PDA

View Full Version : прекъсна контакт



justasmile
11-11-2011, 17:42
Може да заключите темата :) получих си отговора

ledenakrasota
11-11-2011, 18:05
Говори с него! Какво чакаш? =D> =D> =P~ :smt019

Gerityyy08
11-11-2011, 18:08
Щом те е подминавал след като е разбрал за ,,другия'' , според мен те харесва. Никое безразлично момче не би ти се нацупило, че харесваш друг. Поговори с него някак си. Привлечи му вниманието! Успех :-)

kyon
11-11-2011, 18:14
Не винаги намигването значи нещо.
Покани го да излезете?

IseeDEADbodies
11-11-2011, 18:18
Ти си едно глупаво лапе. Ама то като цяло повечето путки сте глупавички... Щото вместо да си кажете как стоят нещата, трябва да се увърта ида се говори наопаки. Ем сърбай си сега попарата. И само не ми казвай, че те било срам.. макар че съм 99% сигурен, че е това. То в 7ми клас и мен ме беше срам да кажа на момиче "ей кефиш ме"... Съдба.

justasmile
11-11-2011, 18:31
Всъщност въобще не ме е срам.. :) Винаги се старая да го намирам и по някакъв начин да общуваме.. винаги се старая да му показвам, че го харесвам... но и той (както и аз) е винаги с приятели... а и съм на мнение, че не трябва да се пропускат възможности.. така че.. споко.. не ме срам.. но посто не е имало възможност да говорим повече :)

IseeDEADbodies
11-11-2011, 18:34
Ем тогава за к'во е т'ва "аз харесвам Петърчо от 8ми клас, ама все пак тайно говоря за Петърчо от не знам си кой клас" и "Ръчках я, че да се усети да млъкне'. Е т'ва е възможност да разбере момчето, че го харесваш. С "неволен" разговор, който "той не би трябвало да е чул". Не ти хващам логиката. Ама то май и няма такава. Както и да е.

justasmile
11-11-2011, 18:43
Ок.. а представи се, че тоя въпросен человечец не ме харесва.... нещата са такива, че просто не искам да ставам като домат, всеки път като го видя.. и не е нужно да се заяждаш - както сам каза: и ти си бил такъв :)

IseeDEADbodies
11-11-2011, 18:46
Че за к'во да ставаш като домат? Ето.. виж как си противоречиш. В крайна сметка те е срам, щом "ще ставаш като домат" (което го разбирам като червене от срам). Последно.. срам ли те е или не ?

Не се заяждам оО Що реши така?

justasmile
11-11-2011, 18:50
Не ме срам да говоря с него и всякакви.. но да му кажа :'Харесвам те!' в прав текст.. просто не мога :? Явно да, срам ме е :?
Ок.. понеже си момче... да те питам - има ли начин някак да оправя нещата, без да съм прекалено нахална (случвало се е ;д)

IseeDEADbodies
11-11-2011, 18:57
Както всяко момче, предполагам и той. Момичета които не представляват интерес за него, просто не се разговаря с тях. Като изключим приятелските начела. Ама вашите май не са такива. Не знам. Аз не виждам развалено, че и да се оправя... И все пак. Просто отиваш и му казваш като човек как стоят нещата. Тука сега половината ще скочат с/у мнението ми. Но това е то - аз съм човек който обича ясните неща, а не да се увърта и да се разтягат локуми. Като имам нещо за казване - казвам, и това очаквам от другите. Няма значение момче или момиче.

justasmile
11-11-2011, 19:02
Ще осмисля предложнието ти (наистина ще го направя), но просто понякога съм мнооогоооо бъзлива :( (много рядко и все за важните неща) :) Мерси много все пак :oops:

IseeDEADbodies
11-11-2011, 19:02
Искрено се извинвам, ако е останало впечатление, че се заяждам. НИКОГА не целя това :)

justasmile
11-11-2011, 19:09
Оооо.. не - няма проблем. Понякога все някой трябва да ти кажа истината в лицето (е не точно в този случай) и за това предполагам така реагирах.. Извинявай :)