си харесах започнах да си говоря с нея да излизаме вън , а този моят приятел въпросния ходил приказвал глупости ... "несъм бил за нея , бил съм скрита карта , и тем подобни ..... нз дали аз съм такъв , но...... ( за него лоша дума няма да кажа ) правете си изводи сами ... Оставих момичето несъм и казал нито 1 думичка ... след време сама се убеди кои какъв е !!!
Затова ви казвам на тия всичките със странните коментари " Не преценяите хората по външния вид или по 2 приказки ".......

Какъв приятел ти е тоя? Как може да го допускаш това? Защо не сте се скарали/ сбили или ПОНЕ говорили сериозно за тая работа?

Това е краен признак на дебилност и слабост. Някъв там говорил нещо лошо за теб и ти спираш да се занимаваш с нея. Виж, ако тя е повярвала на слуховете, а не на теб и се е отдръпнала, тогава да, но иначе не виждам защо си го направил. Тва някой, не да ти е приятел, ами познат да ти е и поне малко да те уважава никога няма да го направи. Или си я е харесал, или завижда, абе теб не те интересува каква е причината. Хващаш го тоя натясно и почваш много сериозен разговор, ако вземе да рипа нещо, го почваш и тва е. Приятели като цяло няма, а в твоя случай ти е по-скоро враг.

Едит: Благодарение на 2 неща разбрах, че си момче. Аватарът и съществуването на род в българския език. Като те гледам, ползваш всички мускули с изключение на този, който има значение.

BeHappYs
11-10-2011, 17:10
Никакъв приятел не ми е , Беше !
Да го бия ... няма смисъл дори да го докосна , не падам на такова ниво .... Заради момиче ! Оставих му момичето защото - тя му е повярвала на лъжите , " а щом е така значи неси заслужава "...Явно я е харесал ... И както се изразих не си правете изводи от 2-3 думи или 10тина , важни са действията на човек , постъпките му , как се държи на какво ниво и от колко дълго го познаваш !
Аз знам много добре за приятелите ...... в момента единствено ме търсят само когато имат ЗОР !
Както искаш го разбираи дали съм Момче или не , използвам всичко мога да ти кажа и мускули и сила и ум каквото ти доиде на акъла , но винаги ЛОГИЧНО !
Аз си знам проблемите в мен ..... няма смисъл да ми ги търсиш ти или някои друг ..."Огромно сърце , дебели нерви и щедрост ...." дори към враговете ми !
:(

umri
11-10-2011, 19:45
Като му е повярвала, да си е'бе майката. Забрави за нея и си намери нова. И като си знаеш за проблемите и как да ги оправяш за какво са тия драматични изляния?

BeHappYs
11-10-2011, 20:18
Като му е повярвала, да си е'бе майката. Забрави за нея и си намери нова. И като си знаеш за проблемите и как да ги оправяш за какво са тия драматични изляния?



Ах момичета бол не е само тя ;) ами просто това ми доиде на акъла и си излях музата в една тема ... Грешно ли е? и без това неме познавате и особенно неме инт. тъпите коментари ;) нека има какво да пишем....
Помолил съм да бъде изтрита темата ! дано стане скоро ;)

funkey
11-10-2011, 20:20
Никакъв приятел не ми е , Беше !
Да го бия ... няма смисъл дори да го докосна , не падам на такова ниво .... Заради момиче ! Оставих му момичето защото - тя му е повярвала на лъжите , " а щом е така значи неси заслужава "...Явно я е харесал ... И както се изразих не си правете изводи от 2-3 думи или 10тина , важни са действията на човек , постъпките му , как се държи на какво ниво и от колко дълго го познаваш !
Аз знам много добре за приятелите ...... в момента единствено ме търсят само когато имат ЗОР !
Както искаш го разбираи дали съм Момче или не , използвам всичко мога да ти кажа и мускули и сила и ум каквото ти доиде на акъла , но винаги ЛОГИЧНО !
Аз си знам проблемите в мен ..... няма смисъл да ми ги търсиш ти или някои друг ..."Огромно сърце , дебели нерви и щедрост ...." дори към враговете ми !
:( Сегашно време момичета са толкова малоумни че не е истина.Уверил съм се как доста голям процент от тях се сваля!Както самия ти каза 2-3 мили думи,някакви лъжи да и наговориш и айде била влюбена наща.Не говоря конкретно за някое момиче или пък за ВСИЧКИ МОМИЧЕТА.Това е тъпото че повечето не се осъзнават,прекалено наивни са и не са на по 13-14 годинки!Постъпката ти е много правилна! Въобще не трябва да ти пука ;)

BeHappYs
11-10-2011, 20:38
Еее небъди груб не е хубаво да се обижда ! ;) ама наистина вярват прекалено много .... толкова са лесни и все "неподходящи глупаци" провалят добрите момичета съм забелязал .... абе нямам думи просто !

Sh@d0w
11-10-2011, 20:59
Помолил съм да бъде изтрита темата ! дано стане скоро ;)

Темата се заключва по молба на автора.