PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!!!!



bebchumechuuu
11-10-2011, 22:53
Здравейте :) Искам да помоля за съвет, ако може. С гаджето ми сме заедно от 1 год. и 7 месеца... естествено нищо не е както преди..., но той наистина понякога се държи ужасно с мен... на мен просто ми омръзва, но не мога да го оставя... обичам си го :-k Излиза с хора, които му вредят, а той не се усеща и не ме слуша, когато му говоря.Много рядко се съобразява с мен..., а когато това стане...се сърди защо не е станало както той е искал... Незнам какво да правя вече... МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ :-k Не искам да го загубя по никакъв начин :-k

skandalenn
11-10-2011, 23:27
не мисля , че има друг начин , освен да седнете да си поговорите хубаво .. нали знаеш "Караш я караш я , но след време си плаче за основен ремонт"

bebchumechuuu
11-10-2011, 23:32
Ами честно казано и това съм се опитвала да правя..... хиляди пъти..., но всеки път неуспешно... :-# незнам нито как да подсиля връзката ни... нито как да говоря нормално с него... въпреки, че за всичко трябва да има компромиси и от двете страни... :-#

ledenakrasota
11-10-2011, 23:37
Според мен перфектно знаеш какво да направиш. :) Или е недорасъл, или не е готов за връзка. Сама каза за взаимните компромиси. :)

Sh@d0w
11-11-2011, 02:29
И за какво искаш да останеш с него? Защо жените винаги сте такива мазохистки? Да не би да е единствения който те поглежда?

Кажи една разумна причина, поради която искаш да останете заедно? Говориш за връзка, но грешиш. Нямаш връзка. Връзка е нещо което се гради от двама с уважение, разбирателство любов. При вас, по - точно при него това липсва.

Щом си се опитала да говориш с него и не те отразява, трябва да вземеш по - сериозни мерки. Хвани го един ден и проведете сериозне разговор. Излей си всичко което имаш и виж дали ще те разбере. Ако не го направи - сложи край, защото просто няма смисъл.

SisiStrange
11-11-2011, 03:57
И за какво искаш да останеш с него? Защо жените винаги сте такива мазохистки? Да не би да е единствения който те поглежда?
Не винаги. :wink:
С останалото съм съгласна.

SmilezZz
11-11-2011, 05:36
Вярно е , че сте заедно от почти 2 години , но какъв е смисъла да продължаваш да си с него , когато той не уважава теб и мнението ти , не взема някаква поука от разговора и си държи на неговото ? За да се подсили една връзка - трябва си усилие и от двете страни , при него това нещо липсва.

LeprikonA
11-11-2011, 06:00
Щом си се опитала да говориш с него и не те отразява, трябва да вземеш по - сериозни мерки. Хвани го един ден и проведете сериозне разговор. Излей си всичко което имаш и виж дали ще те разбере. Ако не го направи - сложи край, защото просто няма смисъл.

точно това трябва да направиш. а и всеки си има граници и твоите ще бъдат преминати, ако продължава така, много много скоро.

tuzaro
11-11-2011, 06:37
ще го търпиш майна

Hilary_
11-11-2011, 06:45
Била съм в почти същата ситуация. Проблема му е, че те е приел за даденост. В моя случай се помъчих да оправя нещата още няколко месеца и накрая се разделихме ..
Защо трябва да се тормозиш, заради някой който вече не те цени? :-o
Няма да е последния, който ще обичаш .. не си пропилявай времето с хора, които не го заслужават. ;)

Mi6inka
11-11-2011, 06:52
Всеки човек си има нужда от малко свобода. Не го задушавай. Относно държанието му към теб - просто му сподели с нормален тон, не с викове, че това те кара да се чувстваш зле. И така..

ivcheto0o
11-11-2011, 10:22
Колкото и да го обичаш един ден ще ти премине границата на търпимост.А и мисля че ти отлично знаеш какво трябва да направиш,но по не ясни за мен причини не го правиш.Опитай да поговориш с него сериозно.А щом не взема по внимание това което се опитваш да му кажеш,значи във връзката ви липсва уважение.

ludata90
11-11-2011, 11:14
Аз бях в тази ситуация, също година и 7 месеца. В последно време се държеше адски гадно с мен, не знам дали го осъзнаваше. Търпях обиди, лошо отношение към мен, а в същото време правих всичко и давах всичко за него, защото го обичах(дори още го обичам). И въпреки, че чувствата ми бяха адски силни осъзнах, че не заслужавам такова отношение към себе си и не трябва да бъда с човек, който не ме оценява. И един ден ей така от нищото след поредния глупав скандал и обиди към мен....платих си сметката в кафенето, станах, обърнах се и си тръгнах. Знаех, че го обичам, осъзнавах, че ще ме боли, но и знаех, че това е правилното решение.
Моят съвет е да седнеш и да помислиш какво искаш и какво получаваш в същото време. Проблемът е в наивността, затова позволяваме на хората да се държат така с нас. Помисли си дали наистина искаш да бъдеш с този човек и дали той те заслужава.....сама ще стигнеш до отговорът за теб, какъвто и да е той :)

iSkinny
11-11-2011, 15:23
Според мен не трябва да стоиш с него само и само,защото си свиканала с него/ имате дълга връзка/ го обичаш ( или поне така си мислиш ). Трябва да мислиш и за себе си малко..

badsector
11-11-2011, 15:56
Разкарай го. Не ти трябва човек, който няма собствено мнение.