PDA

View Full Version : Издънки :Д



petq10
11-10-2011, 14:05
Коя е най-голямата издънка, която сте правили пред гаджето си .. или някаква неловка ситуация ?

Аз миналата зима бях се наконтила и излизам той ме чакаше доло и както си вървях наперено взех няколко стълби на един път и се намерих на кълбо пред него :Д той се притесни, но аз не можах да спра да се смея .. след това ми стана странно .. сигурно ме е помислил за луда :shock:

SkiCatA
11-10-2011, 14:34
Е не е чак толкова голяма издънка това . :D :D :D При мене не е имало кофти ситуации ... :D :D :D поне не се сещам де ... :D :D :D :D

skandalenn
11-10-2011, 17:00
издънки не бих казал , но често правя такива глупости .. добре ме познаваше и затова не смятам , че са издънки :D

anonymous708973
11-10-2011, 17:04
Нещо се ебавахме и аз го пляснах (с отворена длан, не с юмрук!!!) в топките. Супер първосигнално реагирах и след това ми беше по-кофти отколкото на него, направо пред рев бях. 8-)

nepowtorima
11-10-2011, 17:10
Нещо се ебавахме и аз го пляснах (с отворена длан, не с юмрук!!!) в топките. Супер първосигнално реагирах и след това ми беше по-кофти отколкото на него, направо пред рев бях. 8-)

ахахах :lol: :lol:
аз съм се препъвала нечовешки пред него :razz: :razz:
ии след това куцах заради пришката си :lol:

anonymous708973
11-10-2011, 18:54
Не е смешно. Тогава ми беше супер криво за него, много виновна се чувствах и цял следобед му се извинявах.

robles
11-10-2011, 20:17
Скайп разговор беше.. Бяхме млъкнали и двамата, а аз се бях заблеяла в нещо в монитора и съвсем изключих, че говорим и така мощно се оригнах.. Без да искам, не знам кво стана, баси отвеяната съм била значи.. После като се усетих ме хвана много срам, а той умираше от смях и ми каза, че съм го стреснала :lol:

petq10
11-10-2011, 21:17
:razz:

Ashenvale
11-10-2011, 21:18
Скайп разговор беше.. Бяхме млъкнали и двамата, а аз се бях заблеяла в нещо в монитора и съвсем изключих, че говорим и така мощно се оригнах.. Без да искам, не знам кво стана, баси отвеяната съм била значи.. После като се усетих ме хвана много срам, а той умираше от смях и ми каза, че съм го стреснала :lol:

Момичетата не се оригват ..

skandalenn
11-10-2011, 21:35
Момичетата се водят хора принципно .. не знам дали знаеш ... :razz: Представям си ако аз го направя пред нея .. котката ми се стряска , пък удар ш получи :lol:

IseeDEADbodies
11-10-2011, 21:39
Един път много лошо се напих. На сутринта като ми разказваше... лошо ми стана :lol:

AliceSw
11-10-2011, 22:48
напих се до безсъзнание вечерта преди рожденния си ден и се събудих сутринта у тях с перфектно насинено око - цикламено го бях докарала на цвят направо...така и отказа да ми разкаже цялата история, но мнооого се смее като ме види с розов грим вече...

sToyAncHo
11-11-2011, 05:35
Веднъж тя беше в нас и аз излизам от банята по хавлия и там си бъркам в един шкаф за дрехи и го затварям, обаче не се усещам, че съм си защипал хавлията и тръгвам да се обличам и лъснах голичък пред нея :-D

IseeDEADbodies
11-11-2011, 06:15
Веднъж тя беше в нас и аз излизам от банята по хавлия и там си бъркам в един шкаф за дрехи и го затварям, обаче не се усещам, че съм си защипал хавлията и тръгвам да се обличам и лъснах голичък пред нея :-D


И тя те сочеше с пръст и ти се смееше.
Не виждам кое му е "издънката" на т'ва, нооо както и да е xD

Hilary_
11-11-2011, 07:10
Гонеше ме за нещо и докато се обърна да видя къде е не видях тротоара пред мен, спънах се и паднах. :lol: Момчето така се притесни и пребледня .. веднага дотича да ме види как съм, а аз изпаднах в ненормалния смях .. :razz:

В кафе сме с едно друго момченце. Поръчвам си топъл шоколад (помня, че беше зима). Носят ми го и решавам да отпия, като хващам дръжката на чашата. Това ми беше грешката! 8-) След секунди видях как дръжката е останала в ръцете ми, а чашата съвсем спокойно се разля върху мен и се счупи на пода. Нямаше такъв срам просто .. а той се чудеше да се смее, или да ми съчувства. 8-) Да не говорим, че дънките ми бяха новички ..

Още не бяхме заедно, а го карахме само на усмивки и кратки поздрави. От даскалото бяха организирали посещение на някаква пиеса. Вървейки натам (по класове, на групи) както си говорех с моите съученички, чух едно храааас и усетих как сутиена ми се отхлаби рязко. Оказа се, че явно не е бил много точната ми мярка, защото се беше скъсал точно по средата. Една позната изтича да ми купи безопасни игли, но не помогнаха особено, а не можех да си позволя да ходя без. 8-) Така по време на пиесата аз постоянно се подръпвах, оправях, защото постоянно се откопчаваха и ме боцкаха и дори не успях да му обърна внимание, камо ли да разбера нещо от пиесата. 8-)

В момента се сещам за тези неща, но съм сигурна, че има още много.
За мен излагациите и изчервяването са нещо постоянно .. 8-)

anonymous708973
11-11-2011, 07:13
Веднъж тя беше в нас и аз излизам от банята по хавлия и там си бъркам в един шкаф за дрехи и го затварям, обаче не се усещам, че съм си защипал хавлията и тръгвам да се обличам и лъснах голичък пред нея :-D

И тя те сочеше с пръст и ти се смееше.

:lol: :lol: Представих си го :Д

Въй, като го видя да излиза от банята, целият мокричък такъв... направо... живо изпитание за самообладанието ми е.

Shia
11-11-2011, 09:40
Това не са издънки,а по скоро комични засрамващи случки пред гаджето.


Преди да срещна настоящия си приятел съм имала и други връзки.Едната от тях беше с един колега в кратка авантюра.
Тръгвам с моето гадже няколко месеца по-късно и в развитието на нещата двамата се запознават и започват да излизат заедно като приятели.Аз останах втрещена,когато си видях заедно и другото момче почва да тормози с някакви базици гаджето ми за мен и една вечер му съобщават,че съм спала с него,като аз преди отричах много.
Беше тежък период.След няколко месеца му се изцепих,че сме спали повече от един път,което беше грешка,защото много ни разклати доверието.

LadyDaisy
11-11-2011, 11:04
Най-голямата ми издънка пред бившия беше, когато му изневерих и след това му го казах и го скъсах. Тъпото беше че той в продължение на близо 3 години ми повтаряше как аз съм млада, красива, умна и как ще срещна някой по-готин, някой мой тип - с дълга коса и мотор и как ще го зарежа него - който няма дълга коса и кара кола :x В един момент ми писна да повтарям едно и също, да доказвам едно и също и просто си казах СТИГА и легнах с един такъв мой тип. Съответно като му казах, че заради това искам да скъсаме ми беше много гузно честно казано. Така или иначе това е издънката ми.
Иначе смешни случки - колкото искаш.

fenkaaa
11-11-2011, 13:44
Нещо се ебавахме и аз го пляснах (с отворена длан, не с юмрук!!!) в топките. Супер първосигнално реагирах и след това ми беше по-кофти отколкото на него, направо пред рев бях. 8-)

И на мен почти всичките ми издънки включват половите му органи :lol: :lol: :lol:

ZaicheNaXeroin
11-11-2011, 14:48
нещо се лигавехме..гонехме се,той се заключи в банята (която е със стъклена врата) аз много исках да вляза :D почнах да ритам с несъобразена сила по вратата и тя взе че се счупи,както си ритах изведнъж кракът ми стъпи от другата страна и се чу трясък,после стъкла навсякъде абе пълен ужас :lol: добре че се отървахме без нанранявания

sunman
11-11-2011, 14:57
Има такава тема!!

iBiteHard
11-14-2011, 21:03
нещо се лигавехме..гонехме се,той се заключи в банята (която е със стъклена врата) аз много исках да вляза :D почнах да ритам с несъобразена сила по вратата и тя взе че се счупи,както си ритах изведнъж кракът ми стъпи от другата страна и се чу трясък,после стъкла навсякъде абе пълен ужас :lol: добре че се отървахме без нанранявания
Ужас .. :oops: :-D

ScarletBite
11-14-2011, 21:30
ох, моите не са за разказване... наистина :lol: ето някои по-лекички

на разходка сме с един бивш, неговата и моята по-малки сестри... те да играят федербал, ние да се натискаме в парка. и по едно време сестра му нещо тръгна да бяга към нас да уцели перцето... и като замахна с тая пуста хилка, кво направи... смаза му топките. умрях си от смях. :lol:

със същия бяхме на една пейка и имаше една лампа отгоре дето много гадно ни осветяваше :lol: и я покрихме с няква дрешка... която се беше прогорила като я свалихме след това :lol:

за една особено много ме базикат, но тя беше пред приятели, не пред гадже. имах лек инцидент с едни дантелени прашки + ежедневна превръзка... поскъсаха се при рязкото дръпване и ги свалих. и сядаме на кафе една стабилна компанийка... а аз тотално изключвам, че съм без бельо... и единия пич нещо искаше да стане и аз се изместих настрани... пък бях с рокля... еми, лъсна ми сливката 8-)