PDA

View Full Version : ИЗНЕВЯРА ?!?!



nemalabavo
11-11-2011, 09:30
Здравейте.За първи път пиша във форум.Проблема ми е следния.
С моята приятелка сме заедно вече 3-4 години.Оби4аме се много.Но когато тя иска да ходи на дискотека,аз все се мръщя и мрънкам.И като цяло тя рядко ходи.И преди няколко дена към 20:30 ми звъни и казва,че ще си легне по-рано понеже и се спяло.Аз нещо се усъмних и след 20 мин й звъня.Усетих,че не си е вкъщи и казах,че тръгвам към тях,при което тя си изключи телефона.Когато отидох пред нейния блок,звъннах на майка й да ми даде да говоря с нея.Майка й също ме лъже,че тя спяла и не искала да говори с мен.При което аз се качих у тях директно и видях,че стаята й е празна.А майка й нямала представа къде е .Лъже ме и тя ! Бях като гръмнат, когато видях,че я няма и ме е излъгала.Не съм очаквал,че тя ще постъпи по подобен начин.Почуствах се ужасно.Сърцето ми щеше да изскочи,чувах го как бие учестено.Целия ме обля пот,горещина,устата ми трепереше.Минаваха ми какви ли не мисли през главата и не можех и не можех да стигна до логично обяснение защо приятелката ми,с която толкова много се обичаме и на която давам всичко и не й липсва нищо,ще ми причини това.Лично за мен тази лъжа я сравнявам с ИЗНЕВЯРА !
Прибрах се аз съкрушен.Цяла нощ не съм спал.На другия ден цял ден залък не сложих в устата си.И на обяд тя ми звъни.Но краткотрайно.Аз не вдигнах.НЕ исках нито да я чувам,нито да я виждам нея и майка й.За мен всичко свърши с тази лъжа.Цялата наша любов и доверие,което сме имали един към друг тя го разруши за 1 вечер.А аз с нищо не съм заслужил тя да ме лъже.
И така,2 дена след всичко това тя пак ми звъни на обяд да ме чуела как съм.Разбрахме се да се видим,обясни ми,че е ходила на дискотека с нейни колеги ,а не ми е казала,защото аз пак съм щял да се мръщя,а на нея много й се ходело.....
Аз сложих край на нашата връзка снощи.Въпреки че тя ми се извини няколко пъти и ми каза колко много ме обича. И че нямало да се откаже от мен.Кажете ми хора,какво мислите вие? Прав ли съм да се чувствам толкова много обиден и наранен от тази нейна лъжа? Обичам я,не мога да крия.Но вече не съм сигурен в нея,нямам й доверие и ще се съмнявам за всяко едно нещо,което ми каже ! А вече се скарах и с майка й .Та не виждам как да продължа напред с нея! Явно че тя не ме цени и не ме заслужава. Не се страхува,че може да ме загуби.МОже би вече ме има за даденост....не знам.
Моля Ви,дайте ми съвет,кажете какво мислите за цялата ситуация ?!?!?!

anonymous708973
11-11-2011, 09:41
Толкова ли си отчайващо неуверен в себе си, че не разрешаваш на момичето да ходи на дискотека и тя всеки път се чувства виновна, ако въобще отиде? Сам си си го предизвикал. Научи се, че ще има момчета, които ще се въртят около нея, особено ако е хубава, и трябва да й имаш доверие. Иначе не става.

Shia
11-11-2011, 09:42
И моя постоянно ми забранява да ходя на дискотеки и от повече от година не съм стъпвала в нито една,докато той си ходи доста честичко и аз страдам,защото не мога да имам подобен социален живот и ми липсва.След като й казваш какво да прави,да не ходи,сигурен ли си,че ТИ и имаш достатъчно доверие.
И аз бих излъгала като ме лишават толкова нещо.Защо не предлагаш да ходите задно ?
Няма смисъл да проваляш 3-4г. връзка за една дискотека,на която нищо не се е случило.
Голям ревнивец си,че чак да я проверяваш.

nemalabavo
11-11-2011, 09:50
Аз не съм й забранил да ходи по дискотеки.И тя ходи,но рядко,защото не ми е приятно около нея да се въртят разни отрепки,които искат да я изчукат.На нея й имам доверие,но нямам доверие на тия,които са около нея ,защото знам какви нагли момчета има и че на някои не им пука че момичето е заето и не иска да я притесняват.Тя също ми предлага и заедно да ходим,но на мен ми е писнало от дискотеки. Една година работех в дискотека и просто не ми се ходи.Това е.И тъй като тя е студентка е нормално да ходи с колегите си като се събират.Просто трябваше да ми каже,че иска да отиде.Защото нейните колеги няколко пъти ходят ,а тя не ходи и беше нормално тоя път да й кажа да отива.Все пак не мога всеки път да я спирам,нали.Но тя предпочете да ме излъже.И естествено,че ще я проверявам след като интуицията ми подсказа,че тя ме лъже.Ако не бях разбрал ,че я няма вкъщи,то така тя можеше постоянно да почне да ме лъже,като е спокойна че й вярвам,нали !!!

Goddess
11-11-2011, 10:07
Абе какви са тия циркове, дето правиш...Ще звъниш чак на майка й, ще нахълтваш в тях....Прав си да се почувстваш зле, че те е излъгала, ама трябва ли така първосигнално да реагираш ? Излъгала те е, за да не се скарате, но се е получило даже по-зле...Сега й е времето да ходи по дискотеки, теб, преди да ти "писне", никой не те е спирал. Според мен това ще й е като обеца на ухото вече да не те лъже, а ти като зрял човек, който твърди, че я обича...няма да захвърлиш 4 - годишна връзка просто така, заради такова нещо. Има вина и в теб да се получи така.

svodnika
11-11-2011, 10:19
седем пъти изневяра не не се прощавааа :grin:
http://vbox7.com/play:19bb5a33

antineutral
11-11-2011, 10:44
Вързал си кучето на къса каишка, приятелю, и то е озверяло. Ако си смяташ, че си говорещия с кучета и можеш да оправиш ситуацията с дресировка, давай. Ако ли не- не се главоболи излишно :)

LadyDaisy
11-11-2011, 10:54
Искам да кажа моето мнение, моя опит и как аз разбирам тази ситуация.
Първо - ти си идиот! На мене бившия ми мрънкаше като излизах и това не е по-добре от категоричната забрана, повярвай! Еднакво тъпо и идиотско е. Като не искаш в дискотеката да се навъртат около нея - ходи с нея. И на моя сегашен приятел твърди, че му е минало времето за партита, клубове и концерти, но по-често идва с мен - за да се чувствам аз сигурна, за да види, че можем да се забавляваме заедно. Извиявай, ама ако не сте на приблизително еднакъв етап от живота си за какво си с нея? Тя иска партита - ти искаш домакиня вкъщи явно. Е, как да стане без да се жертваш?
Второ - излъгала те е, и аз бих те излъгала. Предпочитам да не знаеш от колкото да мрънкаш, че аз съм ходила на място на което ти не сикаш да дойдеш. Сори пич, ама е много,много тъпо!
Ако ти я подкрепяше когато тя иска да се весели и да излиза и въпреки това тя те излъже - разбирам да ревеш и да се тръшкаш, но при това положение - сам си си виновен!
Жените ан са кученца, които да вържеш със синджир за себе си или за дома си, проумей това иначе те чакат само такива развои на всяка твоя връзка.

fenasf
11-11-2011, 10:58
Пребий я

ShtrudeL
11-11-2011, 11:04
Момичето с нищо не ти е виновно. Ти си досаден, ревнив и непоносим. Ако аз бях на нейно място АЗ щях да оставя теб, не ти мен. Не се обиждай, но е така. Какво се мръщиш, че ходи на дискотека и излиза с приятели? Това й харесва. И е абсурдно и глупаво и обидно за нея да я ограничаваш по тоя начин. Ти си я довел до там да те лъже. И причината ти да я оставиш е още по-глупава. Изневяра било...

sapphire5
11-11-2011, 11:09
И двамата имате вина... Първо ти си и забранявал да ходи по дискотеките (от липса на доверие и ревност), а тя за да предотврати това което се е случило- се е опитала да те излъже. Това ще ви е за урок.
и не мисля, че има смисъл да проваляш 3-4г. връзка, заради това- Колкото и да ти е тежко...но ти сам си си виновен...

dream1707
11-11-2011, 11:12
Ако бях на нейно място АЗ щях да ти тегля чертата ... Мразя да бъда ограничавана, а ти си огромен късметлия, че момичето те е търпяло да и забраняваш да ходи даже на дискотека толкова дълго време ... Извинявай, ама си е напълно очаквано все някога тя да излезе и да те излъже ... Ти и нямаш и грам доверие явно...

Anichkaxxwee
11-11-2011, 11:19
Просто е искала да отиде на дискотека, купонясвало й се е, а пък ти си стой вкъщи, ако искаш .. Веднъж да не ти каже нещо и ти правиш големия проблем .. И това НЕ е изневяра! Защо си мислиш така?! .. А пък и не разбирам защо си скъсал с нея, заради едно ходене на дискотека?! :?

Rebirthing
11-11-2011, 11:29
Съгласна съм с ShtrudeL и dream1707.

Не мога да понасям непоносимо ревниви мъже. Моя го пускам в друга държава сам и това не ме притеснява, а ти тук се нервиш за подобно нещо. Звучиш като истерик !!! Ако иска да ти изневери винаги има начин да те излъже и ти да не разбереш ! Не може една жена все да ходи от работа в къщи и от вкъщи на работа, в случая на лекции. Не я ли пускаш по кафенета или на пазар с приятелки ?

nemalabavo
11-11-2011, 12:30
както виждам сте ме разбрали грешно.Аз не съм й забранявал да ходи на дискотека.Просто като е без мен не съм спокоен за нея. И тя поради тази причина ходи по-рядко. Иначе ако ми беше казала,че й се ходи с колегите,щях да й кажа да отива.Все пак не може всеки път те като се събират,тя да пропуска ! Но не разбирам защо никой не говори за нейната глупава лъжа.За това,че аз с нея съм бил винаги прям и открит и не съм я лъгал и тя за тия години винаги е знаела къде съм и с кого. Не мисля ,че желанието й за дискотека й дава право да ме лъже.Аз с нищо не съм го заслужил......След всичко това как да продължа с нея,как да й вярвам като тя изгуби доверието ми ???

LDto
11-11-2011, 12:30
Напълно съм съгласна с тях.... Да излъгала те е,но на колко години си,че ще и се цупиш та вие дори не сте семейство,че да и слагаш забрани... Нормално от нейна страна да го направи и не смятал,че е трябвало да ходиш чак до у тях,че да се увериш. Ти и нямаш доверие и казваш тук,че и имаш,но всички виждаме точно обратното. По-добре седи и говори с момичето то те обича и ти нея ако това не можеш да преглътнеш тогава ще си останеш заклет ерген... :shock: Просто отиди 1-2 пъти с нея това,че си работил не е като да отидеш с нея и да се забавляваш... съвсем различно е и не казвай,че лъжата е изневяра защото между тези думи има голяма разлика....

LadyDaisy
11-11-2011, 12:52
както виждам сте ме разбрали грешно.Аз не съм й забранявал да ходи на дискотека.Просто като е без мен не съм спокоен за нея. И тя поради тази причина ходи по-рядко. Иначе ако ми беше казала,че й се ходи с колегите,щях да й кажа да отива.Все пак не може всеки път те като се събират,тя да пропуска ! Но не разбирам защо никой не говори за нейната глупава лъжа.За това,че аз с нея съм бил винаги прям и открит и не съм я лъгал и тя за тия години винаги е знаела къде съм и с кого. Не мисля ,че желанието й за дискотека й дава право да ме лъже.Аз с нищо не съм го заслужил......След всичко това как да продължа с нея,как да й вярвам като тя изгуби доверието ми ???

За толкова години тя друг път лъгала ли те е? Ти хубаво я пускаш, ама я по-добре обясни как тоно й мрънкаш, че ходи по дискотеки? Моя бивш беше с постоянно - Ти сега ще си намериш някой, Сега ще ме зарежеш, щото аз не се забавлявам като теб и т.н. Повярвай ми такива *предсказания* относно това какво тя ще направи и какво желае са най-сигурния убиец на една връзка!
Тя е постъпила зле, като те е излъгала, лъжата е грозно нещо, много грозно! Предполагам е осъзнала, че е сбъркала и е искала да се извини.... Според мен малко преувеличаваш с тази случка, просто й дай да разбере, че това ще го преглътнеш, защото не е чак толкова голяма драма, но я накарай да проумее, че пак трябва да се бори за доверието ти.

nemalabavo
11-11-2011, 13:14
"За толкова години тя друг път лъгала ли те е? Ти хубаво я пускаш, ама я по-добре обясни как тоно й мрънкаш, че ходи по дискотеки? Моя бивш беше с постоянно - Ти сега ще си намериш някой, Сега ще ме зарежеш, щото аз не се забавлявам като теб и т.н. Повярвай ми такива *предсказания* относно това какво тя ще направи и какво желае са най-сигурния убиец на една връзка!
Тя е постъпила зле, като те е излъгала, лъжата е грозно нещо, много грозно! Предполагам е осъзнала, че е сбъркала и е искала да се извини.... Според мен малко преувеличаваш с тази случка, просто й дай да разбере, че това ще го преглътнеш, защото не е чак толкова голяма драма, но я накарай да проумее, че пак трябва да се бори за доверието ти."


Не ,за тия години не ме е лъгала. И когато е ходила на дискотека просто я питам нещо станало лие ,което трябва да знам.Не й говоря такива глупости от рода на " ти ще си намериш някой там и ...тем подобни" . Аз знам,че тя ме обича и не иска други.Но просто лъжата й ми дойде в повече.Все пак аз никога не съм я лъгал и винаги сме знаели кой кога къде е . И когато във въпросната вечер не я намерих у тях просто бях като гръмант,не можех да повярвам.Шокът и стресът бяха огромни,не искам дори да си спомням за тях.....

dream1707
11-11-2011, 13:17
И да не и забраняваш .. щом тя пропуска заради теб, значи знае, че не ти е приятно .. Толкова ли не можеш да осъзнаеш факта, че просто не е искала да те притеснява... защото съм абсолютно убедена, че винаги си и казвал, че не ти е приятно да ходи ... дали пряко или не, все по някакъв начин си и мрънкал, за да си успял да я накараш чак да те излъже, че да излезе...

И по дяволите... това са 4 години ... о.О Ти въобще обичаш ли го това момиче, че толкова лесно да се откажеш от него ;х .... И то на всичкото отгоре тя те е излъгала, защото не е искала да се притесняваш ...

fenkaaa
11-11-2011, 13:39
Абе.. малко тъпо си постъпил.И моят приятел не е много съгласен да ходя без него по дискотеки,но понякога се случва,макар и рядко.Откакто съм с него да съм ходила 2-3 пъти с приятелки и 3-4-5 пъти с него,защото той не му се ходи вече,наситил се е на тези работи,но пък на мен ми се живее.А по темата,от толкова време сте заедно,досега се е съгласявала с теб и знае,че дори да ти каже,няма да си съгласен,затова те е излъгала.. прости и го,нали нищо не е направила ? Заради всички тези пъти,в които си и казвал НЕ и тя те е послушала,този път и го прости и друг път направи компромиса поне заради нея да отидеш и ти.Независимо дали ти се ходи или не,поне и угоди няколко пъти .. ;)

anonymous708973
11-11-2011, 13:44
Много ми се иска някой от пичовете да се намеси и да ти обясни къв си.. Нямам думи. Не си й забранявал? Че то тва мрънкане е още по-тъпо и скапващо настроението. Да, има нагли момчета, на които не им пука, че мацката е заета. Шанс. Това е нещо, което лично аз одобрявам. Преживей го.
Далеч не си единственият, чиято половинка се забавлява самостоятелно.

fenasf
11-11-2011, 13:58
както виждам сте ме разбрали грешно.Аз не съм й забранявал да ходи на дискотека.Просто като е без мен не съм спокоен за нея. И тя поради тази причина ходи по-рядко. Иначе ако ми беше казала,че й се ходи с колегите,щях да й кажа да отива.Все пак не може всеки път те като се събират,тя да пропуска ! Но не разбирам защо никой не говори за нейната глупава лъжа.За това,че аз с нея съм бил винаги прям и открит и не съм я лъгал и тя за тия години винаги е знаела къде съм и с кого. Не мисля ,че желанието й за дискотека й дава право да ме лъже.Аз с нищо не съм го заслужил......След всичко това как да продължа с нея,как да й вярвам като тя изгуби доверието ми ???

Естествено, че не си заслужил такова отношение! Въобще не се обяснявай, ами й разбий устната, да видим дали ще се опита да те излъже пак :x

BeFree
11-11-2011, 14:00
А ако не иде на дискотека да си развее гъза по дансинга кво ще стане? Мразели мъжете да ревнуват ... ми нали с това показваме огромната си обич към вас апък вие понеже сте супер малоумни путки повечето и се правите на интересни не можете да го разберете!!! Пича си е прав аз съм с теб !

Azoria
11-11-2011, 14:30
Като цяло мисля,че колкото тя ,толкова и ти си виновен, че те е излъгала. Много ясно,че тя все пак ще отиде някой ден на дискотека или нещо подобно ,щом го иска... Защо си решил ,че само твоите желания са важни. Според мен за това и не ти е казала... "Мръщиш" се на идеята да отидете заедно на заведение,представям си те какъв ще станеш като ти каже ,че ще ходи сама...
Хубаво,че сте приключили,очевидно не сте били един за друг.

Irti
11-11-2011, 14:59
както виждам сте ме разбрали грешно.Аз не съм й забранявал да ходи на дискотека.Просто като е без мен не съм спокоен за нея. И тя поради тази причина ходи по-рядко. Иначе ако ми беше казала,че й се ходи с колегите,щях да й кажа да отива.Все пак не може всеки път те като се събират,тя да пропуска ! Но не разбирам защо никой не говори за нейната глупава лъжа.За това,че аз с нея съм бил винаги прям и открит и не съм я лъгал и тя за тия години винаги е знаела къде съм и с кого. Не мисля ,че желанието й за дискотека й дава право да ме лъже.Аз с нищо не съм го заслужил......След всичко това как да продължа с нея,как да й вярвам като тя изгуби доверието ми ???

Естествено, че не си заслужил такова отношение! Въобще не се обяснявай, ами й разбий устната, да видим дали ще се опита да те излъже пак :x

Колкото повече заплашваш някоя жена, толкова повече тя ще прави всичко напук и точно заради тези заплахи ще ти изневери. Този подход въобще не работи. Защо не хванеш някой два метра и 150 кила да му разбиеш устата, а хващаш 40-50 килограмово момиче? Една жена иска свобода и точно с тази свобода тя се чувства добре при теб и при теб ще остане.

mon4eto
11-11-2011, 15:17
За да те излъже , значи е била сигурна , че на теб няма да ти е приятно тя да ходи. Съжалявам , че ще ти го кажа , но ти си виновен , че те е излъгала. Вменил си й , че не трябва да ходи на дискотека. Знам , че ще оспориш това , което ти казвам ,но може да не си й го казал направо,но си й го намекнал. НЕ казвам , че и тя няма вина , но твойта според мен е по-голяма. Глупаво е да си разваляваш връзката , заради такова нещо. Оправете си отношенията , няма смисъл!

iSkinny
11-11-2011, 15:17
Ах, това е прекалено. Не бива да и се мръщиш,когато и се ходи някъде. Ти сам каза, че е нормално. Окей, каза, че и вярваш. Ами, тогава, какъв е проблема ? Акос е притесняваш някое момче да не я закача.. Ами ходи с нея. Разбирам,че ти е втръснало, но го погледни така : още повече време заедно. А пък и ще се забавлявате. Ти как очакваш от нея да не те лъже при положение ,че знаеш,че ще ти стане гадно, ако въобще си позволи да те попита ? И между другото, защо си мислиш,че ти изневерява ? С нищо не може да оправдаеш мислите си. А това за..у тях и майка и... Ами, разбирам те. Може да си се притеснил нещо да не и е станало или т.н., но ако си го направил просто ,защото си се съмнявал в нея... е ,окей, за каква връзка говорим ? Това е прекалено,наистина. Седни и поговори с нея за нещата, които тя иска да прави. После обсъдете и твоите интереси. Накрая ги съчеайте и всичко ще се оправи. Вие очевидно сте от много време заеедно, не бива да се разделяте за такива неща. Особено след като след този скандал ти е казала,че няма да те остави.
А относно това защо те е излъгала.... Е ,окей, мисля, че и ти би предпочел да я излъжеш от колкото да я нараниш, ако и тя го приемаше толкова силно колкото ти. Не трябва да и се мръщиш за тази прословута дискотека.. Аз ако бях на теб, щях да и се радвам и да съм с нея във всеки един етап от живота и. Иначе те разбирам каксе чувстваш. Наранен,предаден и излъган. Но се научи да и имаш пълно доверие, въпреки ,че сега те излъга. ти сам си я провокирал да направи това... И само да акжа,не я питай '' нещо станало ли е което трябва да знам ''. Звучиш точно като някоя майка, която пита детето си дали има лоши оценки в даскало. Ако наистина връзката ви е силна, тя сама ще дойде и ще говори с теб за каквото и да е... Просто я предразположи и я накарай да се чувства добре.

Не говоря ей така. Аз също съм имала подобно проблеми с моят любим. Накрая просто си поговорихме и стигнахме до извода,че искаме да сме заедно... И че нищо няма вече да ни даде повод да се заядем. И повярвай ми, стана. : )

Bebka89
11-11-2011, 15:26
С ревността показвате огромната си обич...вие сериозно ли???Пълни глупости!!! Момичето иска да се забавлява,млада е ,вижда как другите се веселят,се сближават така,защо тя трябва да се дели.Като се притесняваш за нея ще ходиш и ти.Тя заряза ли те ти като си и казал ми аз не искам да ходя?Не стига че заради теб рядко излиза..ми си и неблагодарен !!!

mmm_sweet
11-11-2011, 15:34
Момчето е напълно в правото си да се притеснява и дори да е реагирал по-емоционално като е отишъл до тях и се е разправял с майката,все пак той се е притеснявал за приятелката си :( Накратко,щом един път те е излъгала и сега й простиш за това,което ти е причинила,значи ще го прави 2х по често с мисълта,че ще й се разминава. Тя не е оправдана и ако е държала на теб,нямаше да ти го причини :(

nemalabavo
11-11-2011, 15:34
А ако не иде на дискотека да си развее гъза по дансинга кво ще стане? Мразели мъжете да ревнуват ... ми нали с това показваме огромната си обич към вас апък вие понеже сте супер малоумни п**** повечето и се правите на интересни не можете да го разберете!!! Пича си е прав аз съм с теб !


Еййй не мога да повярвам,че някой е с МЕН ! Мислех,че повечето ще разсъждавате както аз ,а то почти всички я защитавате. Но това го отдавам на факта,че сте жени и солидарносттта е на ниво. А и мисля,че криво сте ме преценили.Аз не съм някой тиранин,който нон стоп се 4уди каде е приятелката му и само й звъни.Разбира се,че тя ходи по кафета,излиза напред назад.И по дискотеки е ходила и то сама без мен.А и ние заедно обикаляме постоянно.Но смятам ,че както аз правя компромиси и не съм ходил на много места с приятели,за да бъда с нея,така и тя може да ходи по-рядко на дискотеки било с мен или без мен.Но това не й дава прааво да ме лъже.Пак се повтарям,но не мисля,че една дискотека е толкова важна,колкото доверието което имахме заедно и което вече отиде на майната си.

RoCkSpOt
11-11-2011, 15:36
Щом ходите 3-4 години и тя те лъже за такива неща по-добре не се събирай с нея повече.Бъди мъж и сложи точка ! :-o

nemalabavo
11-11-2011, 15:38
С ревността показвате огромната си обич...вие сериозно ли???Пълни глупости!!! Момичето иска да се забавлява,млада е ,вижда как другите се веселят,се сближават така,защо тя трябва да се дели.Като се притесняваш за нея ще ходиш и ти.Тя заряза ли те ти като си и казал ми аз не искам да ходя?Не стига че заради теб рядко излиза..ми си и неблагодарен !!!


Много се чудех дали на глупостите ти да отговоря,но мисля,че ти самата не знаеш закакво говориш.Закакво да съм й благодарен? Защо гледаш от нейната позиция? Ми погледни аз с какво съм заслужил тя да ме лъже и да се забавлява с нейните колеги,докато аз спя у нас ? Ти знаеш ли какъв стрес е,когато обичаш и вярваш на някого ,с който си от години, изведнъж да разбереш ,че те лъже и то заради няква си тъпа ДИСКОТЕКА ! Къде е нейната благодарност и признателност към мен,че съм бил винаги честен ,прям и открит с нея и тя винаги е знаела аз къде и с кого съм,а ? ???

nemalabavo
11-11-2011, 15:44
Щом ходите 3-4 години и тя те лъже за такива неща по-добре не се събирай с нея повече.Бъди мъж и сложи точка ! :-o

И аз това си мисля .Ако сега й простя,тя ще види ,че може да ме лъже и след нейните извинения и думите : Оби4ам те ! ,всичко да е по старо му !


А ми е много много трудно.Обичам я.Виждах живота си занапред с нея.......Не пожелавам на никого да е в мойто положение !

Goddess
11-11-2011, 15:47
Няма тъпа дискотека. Нарича се социален живот, това е нейния начин да се забавлява, нямаш право да я ограничаваш така. Казваш, че този път, ако ти била казала, за теб нямало да има проблем. Момичето откъде да предположи, че точно този път, ти няма да й направиш фасон, след като явно в повечето случаи правиш. Ти си параноичен и обсебен. На мястото на момичето, вероятно щях да ти кажа просто "извинявай" за лъжата, но нито щях да ти се жалвам повече, нито да ти се обяснявам. Като е такъв удар по егото ти и вече едва ли не не можеш да преживееш подобна огроооомна лъжа, която даже сравняваш с изневяра ( :lol: ), оправяй се. Казал си и край, какво повече..? Да беше някоя да си лъже за щяло и нещяло, ама ти си я подтикнал да го направи. И не питай с какво си го заслужил...заслужил си си го. В теб има повече вина, околкото в нея. И не го казвам от женска солидарност...била съм свиделка и на обратното - момичето да ограничава по същия начин момчето - не е по-малко грозно и смешно отстрани.

RoCkSpOt
11-11-2011, 15:48
Знам кво ти е и ти казвам по-добре прекрати всяква връзка с нея !

А защо не ходите заедно на дискотеки ?

badsector
11-11-2011, 15:54
...Аз сложих край на нашата връзка снощи...
Точно така, бъди мъж на място. Не ти трябва някаква измислена кифла, която да си вее задника по дискотечки. Следващия път си намери свястно момиче, а не няк'ва дето копнее да се таралянка по дискотеките. И обясни на майка й колко е проста и как от дъщеря й нищо свястно няма да излезе, просто защото си приличат.

nemalabavo
11-11-2011, 15:57
Знам кво ти е и ти казвам по-добре прекрати всяква връзка с нея !

А защо не ходите заедно на дискотеки ?

Ходим,но рядко.Не виждам нищо интересно по дискотеките.Омръзнали са ми.Губене на време е за мен .А и съм работил 1 год . в дискотека ,така че..... Ето затова не ми се ходи :)

nemalabavo
11-11-2011, 16:05
Няма тъпа дискотека. Нарича се социален живот, това е нейния начин да се забавлява, нямаш право да я ограничаваш така. Казваш, че този път, ако ти била казала, за теб нямало да има проблем. Момичето откъде да предположи, че точно този път, ти няма да й направиш фасон, след като явно в повечето случаи правиш. Ти си параноичен и обсебен. На мястото на момичето, вероятно щях да ти кажа просто "извинявай" за лъжата, но нито щях да ти се жалвам повече, нито да ти се обяснявам. Като е такъв удар по егото ти и вече едва ли не не можеш да преживееш подобна огроооомна лъжа, която даже сравняваш с изневяра ( :lol: ), оправяй се. Казал си и край, какво повече..? Да беше някоя да си лъже за щяло и нещяло, ама ти си я подтикнал да го направи. И не питай с какво си го заслужил...заслужил си си го. В теб има повече вина, околкото в нея. И не го казвам от женска солидарност...била съм свиделка и на обратното - момичето да ограничава по същия начин момчето - не е по-малко грозно и смешно отстрани.

А на теб ще ти кажа,че си много заблудена.Аз не съм й забранявал.А и тя си има социален живот.Все пак дискотеката не е всичко !

ADMIRALKA14
11-11-2011, 16:16
Олеле майкоо!Леле каква долна лъжа.. :shock: Ужас! Направо не е за вярване. Как е могла да ти причини това?! Що за човек е тя?!

Авторе я земи се гръмни! Ако бях на мястото на БИВШАТА ти приятелка щях да вдигна тост за това, че съм се отървала от такова бебе, като тебе..
Не ти прилича да се правиш на ощипана госпожица.. :?

Goddess
11-11-2011, 16:19
Заблуденият се вижда, че си ти. И разбрахме, че не си й забранявал, но не ти е приятно тя да ходи по дискотеки, съответно момичето до един момент е гледало да се съобразява с теб. И никъде не съм казала, че дискотеките са всичко. Но от време на време на почти всеки нормален млад човек му се иска да отиде да се позабавлява с приятели. Това че ти си сухар, на който му е омръзнало от такива места и си мислиш, че всичко трябва да е съобразено с теб и трябва да ти се дава отчет за всичко...твой проблем. Нали си приключил, какво повече мрънкаш.

Bebka89
11-11-2011, 16:31
Много се чудех дали на глупостите ти да отговоря,но мисля,че ти самата не знаеш закакво говориш.Закакво да съм й благодарен? Защо гледаш от нейната позиция? Ми погледни аз с какво съм заслужил тя да ме лъже и да се забавлява с нейните колеги,докато аз спя у нас ? Ти знаеш ли какъв стрес е,когато обичаш и вярваш на някого ,с който си от години, изведнъж да разбереш ,че те лъже и то заради няква си тъпа ДИСКОТЕКА ! Къде е нейната благодарност и признателност към мен,че съм бил винаги честен ,прям и открит с нея и тя винаги е знаела аз къде и с кого съм,а ? ???


Аз много добре знам какъв стрес е !!!! Ама това са 3-4 години ! Какво да прави като се цупиш.И тя да легне да спи,защото и на теб ти се спи така ли?

dream1707
11-11-2011, 16:32
Ходим,но рядко.Не виждам нищо интересно по дискотеките.Омръзнали са ми.Губене на време е за мен .А и съм работил 1 год . в дискотека ,така че..... Ето затова не ми се ходи :)

Осъзнаваш ли какъв егоист си ? ... на ТЕБ не ТИ се ходи на дискотека... и заради това и тя не трябва да ходи, така ли ? ...
Някога въобще замислял ли си се тя какво иска ? ... Или все гледаш на теб да ТИ е добре и на ТЕБ да ти е спокойно, че тя е под ключ у тях ...
Ако я обичаше поне малко... щеше да и имаш доверие ... и щеше да мислиш за това какво иска и тя, не само ТИ ...
Може да не си и казал директно да не ходи ... ама си и обяснявал, че не ТИ е приятно тя да ходи там без ТЕБ, нали ? ... А момичето те обича явно и ТИ върви по гайдата, че на ТЕБ да не ТИ е гадно..

dream1707
11-11-2011, 16:37
И как разбра, че само курви има ;) ... От това, че всички смятаме, че момчето си е виновно ли ? .. Или от това, че не намираме за нормално, да ни ограничават чак до толкова ?

Значи, да, курва съм и аз, защото съм ходила на дискотека без приятеля си... който като един НЕнормален човек (явно) ми има достатъчно доверие, за да не ми забранява да излизам с приятелите си...

Bebka89
11-11-2011, 16:40
"Но когато тя иска да ходи на дискотека,аз все се мръщя и мрънкам.И като цяло тя рядко ходи"

Как да ти каже горката ,като ти пак ще се намръщиш и ще мрънкаш..а и ще се притесниш.Какво да направи?Това че ти си бачкал 1 година там,че ти е омръзнало вече ,че не ти се ходи,не значе че и с нея е така.А и ти като си бачкал там ,тя е спала нали? :D

Bebka89
11-11-2011, 16:42
Да когато 1 момиче реши че трябва да излезе с приятели на дискотека май е К***а хахахахах супер ограничено мислене !!!

RoCkSpOt
11-11-2011, 16:44
Ама вие какви сте лелелелеле ТЯ ГО ЛЪЖЕ БЕ !!! Да му беше казала той нека си се сърди,ама тя го е излъгала вие нормални ли сте кви сте немоа ви разбера... Ясно ми е,че всички обичате да си въртите дупарите по дискотеките(са ше кажете,че никоя от вас не го прави) осъзнайте се 4 години са заедно и тя го лъже Е как може да й има доверие ?!?! :-x

Bebka89
11-11-2011, 16:48
Голяма лъжа..за бой е тази да знаете хахах Ами да аз даже не обичам да ходя на дискотеки! И ходя спр рядко заради приятелите си,но решението дали ще ида си е лично мое!Осъзнай се ти за 4 год,той така и не е разбрал че трябва да и се има доверие и че на момичето и се излиза.Чак ще иде в тях и с майка и ще се скара.Какво е виновна жената бе.?

Goddess
11-11-2011, 16:52
Ама вие какви сте лелелелеле ТЯ ГО ЛЪЖЕ БЕ !!! Да му беше казала той нека си се сърди,ама тя го е излъгала вие нормални ли сте кви сте немоа ви разбера... Ясно ми е,че всички обичате да си въртите дупарите по дискотеките(са ше кажете,че никоя от вас не го прави) осъзнайте се 4 години са заедно и тя го лъже Е как може да й има доверие ?!?! :-x

Много ясно, че го правя. Кога да ходя по дискотеки и да си "въртя дупарата" ? - Като стана на 30, като се омъжа, като имам семейство..кога ?
Излъгала го е, но това са 4 години...хората си прощават къде-къде по-големи "прегрешения" във връзките си..

BloomF
11-11-2011, 17:05
Аз пък те разбирам, защото аз поне съм много ревнива, а и най - малката лъжа си е лъжа за мен! RoCkSpOt го каза: да ти беше казала да се сърдиш.. ама тя те е излъгала..

nemalabavo
11-11-2011, 17:06
Отново 99 % от мненията на дамите са срещу мен.Това е защото не вниквате в същността на нещата.ТУк чета отново мнения,че съм й забранялва или че съм мрънкал и така нататък.Абе хора не разбрахте ли,че говорим за ЛЪЖАТА ! Дискотеката не е основното в проблема,как не разбирате.Аз щях да бъда също толкова озадачен,обиден и наранен,ако тя например беше отишла на рожден ден и ме излъже,че си е у тях.Или ако ще да иде и на кино ,но отново скрие. Сега разбирате ли колко сте жалки с вашите обяснения,че съм бил сухар ,който не му се купонясвало.Жалко,че гледате толкова повърхностно.
Тук става въпрос за ценности като доверие,уважение,честнот и прямост.Тези неща говорят ли ви нещо ? От отговорите Ви е ясно че НЕ !

RoCkSpOt
11-11-2011, 17:10
Ама вие какви сте лелелелеле ТЯ ГО ЛЪЖЕ БЕ !!! Да му беше казала той нека си се сърди,ама тя го е излъгала вие нормални ли сте кви сте немоа ви разбера... Ясно ми е,че всички обичате да си въртите дупарите по дискотеките(са ше кажете,че никоя от вас не го прави) осъзнайте се 4 години са заедно и тя го лъже Е как може да й има доверие ?!?! :-x

Много ясно, че го правя. Кога да ходя по дискотеки и да си "въртя дупарата" ? - Като стана на 30, като се омъжа, като имам семейство..кога ?
Излъгала го е, но това са 4 години...хората си прощават къде-къде по-големи "прегрешения" във връзките си..

Е как да й прости като тя съзнателно го е излъгала! Няма лошо тя да ходи няма лошо и той да се сърди ! Щом момичето е с него 4 години при условие,че той се сърди значи е наясно с нещата ! Просто тва за мен е непростимо... лъжата е най-жалкото нещо !

dream1707
11-11-2011, 17:20
Еми момичето явно не иска да и се сърди ... Да ти мрънкат постоянно, то чак да и е гадно да излезе от тях, че той да не се разсърди ...
Излъгала го е ... за 4 години ... през които му е вървяла по свирката ... А той я е зарязал заради това ...

Не казваме, че е правилно тя да го лъже ... ами казваме, че той си е виновен за това ;) ...

nemalabavo
11-11-2011, 17:22
Е как да й прости като тя съзнателно го е излъгала! Няма лошо тя да ходи няма лошо и той да се сърди ! Щом момичето е с него 4 години при условие,че той се сърди значи е наясно с нещата ! Просто тва за мен е непростимо... лъжата е най-жалкото нещо ![/quote]



Правилно брато.Наистина тя напълно съзнателно го е направила.И мен ме плаши факта,че тя дори не се е замислила какво ще стане и как ще реагирам аз,ако разбера !! Ето това ме спира да продължа напред с нея.Че първо действа,а мисъл за последиците НЯМА!!

Mi6inka
11-11-2011, 17:28
Мм да.. аз също мисля, че ти имаш също голяма вина в случая.. Защото ако се сърдиш и ревнуваш за всяко второ нещо, а тя сигурно не веднъж ти е обяснявала, че като отиде на диско, отива да се забавлява, не да ти изневерява, или не един път те е карала да идеш с нея, заедно да сте? Права ли съм? Ако едно момиче/жена иска да ти изневери ще го направи не само на дискотека или излизане.. Тя може ако иска и по обяд да ти изневери. Трябва да и имаш доверие, защото ..ето принуждава се да те излъже, за да няма пак сръдни и цупеници и скандали. А ти като толкова много я обичаш и държиш на нея, можеше поне да се опиташ да я разбереш и да и влезеш в положението. Не я оправдавам, че те е излъгала, но.. за мен просто е нямало какво друго да направи.Просто и е писнало да и се сърдиш и да и държиш сметка за глупости и за най-нормални неща като излизане с приятели.

fenasf
11-11-2011, 17:29
Извинявам се, че ще го издам, но авторът е един от най-добрите тролове, които съм виждал 8-)

anonymous708973
11-11-2011, 17:33
...Аз сложих край на нашата връзка снощи...
Точно така, бъди мъж на място. Не ти трябва някаква измислена кифла, която да си вее задника по дискотечки. Следващия път си намери свястно момиче, а не няк'ва дето копнее да се таралянка по дискотеките. И обясни на майка й колко е проста и как от дъщеря й нищо свястно няма да излезе, просто защото си приличат.

Абе... ти в ред ли си? Момичето излиза да се забавлява с колеги на дискотека, защо това е подсъдимо, по дяволите??!?! И откъде-накъде свестните момичета не ходят на дискотеки?!

dream1707
11-11-2011, 17:34
Правилно брато.Наистина тя напълно съзнателно го е направила.И мен ме плаши факта,че тя дори не се е замислила какво ще стане и как ще реагирам аз,ако разбера !! Ето това ме спира да продължа напред с нея.Че първо действа,а мисъл за последиците НЯМА!!

Ти обаче коментираш само това, което ти е приятно ... другото го пропускаш :D

И отново да повторя, че си егоист ... Как можело тя дори да не помисли за тебе, как си щял да нз си ко си .... Че ти за нея мислиш ли ?

Bebka89
11-11-2011, 17:34
Ти си жалък в случая,защото си си наумил че ти си прав и никой не може да те убеди в противното! Ти гледаш повърхностно,защото това са 4 години !!! Защо след като си се усетил,не изчака тя да ти зв на следващия ден да провериш дали ще си каже какво е правила???Можеше да ти каже впро4ем аз в4ера бях на дискотека,знаех 4е 6те се притесни6 и затова ре6их да ти кажа 4е съм в нас и като се видим да ти обясня!??

anonymous708973
11-11-2011, 17:35
Ама вие какви сте лелелелеле ТЯ ГО ЛЪЖЕ БЕ !!! Да му беше казала той нека си се сърди,ама тя го е излъгала вие нормални ли сте кви сте немоа ви разбера... Ясно ми е,че всички обичате да си въртите дупарите по дискотеките(са ше кажете,че никоя от вас не го прави) осъзнайте се 4 години са заедно и тя го лъже Е как може да й има доверие ?!?! :-x

Аз НЕ ходя по дискотеки, последно съм стъпвала преди близо две години. Е, и? Това не ми пречи да защитавам момичето, а тоя мухльо няма никво право да й се цупи заради собствената си неувереност.

nemalabavo
11-11-2011, 17:37
Мм да.. аз също мисля, че ти имаш също голяма вина в случая.. Защото ако се сърдиш и ревнуваш за всяко второ нещо, а тя сигурно не веднъж ти е обяснявала, че като отиде на диско, отива да се забавлява, не да ти изневерява, или не един път те е карала да идеш с нея, заедно да сте? Права ли съм? Ако едно момиче/жена иска да ти изневери ще го направи не само на дискотека или излизане.. Тя може ако иска и по обяд да ти изневери. Трябва да и имаш доверие, защото ..ето принуждава се да те излъже, за да няма пак сръдни и цупеници и скандали. А ти като толкова много я обичаш и държиш на нея, можеше поне да се опиташ да я разбереш и да и влезеш в положението. Не я оправдавам, че те е излъгала, но.. за мен просто е нямало какво друго да направи.Просто и е писнало да и се сърдиш и да и държиш сметка за глупости и за най-нормални неща като излизане с приятели.


Кво ви става бе хора,на всеки един по отделно ли трябва да обяснявам? Преди да пишете ,четете по внимателно.Как така ти решаваш,че аз й държа сметка къде излиза,с кой излиза? Кой ти каза,че аз я ревнувам за всяко второ нещо?
И пак се ще се повторя : Защо наблягате на тъпата дискотека.Проблема е в ЛЪЖАТА ! Ако беше отишла на кино ,но го скрие,за мен е същото като да иде на диско и да скрие,разбирате ли ?

anonymous708973
11-11-2011, 17:39
Прав си, проблемът не е дискотеката, проблемът е, че ти мрънкаш за нещо, което й доставя удоволствие, БЕЗ ОБЕКТИВНА ПРИЧИНА, защото си неуверен в себе си и си го изкарваш на момичето затова.
Излъгала те е, ми. И аз бих, ако гаджето ми беше мрънкащ мухльо.

nemalabavo
11-11-2011, 17:40
Аз НЕ ходя по дискотеки, последно съм стъпвала преди близо две години. Е, и? Това не ми пречи да защитавам момичето, а тоя мухльо няма никво право да й се цупи заради собствената си неувереност. [/quote]


Като гледам от всички мнения на женския пол по моя проблем,ти си най -простата п...тка ! Ти въобще не знаеш закво говорим.Не пиши повече,излишно е !

dream1707
11-11-2011, 17:40
За теб проблема е в лъжата, защото се смяташ за напълно невинен ... Да ама лъжата и е провокирана от твоето поведение ... Ако не си я ревнувал въобще, ако не и се цупил като ходи и прочие... ТЯ Е НЯМАЛО ДА ТЕ ИЗЛЪЖЕ ...

nemalabavo
11-11-2011, 17:43
Еми момичето явно не иска да и се сърди ... Да ти мрънкат постоянно, то чак да и е гадно да излезе от тях, че той да не се разсърди ...
Излъгала го е ... за 4 години ... през които му е вървяла по свирката ... А той я е зарязал заради това ...

Не казваме, че е правилно тя да го лъже ... ами казваме, че той си е виновен за това ;) ...


Отново ме изумяваш.ТИ въобще четеш ли кво пиша ? Откъде разбра,че аз се сърдя и мрънкам постоянно ,ако тя излезе без мен ? Не пиши и ти повече,излишно е !

dream1707
11-11-2011, 17:45
Но когато тя иска да ходи на дискотека,аз все се мръщя и мрънкам.

Я пак ...

dream1707
11-11-2011, 17:46
Явно толкова си си навил, че си прав... че чак се оплиташ ;) ...

Един съвет от мен ... спри да се занимаваш с това момиче ! ... Не, защото те е излъгала... а защото не заслужава такъв кретен до себе си...

RoCkSpOt
11-11-2011, 17:47
Ама чакай бе вие като не ви пука къде ходат и кво прават гаджетата ви или пък не сте ревни ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ ВСИЧКИ СА КАТО ВАС ?!?! Не сте ли вие сега егоисти?! Той и се сърди не й забранява тя си има глава що не му е казала:еми не ме инт отивам ? Защо не го е зарязала ? Защо не е поговорила с него ? Ето ви 3 по-добри варянта от тва да лъжеш човек който от 4 години е до теб с теб и още повече караш МАЙКА СИ да лъже същия тоя човек !

dream1707
11-11-2011, 17:52
И аз ревнувам приятеля си ... страшно ревнива съм ... НО му имам доверие и не му мрънкам като излиза с приятели, защото знам, че си ми е верен....

А явно момичето не е искало да му каже "Ми сърди се" ... и не е искало той да и се разсърди ... за това е решило, че ще му се размине така...



Странното чувство, че е поредния трол... и само си играем да отговаряме..

Bebka89
11-11-2011, 17:53
"Ти обаче коментираш само това, което ти е приятно ... другото го пропускаш :D " Напълно съгласна !!!

RoCkSpOt
11-11-2011, 17:57
И аз ревнувам приятеля си ... страшно ревнива съм ... НО му имам доверие и не му мрънкам като излиза с приятели, защото знам, че си ми е верен....

А явно момичето не е искало да му каже "Ми сърди се" ... и не е искало той да и се разсърди ... за това е решило, че ще му се размине така...



Странното чувство, че е поредния трол... и само си играем да отговаряме..

Ами ако приятеля ти излизаше с приятелки ? Както тя с колеги ?

nemalabavo
11-11-2011, 18:02
Явно толкова си си навил, че си прав... че чак се оплиташ ;) ...

Един съвет от мен ... спри да се занимаваш с това момиче ! ... Не, защото те е излъгала... а защото не заслужава такъв кретен до себе си...


Ми да не би излизанията на човек да се ограничават само с дискотеките бе ! Написал съм мн ясно,че ми е неприятно като ходи там ,затова не ходи толкова често.Това е.И това е напълно нормално.ПОкажи ми някой,без значение дали мъж или жена,който ще ти каже : Се ми е тая дали приятелката/ приятеля ми е на дискотека !



Можеш ли ?

dream1707
11-11-2011, 18:06
Не съм казала, да казваш, че ти е приятно... а за това, че и мрънкаш (което ти сам си написал в описанието на темата)..

RoCkSpOt .. приятеля ми излиза и с приятелки ... дори бившата му е в неговата компания .... Не съм го изяла с парцалите ... Аз съм свикнала пък само с момчета, от малка винаги съм така... и като цяло повечето ми приятелки са момчета... Но той нищо не е казвал, освен, че ми има доверие :)

RoCkSpOt
11-11-2011, 18:10
Не съм казала, да казваш, че ти е приятно... а за това, че и мрънкаш (което ти сам си написал в описанието на темата)..

RoCkSpOt .. приятеля ми излиза и с приятелки ... дори бившата му е в неговата компания .... Не съм го изяла с парцалите ... Аз съм свикнала пък само с момчета, от малка винаги съм така... и като цяло повечето ми приятелки са момчета... Но той нищо не е казвал, освен, че ми има доверие :)

Евалата ! Но ако това долу е вярно и сте заедно от 2 месеца има голяма разлика до 4 години !

svodnika
11-11-2011, 18:22
Без цинизми.

http://prikachi.com/images/523/4025523w.gif

anonymous708973
11-11-2011, 18:42
Като гледам от всички мнения на женския пол по моя проблем,ти си най -простата п...тка ! Ти въобще не знаеш закво говорим.Не пиши повече,излишно е !

Знам, просто на теб не ти отърва да говорим за това, за което наистина става дума, което отново доказва моята теза.
Искрено се надявам момичето да си намери свестен човек, защото с теб е изгубила 3-4 години от живота си. Друг е въпросът как можеш да не знаеш от колко време сте заедно.

dream1707
11-11-2011, 18:42
RoCkSpOt .. точно, че с времето се предполага, че се добива повече доверие .... и се намаляват съмненията ..

Sh@d0w
11-11-2011, 18:49
Доверието няма нищо общо в случая. Напълно съм съгласен с RockSpot.

Нещата не опират до това дали имаш доверие на половинката си, или не. Въпроса е в самото отношение (и все пак си зависи от човека). Едно нормално момиче, което изпитва поне някакви чувства към момче, не би стояла спокойно, ако момчето и е в някаква дискотека с курвички. Каквото и доверие да му има въпроса не е дали той би кръшнал. Би ли ви било приятно някакви други момичета да си навират циците в лицето му и прочие? Защото на тези купони/дискотеки/партита се ходи именно заради това - да се забиеш с някой, няма значение дали е обвързан или не. А важна роля играе и количеството изпит алкохол.

Едно момче, не би оставило момичето си да кисне в тях и да се чуди какво/къде прави, а в същото време да се забавлява. Когато имаш връзка, думичката забавление, подсказва че и половинката ти е част от него.

Ама явно никога не сте изпитвали толкова силни чувства, щом говорите така. Поста важи и за двете гледни точки момче/момиче.

Shia
11-11-2011, 18:52
Ограничаваш я в избора си на забавления.Тя го прави заради тебе,не защото не иска да се забавляба.
Тя пуска ли те на партита сам или на одобни нощни излизания ?



Ми погледни аз с какво съм заслужил тя да ме лъже и да се забавлява с нейните колеги,докато аз спя у нас ?

Ей ти пак ограничение,не може винаги да е покрай теб,на мен ще ми омръзне.

nemalabavo
11-11-2011, 19:04
Ограничаваш я в избора си на забавления.Тя го прави заради тебе,не защото не иска да се забавляба.
Тя пуска ли те на партита сам или на одобни нощни излизания ?



Ми погледни аз с какво съм заслужил тя да ме лъже и да се забавлява с нейните колеги,докато аз спя у нас ?

Ей ти пак ограничение,не може винаги да е покрай теб,на мен ще ми омръзне.


Ми да ти кажа честно сам не ходя по партита и по купони.Тя винаги е с мен.А аз както казах много пъти днес,не съм й забранявал нищо конкретно.Просто е нормално да ми е неприятно тя сама в дискотеката с куп момчета около нея.И аз на нея имам доверие,но нямам доверие на тези около нея,разбираш ли

nemalabavo
11-11-2011, 19:12
Доверието няма нищо общо в случая. Напълно съм съгласен с RockSpot.

Нещата не опират до това дали имаш доверие на половинката си, или не. Въпроса е в самото отношение (и все пак си зависи от човека). Едно нормално момиче, което изпитва поне някакви чувства към момче, не би стояла спокойно, ако момчето и е в някаква дискотека с курвички. Каквото и доверие да му има въпроса не е дали той би кръшнал. Би ли ви било приятно някакви други момичета да си навират циците в лицето му и прочие? Защото на тези купони/дискотеки/партита се ходи именно заради това - да се забиеш с някой, няма значение дали е обвързан или не. А важна роля играе и количеството изпит алкохол.

Едно момче, не би оставило момичето си да кисне в тях и да се чуди какво/къде прави, а в същото време да се забавлява. Когато имаш връзка, думичката забавление, подсказва че и половинката ти е част от него.

Ама явно никога не сте изпитвали толкова силни чувства, щом говорите така. Поста важи и за двете гледни точки момче/момиче.


Еееее най-после още един здравомислещ тук. Брато,прав си за абсолютно всичко,което си написал.И оттук разбирам,че си и разбрал закакво говоря в темата си :)

RoCkSpOt
11-11-2011, 19:13
Ограничаваш я в избора си на забавления.Тя го прави заради тебе,не защото не иска да се забавляба.
Тя пуска ли те на партита сам или на одобни нощни излизания ?



Ми погледни аз с какво съм заслужил тя да ме лъже и да се забавлява с нейните колеги,докато аз спя у нас ?

Ей ти пак ограничение,не може винаги да е покрай теб,на мен ще ми омръзне.

Ама тука не става въпрос до ПУСКАНЕ!!! Той не и се цупи като малките деца просто на човека му става мн гадно и сякаш се чуства излишен и това се случва с всеки който Обича НАИСТИНА ! Те са били заедно 4 години и тя накрая го лъже и отива на дискотека! Аз лично бих се почуствал ужасно просто излишен в цялата работа ... ЛЪЖАТА СИ Е ЛЪЖА !!!

nemalabavo
11-11-2011, 19:20
Като гледам от всички мнения на женския пол по моя проблем,ти си най -простата п...тка ! Ти въобще не знаеш закво говорим.Не пиши повече,излишно е !

Знам, просто на теб не ти отърва да говорим за това, за което наистина става дума, което отново доказва моята теза.
Искрено се надявам момичето да си намери свестен човек, защото с теб е изгубила 3-4 години от живота си. Друг е въпросът как можеш да не знаеш от колко време сте заедно.

Не ми отървало ли? Както виждаш отговарям на всяко едно мнение.Но това че пропускам някои уникални глупости,не значи ,че е ,защото не ми оттърва ! А когато вникнеш в смисъла на темата ми и откриеш закакво пиша,тогава може да драснеш някой ред. Успех ти желая !

nemalabavo
11-11-2011, 19:24
[ Ама тука не става въпрос до ПУСКАНЕ!!! Той не и се цупи като малките деца просто на човека му става мн гадно и сякаш се чуства излишен и това се случва с всеки който Обича НАИСТИНА ! Те са били заедно 4 години и тя накрая го лъже и отива на дискотека! Аз лично бих се почуствал ужасно просто излишен в цялата работа ... ЛЪЖАТА СИ Е ЛЪЖА !!![/quote]

Евала колега,е тва е ! Още един който да ме разбере. Може да сме малко,но пък сме качествени :)

Goddess
11-11-2011, 19:52
Моля Ви,дайте ми съвет,кажете какво мислите за цялата ситуация ?!?!?!

.......оспорваш всяко мнение, което не съвпада с твоето и се радваш на всеки, който те подкрепя ? Да беше написал "кажете ми, че съм прав". Добре, прав си. Грешката е изцяло в момата, ти си безупречен. Прекратил си връзката си с нея. Та..за какво беше темата ?

Shia
11-11-2011, 19:52
Що да е излишен,нали са 4г. заедно ,щом е с него 4г. значи не е излишен.

И сега твърдо ли стоиш зад мнението,че ще сте скъсали,наистина ли си го заслужава.Излъгала те е,но дали е достатъчно само една дискотека,за да прекратиш сериозните Ви взаимоотношения ?

nemalabavo
11-11-2011, 20:12
Моля Ви,дайте ми съвет,кажете какво мислите за цялата ситуация ?!?!?!

.......оспорваш всяко мнение, което не съвпада с твоето и се радваш на всеки, който те подкрепя ? Да беше написал "кажете ми, че съм прав". Добре, прав си. Грешката е изцяло в момата, ти си безупречен. Прекратил си връзката си с нея. Та..за какво беше темата ?

Така е,от моя страна аз съм чист като сълза.Не търсете вината в мен за нейната лъжа.Не помислихте ли веднъж поне,че просто самата тя е искала да ме излъже.Все пак тя го е планувала още дни преди въпросната вечер с дискотеката....... Така,че да,радвам се на хората,които са разбрали ссмисъла на темата и ме подкрепят.И това е напълно нормално.Не разбирам какво те учудва...

nemalabavo
11-11-2011, 20:14
Що да е излишен,нали са 4г. заедно ,щом е с него 4г. значи не е излишен.

И сега твърдо ли стоиш зад мнението,че ще сте скъсали,наистина ли си го заслужава.Излъгала те е,но дали е достатъчно само една дискотека,за да прекратиш сериозните Ви взаимоотношения ?


Катко казах по-горе,снощи й казах КРАЙ. Тя каза,че нямало да се откаже от мен....да видим какво ще стане.Времето само ще покаже.

badsector
11-11-2011, 21:03
...И откъде-накъде свестните момичета не ходят на дискотеки?!
Всъщност свестните хора не ходят на дискотеки. Без оглед на пола им. Затова го съветвам, ако иска свястно гадже да си намери някоя, която не намира смисъл в дискотеките.

LDto
11-11-2011, 21:59
Ба нищо лично към моя пол и към мъжкия ... ама в началото те на корих и сега съм на мнението,че си виновен.... Ама сега И ДВАМАТА СТЕ ВИНОВНИ .... Ти си страшен ЕГОИСТ и мислиш само за твоя задник,тя че те е излъгала ... Да никой не обича да го лъжат... така,че вземи се в ръце и седни говори с нея и вече решете какво ще правите ....Защото тук винаги ще има 50% на 50% дет ще са зад теб и тия дето ще са срещу теб... Не се сърди на нас ния ще те корим и се те защитаваме .... А на ония дет вика че си въртим дупетата по дискотетие-ем който може го прави а който не ни обижда... Не казвай,че една жена е курва след като не я познаваш... И малко се въздържай те бе хора.... още малко и война ще си обявите...

Bebka89
11-11-2011, 22:00
1.Аз съм от тези,които НЕ ОБИЧАТ да ходят на дискотеки !
2."Защото на тези купони/дискотеки/партита се ходи именно заради това - да се забиеш с някой, няма значение дали е обвързан или не"-когато ходя,го правя защото приятелите ми искат!
3.автораът не отговаря на всички!

Bebka89
11-11-2011, 22:04
" Когато имаш връзка, думичката забавление, подсказва че и половинката ти е част от него. "А когато имаш връзка се предполага,че и компромиси трябва да се правят!Това че той е работил 1 год в дискотека и му е омръзнало,не значе че и на нея не трябва да и се ходи,нито пък че трябва да загърби приятелите си!

svinqvtrastika
11-11-2011, 22:04
т.6 и т.11

Moderated by Sh@d0w

Boyman
11-11-2011, 22:15
Разбирам те напълно и те подкрепям в това твое решение. Не е нужно да се обяснявам защо... :?

LDto
11-11-2011, 22:22
няма смисъл даже да отговара на всички защото полувината се изпокарваме и защо защото тя го е излъгала и той не го приема.... Нормално ако се замисля,честно и двамата са виновни ама не мога да кажа,че той е най-виновен или тя ... никой не защитавам кора ги и двамата .... може би ако съм на негово място също ще постъпя тъй ама се тая различни хора различни характери....аз като не ходя по дискотети а моя ходи се ми е тая ако ми изневери ем честито да му е ако ме излъже пак да му е честито да не мислите,че тя е права хубаво не му е приятно и на мен не мие ама нито съм му майка нито нищо,има една поговорка
като ша се ловиш на хорото поне го изиграй до край ако не не се и лови. Наложи ми се да прочета 10 пъти,но пак не си невинен нито тя и двамата сте виновни,кой малко кой много... но сте виновни и двамата .... Не се ядосвай ама тук винаги ще е 50 на 50 ако щеш и извади всички кирливи ризи,но пак ще има кой да казва,че си виновен... След като се Сложил край поне го направи истински защото ти сам пак ще си влезеш в капана....

umri
11-11-2011, 23:53
Като гледам от всички мнения на женския пол по моя проблем,ти си най -простата п...тка ! Ти въобще не знаеш закво говорим.Не пиши повече,излишно е !

По-полека с определенията, щото Пловдив не е голям град и случайно някой път може да ти се случи без да искаш да обидиш грешния човек.

nemalabavo
11-12-2011, 06:58
Като гледам от всички мнения на женския пол по моя проблем,ти си най -простата п...тка ! Ти въобще не знаеш закво говорим.Не пиши повече,излишно е !

По-полека с определенията, щото Пловдив не е голям град и случайно някой път може да ти се случи без да искаш да обидиш грешния човек.

Ми нали знаеш- квото повикало,такова се обадило. А и не ме притеснява,тъкмо да си поговорим на 4 очи.

nemalabavo
11-12-2011, 07:03
Няма да отговарям на всеки един по един.Ще напиша тук всичко общо,против което съм ,от изписаните коментари тази нощ. Първо на ЛДЕ-то ..как разбра,че съм ЕГОИСТ ? Просто се уморих да се обяснявам.Всеки тук разбира нещата така ,както той си ги иска.И е нормално.Но не сте обективни.Съжалявам,че пуснах тема тук.Било е безмислено. НЕка модераторите да изтрият ТЕМАТА !!!

balu4ka
11-12-2011, 08:07
Спред мен ,добре,че ти си и теглил чертата .Отървал си момичето от хумота ,който със сигурност си я опримчил >.>.Бива да си толкова ревнив,но ти си чак задушаващ.Сигурна съм ,че "пускането" е било придружено с доста мрънкане от твоя страна,говоря за тези пъти в които ти си склонявал и си я пускал ,нали.Много глупаво си постъпил,да се излагаш така и пред майка и,като параноик.Не мисля,че вече ще си приеман добре и насериозно.

NomNomNom
11-12-2011, 09:26
Няма да отговарям на всеки един по един.Ще напиша тук всичко общо,против което съм ,от изписаните коментари тази нощ. Първо на ЛДЕ-то ..как разбра,че съм ЕГОИСТ ? Просто се уморих да се обяснявам.Всеки тук разбира нещата така ,както той си ги иска.И е нормално.Но не сте обективни.Съжалявам,че пуснах тема тук.Било е безмислено. НЕка модераторите да изтрият ТЕМАТА !!!
Ми да , като си виновен и прост, така ще кажеш.

LDto
11-12-2011, 12:25
Същност не се чете ЛДЕ-то, а ЛДИ-то кат и да е няма да правя от мухата слон както ти си направил.... Нали си скъсал с нея какво повече искаш... Да ти кажем,че тя е виновна а ти си ангел...И двамата сте си еднакво виновни оправяйте се сами ... няма да видиш 100% съгласие с теб ....

Sh@d0w
11-12-2011, 14:06
Съжалявам,че пуснах тема тук.Било е безмислено. НЕка модераторите да изтрият ТЕМАТА !!!

.