PDA

View Full Version : Да или не ?!



QueenM
11-12-2011, 00:22
Добър вечер , дами ! Нова съм , преди мъничко се регистрирах . Искам да ви попитам да се боядисам ли по - светла .. Косата ми попринцип е кестенява , но от доста време вече я бояисвам черна . Но в момента , вече черното пада .. и е шарена .. има много кафяво .. та искам да стане съвсем светло кестеняво , даже бежово,сиво.... Как мога да постигна този ефект ? .т . Благодаря ви предварително .. Моля за съвети , как да постигна този цвят и дали ще ми стои добре . Защото наистина ми омръзна с тази тъмна коса , искам нещо по-свежо .. различно . :-)

rosencetooo
11-12-2011, 05:14
Еми трябва да пробваш , за да видиш как ще ти стой :) Иначе за постигнеш ефекта , който искаш.. а именно да си изсветлиш косата , трябва да отидеш на фризьор да те обезцвети , иначе в домашни условия не е желателно да го правиш.И ако косъма на косата ти е тънък , има голяма вероятно , да ти се изтощи много косата.

millmii
11-12-2011, 08:32
Ако на аватара ти си ти, не си те представям със светла коса .

MidnightLove
11-12-2011, 09:15
Недей, моля те! И аз като теб исках нещо различно, но фризьорът ми не ми даваше, защото казваше, че много изтощава косата. Е,не го послушах и стигнахме до консенсус да ми направи нагъсто по-светли кичури, които да създават илюзия за по-светла коса. Обезцвети ми я, и стана супер, но след това там където са кичурите косата ми стана ужасно тънка,суха,изпръхтяла и сега много, много капе. Адски съжалявам! А каква хубава коса имах. :(