PDA

View Full Version : защо всички казват,че ние българите



lightcameraction
11-11-2011, 15:50
не сме задружни..примерно във Vbox7.com имаше един клип,дето едни хора помагат на моторист и обръщат колата и го изваждат и т.н ..та коментарите бяха ' това ако беше в България ' и т.н ..аз пък когато и където и да съм бил винаги съм забелязвал,че българите са задружни и си помагат..естествено не говоря за всички,но много пъти примерно цигани са се отваряли на българи и супер много хора са се застъпвали и т.н..
понеже се включвам във всички състезания по футбол и както винаги има циганско училище и те обикновено след мачовете започват да се отварят и т.н ,бих казал,че след мача,когато циганите започнаха да си показват рогата абсолютно всички училища се събраха и ги изхвърлиха от стадиона..в смисъл това е само пример,всеки ден чувам,че казват,че не сме задружни и не мога да разбера защо?

Oy7ofCon7roL
11-11-2011, 15:53
Има една приказка, че в ада само до казана на българите нямало дявол да пази някой да не излезне, защото ако някой тръгнел да се изкачва другите го дърпали надолу...

ShtrudeL
11-11-2011, 15:55
прекалено дебела тема, имаща потенциала да стане още по-дебела, гореща и никога не завършваща с нещо хубаво...

yakuza_
11-11-2011, 15:58
защото са ни големи патките и ако тръгне всички да вдигаме кола, ще си допрем и патктие, което си е гейско

torVPN
11-11-2011, 15:59
Циганите нали не са българи, за да го даваш за някъв пример, а разликата между расист и роден в България е, че расиста има шанс да се реализира.

EinGutesKind
11-11-2011, 15:59
Защото повечето българи обичат да гледат сеир, и като има конфликт си стоят настрана и само се подхилкват :-D