PDA

View Full Version : Пише ми...



IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 20:05
Някакъв от моето училище ми писа днес по ФБ (той ми прати поканата) за някакви глупости като например как съм, какво правя и т.н. пък ние дори не се познаваме :lol: :lol: :lol: Не знам как да отговарям на тези съобщения и как да ги приемам, защото е малко странно :-D Какво да му казвам? И за какво ли ги праща? В смисъл човек може да прави приятели и навън (виж, за гаджетата е друг въпрос :D), а може ли да си ги пише просто ей така, без някакво значение, ами да няма с кой друг (макар че имаше доста хора на линия)...Според вас как да му отговарям? И даже да го питам ли защо ми ги праща ?
Малко тролска историйка, ама си е така :D Моля, без обиди

torVPN
11-10-2011, 20:41
Ако те търси само за по веднъж не ти пречи да пробваш.

IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 20:47
Ако те търси само за по веднъж не ти пречи да пробваш. Какво да пробвам?

thegreenzombie
11-10-2011, 20:47
е саа за едното "к'во правиш" ли си :lol: говори си с човека... може да се чувства самотен :D

IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 20:51
е саа за едното "к'во правиш" ли си :lol: говори си с човека... може да се чувства самотен :D
Не вярвам - той май си има доста приятели (Знам, защото осми клас са големи клюкарници и само по цял ден се събират да клюкарят.Един, когоро харесвам заедно с този са клюкарки и постоянно клюк клюк :D Патила съм си :D)Пък и да ти кажа - има си и близнак, с който са постоянно заедно (Той и близнака му ми е писал, ама т'ва беше по друга причина)

Soraq
11-10-2011, 20:56
Той осми клас ли е?

IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 20:58
Той осми клас ли е?
мхм, а аз съм 7 :)

Soraq
11-10-2011, 20:59
Той осми клас ли е?
мхм, а аз съм 7 :)
Сигурно му се е дое*ало и си търси непознат. :D

thegreenzombie
11-10-2011, 20:59
емм питай го... например "и по каква причина се реши да ме питаш как съм" ... да речем :D ддз... късно ми е да мисля :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 21:03
емм питай го... например "и по каква причина се реши да ме питаш как съм" ... да речем :D ддз... късно ми е да мисля :lol:
oфф и на меен, обаче не ми се спи - спах и ме разсъниха :-x :-x :-x Сега не знам как да заспя пак 8-) Опс спам няма повече 8-)

thegreenzombie
11-10-2011, 21:09
спам, спам.... такъв е живота... :D а той как се казва... има си и близнак викашш ... офф ам са ми малки... карай :lol:

marmalad400
11-10-2011, 21:11
Щом спамите чекаи да си видя аватара 8-)

IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 21:11
спам, спам.... такъв е живота... :D а той как се казва... има си и близнак викашш ... офф ам са ми малки... карай :lol:
хих те май са с гръцки произход и не мога да им разбера имената :lol: :lol: :lol: Обаче не разбрах какво ми казваш :D Или може би разбрах :D ....

thegreenzombie
11-10-2011, 21:14
Щом спамите чекаи да си видя аватара 8-)

'ного си лош.... :(

мисля, че рзбра :D

IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 21:14
спам, спам.... такъв е живота... :D а той как се казва... има си и близнак викашш ... офф ам са ми малки... карай :lol:
Защоооооооо си смени аватара :x :x :x ББеше си супер :) Аз тъкмо само се чудех как изглеждаш и си те представях :D :D :D Абе близко бях :-D

marmalad400
11-10-2011, 21:16
Щом спамите чекаи да си видя аватара 8-)

'ного си лош.... :(

мисля, че рзбра :D

Аз съм добър човек питай IlovEmyPuffYToY :lol:

thegreenzombie
11-10-2011, 21:17
един определен човек ме засегна.... :lol: е нищо де... намери ме във фейса, там го има :D

IlovEmyPuffYToY
11-10-2011, 21:18
Щом спамите чекаи да си видя аватара 8-)

'ного си лош.... :(

мисля, че рзбра :D

Аз съм добър човек питай IlovEmyPuffYToY :lol:
хах не знам лош ли си, добър ли си, ама от миналата тема разбрах, че си гей - важно откритие :lol: СПАМИМ хора, спрете се

marmalad400
11-10-2011, 21:20
Щом спамите чекаи да си видя аватара 8-)

'ного си лош.... :(

мисля, че рзбра :D

Аз съм добър човек питай IlovEmyPuffYToY :lol:
хах не знам лош ли си, добър ли си, ама от миналата тема разбрах, че си гей - важно откритие :lol: СПАМИМ хора, спрете се

Хаха начи и баща ти е гей? :lol:

SmilezZz
11-11-2011, 05:43
Момиче , кое ти е толкова странно ? От едно училище сте , добавил те е като приятел във фейсбук и ти пише - логично е , че иска да се запознаете. Какво толкова си се филмирала , като че ли ще те изнасили.

IlovEmyPuffYToY
11-11-2011, 16:17
Пак ми писа :lol:
Този път пак ме поздрави и пита как съм :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-11-2011, 18:57
Абе оправих се :grin: Бъгнал му се фейсбука на човека и затова се разпращало т'ва съобщение :“) Или може би му стана неудобно след като го попитах и зат'ва замаза положението

thegreenzombie
11-11-2011, 19:04
тц... 8-) писал тии е на тебе, амм нещо се е сплашил и сега ти се оправдава :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-11-2011, 19:07
тц... 8-) писал тии е на тебе, амм нещо се е сплашил и сега ти се оправдава :lol: aма и аз бях много строга.. :(

bettyblackdewil
11-11-2011, 19:17
Лелеее защо се вкарвате в някакви размисли и страсти като някой ви пише и защо винаги търсите скрит смисъл в написаното? Просто му отговори както би отговорила на приятел и си завържете лафчето стига си се филмирала ама защо това ама защо онова...

IlovEmyPuffYToY
11-11-2011, 19:20
Лелеее защо се вкарвате в някакви размисли и страсти като някой ви пише и защо винаги търсите скрит смисъл в написаното? Просто му отговори както би отговорила на приятел и си завържете лафчето стига си се филмирала ама защо това ама защо онова... мии ддз странно ми е да ми пише няколко пъти на ден и само някви такива как съм и кво правя ...

bettyblackdewil
11-11-2011, 19:31
Еми лигаво му е на човека и си търси компания да се лигави с него явно..

Pamaa
11-11-2011, 19:49
Е и?! пфф. . и кво като ти пише?! На мен пък доста често ми пише един дванадесетокласник и не съм се филмирала така като теб и то при положение, че беше казал на една приятелка ( сестрата на това момиче е в един клас с него ), че бил си търсил приятелка и много си бил харесал една от нейните -_- .. винаги му отоговарям и си пишем, в училище си говорим като се видим.
И какво е толкова страшното.. пък и да му се е дое б а л о само ще му кажеш не и тoва е ;)..

IlovEmyPuffYToY
11-11-2011, 19:52
Е и?! пфф. . и кво като ти пише?! На мен пък доста често ми пише един дванадесетокласник и не съм се филмирала така като теб и то при положение, че беше казал на една приятелка ( сестрата на това момиче е в един клас с него ), че бил си търсил приятелка и много си бил харесал една от нейните -_- .. винаги му отоговарям и си пишем, в училище си говорим като се видим.
И какво е толкова страшното.. пък и да му се е дое б а л о само ще му кажеш не и тoва е ;)..
Е, ти си си въобразила, че те харесва, а аз не хД Знам само, че ми досажда :lol:

Pamaa
11-12-2011, 09:32
^^ е да.. засегнахме се и ще се направим на забавни. :grin: :grin: :P

Не знам как да отговарям на тези съобщения и как да ги приемам, защото е малко странно :-D
Няма нищо да казвам, то това стига, за да ти опровергая твърдението. Какво си ли си си помислила, че ти досажда.. едва ли :| .

IlovEmyPuffYToY
11-12-2011, 10:36
^^ е да.. засегнахме се и ще се направим на забавни. :grin: :grin: :P

Не знам как да отговарям на тези съобщения и как да ги приемам, защото е малко странно :-D
Няма нищо да казвам, то това стига, за да ти опровергая твърдението. Какво си ли си си помислила, че ти досажда.. едва ли :| .
Ъъъъ да мхм т'ва го пише още на предния комент ... Зарежете, оправих се с човека, както НАПИСАХ НА ПО-ГОРЕН КОМЕНТ ;)

millmii
11-12-2011, 18:03
Леле, тук се правиш на много отворена, готина и т.н., а се шокираш от едно "Здрасти" ; "Как си?" .. :?

IlovEmyPuffYToY
11-12-2011, 18:05
Леле, тук се правиш на много отворена, готина и т.н., а се шокираш от едно "Здрасти" ; "Как си?" .. :?
Ъ?

IlovEmyPuffYToY
11-12-2011, 18:05
Леле, тук се правиш на много отворена, готина и т.н., а се шокираш от едно "Здрасти" ; "Как си?" .. :?
Ъ? Не е едно, праща ми го по няколко пъти на ден толкова ли не разбрахте??????????

IlovEmyPuffYToY
11-12-2011, 18:16
Леле, тук се правиш на много отворена, готина и т.н., а се шокираш от едно "Здрасти" ; "Как си?" .. :?
И какво ти пречи като се правя на отворена във форума (Всъщност не се правя, такава станах и наистина, така отворено го питах защо ми пише, че той самп се оправда и ме остави) Всъщност ти не си ми никаква, че да ми държиш сметка и аз да ти се обяснявам :)

makeussmile
11-12-2011, 19:32
Оле мале, успокойте страстите.Защо се вживявате толкова. :-D IlovEmyPuffYToY защо толкова те интересува каква е целта на кореспонденцията ви? Май очакваш нещо повече? :)

fenasf
11-12-2011, 22:24
Е пиши си, не знаеш кога може да излезе нещо 8-)

againstyou
11-13-2011, 09:30
Офф да ви имам проблемите,мамка му. ;х

millmii
11-17-2011, 09:08
Леле, тук се правиш на много отворена, готина и т.н., а се шокираш от едно "Здрасти" ; "Как си?" .. :?
И какво ти пречи като се правя на отворена във форума (Всъщност не се правя, такава станах и наистина, така отворено го питах защо ми пише, че той самп се оправда и ме остави) Всъщност ти не си ми никаква, че да ми държиш сметка и аз да ти се обяснявам :)

Хехе .. засягаш се значи 8-) . Ама тука големи пичове станахте, а в реалния живот няк'ви страхливци(не говоря конкретно за теб има много такива примери), много е лесно да си цъкаш по клавиатурата. :shock: Никой не те е карал да ми се обясняваш, това че съм си казала мнението.. всъщност ти ако беше толкова "отворена" и наистина г/д пораснала и започнала да осъзнаваш нещата без да ги приемаш така навътре нямаше да се засегнеш.

ПС: Това е най- тъпия спор,който съм водила .. :x

joannalof
11-17-2011, 12:15
често ми пишат такива във фейсбук,но рядко отговарям
ограничила съм си броя на приятелите само до тези,които познавам и поздравявам,или от училище.