PDA

View Full Version : Фен тема:Skillet



nyancat
11-10-2011, 12:23
http://www.youtube.com/watch?v=uGcsIdGOuZY&ob=av2e

BadAss
11-10-2011, 12:30
прекалено гейкор

nyancat
11-10-2011, 12:32
прекалено гейкор
не слушам чалга,сори.

BadAss
11-10-2011, 12:35
или си тъп или се правиш на такъв
реши че слушам чалга само защото не харесвам скилет ?

:lol:

nyancat
11-10-2011, 12:37
или си тъп или се правиш на такъв
реши че слушам чалга само защото не харесвам скилет ?

:lol:
Логиката ми е толкова силна,колкото твоята,че Skillet е прекалено гейкор.

U SEE WHAT I DID THAR?

NightGuardian
11-10-2011, 12:37
http://www.youtube.com/watch?v=tfY4OfUXiYU

BadAss
11-10-2011, 12:39
:lol:

боже мой

xxxbrokenhearthxxx
11-10-2011, 12:43
МЕГА ФЕН! :grin:

FeelMyPain
11-10-2011, 12:43
бадасс, изказваш становище, би било нормално да го аргументираш по някакъв начин

NightGuardian
11-10-2011, 12:45
човека иска да каже , че не звучат твърдо като вокал и като инструментал. Други гейкор групи са Linkin Park.

Тежки групи са като metallica и disturbed примерно. 8)

nyancat
11-10-2011, 12:45
бадасс, изказваш становище, би било нормално да го аргументираш по някакъв начин
Абе ти луд ли си за какво му е,той само се прави на тъп.

fUcKsMiLe
11-10-2011, 12:46
Фен.

BadAss
11-10-2011, 12:48
човека иска да каже , че не звучат твърдо като вокал и като инструментал. Други гейкор групи са Linkin Park.

Тежки групи са като metallica. 8)


ахъм
а и съм се нагледал на псевдо-фенчета дето се твърдят че слушат "метъл" а всъщност в групите им се ограничават до такива подобни

http://www.youtube.com/watch?v=7m7njvwB-Ks&ob=av2e

пусни си скилет, пусни си пантера /примерно/ и чуй разликата

yakuza_
11-10-2011, 12:51
спор за гей музика, обявявам темата за гей !

nyancat
11-10-2011, 12:52
спор за гей музика, обявявам темата за гей !
Спора се води между двама,когато е само един това си е чиста шизофрения.

FeelMyPain
11-10-2011, 12:53
ахъм
а и съм се нагледал на псевдо-фенчета дето се твърдят че слушат "метъл" а всъщност в групите им се ограничават до такива подобни

КОЙ ПО ДЯВОЛИТЕ ТИ Е КАЗАЛ, ЧЕ СЛУША МЕТАЛ ?!?!?!?
Сериозно, ако някой ме набеди на метал, щото слушам скилет, ще го приема като обида.

аз слушам скилет, точно, защото не е метал, а е нещо много по-добро

на вашия гнусен метъл, мога само да се самоубия, а вие го наричате музика :lol:

FeelMyPain
11-10-2011, 12:54
спор за гей музика, обявявам темата за гей !
Спора се води между двама,когато е само един това си е чиста шизофрения.
не, аз ще поспоря, защото ми е интересно да видя кви глупости ще ми наговори

xxxbrokenhearthxxx
11-10-2011, 12:56
пусни си скилет, пусни си пантера /примерно/ и чуй разликата[/quote]
за мен няма разлика. Ако ми харесва нещо го слушам без значение какъв стил е. От мейдън до.. Токио хотел! :D да!

BadAss
11-10-2011, 13:01
забележи кавичките :)

А и до колкото знам се водят "християнски рок/метъл", който пък от своя страна е поджанр на хеви-метъла. Колко изненадващо нали ?

Christian metal, also known as white metal, is a form of heavy metal music usually defined by its message in a song's lyrics as well as the band's dedication to Christianity. Christian metal is typically performed by professed Christians sometimes principally for Christians who listen to heavy metal music and many times produced and distributed through various Christian networks.

FeelMyPain
11-10-2011, 13:09
Надявам се и основата да прочете този пост, защото има същото мислене като теб.

Както Скилет, така и Линкин Парк, така и още доста, които не ми се изброяват, си имат собствен стил.Той не е хеви-метъл, както и никога никой не е парадирал, че те свирят хеви-метъл.Харесва ли ви или не, музиката произлизаща от китари не свършва с крясъците, които вие наричате музика.

Има много известни групи, които имат нежни песни(в момента слушам rolling stones - angie) - и тях ли ще наречеш гей?

Научи се да бъдеш либерален към останалите стилове.

nyancat
11-10-2011, 13:12
забележи кавичките :)

А и до колкото знам се водят "християнски рок/метъл", който пък от своя страна е поджанр на хеви-метъла. Колко изненадващо нали ?

Christian metal, also known as white metal, is a form of heavy metal music usually defined by its message in a song's lyrics as well as the band's dedication to Christianity. Christian metal is typically performed by professed Christians sometimes principally for Christians who listen to heavy metal music and many times produced and distributed through various Christian networks.
Радвам се,че си копирал първият абзац от уикипедия,можел си да търсиш в гугъл!Скилет са християнска рок група,което е различно от християнският метъл.Християнският метъл е поджанр на Християнският рок,но това не ги прави еднакви стилове.Измисляш си информация и после копираш някакво инфо,което няма нищо общо с това за което спорим.Не мислех,че може да си толкова ограничен,пич.


Christian metal Stylistic origins Jesus music, Christian rock, heavy metal, psychedelic rock, blues rock, hard rock


Christian rock Stylistic origins Rock music, Jesus music, Christian music

Отново аргумента ти е пълен фейл.

xPafx
11-10-2011, 13:13
e па, фен.

BadAss
11-10-2011, 13:16
Надявам се и основата да прочете този пост, защото има същото мислене като теб.

Както Скилет, така и Линкин Парк, така и още доста, които не ми се изброяват, си имат собствен стил.Той не е хеви-метъл, както и никога никой не е парадирал, че те свирят хеви-метъл.Харесва ли ви или не, музиката произлизаща от китари не свършва с крясъците, които вие наричате музика.

Има много известни групи, които имат нежни песни(в момента слушам rolling stones - angie) - и тях ли ще наречеш гей?

Научи се да бъдеш либерален към останалите стилове.


Хах, точно на мен казваш да съм либерален. Мога да ти кажа че слушам от бийтълс до най-изкривените и тежки изпълнения.
Странното е че точно ти казваш че трябва да съм либерален а в същото време си проличава ограниченото ти мислене че метъла е само крясъци и викове.
И извинявай как подяволите ти хрумна да сравняваш ролинг стоунс със скилет ?!
Доста невалидни аргументи. :lol:

nyancat
11-10-2011, 13:18
Надявам се и основата да прочете този пост, защото има същото мислене като теб.

Както Скилет, така и Линкин Парк, така и още доста, които не ми се изброяват, си имат собствен стил.Той не е хеви-метъл, както и никога никой не е парадирал, че те свирят хеви-метъл.Харесва ли ви или не, музиката произлизаща от китари не свършва с крясъците, които вие наричате музика.

Има много известни групи, които имат нежни песни(в момента слушам rolling stones - angie) - и тях ли ще наречеш гей?

Научи се да бъдеш либерален към останалите стилове.


Хах, точно на мен казваш да съм либерален. Мога да ти кажа че слушам от бийтълс до най-изкривените и тежки изпълнения.
Странното е че точно ти казваш че трябва да съм либерален а в същото време си проличава ограниченото ти мислене че метъла е само крясъци и викове.
И извинявай как подяволите ти хрумна да сравняваш ролинг стоунс със скилет ?!
Доста невалидни аргументи. :lol:
лолз

xPafx
11-10-2011, 13:19
и двамата не сте либерални, точка.

FeelMyPain
11-10-2011, 13:21
Странното е че точно ти казваш че трябва да съм либерален а в същото време си проличава ограниченото ти мислене че метъла е само крясъци и викове.

Всъщност, аз през цялото време се опитвам да те убедя, че метъла не е само това, но явно ти четеш между редовете.

Няма смисъл да ти се обяснявам повече. :)

lightcameraction
11-10-2011, 13:22
вие май сте чели прекалено много форуми а?Защо трябва да вадите аргументи на всяко едно изказване.Разбира се,че трябва да защитаваш своята позиция и теза,но не можеш за нещо такова искаш аргументи и т.н ..
музиката е гей?а за мен хард рока или к'вото слушаш там е супер фейл и не мога да го слушам направо,но има хора ,дето си го харесват..аз като слушам опера значи ли,че някой друг трябва да слуша тая музика?Ебати..темата е фен на скилет и ако не те кефи тая музика,не влизаш вътре..едно е да искаш да спориш за нещо,друго е чисто и просто да се заяждаш за всичко без никакъв смисъл.

lightcameraction
11-10-2011, 13:24
Странното е че точно ти казваш че трябва да съм либерален а в същото време си проличава ограниченото ти мислене че метъла е само крясъци и викове.

Всъщност, аз през цялото време се опитвам да те убедя, че метъла не е само това, но явно ти четеш между редовете.

Няма смисъл да ти се обяснявам повече. :)

между другото,гугълни 'чета между редовете' ..

BadAss
11-10-2011, 13:24
крясъците, които вие наричате музика


на вашия гнусен метъл, мога само да се самоубия, а вие го наричате музика

riight

xPafx
11-10-2011, 13:26
това на аватара ти каквво е?
две брадви или два крака? :-o
или нещо друго? :lol:

BadAss
11-10-2011, 13:28
тайна :3

xPafx
11-10-2011, 13:31
ужасен си. :(

FeelMyPain
11-10-2011, 13:31
крясъците, които вие наричате музика


на вашия гнусен метъл, мога само да се самоубия, а вие го наричате музика

riight
Аз не съм либерален към различните стилове, нито съм казал някъде, че съм.Просто твоя аргумент, че ако вокала не си дере гърлото тва е гей музика, ме накара да лолна.

BadAss
11-10-2011, 13:35
Цитирай поста в който съм написал, че щом вокала не си дере гърлото, не е музика.
Също така обърни внимание на поста в който казвам че слушам от бийтълс до разни други не-толкова поносими за другите хора групи.

xxxbrokenhearthxxx
11-10-2011, 13:35
това на аватара ти каквво е?
две брадви или два крака? :-o
или нещо друго? :lol:
крака на обесено момиче 8-)

xPafx
11-10-2011, 13:37
отворих снимката, май не са крака,нещо друго е , ама той е гаден и не ще да ми казва :(

FeelMyPain
11-10-2011, 13:38
ахъм
а и съм се нагледал на псевдо-фенчета дето се твърдят че слушат "метъл" а всъщност в групите им се ограничават до такива подобни

http://www.youtube.com/watch?v=7m7njvwB-Ks&ob=av2e

пусни си скилет, пусни си пантера /примерно/ и чуй разликата




обясни ми какво имаше предвид с това сравнение
(имаш шанс да се измъкнеш, го го гаджет замазване на положението)

BadAss
11-10-2011, 13:40
Това което имах предвид е че има огромна разлика в звученето и че на мен лично звученето на групи подобни на пантера ми допада повече.
Измъкнах ли се ?

FeelMyPain
11-10-2011, 13:42
тактичното ти пропускане на факта, че според теб щом не звучи "мъжествено" като тея го прави гейкор, те измъкна :smt038

NightGuardian
11-10-2011, 13:43
единствената метъл/рок или там както е група , която ме кефят повече от 5 песни това е metallica 8)

nyancat
11-10-2011, 13:43
Измъкнах ли се ?
Отне ти цели 3 страници!

ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!

BadAss
11-10-2011, 13:45
http://southbeachlawyer.files.wordpress.com/2011/09/droopy-i-am-so-happy.jpg

fUcKsMiLe
11-10-2011, 14:58
чудя се защо ли прочетох и трите страници.. ;/