PDA

View Full Version : фитнес



progrezo
11-11-2011, 01:30
някой може ли да ми препоръча някаква хранителна добавка за маса (по възможност не много скъпа) и да ми направи някаква програма за фитнес?
БЛАГОДАРЯ ВИ!!


П.С. тепърва започвам да се занимавам с фитнес,нямам тренировки до сега

Ashenvale
11-11-2011, 04:13
Ти видя ли в кой раздел го пусна ? :lol:

Sh@d0w
11-11-2011, 04:25
Преместена в правилния раздел.

GOODNESS
11-11-2011, 07:15
http://www.bb-team.org/workout/4011_3-mesechna-kragova-trenirovka-za-nachinaeshti#axzz1d9AuuwW3

BeHappYs
11-11-2011, 07:56
Аз пък ще ти кажа нети трябва програма и ще ти обясня защо !
1во - всяко тяло е различно , примерно на един човек се развива един мускул по - бързо на друг човек друг мускул.
2ро - първите 3-4-5 месеца от тренировката преминава в изучаване на собственото ти тяло ... как понася самата тренировка , колко си уморен след нея , колко си гладен , колко спиш и тем подобни (говоря ти без ХИМИЯ , с нея за 2-3 месеца си от клечка за зъби ставаш РАМБО )
3то - не е чак толкова важна програмата за трениране ! Тя заема само 20% от всичко останало - тренировката служи на български ще се изразя
да разкъсаш мускулите и след това идва наи- важния фактор ХРАНАТА и почивката на самия мускул ( неговото възстановяване)
За това те съветвам проучи си тялото ако наистина ще се занимаваш с това непитаи наляво надясно кои какво взима и какво прави - аз ти казвам съвсем честно и протеин да ти каже някои че деиства ще те излъже ! вярно е ще качиш няколко кг от въглехидратен , но един човек ще качи примерно 5кг друг 3 , друг 1 и така всичко зависи от обмяната на веществата в организма ти (метаболизма)

И съветвам всички , които започват това начинание фитнес - ще ви кажа трудно е наистина , Но когато си чист и съблечеш фланелата дори и ХИМИЦИТЕ завиждат !


примерно:
понеделник- гръб 3упражнения по 3-4 серии ако правиш пирамида 4
вторник и сряда - почивка -можеш на лостове само корем !
четвъртък - гърди 3упражнения с по 4-5 серии само 1вото иначе по 3 с дъмбели (горна долна и средна част)
петък- почивка
събота - Трицепс , Бицепс 3 упражнения с по 3 серии

може да ми е странна програмата но така съм си изградил тялото според работата ми (която е физическа и няма много време за почивка на мускулите) според училище и други фактори .


някои ще питате ми рамото, рамото през седмица ! на мястото на гърбът то се развива с Гърдите !

BeHappYs
11-11-2011, 08:05
И друго ще ти кажа без химия идва момент в които спираш да растеж и стоиш в застои (пример от мен ще дам) 7-8 месеца качвах кг. след това имаше застои 3-4 месеца на едно място самият мускул се орефляваше след това започна отново качване на кг - небяха много само 5 и така пак застои и сега стигнах 87-88кг и в момента съм в застои от 5-6-7 месеца но несе отказвам тренирам за КЕФ ! каквото и да ядеш все ще си в застои такъв пик има просто тялото !
И пак ти подчертавам - ВСЯКО ТЯЛО Е РАЗЛИЧНО ! 8)

redbul2
11-11-2011, 09:20
някои ще питате ми рамото, рамото през седмица ! на мястото на гърбът то се развива с Гърдите !

Не само рамо,няма ги и краката в програмата ти. Ще бъде доста смешно,някой супернацепен от кръста нагоре стоящ върху някакви клечки. :D

BeHappYs
11-11-2011, 09:33
някои ще питате ми рамото, рамото през седмица ! на мястото на гърбът то се развива с Гърдите !

Не само рамо,няма ги и краката в програмата ти. Ще бъде доста смешно,някой супернацепен от кръста нагоре стоящ върху някакви клечки. :D

честно да ти кажа краката ми са огромни ;) 60см обиколка в стегнато пложение ! няма да ти показвам снимка сам си прави изводите ! с краката единствено в/у боксовата круша във фитнеса неги използвам за друго !
и неги тренирам поради причина имам травма на лявото коляно и просто немога да го натоварвам !

redbul2
11-11-2011, 09:40
П.С. тепърва започвам да се занимавам с фитнес,нямам тренировки до сега

Колко килограма си?

Започни с тая програма: http://www.bb-team.org/workout/1465_parvi-stapki-vav-fitnesa#axzz1dOLCvPGc

След това минаваш на тази: http://www.bb-team.org/workout/1291_kachvayte-masa-vednaga-sled-4-tata-sedmitsa#axzz1dOLCvPGc

И след това някой тридневен сплит. Ако си от Варна,мога да помагам с "мъдри съвети" в залата при първите тренировки и да ти обясня кое за какво служи и как се използва. :)

svodnika
11-11-2011, 10:21
кръгови прави 1 месец и тогава пиши за нов сплит

HolyShit
11-11-2011, 15:53
някои ще питате ми рамото, рамото през седмица ! на мястото на гърбът то се развива с Гърдите !

Не само рамо,няма ги и краката в програмата ти. Ще бъде доста смешно,някой супернацепен от кръста нагоре стоящ върху някакви клечки. :D

честно да ти кажа краката ми са огромни ;) 60см обиколка в стегнато пложение ! няма да ти показвам снимка сам си прави изводите ! с краката единствено в/у боксовата круша във фитнеса неги използвам за друго !
и неги тренирам поради причина имам травма на лявото коляно и просто немога да го натоварвам !

60 см са много малки крака..

loveca777
11-11-2011, 16:04
Моите крака са най-слабите и вече започвам само тях да тренирам!

Като на Тачев са направо - много слаби ...

awerw
11-11-2011, 16:15
Моите крака са най-слабите и вече започвам само тях да тренирам!

Като на Тачев са направо - много слаби ...
А моите са: добре оформени,релефни,билдърски ,крака :lol:

loveca777
11-11-2011, 16:19
завиждам на Лъвчето :D

progrezo
11-11-2011, 16:27
П.С. тепърва започвам да се занимавам с фитнес,нямам тренировки до сега

Колко килограма си?

Започни с тая програма: http://www.bb-team.org/workout/1465_parvi-stapki-vav-fitnesa#axzz1dOLCvPGc

След това минаваш на тази: http://www.bb-team.org/workout/1291_kachvayte-masa-vednaga-sled-4-tata-sedmitsa#axzz1dOLCvPGc

И след това някой тридневен сплит. Ако си от Варна,мога да помагам с "мъдри съвети" в залата при първите тренировки и да ти обясня кое за какво служи и как се използва. :)
братле,добави ме в скайп progrezko ,за да ми даваш съвети кое как и защо,ако ти се занимава де :))

awerw
11-11-2011, 16:50
Лъвчо е един, аз съм авера му :D

lolipoop1
11-11-2011, 19:27
Това най-добре ще ти го каже някой фитнес инструктор, много зависи от физическите ти параметри

piqnica
11-16-2011, 18:08
Здравейте!! Искам да попитам някой може ли да ми даде програма за трениране! На фитнес ходя понеделник, сряда и петък. Висок съм 1.60 75 кг и искам да превърна масата в мускул. Ще съм ви много благодарен... :)))

HolyShit
11-16-2011, 18:18
Искаш да кажеш мазното с магическа пръчица да стане мускулна маса :razz:

piqnica
11-16-2011, 19:23
Не не искам да кажа това... тренирам упорито и искам някаква програма за упражнения за гърди, бицепс, гръб и т.н. Да знам какво да правя ;д