PDA

View Full Version : Едно приключение...



radybt
11-09-2011, 21:16
Не знам какво пиша тук... само си губя времето най-вероятно но...
Ходих с едно момиче 2 месеца, не са много но бяха най-прекрасните 2 месеца в живота ми! Грешка нямаше! Накрая стана така че се скарахме за една тъпотия и я питах "Да скъсаме ли целиш?" Защото се държеше много, много странно... ядосах се казах и че много ме дразни и ... разделихме се...! Добре, направих грешка, но тя супер много ме уплаши с държанието си, помислих че съм я изгубил и за това се ядосах и.. и се поскарах защото се надявах да чуя обратното... но тя каза "Да" .. и аз и казах "Ок, тогава, чао!" Иии.. след 10 минути бях полудял.. звънях и 25 пъти за 1 час (тя говореше с някой, каза че е майка й.. ама кой говори с майка си един час, мамка му, както и да е) и казах й... "Извинявай за преди малко, прекалих, нали сме си заедно?!" тя каза "Не." .. полудях!
Тя тогава беше на почивка във Варна(Иначе сме Софиянци) и си казах .."Не, няма да я изгубя, отивам при нея!!!" Хванах влака и без никой да разбере, с мнооого усилия отидох до Варна(Кранево) с какви усилия стигнах до там не ме питайте.. още на 2рия ден бях там в 9 сутринта намерих я в хотела, чак се разбрах с хотелиерите да ме пуснат до стаята й... за да я изненадам! Единственото което получих, беше оправдания защо не трябвало да сме заедно... бил съм прекалено мил и добър за нея, не знам си кво... и забележете, накрая отсече: "Категорична съм, знаеш пътя..." демек, да си ходя :D след една седмица ми се обадиха други хора, за да ми кажат че тя се била събрала с бившото си гадже, което е пълен измекяр(Разликата им е 8 години) но както и да е... тя потвръди, но ако не ми бяха казали мой хора, сигурно още нямаше да зная, хаха! Минах над 1100 километра за общо 20 часа... и какво получих... Вярно, сгреших, но мисля че доста убедително се извиних и и показах, че тя за мен значи всичко...

Вие какво мислите?!

NambyPamby
11-09-2011, 21:32
Ми, щеше да е похвално, че си бил толкова път, ако не беше се изцепил толкова грозно преди това.
Тоя номер "късаме" и после "извинявай, не съм на кеф тия дни, нали не ми се сърдиш" никоя нормална нЕма да ти го търпи и да ти го прощава, пък ако щеш после и до Луната да ходиш.
Мисли малко преди да дрънкаш. Мисли кво правиш, как го правиш и дали няма да нараниш човека отсреща. Абсолютно по твоя вина си си останал с пръст в уста, затова не е нужно да сипеш на момичето.

И какво ме бърка мен, по дяволите, колко години разлика имат? Дали ще имат разлика от 8 месеца или 8 години е все тая, просто явно бившето й гадже е нещо, което ти не си. Преглътни горчивия хап и продължи напред, вместо да се превръщаш в озлобено човече.

Boyman
11-09-2011, 21:32
Направил си грешка, човешко е... разбираемо. Но чест ти прави, че си осъзнал случващото се навреме и си се опитал да я поправиш, борил си се за това, което обичаш. Запазил си достойнството си и не си се оттеглил с подвита опашка. Поздравявам те, за което! :)

Rebirthing
11-09-2011, 21:38
Карате се за глупости.
Преди да съм направила заключение, кажи тя как се държа когато ти си я изненадал в хотела ? Твърда и категорична ли беше ?

Hilary_
11-09-2011, 21:41
Какво мисля ли?

за нея - една от многото, които НЕ оценяват това, което имат! Глупачка!
(заради тъпите й оправдания и заради това, че се връща към нещо минало)
за теб - много мило си постъпил, наистина голям жест. Направил си грешка - постарал си се максимално! След като не го е оценила и толкова категорично те е отрязала за нещо не чак толкова сериозно - тя губи!

Cvetii95
11-09-2011, 21:45
Хах верно си преживял приключение :D Все пак се гордей със себе си направил си нещо , което малко хора биха направили и на много малко хора им стиска. Направил си всичко възможно да се сдобриш с това момиче и това говори много добре за теб , а щом въпросната госпожица не те иска по - добре не се занимавай повече. Някои момичета предпочитат лошите момчета :D Life goes on

robles
11-09-2011, 21:48
Няма да се учудя ако след месец-два ти дойде с подвита опашка...
Тези събирания с бившите не траят за дълго. Така че спокойно, колелото ще се завърти скоро и когато тва стане ТИ трябва да си категоричния.

Не се оставяй да те разиграва.

radybt
11-09-2011, 21:48
Проблема е, че една седмица по-късно се скарах много лошо с оня нейния и тя ми каза "Човека който обичам ми каза сбогом заради теб!" Тва на първата седмица след като се разделихме... а и да кажа че оня не може на малкия пръст да ми стъпи, докато ходехме все нещо я изнудваше.. заплашваше.. той е пълен помияр, НЕ РАЗБИРАМ как бях изоставен за нещо такова като него...

Докато бяхме заедно какви ли не ми ги говори "За първи път не се чувствам сама" "Ако те изгубя не знам какво ще правя" ... и кво стана малко по-късно, не вярвам аз да съм причината за раздялата ни...

Boyman
11-09-2011, 21:53
Проблема е, че една седмица по-късно се скарах много лошо с оня нейния и тя ми каза "Човека който обичам ми каза сбогом заради теб!" Тва на първата седмица след като се разделихме... а и да кажа че оня не може на малкия пръст да ми стъпи, докато ходехме все нещо я изнудваше.. заплашваше.. той е пълен помияр, НЕ РАЗБИРАМ как бях изоставен за нещо такова като него...

Докато бяхме заедно какви ли не ми ги говори "За първи път не се чувствам сама" "Ако те изгубя не знам какво ще правя" ... и кво стана малко по-късно, не вярвам аз да съм причината за раздялата ни...

Явно просто си е търсела повод за да скъсате - и да се върне след това при него. Не се занимавай повече с нея. Нищо повече не можеш да направиш, освен ако тя не се осъзнае сама.

Hilary_
11-09-2011, 21:54
Проблема е, че една седмица по-късно се скарах много лошо с оня нейния и тя ми каза "Човека който обичам ми каза сбогом заради теб!" Тва на първата седмица след като се разделихме... а и да кажа че оня не може на малкия пръст да ми стъпи, докато ходехме все нещо я изнудваше.. заплашваше.. той е пълен помияр, НЕ РАЗБИРАМ как бях изоставен за нещо такова като него...

Докато бяхме заедно какви ли не ми ги говори "За първи път не се чувствам сама" "Ако те изгубя не знам какво ще правя" ... и кво стана малко по-късно, не вярвам аз да съм причината за раздялата ни...
Не знае к'во иска .. и поведението й ми прилича точно, като на някоя недорасла пикла! А ако е по - голяма - още по - лошо за нея!

Rebirthing
11-09-2011, 21:55
Докато бяхме заедно какви ли не ми ги говори "За първи път не се чувствам сама" "Ако те изгубя не знам какво ще правя" ... и кво стана малко по-късно, не вярвам аз да съм причината за раздялата ни...

Аз питам когато те скъса какво ти каза, с какъв тон, изражението й какво беше ? Беше ли твърда като цяло ?

Goddess
11-09-2011, 21:57
Хубаво си постъпил, евала, но...разбирам и нея. Тъпо те е отрязала, но все пак те е отрязала и мога да се поставя на нейно място - да съм дала на даден човек да се разбере, че не желая нищо с него, а той въпреки това да продължава да се хаби и да упорства...кофти е.

ledenakrasota
11-09-2011, 22:07
"Човека който обичам ми каза сбогом заради теб!"


:lol: :lol: Ти просто му запълваш дупката. :lol: И защо общуваш с бившия й? Защо имате допирни точки? Защо слез като знаеш, че не те обича лазиш след нея? Тя те използва за заместител. Ето! Казала ти го е. :)


На нея й харесва да се гаврят с нея. Ти обичаш някого, който не ти отвръща.

Не те заслужава. Объркана е с онзи(ако само я тормози и е така, както казваш). Не знае какво иска или с появата си там си затвърдил убежденията й. Не те заслужава, защото не те обича. Приеми го. :)

radybt
11-09-2011, 22:10
Докато бяхме заедно какви ли не ми ги говори "За първи път не се чувствам сама" "Ако те изгубя не знам какво ще правя" ... и кво стана малко по-късно, не вярвам аз да съм причината за раздялата ни...

Аз питам когато те скъса какво ти каза, с какъв тон, изражението й какво беше ? Беше ли твърда като цяло ?

Аз я попитах, "Да скъсаме ли целиш" ... и тя мрънка мрънка... и каза "Ще съм до теб но по друг начин от сега" ... тва става по телефона, че нали беше на почивка.

robles
11-09-2011, 22:31
Пич, питат те като отиде във Варна как се е държала, кво ти е казала, твърда ли е била и кво й е било изражението....

radybt
11-09-2011, 22:48
Пич, питат те като отиде във Варна как се е държала, кво ти е казала, твърда ли е била и кво й е било изражението....

Първоначално беше много учудена... след това започна да ми обяснява защо не трябва да сме заедно.. някакви причини, който нямат общо с реалността, а и най-странното е че се разбирахме страхотно и 2мата.. и след като спря с изброяването на причини ми каза "Категорична съм ЗА СЕГА" :D и последва "знаеш пътя" изражението и беше доста сериозно..
Абе квото и да си говорим, тя искаше да си ме разкара, това е ясно

robles
11-09-2011, 23:56
Тва категорична съм ЗА СЕГА звучи като: Като ти свирна, да си тук. Днес не те искам, ама утре ако ми щукне нещо друго, щи звънна. Знаеш пътя. Аре.

:? :? :?

fenkaaa
11-10-2011, 05:08
Вярно че в началото ти си направил грешката,но от моя гледна точка наистина много мило си постъпил след това :) .. А с нея.. просто не се занимавай,щом дори от едно уважение не е можела да ти каже за бившия си навреме... :?

Rebirthing
11-10-2011, 09:50
Бррр, тази не знае какво иска, като повечето. Щом може без теб, остави я !