PDA

View Full Version : *пониква заглавие*



ShtrudeL
11-11-2011, 14:29
[17:09:59] - Обич: какво мислиш за мен (общо казано и сериозно)
[17:10:01] - Обич: всмис
[17:10:15] - Обич: искам мнение от някой, който ме познава ирл
[17:10:32] - Обич: щото май оставям тъпо впечатление
[17:10:40] - Обич: погрешно и лигаво*
[17:16:12] Цецко: аа ми погрешно и лигаво впечатление оставяш може би в повечето просто защото са интересно тъпи и не те разбират, и дори не се опитват да го направят, а моето мнение едва ли ще ти е от полза тъй като не знам до колко те познавам, основно от няколкото часа от практиката когато сме били заедно, но впечатлението ми от теб е страхотно най-общо казано, защото още от първия път когато те видях из коридора ми се наби в очите и остана там с ореолче, което впоследствие се и оправда, може би е силно казано, но тъй като пиша ще го кажа, харесвам всичко в теб, и външност, и вътрешност доколкото е видима и осезаема около теб и именно затова не мога да ти дам безпристрастно мнение което да отговори на въпроса ти, но като цяло той е безмислен, защото ако ти се чувстваш добре, няма особено значение от впечатлението което оставяш в останалите, ако те те разбират или се опитат да те разберат то винаги ще е правилно и няма за какво да се притесняваш
[17:20:58] - Обич: душичка
[17:21:07] - Обич: трябва да намеря някой, който да каже някой минус, щото си имам
[17:21:57] Цецко: естесвено, че имаш, но като ти каже мислиш да ги променяш ли?
[17:22:47] - Обич: не, просто искам реално мнение, нищо няма да си променям, защото си обичам лошите черти... бих променила страхливостта и нерешителността си ако можех, но не само защото някой ще ми ги изтъкне

[17:28:00] Цецко: мишичевска работа (hug)
[17:28:13] - Обич: (hug)




Ако душичката ми излезе от тялото ми и ме погледне отстрани би ми се скарала много брутално.

DoubleDMG1
11-11-2011, 14:30
i aз те обичам, ама само онлайн.

NightGuardian
11-11-2011, 14:33
Само едно ще ти кажа - много хубаво , не е на хубаво :)