PDA

View Full Version : Въпрос относно продукт против акне



SeXBeginner
11-11-2011, 21:38
Здравейте.Постоянно ми излизат гнойни пъпки по лицето.... на ден минимум по 2-3... Прочел съм всички форуми,купувал съм много лекарства и препарати и мазила,сапуни,лосиони и кви ли не още... ходил съм и при дерматолог.Изпратиха ме на кожен фермацефт и от там на козметих.Направиха ми някаква процедура: първо ми пуснаха пара за да ми се отворят порите, после ми ги цедиха (гадно звучи, но съжелявам) ... после ме мазаха с нещо, после ми пускаха ток с някакъв уред и после ме намазаха с нещо уникално лепкаво и мазно.... Ефектът беше невероятен ... За 1 седмица и после пак същата история. Интересното беше, че на 2рия ден всичките остатъци от пъпки и корички започнаха да се лющят като мъртва кожа.. Искам да ви попитам дали някой знае за някакво мазило или мехлем или каквото ще да е , да има такъв ефект? Благодаря за отделеното време.

kalpazanka
11-12-2011, 07:53
Не ти трябва фармацевт/козметик, а кожен!

bettyblackdewil
11-12-2011, 14:56
Потърси друг кожен лекар и прави точно каквото ти казва и би трябвало поне малко да се подобрят нещата...

Bloodlust
11-13-2011, 14:03
Пробвай за една седмица да спреш всички препарати и мазила, които ползваш. Почиствай си лицето с розова вода примерно, но никакви агресивни мерки. Понякога от прекалено третиране избиват още повече пъпки. Пий много вода. Ако след тази *почивка* ефекта е нулев отиди на кожен.

FlippanT
11-13-2011, 15:40
Пробвай за една седмица да спреш всички препарати и мазила, които ползваш. Почиствай си лицето с розова вода примерно, но никакви агресивни мерки. Понякога от прекалено третиране избиват още повече пъпки. Пий много вода. Ако след тази *почивка* ефекта е нулев отиди на кожен.

Аз така се спасих от тази напаст :shock: Момента, в който спрях с тези щуротии, положението се оправи. :)