PDA

View Full Version : Първа среща - идеи



nekuffff
11-11-2011, 07:29
Здравейте,сега ще ви споделя нещо,което ми се случва от 4- 5 дена насам.Та,с едно момиче се запознахме във фейсбук и почнахме да си пишем,така и така,за всякакви теми,после леко с любовните емотиконки,знаете как е.Та вчера я попитах дали иска да се видим и тя каза,че е съгласна,смисъл да се запознаем на живо.Предложих и да поцъкаме в BSD долу на НДК,тя каза,че е супер идея,но след като свършим не знам какво да правя,къде да отидем и най-важното как да предложа по сериозни отношения.ИДЕИ !!! :? :D :D

Сложих ти по - описателно заглавие на темата. Следващия път гледай да е такова.

http://prikachi.com/images/523/4025523w.gif

skandalenn
11-11-2011, 07:37
Ами прегръщаш я , това онова да се сближите , виждам че знаеш как и после целувката и т.н. ... може да я питаш на нея какво и се прави иначе :)

Sh@d0w
11-11-2011, 07:37
Още не сте се запознали на живо, ти вече мислиш как да и предлагаш сериозни работи. Изчакай първо да се видите, да поговорите, да се опознаете.

Сега може всичко да ти се вижда като в мъгла, но разговора сам ще потръгне от тема на тема. Няма нужда защо да мислиш толкова или да планираш, като че ли е кой знае какво. просто една среща, от личен опит ти казвам не си прави някакви планове или шаблонни изрази, защото всичко на самата среща протича обикновенно не както си го планирал. Действа се на момента.

И трето - не прави грешката да и предлагаш каквото и да било на първа среща. Изглежда адски отчаяно, при положение че едва се познавате. Пък и не може да си сигурен дали те е харесала. След края на срещата и кажи примерно - "Хей прекарахме си супер, хайде някой път пак да излезем". Ако приеме има надежда и след още 1-2 срещи вече можеш да предприемеш нещо по - така.

anonymous708973
11-11-2011, 07:40
Не я целувай и предлагай на първа среща, рискуваш да не е готова и да стане awkward. Излезте 4-5-6 пъти, прекарайте си добре и тогава пробвай.

skandalenn
11-11-2011, 07:44
Не я целувай и предлагай на първа среща, рискуваш да не е готова и да стане awkward. Излезте 4-5-6 пъти, прекарайте си добре и тогава пробвай.


Да , да .. след 4-тия 5-тия път и няма да ти се налага да я целуваш и прегръщаш , някой твой приятел ини някой си , вече ще е на твое място => няма да се чудиш какво да правиш .. всички печелят :)

bettyblackdewil
11-11-2011, 07:45
не е нужно веднага да нахвърляш някакви страхотни идеи какво да правите.. като свършите в НДК примерно ако е много студено отидете в някое кафе и си поговорете, ако пък времето е по-приятно направете си разходка.. и както казаха по-горе не прави прибързани действия накрая просто и кажи / ако е така / че сте си прекарали супер и ако има желание пак да се видите.. и такам.. дано да съм помогнала.. успех на срещата :grin:

anonymous708973
11-11-2011, 07:55
Не я целувай и предлагай на първа среща, рискуваш да не е готова и да стане awkward. Излезте 4-5-6 пъти, прекарайте си добре и тогава пробвай.


Да , да .. след 4-тия 5-тия път и няма да ти се налага да я целуваш и прегръщаш , някой твой приятел ини някой си , вече ще е на твое място => няма да се чудиш какво да правиш .. всички печелят :)

Гледай си работата.
Не съм казала да не я докосва 4-5 срещи, щото трябва да я научи да свикне да я пипа, но да й предложи на първа среща е супер отчаяно.

skandalenn
11-11-2011, 07:57
Така да , но смятай щом не те разбрах аз правилно , дали той ш те разбере ... то така или иначе ще ви е неловко предполагам и на 1ва среща няма как да си го и помислиш да говориш за чувства , връзки и т.н :)

nekuffff
11-11-2011, 08:27
Благодаря много приятели,наистина няма да се впусна,може най-много една прегръдка за чао :D . Ще видим,ако е студ като куче,ше ходим в кафе,ако не e,може в градинката до City Center-а :-P

umri
11-11-2011, 08:40
2-ра или 3-та среща целувай. Първа най-добре не. Първата среща може да правиш физически контакт, да я докосваш демек, но не и прегръдки. Може прегръдка за здравей и чао, например, но не и гушнати в кафето, просто щото ще е странно.

Принципно трябва да не изпитваш вътрешно психическа нужда да й звъннеш или пишеш веднага след първата среща, но в твоя случай, тъй като си неопитен и загорял, ще ти се иска веднага да и пишеш във фейсбука. Просто, след първата среща, около 3-4 дена не я търси въобще. Тва ти вдига цената, показва, че не си отчаяно нуждаещ се от внимание пикльо и подсъзнателно я кара повече да те иска. Това, разбира се, ако поне малко те е харесала на срещата. Като минат дните и имаш свободно време й звъниш или и пишеш без да даваш обяснения какво си правил и, ако те пита й казваш, че си бил зает. Не би трябвало дори да те пита, защото технически тя на теб все още никаква не ти е. На втората или третата среща вече можеш да я целунеш, но преди това трябва да си изградил физически контакт, което означава, че трябва да си я докосвал. Например да й разглеждаш пръстените, косата, накитите, колана, издутините по дрехите, да й махаш космите от косата, които евентуално и влизат в устата докато говори, ако има мигла да й я махнеш, ако искаш да види нещо, например как някакви деца бягат или старци са се прегърнали, или каквото и да е друго, да я хванеш за рамото или гърба и да я насочиш към съответната посока, където се намира това, което искаш да й покажеш. Може масаж да й направиш или тя на теб, може да играете на пържолки или на палчета, да проверяваш дали са и студени ръцете и ако твоите са топли, да й ги стоплиш и още стотици неща, които са предимства при изграждане на по-близък физически и чрез него и психически контакт. След като тя е свикнала с теб и с твоята същност и допир, можеш да преминеш към следващата крачка, което в случая са целуването, държането под ръка или за ръка и там другите неща, които типичните гаджета правят. И като я целунеш след като си изградил физическата близост, тогава няма да е странно целуването, защото подсъзнателно ще се подразбира и очаква.

Ако стоиш като пън и въобще не си я барнал и те е страх да е докоснеш, как смяташ въобще да я целунеш? То е противоестествено и оттам странно и неловко.

Всичките тези неща, които ти ги казвам, най-вероятно ще си ги нахакаш в някой списък и ще отбелязваш. То може би няма как иначе. Не знам дали с много практика може да ти стане като нещо естествено, да ти идва отвътре, нещо без което не можеш, но за да имаш истински успех като цяло, трябва да ги усвоиш тези неща. Не да ги правиш като някакви заучени тактики, които бай ти Умри от форомо ти е казал, а да си развиеш личността и същността до такава степен, че тези неща, които съм изброил да бъдат неизменна част от личността ти.

Женските ще потвърдят, че се е случвало да излизат с момчета, с които им е било много приятно и са се чувствали добре, но е имало и такива, с които им е било много странно, неудобно, леко или много неприятно, че дори и отегчаващо. Не могат да обяснят защо е било така с подробности, но тези неща, които ти казвам, са едни от основните фактори. Да успееш да изградиш за малко време физическа, интелектуална и в известна степен емоционална връзка с човека, с когото си.

nekuffff
11-11-2011, 09:11
Брат супер мн ти благодаря,това ми беше в голяма полза,ама спокойно не съм толко дървен,даже хич и всеки ден общувам с момичета и то не само здравей-здрасти,а и за по съществени неща .. и имам усет към нещата,ще видим и ще пиша ако се получи нещо в каквато и да е посока :)

anonymous708973
11-11-2011, 09:27
Авторе, ей тва може да ти е новият девиз. Малко е дълъг :д ама вземи си го препиши 3-4 пъти, докато го разбереш. Супер правилно е.

nekuffff
11-11-2011, 09:54
Всичко е ок,да знаете само,че не понасям кафе :lol: :lol: :lol:

umri
11-11-2011, 17:51
Брат супер мн ти благодаря,това ми беше в голяма полза,ама спокойно не съм толко дървен,даже хич и всеки ден общувам с момичета и то не само здравей-здрасти,а и за по съществени неща .. и имам усет към нещата,ще видим и ще пиша ако се получи нещо в каквато и да е посока :)
Късмет. Ако не стане, не се отчайвай, а се радвай. Опитът идва от провалите, не от победите.

dream1707
11-11-2011, 17:56
Почакай малко с по-сериозните отношения ... първата ви среща на живо е все пак..

IseeDEADbodies
11-11-2011, 18:07
Че то на първа среща най-яко да налазиш :D Не се ебавам ;д

vlady89
06-22-2014, 15:20
АЗ ако съм на твойте години не бих излязла с такъв човек.Бих излязла с леля ми на море и с приятел на кафе,кино и други атракции.Не знам от къде си го намерил този приятел.Наште не биха ме пуснали на море с такъв човек.Отиди на планина.

marilyn
06-22-2014, 15:41
Вдигате теми от прахта...