PDA

View Full Version : Харесвам я, но ме плаши!!!



eXxXciTeD
11-11-2011, 23:12
Здравейте, преди 2-3 месеца се рових в любим мой сайт за запознанства(mucunki) и там открих доста симпатично момиче. Писахме си за кратко (аз и дадох 10ка, а тя веднага отвърна ms), и се стигна до скайп,а там като почна 1 разговоооорр.. Мацката се оказа от някакво село близо до Трън (не го запомних), но беше много земно и скромно момиче, сякаш това живее далеч от забързания град я правеше различна, истинска.
Един ден решихме да се видим, тя дойде до моя град, чаках я на центъра и доста бях прицепил, но се стараех да не личи. По едно време от улицата чух викове, момиче слизаше от едно такси размахвайки пръст и крещейки думи, някой от които чувах за пръв път. Накрая се провикна "заври си ги отзад тея стотинки" и ритна вратата на колата, запътвайки се към мен с усмивка НАСТРЪХНАХ. Нима това беше тя?! :shock: Не го осъзнавах до момента, в който се провикна "ООООООООООО драстеее", и се запъти към мен. Подарих и букета, който бях купил, за да я впечатля, а тя никак не беше очарована. Разказа ми как на село гледали същите и тези цветя ги ръсили с всякакви боклуци, как съм можел да си давам парите за глупости. Тук се почувствах неоценен, наистина неприятно е! :o
Имах планове за срещата, но тя поведе нещата и искаше да поседнем на пейка. Взехме 1 чувал пуканти и явно беше гладна, определено личеше! Започвах да се чувствам неудобно, защото се изчерпвах, устата и постоянно беше пълна и само мучеше одобрително, чудех се какво да и кажа, но сякаш бях блокирал!!! За щастие свършиха и започна да говори. Викаше толкова силно, че всички се обръщаха, беше ми неудобно. Въпреки всичко ми изглеждаше много разбрана и човечна, беше здраво стъпила на земята. След като поговорихме внезапно тя тръгна към мен, искаше ЦЕЛУВКА!!! :-) Бях доста объркан и се дръпнах, подавайки буза, нещо ме подтикваше да не го правя. Тя си отиде на село и от тогава не ми е писала, а минаха 2 дни... Какво да правя, да и дам ли друг шанс, истината е че я харесвам, то се стреснах и съм супер объркан... помагайте плс... :? :( :-)

Biskfitka
11-11-2011, 23:45
От много време не ми се е случвало да не знам какво да напиша в дадена тема ;о ...
Малко несериозна ми се струва темата ти,но нищо ;д ами..пиши й ти,ако отговори предложи и да се видите пак и виж дали пак ще се държи така ;д ,ако не остави я..

robles
11-11-2011, 23:47
От много време не ми се е случвало да не знам какво да напиша в дадена тема ;о ...
Малко несериозна ми се струва темата ти,но нищо ;д

Иначе... ако искаш гадже, което само ще те излага, действай.

umri
11-11-2011, 23:57
Стига си тролвал, дебел. Очакваш ли някой да ти се върже?

fenkaaa
11-12-2011, 00:17
Влюбих се във селско момиииичеее :D

Auriss
11-12-2011, 02:05
Стига си тролвал, дебел. Очакваш ли някой да ти се върже?

Тролът настрана ,ама и такива има - добре изглеждаща ,разбрана ,не лети из облаците ,ама като каруцар братле 8-). Това вече е прекалено обаче. Посмях се поне

Salom
11-12-2011, 06:13
Лелееее.... Аз се изчервих, не знам ти как си се чувствал :shock: :shock: Направо съм шокирана. Особено това с цветята е било супер мило от твоя страна.
Честно казано, аз не бих си писала с човек, който се държи по тоя начин... Прави си сметката!

Mi6inka
11-12-2011, 06:53
:lol: :lol: :lol:
Cool story, bro.

FuCKkK13
11-12-2011, 06:58
^ +
:lol: :lol: :lol:

LeprikonA
11-12-2011, 08:44
Стига си тролвал, дебел. Очакваш ли някой да ти се върже?

Тролът настрана ,ама и такива има - добре изглеждаща ,разбрана ,не лети из облаците ,ама като каруцар братле 8-). Това вече е прекалено обаче. Посмях се поне

лошото наистина е, че може да не е трол :lol:

DoubleDMG1
11-12-2011, 08:51
e чи да беше й казал е.. можеш да говориш с нея да не вика и т.н. к'вот те тормози и си готов..

sunman
11-12-2011, 08:55
Горкия!!

horacio
11-12-2011, 09:04
мислих, че такива ги има само по филмите :lol:

balu4ka
11-12-2011, 09:14
мислих, че такива ги има само по филмите :lol:

Той целия е изкаран от там .Мега якото тролване му удряш,пич. >.<

bettyblackdewil
11-12-2011, 10:26
Еми това само външността лъже за това,което всъщност е 1 човек... Пиши и питай я пак да се видите и ако стане следващия път по същия начин и обясни, че се държи леко неприемливо..

Shturrrche88
11-12-2011, 11:21
Най-пухкавия
LOVE Най-Пухкавата (H)

Какво мисли най-пухкавата по въпроса?

angelskodqvol4e
11-12-2011, 11:46
Аз мисля,че се е усетила,че се е държала като глупачка и се притеснява да ти пише..ако се видите пак и ако пак започне да вика и направи забележка 8-) 8-) 8-) Алоо тук няма глухи..ох все такива теми да има :razz:

Missmarch
11-12-2011, 12:31
Все пак е от село :D е разбирасе тва не значи че всяка е такава ама повечето....... :D :D :D

YoUcANNOtiMaGiNe
11-12-2011, 13:58
Готино измислена историйка, но кофти е, че и в реалния живот се случва.

HotLife
11-12-2011, 15:32
Ахахаха тва отива в папката ми с простотии :razz:

Azoria
11-12-2011, 18:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Яката мацка. :D

LeprikonA
11-12-2011, 21:07
Все пак е от село :D е разбирасе тва не значи че всяка е такава ама повечето....... :D :D :D

това малко ми прозвуча тип "иу, кракът ми няма да стъпи на село".

karnaWAL
11-12-2011, 21:15
Евала на автора .... тва найстина си струваше 2-те миннути за темата! БРАТ НАЛИ ЗНАЕШ ..... Женски език от турска сабя по-остър.

teddybearMV
11-12-2011, 21:15
Здравейте, преди 2-3 месеца се рових в любим мой сайт за запознанства(mucunki) и там открих доста симпатично момиче. Писахме си за кратко (аз и дадох 10ка, а тя веднага отвърна ms), и се стигна до скайп,а там като почна 1 разговоооорр.. Мацката се оказа от някакво село близо до Трън (не го запомних), но беше много земно и скромно момиче, сякаш това живее далеч от забързания град я правеше различна, истинска.
Един ден решихме да се видим, тя дойде до моя град, чаках я на центъра и доста бях прицепил, но се стараех да не личи. По едно време от улицата чух викове, момиче слизаше от едно такси размахвайки пръст и крещейки думи, някой от които чувах за пръв път. Накрая се провикна "заври си ги отзад тея стотинки" и ритна вратата на колата, запътвайки се към мен с усмивка НАСТРЪХНАХ. Нима това беше тя?! :shock: Не го осъзнавах до момента, в който се провикна "ООООООООООО драстеее", и се запъти към мен. Подарих и букета, който бях купил, за да я впечатля, а тя никак не беше очарована. Разказа ми как на село гледали същите и тези цветя ги ръсили с всякакви боклуци, как съм можел да си давам парите за глупости. Тук се почувствах неоценен, наистина неприятно е! :o
Имах планове за срещата, но тя поведе нещата и искаше да поседнем на пейка. Взехме 1 чувал пуканти и явно беше гладна, определено личеше! Започвах да се чувствам неудобно, защото се изчерпвах, устата и постоянно беше пълна и само мучеше одобрително, чудех се какво да и кажа, но сякаш бях блокирал!!! За щастие свършиха и започна да говори. Викаше толкова силно, че всички се обръщаха, беше ми неудобно. Въпреки всичко ми изглеждаше много разбрана и човечна, беше здраво стъпила на земята. След като поговорихме внезапно тя тръгна към мен, искаше ЦЕЛУВКА!!! :-) Бях доста объркан и се дръпнах, подавайки буза, нещо ме подтикваше да не го правя. Тя си отиде на село и от тогава не ми е писала, а минаха 2 дни... Какво да правя, да и дам ли друг шанс, истината е че я харесвам, то се стреснах и съм супер объркан... помагайте плс... :? :( :-)
Сигурен ли си, че тя е съвсем наред? Обикновено говорят твърде високо хората с някакви психически проблеми. Може просто да се е опитвала да се прави на интересна, де.. но..всичко това, което описваш..е доста странно. Най-малкото след години много ще се забавляваш на преживяването. :D

xxxbrokenhearthxxx
11-12-2011, 21:22
Егаси яката мацка :razz: Пиши и! Такива екземпляри рядко се срещат :D

stteLii
11-12-2011, 21:55
Вече гледай да се занимаваш с момичета от твоя град/село,за да няма такива комедии. 8-)

Lucho
11-12-2011, 22:05
АХАХАХ :lol: Знаех си, че трябва да посещавам по-често тоя раздел...

Сега по същество.

Темата е изключително ярък пример за това, че:
1. Трябва да се внимава със запознаването по интернет
2. Трябва да се внимава още повече със запознаването по интернет с лица от женски пол и селски произход (без никакво извинение).

...иначе се стига до такива ситуации - той се опитва да бъде романтичен, тя е гладна... такава комбинация не върви.... просто няма как....

:lol:

Biskfitka
11-12-2011, 22:08
АХАХАХ :lol: Знаех си, че трябва да посещавам по-често тоя раздел...

Сега по същество.

Темата е изключително ярък пример за това, че:
1. Трябва да се внимава със запознаването по интернет
2. Трябва да се внимава още повече със запознаването по интернет с лица от женски пол и селски произход (без никакво извинение).

...иначе се стига до такива ситуации - той се опитва да бъде романтичен, тя е гладна... такава комбинация не върви.... просто няма как....

:lol:+++

Добре,че не сте тръгнали секс да правите ;д



Дори и темата да не е сериозна,такива случаи има и в реалния живот...

fenasf
11-12-2011, 22:29
Ех, не...

SHPAIdURmeN
11-13-2011, 11:11
Ко няма се стреснеш бе брат :razz: :razz: btw cool story bro :lol: