PDA

View Full Version : Само малък съвет ... !



looor4enceto
11-10-2011, 18:15
Здравейте.Ако може да ми помогнете със съвет ще съм много благодарна:)Ходя с приятеля ми вече година и половина и го обичам много проблема е обаче че спрях да обръщам повече внимание на приятелките си.Сега той учи в друг град.Имам и проблеми в семейството.Чуствам се доста самотна от както свърши лятото и той замина ... приятелите не ми обръщат внимание.Те сякаш не разбират колко ми е трудно.Нямах на кой да споделя или да поискам съвет затова пиша тук.Какво мога да направя за да си върна приятилите.... ;(

Sh@d0w
11-10-2011, 18:18
Глупаво си постъпила, трябвало е да отделяш поне малко внимание на приятелите си. Те също са важна част от живота ни.

Като за начало, показвай интерес от своя страна. Търси ги ти, искай да излизате, да прекарвате време заедно. Малко по малко ще започнете пак да се сближавате :)

skandalenn
11-10-2011, 18:19
Да им покажеш , че си осъзнала грешката си , че не си им обръщала внимание , заради някъф си там . Но трябва наистина да е така , за да успееш да ги убедиш , а не смятам че е така . Сама си си виновна в крайна сметка , но можеш да си намериш нови приятели , и да не повтаряш грешката си :)

HotLife
11-10-2011, 18:19
Просто почни да ги викаш повече да излизате. Въпреки, че не знам кви приятели трябва да сте, за да се отчуждите така лесно.

looor4enceto
11-10-2011, 18:27
Не не исках да се изразя така аз винаги съм гледала да съм с тях колкото и съм била с приятеля си може да съм предпочитала да съм с него определени пъти но никога не съм го поставяла пред тях . Това е защото много ценя приятели те си но явно не го разбират незнам...;\

skandalenn
11-10-2011, 18:31
Тогава , щом мислиш така , вместо на нас да ни го казваш им го кажи в лицето .. малко не си вярваш . Нормално е да предпочиташ в повечето моменти да бъдеш с него , това те заслепява и не си даваш сметка какво ще е , ако най - добрата ти приятелка е на твое място а ти на нейно .. не знам какво да те посъветваме .. просто говори с тях :)

valdesbg
11-10-2011, 18:31
В живота избираш кое да ти е приоритетно..приятелите или любовта/семейството.

Ама си малка за да го разбереш :)

iBiteHard
11-14-2011, 21:06
В такива случай момчетата са много по-добри приятели / слушатели от момичетата . Слушай ме мене , много препатих в компании с момичета , лицемерски истории , изцепки . Намери си едно момче за приятелче , но не го карай да ти е отдушник , вслушвай се в неговите проблеми също . Момичетата не са истински приятели .