PDA

View Full Version : Кога да спра !?



s1m0na
11-10-2011, 17:56
Значи да ви разкажа малко за моята историика и да по-коментираме :)

Та така... Значи с 1момче сме заедно от 4месеца... :) аз на 14 той на 26 ... Постоянно сме заедно ... всеки ден... Казва ми че много свикнал с мен и ме обича, че в началото е било само ей така ... На мен също в началото ми беше ей така.. А сега се привързах и дори мога да кажа че и аз го обичам .. И така крием се т.е всички абсл. знаят за нас но не го показваме... Само пред мойте и неговите приятели .. И сега мисля едно нещо ... Въпреки че го обичам... Мисля да му кажа по рано край на нашите отношения или да ходим публично или няма смисал само да се крием... И някой може ли да ми даде някви савети няма значение какви ... Дори и как да му го кажа !

SisiStrange
11-10-2011, 17:59
:-o Ъм... ти си на 14, а той на 26? Това не ти ли се струва малко ненормално? И едва ли ще разкрие връзката ви публично. Вашите могат да го съдят.

Sh@d0w
11-10-2011, 17:59
Не се занимавай с глупости.

lubovvv
11-10-2011, 18:00
Това е педофилия и той много добре го знае ама му е много по лесно да залъже едно 14-годишно недорасло хлапе, щото големите мацки не му се връзват...пффффффф, жалко

Luidgie
11-10-2011, 18:02
О да! То е педофиля и да е на 18, ама карай! Моралисти...пффф.

HotLife
11-10-2011, 18:05
Не мога да разбера кво намира един мъж на 26 в момиче на 14 :-o

pofek
11-10-2011, 18:10
Дупка! :)

skandalenn
11-10-2011, 18:11
Какво намира ли ? Както вече споменаха , че може да си прави с нея каквото си поиска и тя естествено , привързаната , на всичко което каже ще повярва .. През деня кеф , вечер да се видят , да и поговори простотии , да я изчука /не знам дали това го правиш и се надявам не/ и после на дискотека , още някоя п*тка да изчука .. па дали не е кеф ..
Може и да бъркам , може и наистина да те обича , в крайна сметка любовта граници няма , но е много тъпо според мен ... просто му кажи истината и това е . Намери си някой на твоята възраст . :)

Luidgie
11-10-2011, 18:13
Какво намира ли ? Както вече споменаха , че може да си прави с нея каквото си поиска и тя естествено , привързаната , на всичко което каже ще повярва .. През деня кеф , вечер да се видят , да и поговори простотии , да я изчука /не знам дали това го правиш и се надявам не/ и после на дискотека , още някоя п*тка да изчука .. па дали не е кеф ..
Може и да бъркам , може и наистина да те обича , в крайна сметка любовта граници няма , но е много тъпо според мен ... просто му кажи истината и това е . Намери си някой на твоята възраст . :)
К'во да си търси някой на нейната възраст? Като всички "момченца" под 18 са пълни сополи. Па и тия на 18 и отгоре също!

sunman
11-10-2011, 18:18
Нямам думи!

skandalenn
11-10-2011, 18:24
Какво намира ли ? Както вече споменаха , че може да си прави с нея каквото си поиска и тя естествено , привързаната , на всичко което каже ще повярва .. През деня кеф , вечер да се видят , да и поговори простотии , да я изчука /не знам дали това го правиш и се надявам не/ и после на дискотека , още някоя п*тка да изчука .. па дали не е кеф ..
Може и да бъркам , може и наистина да те обича , в крайна сметка любовта граници няма , но е много тъпо според мен ... просто му кажи истината и това е . Намери си някой на твоята възраст . :)
К'во да си търси някой на нейната възраст? Като всички "момченца" под 18 са пълни сополи. Па и тия на 18 и отгоре също!

а другите не са ? както казах , лесно могат да ви лъжат и кат сте заслепени , защото той е голям и т.н и показва , че мисли за вас си мислите , че няма как да ви лъже .. я се осъзнайте . Дали пък няма свестни на тази възраст ? :)

4o4ina
11-10-2011, 18:26
Не мога да разбера кво намира един мъж на 26 в момиче на 14 :-o

Luidgie
11-10-2011, 18:40
skandalenn :lol: Не съм на 14, драга! Като ги виждам връстниците ми кви са сополи, и по-големите и по-малките от тях, колко струват... :lol: Айде намери едно нормално момче на 14, и ще ти правя евала! И ти не си вярваш на думите май. Не е колко са големи, а какво е отношението. Ама някои хора явно обичат да им барат задниците и циците - новата вълна романтика.

anonymous708973
11-10-2011, 18:52
Ама някои хора явно обичат да им барат задниците и циците - новата вълна романтика.

Абе, те на 17 продължават да са така, ти за 14-годишни ми говориш. Днес си стоя, обута с панталон и наведена леко напред и нали знаеш как леко ти зее панталона? Една шматка (мъжки пол, де) от моя клас наднича, пипа.. викам "Алоу, къде се намираш?", той ми се смее като ряпа...

ivcheto0o
11-10-2011, 18:52
Не мога да разбера кво намира един мъж на 26 в момиче на 14 :-o

Azoria
11-10-2011, 18:55
Не мога да разбера кво намира един мъж на 26 в момиче на 14 :-o


Дупка! :)

Luidgie
11-10-2011, 19:08
Ама някои хора явно обичат да им барат задниците и циците - новата вълна романтика.

Абе, те на 17 продължават да са така, ти за 14-годишни ми говориш. Днес си стоя, обута с панталон и наведена леко напред и нали знаеш как леко ти зее панталона? Една шматка (мъжки пол, де) от моя клас наднича, пипа.. викам "Алоу, къде се намираш?", той ми се смее като ряпа... Ами аз това казвам! Еднакви са - сополи! Никво чувство за уважение, ухажване и романтика. Разгонени сополи.

robles
11-10-2011, 19:12
Luidgie, чакай малко. За теб връсниците ти са сополи, недорасляци и не знам си какви, ама за едно 14 годишно момиче, не са. Повече допирни точки ще намерят, понеже ще са приблизително на един акъл.

И моите връсници не са китки за мирисане, за тва разбирам предпочитанията им към по-малките. В обкръжението ми виждам това- все двойки с по 5-6 години разлика, които се разбират.

NambyPamby
11-10-2011, 19:25
'Щото спорите - отношението е еднакво и на 14, и на 24, и на 34. Не е до години, ми до възпитание и умствен багаж. Няма как да не си поглеждаш детето и после да се чудиш 'що вместо млад, умен мъж е израснал паразитиращо мрънкало. Просто онова типично мъжко излъчване, вдъхващо респект, все по-рядко се среща и не е до възрастовата граница определено.

Иначе и аз да бях на 26 и да ходех с 14-годишни дечурлига, и мен щеше да ме е срам да се появявам на публични места. Такива връзки бол иначе, някакъв посредствен пич с току-що навлязла в пубертета девойка, ама чаровен, интелигентен, амбициозен мъж да се сваля с деца никога не съм виждала, което си е показателно.

chereshkaaa
11-10-2011, 19:29
извинявам се че така се исказвам , но според мен той просто гледа да ти го наръга.. :)) ... ии съм сигурна че има и свестни момчета на 14 , но кой е казал че трябва да са точно на твоята възраст ? .. 1 2 години по голееми :?

skandalenn
11-10-2011, 19:32
Luidgie , това че вие не забелязвате такъв тип момчета и сте изстрадали много , не значи че няма ... И ти не си по-права като слагаш всички под общ знаменател :)

Luidgie
11-10-2011, 19:39
Luidgie , това че вие не забелязвате такъв тип момчета и сте изстрадали много , не значи че няма ... И ти не си по-права като слагаш всички под общ знаменател :) Аз не се занимавам с малки пикльовци, че да съм изстрадала от тях. Просто забелязвам околните. Или ще ми кажеш някаква статистика? Която ще оборя много лесно.

skandalenn
11-10-2011, 19:48
Luidgie , това че вие не забелязвате такъв тип момчета и сте изстрадали много , не значи че няма ... И ти не си по-права като слагаш всички под общ знаменател :) Аз не се занимавам с малки пикльовци, че да съм изстрадала от тях. Просто забелязвам околните. Или ще ми кажеш някаква статистика? Която ще оборя много лесно.

Никакви статистики няма да ти водя , то си личи , че има много боклуци и какво от това ? Значи ли , че няма свестни момчета ? Същото е и с момичетата .. повечето кифли , малки дрисли , не знаещи какво искат от живота и такива които един свестен разговор не можеш да завържеш .. но това не значи , че няма и свестни ...
Другото .. в момента баба ми е на 33 години , мислиш ли , че е нормално ? Още нещо , как мислиш , че ще реагират родителите и на такова нещо ..

Luidgie
11-10-2011, 19:54
Баба ТИ е на 33? :д Абе всеки си гледа интереса. Свестните момичета не се задоволяват с безсмислено обарване и лигави смс-и от разгонени пикльовци, някои обичат старомодното ухажване. (колкото и смотано да звучи) Никой пикльо не може да ти го даде това. Имат друго виждане, да има един на 100, който да знае как да се отнася с момиче и до там. Не ми ги хвали пикльовците. Всеки си гледа интереса и гледа как да задоволи нуждите си. Някои девойки не искат за задоволяват само сексуалните си нужди. В днешно време кой го зачита т'ва?

skandalenn
11-10-2011, 20:11
Напротив , не звучи смотано. Но много малко са се научили да преценяват момичето ... Както съм правил и романтични изненади и просто ми е супер приятно с някое момиче и не мисля как да и разпоря задника , така и си правя кефа с кифлите ... Но както казах , много малко могат да преценят момичето какво е или момчето и да разберат какво харесва .. Щом подкрепяш тези връзки с по 10 - 20 години разлика не трябва да те учудва това , че между баба ми и дядо ми има около 27-30 години разлика ... за мене е неприемливо :)

Luidgie
11-10-2011, 20:15
Напротив , не звучи смотано. Но много малко са се научили да преценяват момичето ... Както съм правил и романтични изненади и просто ми е супер приятно с някое момиче и не мисля как да и разпоря задника , така и си правя кефа с кифлите ... Но както казах , много малко могат да преценят момичето какво е или момчето и да разберат какво харесва .. Щом подкрепяш тези връзки с по 10 - 20 години разлика не трябва да те учудва това , че между баба ми и дядо ми има около 27-30 години разлика ... за мене е неприемливо :) Не просто се учудих ти на колко си и майка ти на колко трябва да е. Не ме шокира разликата. :д Както казах всеки си търси човек, който да задоволи нуждите му. Моите не могат да бъдат задоволени от някой сополанко - това е. Както и на другите, които са се обърнали към по-големи от тях мъже с цел интелектуално обогатяване, приятелство и доверие и после всичко останало.

cigarettekisses
11-10-2011, 20:19
Не е до години, а до умствен багаж ,както някой каза в горните коментари.
Може пък тя наистина да се държи по-зряло от връстниците си (което е малко вероятно,но все пак и такива има) .
Не е много приемливо на 14 години да ходи с 27 годишен ( не знам
,ако беше на 15,16 ми се струва по-нормално ) . Ако е тъпа кифла ,значи той се занимава с нея ,понеже е наивна и би направила всичко за него.

NambyPamby
11-10-2011, 20:24
Аз имах предвид, че истинският мъж си личи отдалеч, че е такъв и вдъхва респект и за това няма граница, а не за годините на авторката.
Тия врели-некипели за зрелите девойки на по 14 се изтъркаха. Може да й тече по-бързо мисълта от на други, но не се е развила изцяло нито психически, нито физически, така че не знам какво прави с мъж, който на тия години би трябвало вече да мисли за собствени деца, а не да прави секс с такива.

skandalenn
11-10-2011, 20:26
Естествено тука става въпрос за доведената жена на дядо ми ,, един вид не ми е истинска баба , но така се води .. иначе аз съм на 17 , за това е меко казано странно .. за нуждите си права ,, но риска да попаднеш на такъв , който само те използва е много голям , даже 1 на 100 може би се среща с истински чувства на тази възраст ... тези на по 14-15 по можеш да ги контролираш , докато тука в случая той тебе може много лесно , заради това твое мислене .. но всеки с мнението си , все пак се радвам ако си щастлива с такъв , за истинската любов , граница няма .. Но към авторката , помисли си хубаво , мисля че достатъчно мнения и изказвания - противоположни получи .. сама прецени какво искаш :)

Luidgie
11-10-2011, 20:38
Ти май не ме разбра изобщо... Искаш да кажеш, че човек с който имам приятелски отношения и научавам много от него и т.н. но все пак е по-възрастен, ме манипулира с тези неща. И че благодарение на моето мислене, за отношението към една жена съм лесна за манипулация? А ако бях на 13 14 и някой ми обещава любов и нз си к'ви простотии съм трудна за манипулация, защото?

funkey
11-10-2011, 20:43
... "И някой може ли да ми даде някви савети няма значение какви" "Приятелят" ти е най-вероятно педофил.Може да го вкараш в затвора

skandalenn
11-10-2011, 20:44
май ти не ме разбра :D Ако си на 14 и си хванеш някой на 14-15-16 той не може да те манипулира , по този начин , по който някой на 23-24 .. това имах в предвид , но го казах малко неразбираемо :)

tuzaro
11-10-2011, 20:44
и двамата сте мармалад !

Luidgie
11-10-2011, 20:47
май ти не ме разбра :D Ако си на 14 и си хванеш някой на 14-15-16 той не може да те манипулира , по този начин , по който някой на 23-24 .. това имах в предвид , но го казах малко неразбираемо :) Каза го доста неразбираемо. И ако умственият ти багаж е колкото на хлебарка, и някой на 5 ще те манипулира.

skandalenn
11-10-2011, 20:51
май ти не ме разбра :D Ако си на 14 и си хванеш някой на 14-15-16 той не може да те манипулира , по този начин , по който някой на 23-24 .. това имах в предвид , но го казах малко неразбираемо :) Каза го доста неразбираемо. И ако умственият ти багаж е колкото на хлебарка, и някой на 5 ще те манипулира.

А на тази възраст дали не им е толкова .. пак казвам не на всички , но на повечето :) Трябва доста неща да преживееш , че да мислиш и разсъждаваш като по голям .. а не като крушката в хола .. а къде си срещала такива , които наистина да могат да разсъждават на тази възраст ? :)

tomboy
11-10-2011, 20:53
Не се занимавай с глупости.
+1
Ии, честито модератерство!...:):):)

Luidgie
11-10-2011, 20:55
май ти не ме разбра :D Ако си на 14 и си хванеш някой на 14-15-16 той не може да те манипулира , по този начин , по който някой на 23-24 .. това имах в предвид , но го казах малко неразбираемо :) Каза го доста неразбираемо. И ако умственият ти багаж е колкото на хлебарка, и някой на 5 ще те манипулира.

А на тази възраст дали не им е толкова .. пак казвам не на всички , но на повечето :) Трябва доста неща да преживееш , че да мислиш и разсъждаваш като по голям .. а не като крушката в хола .. а къде си срещала такива , които наистина да могат да разсъждават на тази възраст ? :) Има един двама, които имат потенциал. Това е. Както казах нито съм за тъпите кифли нито за тъпите сополанковци.

SladyYyrka
11-10-2011, 21:39
Това е направо ужасяващо. :shock: Какво за бога прави един 26 годишен мъж с 14 годишно момиче ? Няма ли да те е срам да се разхождате навън хванати за ръце ? Правите ли секс ?