PDA

View Full Version : писна ми от тази пропаганда



macromicro
11-10-2011, 16:50
Всеки 10 ноемвrи слушам колко велик е бай тошо,колко добре са живяли хората тогава,колко е обичан,колко е направил за България и т.н.Bullshit.Заради тоя изрод сега държавата ни е поне 50 години назад в развитието си.Хората са били избивани заради това,че са имали различно мнение за управляващите и още куп гадорий.Спокойно мога да си мина без Жени Живкова всяка година да ми обяснява колко велик е бил оня опикан старчок.Колко семейства са загубили роднини в Белене за да ми го хвали тая смешница жалка.Долу комунистите гадни,след турското робство,комунистическия режим е най навредил на България.Затова сега сме толкова зле.

machoka
11-10-2011, 17:08
Оставаш без подпис, аватар и лични съобщения за неопределено време, защото петнаесе пъти ти се повтори да махнеш тия педерастки изцепки.

macromicro
11-10-2011, 17:19
Оставаш без подпис, аватар и лични съобщения за неопределено време, защото петнаесе пъти ти се повтори да махнеш тия педерастки изцепки.Буху ще заплачкам,че хомофобите ме цензурират.Ти и оная щрудел може да си го заврете отзад,имате благословията ми.Странно,че само в тоя форум имам такива проблеми,haters 8) .

machoka
11-10-2011, 17:21
Много странно indeed.

Имаш благословията ми, която върви в опаковка от БАН, за специалните ти пожелания.

Бъди здрав/