PDA

View Full Version : Дискотека Варна/Бургас/Пловдив



jokerago6ko
11-11-2011, 14:51
Първо искам да се извиня на модераторите, ако съм объркал раздела!
Здравейте,:)
Интересно ми е как стои положението за дискотеките във Варна, Бургас и Пловдив. Следващите 3 седмици(уикендите) ще посетя тези градове и искаме да се позабавляваме с приятели. За контрола за възрастта сме на ясно. Интересуват ме по скоро заведения тип "чалготека"(Ако може тук да не бъда заливан с гневни постове, моля!). Като цяло ми трябва обща информация - имена, местоположение, цена на вход, цена на питиета, промоции, гост звезда. Става въпрос за петъците и съботите. Как са партита? Яко ли е? Пълно ли е? С какви хора е пълно - тийнове, мутри?
Абе, всеки който иска нещо да каже да се обажда :-D

torVPN
11-11-2011, 15:03
Чалгиите се сещах сам, с какви ще са пълни, но бандитите също са хора и не ги съди.

jokerago6ko
11-11-2011, 15:18
Чалгиите се сещах сам, с какви ще са пълни, но бандитите също са хора и не ги съди.
Не е точно така, смисъл че ако в диското случайно си засечете погледите става лошо за теб... Голяма част от вас са имали пререкания с хора, на които нищо не са направили(а на останалите все някога ще им се случи)! Да си от друг град е прекрасна възможност за някои хора да си разтрият юмруците. Някои от тях се оказват пекани и се постига разбирателство с думи, но панаири стават все някога! :o :booooomb:

Audiophile
11-11-2011, 15:44
За Пловдив - Хистерия, Планета, Версай. Гости: виж във фб страниците на заведенията, там трябва да пише и колко е входът. :)

BrainlessROCKBABY
11-12-2011, 11:12
Бургас - KIBO 8-) & ADDICT

DieselBlood
11-12-2011, 13:44
В Бургас дискотека без чалга няма!Ако искаш,пробвай на Бакарди,въпреки че не ти препоръчвам,защото последния като отидох,наръгаха едно момче с нож.С една дума,избягвай всички дискотеки,особено Елит и Флирт.

xXxAngerfisTxXx
11-12-2011, 14:42
Елит и Бакарди за Бургас 8-) :grin: