PDA

View Full Version : Как преписвате ?



petq10
11-10-2011, 14:15
Утре имам много важен тест по математика, а при госпожата се преписва много трудно, но все пак съм успявала. Въпроса е, че този път ще събира телефони и чанти, ако пищова е на лист няма къде да го сложа, защото докато правим тест тя обикаля ! Моля помогнете спешно е !

SkiCatA
11-10-2011, 14:20
Еми вземи си два телефона и дай единия на учителя. При мене поне става като си сложа пищова за долната част на вратовръзката от униформата. :D :D :D Но честно да ти кажа по-добре вземи си научи нещата - аз поне вече не виждам смисъл в преписването! :D :D Ама все пак мързела при някои е в малко повече ..... :D :D :D

mimika98
11-10-2011, 14:26
Ако си момиче отиди с пола... Слагаш пищова в чорапогащника и като седнеш леко си загъваш полата... останалото е сравнително лесно!

UnchaineD
11-10-2011, 14:32
Аз си крия пищовите в ръкавите. :lol: :lol:

FuCKkK13
11-10-2011, 14:44
само на знам каква е тази контролна по математика като си знаеш предварително задачите :lol:
а иначе.. вместо да се чудиш как да препишеш вземи седни и научи за 1 час някой неща и толкова ;)

joannalof
11-10-2011, 14:45
От целия си опит съм се убедила,че от пищов написан на ръката по-добро НЯМА!! :D Колкото и да мислят,че е остаряло и смешно,но върши страхотна работа.Виждаш,че учителя не гледа към теб,дигаш ръкава поглеждаш квото ти трябва,пускаш ръкава,СЕКУНДИ! :D Досега винаги е успешно при мен!Тоя телефон къде ще го скриеш,вижда се като гледаш настрани...ръката ти е на чина,не е нужно да мърдаш или друго. Това е

IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 15:45
Попринцип не преписвам - миналата година само май два пъти съм преписвала (грешно, ама карай :D) Бях оставила тетрадката под чина и не знам защо при теб не става ... Друг път пък бях ссложила листа на единия празен до мен стол, но ме хванаха :D Най-забавното е, че въпреки всичко пак си имах двойка и тройка :lol: Затова според мен най-хубавото е да си седнеш на Д-то и да учиш здраво - така правя аз, надраснала съм гивече тези неща с преисването :grin:

cigarettekisses
11-10-2011, 17:56
По принцип се правя,че си търся нещо в чантата
или си ги крия по джобовете или под листа,
на който ни е контролното.;д

Colouring
11-10-2011, 18:15
Ох,аз така и не мога да преписвам.Просто.. не ме бива в тия неща.Повече обичам да си подсказвам с някой,да сверявам и общо взето да работим заедно,но не мога да си правя пищови.Единственият начин,който работи безотказно,е да си го напиша някъде на ръката.Знам,че аз докато го напиша сигурно ще го запомня,но все пак... ;д Ако искаш да се драскотиш,това действа на 100%. 8-)

Fiction7577
11-10-2011, 18:19
Пищови правя когато съм в наистина безизходна ситуация. Правя ги на компютъра, много дребен шрифт, и пиша само необходимите неща, без ненужни подробности.

С по най-много 10-тина думи на ред. Правя ги на различни "абзаци", като в стихотворна форма. Изрязвам ги и стават много мънички, по-малки от касова бележка.

Пъхам в джобовете и когато ми потрябват, издебвам кога учителя не ме гледа, вадя и каквото мога, чета и пиша.

По тоя начин действам, ако крайно се нуждая от преписване.
Иначе предпочитам да си подсказваме с някого, по-добре е, ама кой както се уреди.

xxxbrokenhearthxxx
11-10-2011, 19:39
Преписвам от телефона. Влизам в гугъл и търся отговорите. 8-) Госпожите си дремят на бюрото.. И не им пука. А като ме изпитват устно, си записвам урока говорейки бавно в мп3 формат. После само го пускам на слушалката и го "разказвам" 8-)

Boyman
11-11-2011, 22:07
Със стил 8) Не, бе... аз не преписвам, случвало ми се е, ако не знам нещо да попитам така тактично колежката зад мен, но да преписвам - неее... :?

zlatit0o
11-12-2011, 07:27
В миналото у-ще преписвах много, от учебника, от някой който си е научил и така.. сега не преписвам, гледам да направя добро първо впечатление 8-)
та.. после да преписвам, когато най-малко го очакват учителите :D

sapphire5
11-12-2011, 08:26
Преписвам от телефона. Влизам в гугъл и търся отговорите. 8-) Госпожите си дремят на бюрото.. И не им пука. А като ме изпитват устно, си записвам урока говорейки бавно в мп3 формат. После само го пускам на слушалката и го "разказвам" 8-)
хахаа Ти ме разби 8-)
Пт. Всеки път различко. Зависи по кой предмет е 8-) Но най-често си пиша по тялото или гледам от телефона(което преди това съм си написала) :lol:

martin97
11-12-2011, 09:26
Аз не преписвам!!! :grin: :grin: :grin: 8) 8) 8)

NarutoShippuuden
11-12-2011, 09:31
И аз не преписвам иначе ако преписвам си хвърлям химикала на далеко търся го и така се надигам и гледам в листите на зубарите :D[/img]

Pamaa
11-12-2011, 09:41
По математика, ако немога да реша нещо пиша задачата на черновата и я давам на момичето до мен да се пробва да я реши.

bet3to
11-12-2011, 10:20
Преснимвам си учебника на малък формат, пиша си на ръката или си пиша малки листчета

microslushalki
11-12-2011, 14:29
ПРОДАВАМ И ДАВАМ ПОД НАЕМ НАЙ-НОВИТЕ МОДЕЛИ МИКРОСЛУШАЛКИ ЗА ВЗЕМАНЕ НА ИЗПИТИ БЕЗ НИКАКВИ КАБЕЛИ
http://www.microslushalka.eu
0897516793
0885627796
0878445069
http://www.prikachi.com/thumbs/501/3306501.jpg (http://www.prikachi.com/images.php?images/501/3306501Z.jpg)
http://www.prikachi.com/thumbs/502/3306502.jpg (http://www.prikachi.com/images.php?images/502/3306502R.jpg)
http://www.prikachi.com/thumbs/502/3306502.jpg (http://www.prikachi.com/images.php?images/502/3306502R.jpg)
http://www.prikachi.com/thumbs/506/3306506.jpg (http://www.prikachi.com/images.php?images/506/3306506L.jpg)

FuckIt
11-12-2011, 16:04
Стандартното с листчето на стола :lol:

Delala
11-12-2011, 22:49
Една моя съученичка си беше направила хартиени гривни на двете ръце и на тях бе написала плановете по История, върху които ни беше контролното. Много удобно.

annie2
11-13-2011, 06:38
По математика съм седнала до двама зубари и те свършват още в 20-та минута на часа и после ми решават задачите :D Но иначе си пиша на един лист някои неща,които предварително са казани и ги слагам под контролното и когато даскалката не гледа преписвам

lapin13
11-15-2011, 15:00
Попринцип не преписвам много :D Но 6ти клас някъде.. щяхме да правим тест по история и ме мързеше да уча (знам, че мързела до нищо не води :oops: ) чудех се как да препиша.. от учебник ли, от листчета, от телефона.. Накрая проявих изобретателност 8) :D (даскалката винаги ни хващаше) Имах една mp4-ка и направих запис :P тоест четях уроците и машинката записваше 8-) :grin: Така направих теста за 6, учителката не ме видя със слушалките, защото носих поло. :oops: :razz:

dreamwalker
11-15-2011, 15:08
По математика съм седнала до двама зубари и те свършват още в 20-та минута на часа и после ми решават задачите :D

Ето от подобни хора човек трябва да се пази ;]
Иначе не си правя труда да преписвам :grin:

Pa3yMeH
11-15-2011, 16:03
Настъпваш пищова....

annie2
11-19-2011, 07:56
По математика съм седнала до двама зубари и те свършват още в 20-та минута на часа и после ми решават задачите :D

Ето от подобни хора човек трябва да се пази ;]
Иначе не си правя труда да преписвам :grin:


И защо? Аз съм квит с тях,защото те може да са умни по математика,но аз съм умна по други предмети и аз също и връщам услугата,не е всичко наготово

moni010498
11-19-2011, 08:30
ако имаш несесер слагаш вътре пищова и като искаш да видиш нещо отваряш сеедно ще взимаш нещо и тай

при мене работи :grin:

anonymous708973
11-19-2011, 10:05
Правя ги на компютъра, много дребен шрифт
+ само че със супер много подробности.

Другият вариант е от Word, качен на телефона, ако съм нямала време да принтирам.

n0doubt
11-20-2011, 17:46
Аз имам доста учители, които ни взимат телефоните и ни проверяват ръцете. За това, ето ги най-ефективните начини за преписване (изпробвани :D ) Най-добрият начин за момичетата е да се лакират с тъмен лак и отгоре да пишат с тънкописец и когато учителят ви проверява ръцете трудно би го забелязал. Вторият е, след като си направите пищовите ги залепяте с тиксо върху подметките си, както и другарчето до вас и така взаимно си помагате. Иначе има и доста начини по които съм преписвала, но тези са най-добрите. Но най-добре седни и са научи, а пищовите ги направи за всеки случай. :wink: Надявам се да съм ти била полезна. :)

kitty02
11-20-2011, 19:25
Слагам си листа под краката и когато учителката не гледа-преписвам..

dqvolcheto9
11-20-2011, 20:41
снимам си го на телефона и си го святкам екранчето когато ми трябва и като дойде учителя го гася :Д

radef20
11-23-2011, 01:15
Отрежи малки картончета и напиши каквото имаш като оставиш малко свободно място от другата част. Вземи кабърче и го прикрепи под чина така че като завъртиш картончето да виждаш каквото си написал.

Вземи ботилка минерална вода, отлепи внимателно етикета и напиши от вътрешната страна каквото имаш..после пак залепи внимателно(лепило)
Може да напишеш и някакви формули върху етикета направо,но има по-голям риск да те хванат;ако ти се занимава може да сканираш етикета и да напишеш какво си искаш..

Имаше едни химикали,с "невидимо" мастило и с фенерче от другата страна.

Имаше едни от класа,които написаха с молив материала върху чина и сложиха лист,на който ще пишат отгоре.Това обаче е за "играчи" :D

Имаше 2ма от класа, които се редуваха да преписват.Седяха един зад друг и този отпред си залепяше лист с тиксо..май че беше лейкопласт.По време на изпита,когато даскалът спира да обикаля си сваляше горницата. Веднъж за малко щяха да ги хванат, учителят дойде до тях,а този отпред се облегна плътно колкото се може повече до стола и не мърда:-D

Ако имаш чернова, белова и т.н. може да си извадиш един лист, на който си написал всичко и да го поставиш под другите; сверяваш когато имаш възможност, но трябва да имаш жИлезни нерви :D ;когато всички се трупат да предават елиминираш доказателствата в джоба.

Ако позволяват да ходите до тоалетна може да си оставиш пищова в коридора или в тоалетната.. но някъде на сигурно място..


http://prikachi.com/images.php?images/25/4069025M.jpg

IlovEmyPuffYToY
11-23-2011, 16:57
Отрежи малки картончета и напиши каквото имаш като оставиш малко свободно място от другата част. Вземи кабърче и го прикрепи под чина така че като завъртиш картончето да виждаш каквото си написал.

Вземи ботилка минерална вода, отлепи внимателно етикета и напиши от вътрешната страна каквото имаш..после пак залепи внимателно(лепило)
Може да напишеш и някакви формули върху етикета направо,но има по-голям риск да те хванат;ако ти се занимава може да сканираш етикета и да напишеш какво си искаш..

Имаше едни химикали,с "невидимо" мастило и с фенерче от другата страна.

Имаше едни от класа,които написаха с молив материала върху чина и сложиха лист,на който ще пишат отгоре.Това обаче е за "играчи" :D

Имаше 2ма от класа, които се редуваха да преписват.Седяха един зад друг и този отпред си залепяше лист с тиксо..май че беше лейкопласт.По време на изпита,когато даскалът спира да обикаля си сваляше горницата. Веднъж за малко щяха да ги хванат, учителят дойде до тях,а този отпред се облегна плътно колкото се може повече до стола и не мърда:-D

Ако имаш чернова, белова и т.н. може да си извадиш един лист, на който си написал всичко и да го поставиш под другите; сверяваш когато имаш възможност, но трябва да имаш жИлезни нерви :D ;когато всички се трупат да предават елиминираш доказателствата в джоба.

Ако позволяват да ходите до тоалетна може да си оставиш пищова в коридора или в тоалетната.. но някъде на сигурно място..


http://prikachi.com/images.php?images/25/4069025M.jpg ти си доста печен на тая тема :D Горко им на учителите ти :D

xBooM
10-22-2015, 05:56
Аз си обличам къси гажи и си залепям отговорите малко по нагоре от коляното и като си зи дръпна преписвам :D

NarutoShippuuden
10-22-2015, 07:24
Аз си обличам къси гажи и си залепям отговорите малко по нагоре от коляното и като си зи дръпна преписвам :D

Защо връщаш тема, която е на 4 години? :D

mlakniwe
10-22-2015, 07:55
smartwatch

Kitty Bloom
10-22-2015, 12:31
Защото и четири години по-късно, човечеството все още не е израснало духовно, за да спре с пищовите. Но пък е израснало интелектуално и е измислило иновативни начини за преписване! :D

Та да споделя и аз последните си изобретения. Купих си от магазина за един лев химикал с календар и си пиша нещата на лист, залепен върху календара. Ще кажете, че не е голяма работа, а и е много занимавака да разтягаш химикалки, но тук идва дребният, но важен детайл, че химикалчо е от цветна, но прозрачна пластмаса и от мен се иска само най-безобидно да си го въртя в ръчичката и да си чета. ;)
Лепила съм пищови върху етикетите на тениските си (когато са долу отстрани, разбира се, не на врата :D) А когато не събират телефони и кейсът ти е прозрачен, пъхаш листчето отдолу и си готов. :D

Иначе и конкретно по темата да кажа, макар че е доста дърта вече, по Математика винаги ми е било най-лесно да преписвам. Госпожата ни е раздала едни листове с тригонометрични функции и разни ъгли. На този лист си дописвам някоя и друга формулка, която не е напечатана, а отзад имам и написани примерни задачи от подготовката за теста от предния час. :D Ако по Химия използваш таблица, пак минава номера. На моята даже има и съединенията с имената им, ако евентуално имаш такава задача на теста. Аз веднъж трябваше да напиша как се казва някакво SO и още няколко букви, тъкмо бях забила и го видях напечатано на табличката ми! :D Щастието не можеше да се опише. :D

Klaudia11
10-25-2015, 05:35
С най безопасния метод-уча....

SashoTVBG
01-11-2016, 13:11
Ами взимаш едно почти изпито шише от кола..махаш тва което е като етикет и пишеш вътре отговорите. след това залепяш- оставяш го на чина до теб и отгоре поглеждаш за отговорите. :) :)

gimli
01-11-2016, 13:20
Значи зависи от учителя всичко. Единия начин е взимаш по широка химикалка пишеш дребно на листчета и пъхаш при пълнителя и си ги вадя така преписвам, но вече рядко направо с телефона действам по почти всичко, а относно математиката ако ни даде тест на групи просто разменям с някой друг който е групата на този до мен и после се сещате. :D

Dwyd96
01-11-2016, 13:22
Принципно най-лесно е да си научил, но винаги има моменти, когато не всички можеш да научиш...
Аз когато не мога да запомня нещо, си го записвам върху предмет, който ни позволяват да използваме (например калкулатор, ръководство и така нататък), по този начин никой не може да заподозре че носиш пищов...
Но няма как да запишеш всичко..