PDA

View Full Version : Какво мислите за другите раздели?



NomNomNom
11-10-2011, 16:07
И за мъдрите дискусии , които се водят там ?
- ( за или против секс на 14, за или против изневярата ;д;д , има ли господ , как ще реагират вашите ако.. ).
И за хората, които пишат там ?

Интересно ми е 8-)

CraZyTyY
11-10-2011, 16:08
ахахах ние сме някви различни в тая кофа :Д

YoungBloodZ
11-10-2011, 16:08
в секс 1/3 тролове

любов всичките тролове 8-)

Wax
11-10-2011, 16:08
Или по-точно - Какво мислите за раздел "Секс" :lol:

NightGuardian
11-10-2011, 16:09
харесва ми реакцията на децата , които разберат , че въпросен човек е правил без капут секс.

ledenakrasota
11-10-2011, 16:10
Пиша там, където има смисъл. С другото не се обременявам.

LadyDi
11-10-2011, 16:12
харесва ми реакцията на децата , които разберат , че въпросен човек е правил без капут секс.
Да, нали. Всички са възмутени, но въпреки това раздела е пълен с въпроса "Възможно ли е да съм/е забременяла?"

awerw
11-10-2011, 16:15
Всъщност, ние ги възприемаме за прости теми, но и ние някога не сме знаели, и може би някои от нас са пускали такива теми, така че аз винаги отговарям на каквато и да е тема освен ако не е трол :D

NomNomNom
11-10-2011, 16:15
На мен ми харесва как някои плюят секса на 13-14 , ама те самите са го направили на 15 и било много по-различно.

PainMonopoly
11-10-2011, 17:22
Доста са спрели. Особено в любов и секс се дъвчат и предъвкват едни и същи неща.

В Политика пишат хора, които си нямат понятие от политика и се разтягат фантасмагорични локуми.

Всичко тийн накуп беше интересен преди, ама умря.

Когато последно влязох в Музика и ТВ имаше шитстормове за или против джъстин бийбър или за или против гея от туайляйт.

Другите са спрели по дефиниция.

KumchoValcho
11-10-2011, 17:24
Нормални 13-14-15-16 годишни деца, това е форум за такива хора, какво очаквате?

machoka
11-10-2011, 17:27
Всеки мрънка, че там и там са спрели, а влиза само за да изтропа некой друг лаф или клише. Един не видях да си мръдне пръста напоследък да помогне на някого, да го посъветва, да го разбере. Защото колкото и да са спрели, това са реалните им проблеми, главоболия и грижи в момента и един ден и вашите и моите деца ще са на тоя хал. И тогава ще плюя на умотворникът, който се присмива на сълзите на дъщеря ми от разбитото и сърце от първия любовен трепет.

sToyAncHo
11-10-2011, 17:31
Честно казано, като се замисля (колкото и странно да звучи) в кофата са едни от най-интересните теми.. В раздел Любов и Секс има куп теми, които са едни и същи и никой не забелязва бутона търачка :? Бременна ли съм, Обича ли ме etc.. Влизам (ако ще влизам изобщо някъде) в раздели У дома и Училище и приятели, защото там (не, че не са почти еднакви) има малко разнообразие.

ADMIRALKA14
11-10-2011, 17:34
Начи мноУ се напрегнах от тоя въпрос.Чекай да помислим..
Любов съкс.. 8-)

fUcKsMiLe
11-10-2011, 17:53
Секс - все едно и също от както съм се регнала. Пиша от време на време де.
Любов - там влизам рядко, ама като вляза пиша романчета по проблемите на хората, дори да ми се струват някви нереални историите.. :/
У дома/уч-ще и приятели/козметика и диети - не посещавам често, но са ми някакви супер забилите. И всички хора от там или са супер злобни или някакви дето не оставят никакво впечатление.
От долните раздели влизам само в Кофата..

dream1707
11-10-2011, 18:07
В любов все се натъквам на толкова тъпи теми, как дечица на по 10, които не знаят дори кво е любов, обясняват как някой си там с който са се запознали вчера им е целия живот ... и гледам да се сдържам от комент...

В секс са все едни и същи теми

Училище и приятели и у дома влизам рядко .. обикновено нищо инт няма

В козметиката е интересно само за хора, които се интересуват от това като цяло ..

На долу освен в борсата и тука не влизам ...

lightcameraction
11-10-2011, 18:09
лично творчество е интересен раздел,има много интересни и талантливи хора дето си постват творбите (: .Музика и ТВ много нервят,защото пускат по цял ден едни и същи теми,но никой не ги заключва.

torVPN
11-10-2011, 18:37
Взима се една голяма кофа, в която се слагат всички, а не така разделени.

StringTheoryPracticist
11-10-2011, 18:38
ахахах ние сме някви различни в тая кофа :Д
така е

Blab
11-10-2011, 18:47
Всеки мрънка, че там и там са спрели, а влиза само за да изтропа некой друг лаф или клише. Един не видях да си мръдне пръста напоследък да помогне на някого, да го посъветва, да го разбере. Защото колкото и да са спрели, това са реалните им проблеми, главоболия и грижи в момента и един ден и вашите и моите деца ще са на тоя хал. И тогава ще плюя на умотворникът, който се присмива на сълзите на дъщеря ми от разбитото и сърце от първия любовен трепет.
аааа, Василе, не така!
може би вследствие порастването ми на форумна територия, съзнавам както е да си 10-13-14-16 и да се сблъскваш с някои неща за първи път, да потърсиш информация, съвет, някой сходен на теб и прочее. та, да, отношението е важно в този форум и именно то не е наред. и пак, форумът е просто отражение на обществото, вглъбени, самолюбиви, егоистични единици, които използват трибуната за показване, без да си правят труда (нямат такава необходимост, нужда, инстинкт, зрялост) дори за момент да потиснат егото си в опит да прочетат/чуят другиго.
наблюдението ми е, че тонът на "големите" става все по-дидактичен, не, назидателен, размахващ пръст и вирещ шия, няма го общуването, размяната на опит, ако щеш наивното добро.
кофти, извращение на обществото. (думата не е подходящата хич, още една привидност)

//игнорирайте ме, днес съм твърде емоционална

machoka
11-10-2011, 20:04
Еми аз какво написах бе, душичке :-)

LovEsIckk
11-10-2011, 20:06
дреме ми на розовата

xxxbrokenhearthxxx
11-10-2011, 20:16
Мм.. В любов винаги има драми и реване :D

в секс, накацали пубери колко щеш

в училище и приятели е мноо тъпо..

у дома е яко 8-) обичам го тоя раздел

в козметиката..мноо кифли :D

музика..тв..е тъпо

фън..още по-тъпо..изобщо не е фън там

в личното творчество е интересно

в философията и религията също

за другите раздели не знам

а ние в кофата сме УНИКАЛНИ индивиди 8-) 8-) 8-)

pitfall
11-10-2011, 21:08
напоследък влизам в Любов и Секс, обаче е страшна скука, едни и същи теми ги предъвкват хиляди пъти ... Преди влизах и по другите раздели, вече не, трябва да ми е много скучно, за да тръгна да ги обикалям наред ... И все пак Кофата си остава моя втори дом ... :D