PDA

View Full Version : Фдт ест ;д



BrokenHeartt
11-11-2011, 17:50
Здравейте :-) Споделете в тази тема, какъв фдт използвате, доволни ли сте и ценатаа :-)

mynichkaTanq
11-11-2011, 17:52
impala №3 :)

ChastityMeyer
11-11-2011, 17:52
impala №3 :)

Страхотен е!!! :grin:

PullMeCloser
11-11-2011, 17:55
impala №3 :)

Страхотен е!!! :grin:

:lol: Пълен боклук, ебавате се с кожата си направо.

Фон-дьо-тен ползвам адски рядко. Ако ползвам, то е или Фотореди на Ревлон, или Шанел, или Ланком, или Клиник.

BoCupycake
11-11-2011, 17:57
impala №3 :)

Страхотен е!!! :grin:

:lol: Пълен боклук, ебавате се с кожата си направо.

Фон-дьо-тен ползвам адски рядко. Ако ползвам, то е или Фотореди на Ревлон, или Шанел, или Ланком, или Клиник.
Алооооо,не всеки може да си позволи изредените от теб марки.
Аз постоянно ги сменям и не съм доволна от никои. 8-) Е доволна съм първите два дни,явно ми омръзват.

п.п.Няма ли достатъчно такива теми? :)

PullMeCloser
11-11-2011, 18:00
impala №3 :)

Страхотен е!!! :grin:

:lol: Пълен боклук, ебавате се с кожата си направо.

Фон-дьо-тен ползвам адски рядко. Ако ползвам, то е или Фотореди на Ревлон, или Шанел, или Ланком, или Клиник.
Алооооо,не всеки може да си позволи изредените от теб марки.
Аз постоянно ги сменям и не съм доволна от никои. 8-) Е доволна съм първите два дни,явно ми омръзват.

п.п.Няма ли достатъчно такива теми? :)

Знам, че не всеки може да си ги позволи, но има далеч по-качествени продукти от Импала за малко повече пари, не мисля, че можеш да го отречеш. Пък и все пак става въпрос за кожата на лицето ти.

BoCupycake
11-11-2011, 18:02
impala №3 :)

Страхотен е!!! :grin:

:lol: Пълен боклук, ебавате се с кожата си направо.

Фон-дьо-тен ползвам адски рядко. Ако ползвам, то е или Фотореди на Ревлон, или Шанел, или Ланком, или Клиник.
Алооооо,не всеки може да си позволи изредените от теб марки.
Аз постоянно ги сменям и не съм доволна от никои. 8-) Е доволна съм първите два дни,явно ми омръзват.

п.п.Няма ли достатъчно такива теми? :)

Знам, че не всеки може да си ги позволи, но има далеч по-качествени продукти от Импала за малко повече пари, не мисля, че можеш да го отречеш. Пък и все пак става въпрос за кожата на лицето ти.
Има,хубави марки за по 15 кинта,но Импала си цапат и покриват доста,за това ги блазни мисля,е то след време ще им се стъжни,ноо ...

CupcakeKitty
11-11-2011, 18:04
impala №3 :)

Страхотен е!!! :grin:

:lol: Пълен боклук, ебавате се с кожата си направо.


И на мен изобщо не ми харесва.. стои като маска и ако си с по- мазна кожа след час-два все едно ти се разпада лицето :lol: аз използвам http://beautycosmetic.biz/maybelline-maybelline-affinitone-fon-dio-ten-p-1487.html и не е скъп

thegreenzombie
11-11-2011, 18:05
не използвам фон-дьо-тен.... не мисля, че имам нужда от това... а и като ги гледам момичетата в класа, колко плашещи са, все едно са с маски на лицата..... басси 8-)

CupcakeKitty
11-11-2011, 18:07
не използвам фон-дьо-тен.... не мисля, че имам нужда от това... а и като ги гледам момичетата в класа, колко плашещи са, все едно са с маски на лицата..... басси 8-)

завиждам ти ;/ на мен хич не ми харесва да се мацам ама съм с проблема кожа ии да.. амаа това че момичетата от твоя клас не знаят как да се гримират не означава че всеки който използва дон дьо тен изглежда така :lol:

Soraq
11-11-2011, 18:11
Diorskin Forever. Все едно нямам фон дьо тен. :)

BoCupycake
11-11-2011, 18:11
Аре хората които не ползват фон дьо тен да спрат да дрънкат глупости,моля.
Това,че има момичета които не знаят по - колко да си слагат и прекаляват не значи,че е ненужно и седи грозно.Не случайно за снимки и предавания гримьорите го използват,лицето може да се омекоти много при правилно и умерено нанасяне,според мен.
Съгласна съм,че всекидневното му използване не е много одачно и все пак... :)

CupcakeKitty
11-11-2011, 18:13
Аре хората които не ползват фон дьо тен да спрат да дрънкат глупости,моля.
Това,че има момичета които не знаят по - колко да си слагат и прекаляват не значи,че е ненужно и седи грозно.Не случайно за снимки и предавания гримьорите го използват,лицето може да се омекоти много при правилно и умерено нанасяне,според мен.
Съгласна съм,че всекидневното му използване не е много одачно и все пак... :)

научи се да пишеш.. и после тръгвай с грубия тон :lol:

thegreenzombie
11-11-2011, 18:17
амаа това че момичетата от твоя клас не знаят как да се гримират не означава че всеки който използва дон дьо тен изглежда така [/b] :lol:


знамм.... и все пак съм против използването... приемам го само когато наистина има нужда от него.... :)

BoCupycake
11-11-2011, 18:18
Аре хората които не ползват фон дьо тен да спрат да дрънкат глупости,моля.
Това,че има момичета които не знаят по - колко да си слагат и прекаляват не значи,че е ненужно и седи грозно.Не случайно за снимки и предавания гримьорите го използват,лицето може да се омекоти много при правилно и умерено нанасяне,според мен.
Съгласна съм,че всекидневното му използване не е много одачно и все пак... :)

научи се да пишеш.. и после тръгвай с грубия тон :lol:
Ти малоумна ли си? :shock:
Как изобщо разбра тона? :lol:
И кое от написаното е грубо?
Сега,че имам две,три грешки няма да седнем да ревем, я...на всеки се случва,успокой се. :-)

thegreenzombie
11-11-2011, 18:19
Ти малоумна ли си? :shock:
И кое от написаното е грубо?


:lol:

CupcakeKitty
11-11-2011, 18:20
Аре хората които не ползват фон дьо тен да спрат да дрънкат глупости,моля.
Това,че има момичета които не знаят по - колко да си слагат и прекаляват не значи,че е ненужно и седи грозно.Не случайно за снимки и предавания гримьорите го използват,лицето може да се омекоти много при правилно и умерено нанасяне,според мен.
Съгласна съм,че всекидневното му използване не е много одачно и все пак... :)

Аааах колко мило ИЗГЛЕЖДА :oops:

BoCupycake
11-11-2011, 18:23
Ти малоумна ли си? :shock:
И кое от написаното е грубо?


:lol:

Това беше за другият текст,сега е грубо. 8-)


Много си чувствителна CupcakeKitty.

FuCKkK13
11-11-2011, 18:25
^ ей.. айде стига със спора :) .. всеки има мнение и ест. че е добре да се аргументира,но до там :)
аз ползвам фдт. мн мн рядко.. т.е. 3-4 пъти в годината.. и ползвам аффинитон и кислородния на орифлейм :)
бтв. импала наистина не са хубави...поне слагайте крем преди да ги нанасяте.. то преди всеки фдт. трябва ама при тях си е направо нужно..

бтв. наистина има доста такива теми,но няма нищо :)

CupcakeKitty
11-11-2011, 18:26
Ти малоумна ли си? :shock:
И кое от написаното е грубо?


:lol:

Това беше за другият текст,сега е грубо. 8-)


Много си чувствителна CupcakeKitty.

:(

mynichkaTanq
11-11-2011, 18:29
impala №3 :)

Страхотен е!!! :grin:

:lol: Пълен боклук, ебавате се с кожата си направо.

Фон-дьо-тен ползвам адски рядко. Ако ползвам, то е или Фотореди на Ревлон, или Шанел, или Ланком, или Клиник.
Алооооо,не всеки може да си позволи изредените от теб марки.
Аз постоянно ги сменям и не съм доволна от никои. 8-) Е доволна съм първите два дни,явно ми омръзват.

п.п.Няма ли достатъчно такива теми? :)

Знам, че не всеки може да си ги позволи, но има далеч по-качествени продукти от Импала за малко повече пари, не мисля, че можеш да го отречеш. Пък и все пак става въпрос за кожата на лицето ти.

извинявай, но на теб може да не ти харесва, но на мен много ми харесва, но не го ползвам толкова често, а в месеца поне 1-2 пъти да се случи да го използвам.

NambyPamby
11-11-2011, 18:39
Фон дьо тените на Импала не се изчерпват само с тоя в тубичката. :-o
Има още един вид, с дозатор, за мазна кожа, който си има слънцезащитен фактор(а тоя в тубичката няма) и разликата между тоя и първия е балкан разлика(от първия зверски се обривам).
В момента ползвам някакъв на Мейбълин и тоя с дозатора на Импала - честно казано, къде-къде по-доволна съм от Импала, а уж Мейбълин е по-прехвален и от по-висок ценови клас. Само дето, докато той става на петна и оранжевенее жестоко след няколко часа, то тоя с дозаторчето грешка няма - лек е, слива се идеално с кожата, не си променя цвета и издържа едно 10 часа, показателен факт колко добър е, че на който кажа, че съм с фон дьо тен, се учудва.
Иначе Импала-та в тубичката е просто покъртителна, наистина. Седи така, все едно си си пръскала лицето с латекс, трудно се маха и ужасно запушва порите.
С'а сорЕ, че поста ми звучи като реклама на Телешоп, просто реших да уточня. Не споря, че навярно има и по-добри фдт-ни, на всеки предпочитанията му са различни, просто към момента не намирам за нужно да търся и да опитвам други, след като съм си намерила моя фдт.

CupcakeKitty
11-11-2011, 18:41
Фон дьо тените на Импала не се изчерпват само с тоя в тубичката. :-o
Има още един вид, с дозатор, за мазна кожа, който си има слънцезащитен фактор(а тоя в тубичката няма) и разликата между тоя и първия е балкан разлика(от първия зверски се обривам).
В момента ползвам някакъв на Мейбълин и тоя с дозатора на Импала - честно казано, къде-къде по-доволна съм от Импала, а уж Мейбълин е по-прехвален и от по-висок ценови клас. Само дето, докато той става на петна и оранжевенее жестоко след няколко часа, то тоя с дозаторчето грешка няма - лек е, слива се идеално с кожата, не си променя цвета и издържа едно 10 часа, показателен факт колко добър е, че на който кажа, че съм с фон дьо тен, се учудва.
Иначе Импала-та в тубичката е просто покъртителна, наистина. Седи така, все едно си си пръскала лицето с латекс, трудно се маха и ужасно запушва порите.
С'а сорЕ, че поста ми звучи като реклама на Телешоп, просто реших да уточня. Не споря, че навярно има и по-добри фдт-ни, на всеки предпочитанията му са различни, просто към момента не намирам за нужно да търся и да опитвам други, след като съм си намерила моя фдт.

Този за мазна кожа на каква цена е?

dqvolcheto9
11-11-2011, 18:57
http://4.bp.blogspot.com/-_bL6-b70i9I/TVuhivRso6I/AAAAAAAAAHQ/0tuzNADellM/s1600/foundation-longlasting1.png

http://www.comparestoreprices.co.uk/images/av/avon-perfect-wear-extralasting-foundation.jpg

http://www.supercouponlady.com/wp-content/uploads/2010/10/estee.jpg

Поне на мен най-добре ми действат Импалата и Ейвън ..но и Естито не е лош.. но не е мн покривен :)

Biskfitka
11-11-2011, 21:35
Essence stay all day все едно нямам фдт,стой перфектно.И откакто ползвам фдт почти не ми излизат пъпки ;)
Имам и матиращия на Манхатън и той е хубав,но не е много за моята кожа.


А за Импала,веднъж реших да си сложа на една пъпка,защото бях при баба ми (нейн е ) ,а не носех мои гримове.Кожата започна да ме сърби ужасно много :x

mynichkaTanq
11-12-2011, 05:59
Essence stay all day все едно нямам фдт,стой перфектно.И откакто ползвам фдт почти не ми излизат пъпки ;)
Имам и матиращия на Манхатън и той е хубав,но не е много за моята кожа.


А за Импала,веднъж реших да си сложа на една пъпка,защото бях при баба ми (нейн е ) ,а не носех мои гримове.Кожата започна да ме сърби ужасно много :x

ама първо сложили си крем отдолу примерно NIVEA

MaLkaTa_LaDy
11-12-2011, 07:03
http://static1.framar.bg/product/manhatan-clearface-76.jpg
Отскоро ползвам този и е супер просто. Лятото ползвах само минерална пудра.

reoffender
11-12-2011, 07:13
http://titantrade-bg.com/img/ProductImages/cc31606512_72407353_o2.jpg - ползвам първия номер и съм страшно доволна. Озарява ми лицето, не стои като маска, не си променя цвета и кожата ми е много мека. Като покривност също ми е добре.

mimsSss96
11-12-2011, 08:09
Аз използвам този http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=18373 и съм много доволна :)

Biskfitka
11-12-2011, 14:19
Essence stay all day все едно нямам фдт,стой перфектно.И откакто ползвам фдт почти не ми излизат пъпки ;)
Имам и матиращия на Манхатън и той е хубав,но не е много за моята кожа.


А за Импала,веднъж реших да си сложа на една пъпка,защото бях при баба ми (нейн е ) ,а не носех мои гримове.Кожата започна да ме сърби ужасно много :x

ама първо сложили си крем отдолу примерно NIVEA Имах крем и фдт,слагани преди няколко часа,сложих съвсееееееееееем малко количество на съвсем малка пъпка ....определено не е ,защото не съм имала нищо на лицето ,от фдт е ! 8-)

InsatiableTemptation
11-13-2011, 14:20
Revlon Colorstay, Maybeline Affinitone.

cookie_master
11-13-2011, 15:55
На Avon с помпичка,не съм сигурна как се казва.
Не можеш да кажеш,че имам фдт :)