PDA

View Full Version : Една обикновенна любов свърши.



tqnko
11-12-2011, 01:01
Добър вечер. Пиша тази тема за да излея болката си, не се надявам на съвети и така нататък. Не бих ги отхвърлил, но вече ситуацията си е от ясна по ясна.
Всичко започна на 01.01.2009г. в 02:00 часа, когато след новата година, дойдоха съседите на този в когото празнувхме и от тогава се харесахме с приятелката ми. Тя тогава е излизала с друго момче, но скоро скъсаха и на 21.01.2009г. аз я целунах на първата ни среща и така. Аз бях на 17г. , а тя на 16г. Имаше голяма любов. Двамата си бяхме първи. До година и половина при нас караници нямаше. Винаги сме се съгласявали с другия за общото благо, но някъде тогава започна всичко. И двамата бяхме правили грешки като например, да не си споделяме, че сме излизали с хора от другия пол и още какви ли не детски дивотии които предполагам всеки е минал или ще мине по този път. Както и да е обичахме се и това беше важното за да продължим напред. Правели сме какви ли не неща, неща които ако не бяхме заедно, а с някого друг едва ли бяхме правили. Не знам просто времето което прекарвахме 1 с друг беше уникално. Много ни беше трудно вечерта да се разделим заради родителския и контрол които и бяха наложили, но след това я пускаха до по късно и нещата дойдоха по така. След това аз станах студент в София, а тя си остана да учи 12ти клас в Шумен. Когато можех се прибирах. Принципно съм се прибирал всяка седмица имало е моменти в когато не съм се прибирал и съм се прибирал през една, но живот какво да се прави. Общо взето ни беше тежко 1 без друг в делниците, а почивките минаваха прекалено бързо и всичко това като един кръговрат. На нея и беше тежко, че от време на време ходя да играя тенис и я оставям сама пред компютъра, че играя някоя друга игра и не и пиша тежко, че ходя до кака ми понякога и такива неща. Не мога да кажа на кого е било по тежко, кой какво е трябвало да прави и така. Дойде края на учебната година и тя си избра свищов или да си остане в Шумен като .. предполагам сервитьорка. За нейно добро я приеха в свищов първо желание - евала. Лятото ни на 2011 година беше тежко, защото трябваше да помагам на баща ми който живее в Бургас за бизнеса и прочие, да изкарам някой лев за втората година и така. На нея не и и беше много приятно, но стана така, че тя дойде при мен да работи в Поморие в едно заведение. Виждахме се от дъжд на вятър, говорехме си, абе бяхме и заедно, но не бяхме толкова близки. Аз работех сам предимно като общак, а тя като сервитьорка на плажната ивица... Баща ми даде 4 дена отпуска в която ми беше заръчал да си свърша 1 моя работа в Шумен, а тя тогава много се обиди, че не съм останал при нея в Поморие където нямаше къде да спа 4 дена, но както и да е - аз съм виновника. И така идва момента в който аз заминавам на 19.09.2011г. да уча втора година. Обадих и се да се разберем за последно какво ще става, ще има ли за какво да бъхтя или не. Защото тя ме беше излъгала за 1 момче което я харесваше от 8ми клас както са в даскалото заедно и сигурно още я харесва.. и се бяхме разбрали, че има за какво да си блъскаме главите. Да, но не. Карахме се непрекъснато, защото тя явно идва от затвор и на нея не и стигат няколкото кафета на които ходи на ден ами искаше и да излиза по дискотеки и т.н. Аз и обясних, че няма как да я пусна толкова рано по дискотеките след като и загубих доверието, защото ми беше обещала ПОВЕЧЕ да не се прегръщат с онова момче, но точно преди да замине за свищов, са се прегръщали. Както и да е караниците бяха на яве. На 13.10.2011г. тя ми заяви, че ще ходи на банкет (кръчма) с групата си. .. ем добре.. по късно получавам СМС "Прибирам се да спя, всичко е ок а-у" И аз Стоянчо тъпака си вярвам. На следващия ден 14ти пада се четвъртък тя ми казва, че майка и казала да не се прибира да спести парички марички и т.н. И аз Стоянчо тъпака викам "ОК".... какво да кажа. И така пропускаме 1 събота и неделя да се видим. На 19ти нашата тръгнала по дискотеките с приятелките си, аз без нищичко да знам.... след това когато се прибра следващата седмица във влака ми заявява, че ще излиза със тоя дето я харесва и още 2ма от класа си и още една от класа и най-вероятно по отделно.... и аз вече не издържах и и казах ти хем не се пребираш, хем не знам кога ще се видим изобщо? защото аз винаги съм си ходил понеделник в 0:01 ч. а тя неделя в 7 бе 8 духва за великия свищов.. и то съботата като си я отдаде на приятелченцата и неделята като трябва да 'помага' на майка си да готви у тях ... просто пропиляна работа. Много ми се сърдеше после почна да пише смс, че тянко бил и забранил ала бала.. както и да е. Идва 01.11.2011г. когато беше деня на будителите, е нашата Светла няма как да не отиде на купон за хеуин без аз да знам. Идва 02. когато имало някво парти и тя цял ден ми набива в главата колко и се ходило ала бала .... както и да е пропиля ми целия ден аз да и обяснявам, че и нямам доверие. ПУСНАХ я накрая. И познайте? На 03.11. аз си заминавам за София и през обяд и гледам пощата и виждам, че е пращала нещо на някой/я. Тегля архивите и гледам как приятелката ми се е снимала с някакви момчета по кафетата, с някакви момчета по дискотеките и какви ли не неща... в първи момент не знам за какво става дума :shock: :shock: :shock: чудя се да и се обадя ли, да я дебна ли още не знам бе хора аз съм в шок. Както и да е обадих и се и тя почна да ме лъже, че нямало снимки от механата на 13ти. не била излизала никъде и някви неща :lol: викам и мен ли лъжеш? видях всичко не ме лъжи и тя продължава да ме лъже и си измисля какви ли не тъпотии. На следващия ден научавам че излизала и на хеуин, научавам че нейния съквартирант от другата стая искал да я ЕБЕ.. научавам много много неща които един човек не иска да научи за приятелката си които са ходили 2,8г. сам. Защото на мен никой никога нищо не ми е казвал, каквото знам го знам от себе си. Намирал съм и снимки на нея на момчето което я харесва и на още 1 и се снимат наще снимат и като видях снимките на компютъра и веднага ги изтри.. какво да ви кажа. Пропиля ми живота. Просто думите понякога не свършват работа. И двамата сме правили грешки, и аз съм излизал 1път на дискотека за 1 година без да и кажа, но за 1 месец на 4ри партита 1 механа и десетки кафета за момиче което си има приятел (и трябва да пести :lol: ) ми се вижда много ...

robles
11-12-2011, 01:59
И кво излиза от цялата работа сега, че се чувстваш пренебрегнат ли ? Че нещо не можах да схвана какъв е проблема.

svodnika
11-12-2011, 05:10
измисля си уе вие с те тъпи

lLady_MooN_RaiN
11-12-2011, 06:54
За мен връзката ви престава да има перспектива в момента, в който тя завършва и отива да учи в друг град, който не е този, в който учиш ти. Просто оттук нататък не виждам смисъл в това да сте заедно, ако няма изгледи в бъдеще да има нещо по-сериозно, да живеете заедно или нещо подобно. А такива изгледи май няма. А като завърших отидох в София да живея с приятеля си и така връзката ни имаше логично продължение. Била съм в сходна ситуация и познавам преоблемите, които описваш, когато единия учи в друг град и си идва за уикенда, това ми е ясно. Ясна ми е и приятелката ти. Има такъв тип момичета - дето много ги контролират вкъщи, пазят ги, гледат ги и като станат студентки, видят малко свобода и то взело, че им харесало...Нямаш работа с нея, тя тепърва открива якия живот на свободната кифла. Според мен няма да мине много време и ще те зареже, заради някой друг. А нищо чудно да не те зареже, а да си хване друг от Свищов, без ти да знаеш, ама да си те размотава и тебе...

Mi6inka
11-12-2011, 07:03
Какво ти е виновно момичето. Като всеки нормален, млад човек и тя иска да излиза.. Като "не я пускаш" ( макар, че кой си ти, че да и казваш къде да ходи?) ще те лъже. Не знам там кой прав, кой крив не ме и интересува, ама много ме издразни с начина, по който пишеш относно нея..едва ли не е длъжна, като ти си в София, да стои затворена, защото те няма и защото ще се сърдиш. Тя много те знае ти в София какви ги вършиш, примерно..или пък ..да не си заминавал в София, да си седял при нея?
Имаш тъпи разбирания и не виждам какво ненормално се е случило в цялата работа. Айде остави сега момичето да си изживее студентството и да си излиза и да се забавлява !!!!

nemalabavo
11-12-2011, 07:29
Здрасти,изчетох всичко ,което си написал и си напълно прав. Ти си предан,верен на приятелката си.Не я лъжеш и всичкото си свободно време се стремиш да прекарваш с нея.ДОкато тя явно иска зарибявки по дискотеки,кафенца с други момчета.ИМа жени,които това ги храни.Някой да им прави комплименти,да се снимат с нея,така тя се чувства харесвана и желана.Искат да ги свалят и да ги желаят. И според мен тя е от този тип,затова на теб ти трябва друго момиче,което ще е като теб и ще мисли като теб.Тази явно твойта не се е наживяла.А и не е достатъчно зряла за теб,щом те лъже ей така с лекота.И не нападайте момчето,че било виновно за нейните лъжи.Както прочетохте,той се е съгласявал ,когато тя иска да ходи на кафе или на дискотека,дори да му е било неприятно.А тя наглата кучка дори излиза с някой,който си я харесва и не спира да я търци.Е тваа ее ебати гаврата. Пич,ти не заслужаваш подобно отношение към теб,нито трябва да имаш душевни терзания за нея - къде е,с кого е,какво прави...Обичаш я,това е факт.НО правилно сте се разделили.Намери си друго момиче възможно най-скоро.Така по-лесно ще забравиш и ще преодолееш тази КИФЛА.А знае ли се,може следващата ти любов да е още по-силна,но този път с правилния човек :)

antineutral
11-12-2011, 07:44
Човек от грешките се учи. Просто вътрешно не си бил съгласен с много от нещата, които тя е правела. Тя го е усещала и ответната реакция е била недостойни лъжи. Не съжалявай за случилото се. Похвално е, че си се опитал да направиш неприемливи за теб компромиси толкова дълго време с вярата, че ще е за добро, ала рано или късно се е наложило да ги спреш и това се е случило- вече няма да се измъчваш и да ставаш сутрин с нагласата, че тя пак ще се размотава тук и там. И на нея ще й е по-лесно- вече няма да й се налага да лъже и да се крие. Изстреляли сте по цял пълнител патрони наведнъж просто. Не сте един за друг, дори е полезно да не поддържате никакви контакти година-две - да се охладят страстите :)

umri
11-12-2011, 08:14
Крайно време е да я оставиш и да се възползваш от пълния потенциал на софийския студентски живот.

mmm_sweet
11-12-2011, 08:20
Тя те е лъгала,ти си я лъгал,какво си искал да излезе от това? :?

NomNomNom
11-12-2011, 09:24
Тя е тъпа, че се занимава с купони/глупости , ти си тъп, че не й даваш и после тя те лъже.

Harabeisho
11-12-2011, 09:53
Какво ти е виновно момичето. Като всеки нормален, млад човек и тя иска да излиза.. Като "не я пускаш" ( макар, че кой си ти, че да и казваш къде да ходи?) ще те лъже. Не знам там кой прав, кой крив не ме и интересува, ама много ме издразни с начина, по който пишеш относно нея..едва ли не е длъжна, като ти си в София, да стои затворена, защото те няма и защото ще се сърдиш. Тя много те знае ти в София какви ги вършиш, примерно..или пък ..да не си заминавал в София, да си седял при нея?
Имаш тъпи разбирания и не виждам какво ненормално се е случило в цялата работа. Айде остави сега момичето да си изживее студентството и да си излиза и да се забавлява !!!!

Абе ти чуваш ли се?Кой бил той, че да не я пускал?Тук става въпрос за сериозна връзка-почти 3 години,а не някакво флиртче за месец.При такава връзка и двамата са длъжни да се съобразяват един с друг и да,човека има пълното право да и казва, къде да не ходи,да иска обяснения и т.н.С приятелката си съм от една година и винаги съм и искал обяснения и съм и забранявал да ходи на някой места,разбира се и аз се съобразявам и не крия нищо от нея.

Mi6inka
11-12-2011, 11:37
Какво ти е виновно момичето. Като всеки нормален, млад човек и тя иска да излиза.. Като "не я пускаш" ( макар, че кой си ти, че да и казваш къде да ходи?) ще те лъже. Не знам там кой прав, кой крив не ме и интересува, ама много ме издразни с начина, по който пишеш относно нея..едва ли не е длъжна, като ти си в София, да стои затворена, защото те няма и защото ще се сърдиш. Тя много те знае ти в София какви ги вършиш, примерно..или пък ..да не си заминавал в София, да си седял при нея?
Имаш тъпи разбирания и не виждам какво ненормално се е случило в цялата работа. Айде остави сега момичето да си изживее студентството и да си излиза и да се забавлява !!!!

Абе ти чуваш ли се?Кой бил той, че да не я пускал?Тук става въпрос за сериозна връзка-почти 3 години,а не някакво флиртче за месец.При такава връзка и двамата са длъжни да се съобразяват един с друг и да,човека има пълното право да и казва, къде да не ходи,да иска обяснения и т.н.С приятелката си съм от една година и винаги съм и искал обяснения и съм и забранявал да ходи на някой места,разбира се и аз се съобразявам и не крия нищо от нея.

Това турско поведение не ми допада на мен. Съжалявам много, ама едно е да се съобразяват един с друг, друго е да и забранява или както той се изрази да не я пуска. Не мисля, че той е човека, който ще и нарежда къде да ходи и какво да прави. Аз също не търпя такова отношение. Аз да не съм някъв роб или кукла? Ако момичето си има достатъчно мозък в главата, сама ще се усеща какво да парви, за да са окей нещата, той като и забрани да иде на дискотека, сякаш не може да му изневери през деня, примерно. Така, че.. тя ако иска да го лъже или да му изневерява -подобно поведение не може да я спре.
И едно е да се интересуваш къде и с кой е била приятелката ти снощи, друго е да и държиш сметка..някак си има една тънка граница, която не трябва да се преминава. Той не може да сърди на момичето, че и се излиза и и се беснее по дискотеките. А след като го прави, тя се принуждава да го излъже..

FuCKkK13
11-12-2011, 11:56
^ честно казано за спора не знам.. като че ли има по нещо вярно и от двата пост-та.. в тоя случай няма виновни според мен.. добре де.. студент си.. как може заради едно прегръщане да не и вярваш и да и губиш доверието ??? .. това е просто между приятели.. да.. може да ти стане кофти ама може да поговорите и да се разберете някак си...това,че не я пускаш.. до някъде си прав,но до някъде не си.. както казаха в по-горния пост има една тънка граница.. и тя е човек и тя иска да се забавлява.. ти преди да тръгнеш с нея си се наживял на дискотеки и т.н. а тя сега просто иска да пробва.. само не разбрах защо примерно не излезете двамата на дискотека ? .. просто явно не е можело да се разбирате и заради това сте скъсали.. виж.. наистина гадно се е получило,но явно не сте си пасвали колкото трябва... според мен грешката ви е в това,че сте се карали вместо да седнете и да поговорите и единия път единия да направи компромис,другия път другия и така..това,че те е лъгала наистина не е правилно,но пък иначе излиза все едно ти като имаш време сте заедно и като нямаш не сте,а това дали тя има време или не не е от значение.. т.е. че вс. г/д. се решава от твоя график.. а не трябва да е така.. и ти си постъпил детински и тя.. по-добре е според мен,че сте се разделили .. айде и успех със следващото гадже или с това ако се оправите :)

IseeDEADbodies
11-12-2011, 12:20
Дуд.. мязаш на човек с акъл в главата, ама к'ви са тия лапешки истории с които си се занимавал, че сега занимаваш и нас. Тегли и една майна и т'ва е.

pitfall
11-12-2011, 15:56
Крайно време е да я оставиш и да се възползваш от пълния потенциал на софийския студентски живот.
кратко, точно и ясно ...

SisiStrange
11-12-2011, 16:17
Как така кой е той, че да и търси сметка? :-o Ми той е партньора и в живота. Това обвързване да не ви е думички, висящи във въздуха? Да си обвързан с някого значи да се съобразяваш с него и да се откажеш от обикалянето наляво надясно по купони с разни натегачи, докато човекът се чуди какво да направи, че да е с теб. Ние с моя сме така. Или ходим заедно, или не ходим. И без това дискотеките и купоните отдавна се превърнаха в място, на което хората идват, търсейки забивка и евтини емоцийки. На обвързан човек не виждам кое ще му е интересното там без половинката. Ако не и изнася, да го къса. Не да го тормози. Това нейното е тотален безинтерес към него и чувствата му. Като е решила да се наживява (каквото и точно да значи това, защото за мен тази дума няма никакъв смисъл), прав и път.

momi4etonatqnko
11-12-2011, 16:31
Абе вие нормални ли сте, кво си давате скапаното мнение, не знаете нищо за тази връзка, кви сте вие, че да ме наричате лъжкиня, курва, тъпачка и така нататака.. не ме познавате въобще, не само аз съм правила тези тъпотии. Тянко еправил много тъпотии, но съм му прощавала. Осъзнавам че не трябваше да го лъжа, но всичко беше свършило.
Затова спестете си скапаните коментари и да ме нареждате. Огледайте първо себе си. Излезте от скапания форум, в който е пълно с курволяк и вижте реалния свят. И точно този форум е една от причините връзката ни да е на това диредже, щот едва ли не са ми говорили зад гърба и са писани разни тъпотийки, които едва ли някое момиче ще иска да види, но за жалост ги видях и си промених отношението от тогава.

SisiStrange ако имаше приятел на който не му се излиза никъде нямаше да си на такова диредже. Не ме опреквай ква съм и ква не съм. ;)

IseeDEADbodies за лапешки истории ли говориш бе, ти не излизаш от този форум.. кво по лапешко има от това. Ти въобще знаеш ли каво е чувството любов? ама не интеренет любов, а истинска и силна? Предполагам не, щот нямаш време от тийна ;) айде вари тегли майни на някой интернет обожателка лигльо ;)

Като отговаряш пиши всичко в един пост, не пускай 3 поста един след друг...

Moderated by Sh@d0w

IseeDEADbodies
11-12-2011, 16:39
Да бе права си, ако говорим за възрастни. Ама до 23/25 какви партньори в живота.. иначе са много големи рядкости. Колкото съм съгласен с Мишинка, толкова и не съм. Доста многопластово ми е мнението по тая тема, че не знам как точно да го изразя. Горе-долу съм на мнението, че мога да кажа на приятелката си "Ей, няма да ми е приятно ако отидеш там", но това не е забрана. Вече ако на нея и пука за чувствата ми, ще се светне да не ходи, щото нали на мен ще ми стане кофти.. и обратно. Мене родителите ми не ми забраняват къде да ходя, с кого да излизам, че някой друг ли ? Не знам кой го каза, но е ужасно прав - всичко е до усещане. Какво може, и какво не може да се прави. Другото са лигавщини и лапешки истории. Другото това с "отчетите". Еми т'ва е супер нагло. Едно е да се интересуваш какво е правил/а, с кого е бил/а в даден ден, но съвсем друго е когато това стане системно. То за всичко си има начин да се разбере, пък и истината винаги излиза на яве... рано или късно. Въпроса е човека отсреща ще има ли дързостта да си признае, или ще ме лъже нагло в лицето.
А конкретно за дискотеките и другите "заведения за забавления". Представи си следната ситуация. Приятеля ти излиза по мъжки с приятели на по бира. Нима няма да му е забавно ? Не мисля.. или ще се натресеш ? ;д И двамата ще се чувствате глупаво. Аз нямам нищо против момичето с което съм да излиза без мен. Аз по принцип съм доверчив, стига да не злоупотребява с даденото доверие. И да ми казва, че излиза с приятелки, а дефакто да е друга работата...


едит, че шадоучо се кара :lol: :



IseeDEADbodies за лапешки истории ли говориш бе, ти не излизаш от този форум.. кво по лапешко има от това. Ти въобще знаеш ли каво е чувството любов? ама не интеренет любов, а истинска и силна? Предполагам не, щот нямаш време от тийна ;) айде вари тегли майни на някой интернет обожателка лигльо ;)



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kthxbai.


П.П. - troll theme - busted, sry ! :lol:

momi4etonatqnko
11-12-2011, 16:47
Когато исках да изляза онзи път и той не ми даваше, предната вечер се беше прибрал в 3-4 от вънка с неговите приятели. Никога не съм имала нищо против да излиза, освен онзи път с 'приятелката му' в софия, която предния път когато излизаха го беше целунала. Каза ми че ме е излъгал един път в софия за слапана дискотека и аз казах само добре, не скъсах с него. Даже не знам що въобще ви пиша, кво ще направите вие за връзката ми.. И какво въобще знаете .. Сгреших и тва е. Просто нямате право да ме сипвате супер нагло изглеждате.

SisiStrange
11-12-2011, 16:49
ISeeDeadBodies, за първата част съм съгласна. И ние сме на принципа: "Не би ми било приятно да ходиш" без всякакви забрани. И да иде, не бих му се разсърдила. Но самия факт, че не зачита чувствата ми и ходи, колкото да се напие без да му пука дали в този момент се чувствам несигурна, притеснена и тн. би говорил доста зле за отношенията ни.
Мъжките компании са съвсем отделен свят за обсъждане. Това ни най-малко не би ми пречило. Едно е да излезе с приятели и да се види с тях, друго е да обикаля чалготеките и този тип купони, при които на сутринта още не е изяснено кой с кого се е забил и кои още са заедно. Винаги си зависи от определената ситуация. Има неща, за които е смешно да се сърдиш в една връзка, но има и неща, които минават границата.

robles
11-12-2011, 16:52
Що вместо и двамата да вадите кирливите ризи на другия във форума, не се разберете наживо.. само двамата ?

Момичето на Тянко, разбирам, че се засягаш, ама не си длъжна да даваш обяснения на непознати във форум. Всеки си е прав сам за себе си, просто се разберете.

momi4etonatqnko
11-12-2011, 16:55
Що вместо и двамата да вадите кирливите ризи на другия във форума, не се разберете наживо.. само двамата ?

Момичето на Тянко, разбирам, че се засягаш, ама не си длъжна да даваш обяснения на непознати във форум. Всеки си е прав сам за себе си, просто се разберете.
Не мисля, че и вие сте прави да сипвате наред! За това се ядосах и си направих скапаната регистрация..

SisiStrange
11-12-2011, 16:57
Що вместо и двамата да вадите кирливите ризи на другия във форума, не се разберете наживо.. само двамата ?

Момичето на Тянко, разбирам, че се засягаш, ама не си длъжна да даваш обяснения на непознати във форум. Всеки си е прав сам за себе си, просто се разберете.
Не мисля, че и вие сте прави да сипвате наред! За това се ядосах и си направих скапаната регистрация..
Ние чуваме едната страна на нещата и коментираме по нея. Няма как да знаем кое точно как е.

momi4etonatqnko
11-12-2011, 16:59
Що вместо и двамата да вадите кирливите ризи на другия във форума, не се разберете наживо.. само двамата ?

Момичето на Тянко, разбирам, че се засягаш, ама не си длъжна да даваш обяснения на непознати във форум. Всеки си е прав сам за себе си, просто се разберете.
Не мисля, че и вие сте прави да сипвате наред! За това се ядосах и си направих скапаната регистрация..
Ние чуваме едната страна на нещата и коментираме по нея. Няма как да знаем кое точно как е.

И за какво коментирате като не знаете и другата страна на нещата?!

IseeDEADbodies
11-12-2011, 17:00
Е за купоните си е чист разврат, то там няма к'во д се коментира. Но пример : приятелката ми ще излиза с женска компания, еми няма да се натреса ей така, дори и да ме кани. Не че ще ми пречи да съм единственото момче сред аудиторията, просто причините са други, мисля че няма нужда да ги обяснявам. Същото е и с "мъжката компания".

SisiStrange
11-12-2011, 17:05
Е за купоните си е чист разврат, то там няма к'во д се коментира. Но пример : приятелката ми ще излиза с женска компания, еми няма да се натреса ей така, дори и да ме кани. Не че ще ми пречи, причините са други, мисля че няма нужда да ги обяснявам. Същото е и с "мъжката компания".
Да. С това съм съгласна. Това си е най-обикновено виждане с приятели. Аз не вярвам, че би могло да е проблем за някого.

momi4etonatqnko, то ако трябваше да издирваме във всяка тема и другата страна на нещата, нямаше да се дават въобще съвети.

robles
11-12-2011, 17:05
И за какво коментирате като не знаете и другата страна на нещата?!

Защото форума е за това - да коментираме според темата на автора. Аз доколкото видях от коментарите, повечето не са съгласни с него или твърдят, че и двамата имате вина за случилото се. Въпреки че не знаят твоята гледна точка. А аз честно казано не можах да разбера какъв му е точния проблем и го попитах пренебрегнат ли се чувства.

т.6 (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

Не правете пирамиди с повече от 3 цитата.

Moderated by Sh@d0w

momi4etonatqnko
11-12-2011, 17:10
momi4etonatqnko, то ако трябваше да издирваме във всяка тема и другата страна на нещата, нямаше да се дават въобще съвети.[/quote]

Съвет можеш да дадеш на приятел, който познаваш и знаеш как стават нещата в живота му. А не на някой от който сте чули 1/3 от историята и на всичкото отгоре да сипвате половинката му.

SisiStrange
11-12-2011, 17:12
momi4etonatqnko, то ако трябваше да издирваме във всяка тема и другата страна на нещата, нямаше да се дават въобще съвети.

Съвет можеш да дадеш на приятел, който познаваш и знаеш как стават нещата в живота му. А не на някой от който сте чули 1/3 от историята и на всичкото отгоре да сипвате половинката му.
Форумът е направен с идеята да се дават съвети.

momi4etonatqnko
11-12-2011, 17:14
momi4etonatqnko, то ако трябваше да издирваме във всяка тема и другата страна на нещата, нямаше да се дават въобще съвети.

Съвет можеш да дадеш на приятел, който познаваш и знаеш как стават нещата в живота му. А не на някой от който сте чули 1/3 от историята и на всичкото отгоре да сипвате половинката му.
Форумът е направен с идеята да се дават съвети.[/quote]

но не е направен за флиртуване на обвързани

SisiStrange
11-12-2011, 17:17
^Това въобще не го схванах. :-o

IseeDEADbodies
11-12-2011, 17:21
Е като няма к'во да се схваща, трудна работа да схванеш каквото и да било :lol:

tqnko
11-12-2011, 17:34
^Това въобще не го схванах. :-oАми да поясня.. на времето докато ходехме 'зарибявах' 'мацките' от раздел кофа... какво да кажа просто тя не схващаше, че си правим всички 1 ташак в този раздел. писал съм теми от рода "искам да правя тройка с меги и пени или там някви други' писал съм на някакви от варна, че ще отида с колата когато приятелката ми я няма..... просто преди бях пристрастен към тоя тъп форум и живота ми отиде подяволите защото бях маниак, но заради нея спрях да влизам и много се кефех на това. както и да е. правил съм грешките, но мацо няма просто начин аз да ти вярвам за остатъчния престой в този град.. не знам как ще върви връзката ни. ден след ден партита и мартита, а аз кво ... :booooomb:

IseeDEADbodies
11-12-2011, 17:36
"nough trollin dude, srsly !

momi4etonatqnko
11-12-2011, 17:38
нямам намерение да го обсъждам тук .. говори ли сме много пъти.. и двамата сме правили грешки.. тва е

tqnko
11-12-2011, 17:41
само, че някой нямаше намерение да спре да греши докато не го хванаха :(

momi4etonatqnko
11-12-2011, 17:45
само, че някой нямаше намерение да спре да греши докато не го хванаха :(
а някой си противоречи за някои досега от него казани неща

tqnko
11-12-2011, 17:48
а на някой не му пука особено какво прави в интернет. пуснах темата с цел да ми стане по-леко, а не да та хранят. не съм виновен аз, че нещата са такива. ме съм искал никога да пускам такава тема за нас в този форум, но просто ми писна и ако можеше да получа някакъв съвет за който не знам, за мен или теб.. това е кур за всичко ебал съм му майката, човек да не пусне 1 тема в 1 форум :?

valdesbg
11-12-2011, 17:59
Добрем. Никой не ме е питал, но по дяволите ако искаш да се наживееш и да излизаш по купони и доскотеки... къде бързаш със сериозна връзка?

Не са длъжни един на друг и точно това е проблема май. И двамата си мислите че другия трябва да ви приема така както сте си в момента. Ама два остри камъка не мелят брашно. Правят се компромиси и се заема междинно положение от двамата, което след това сеп оддържа в равновесно състояние за да може връзката да върви гладко. Не може да сте в двата края на леглото и да се завиете нормално с едно одеално, нали? В тоя случай се събирате в центъра на леглото , гушвате се и се завивате топличко, или всеки отива на някой фотьойл/табуретка и зъзне в неудобна поза.

Ясно е че в случая е имало различни нагласи за връзката. Тя си хойка наляво надясно, а той си е домошарче.

Момичето на тянко коментираме каквото ни се поднесе от гледната точка, която ни се поднесе. Другото си остава за вас.

momi4etonatqnko
11-12-2011, 18:25
Коментирайте, но не обиждайте. Просто този форум съм го намразила заради него и това е.. Надявам се коментарите по темата да спрат. Той прие гледната точна на някои от вас и ми би шута. Чувствайте се съпричастни.. към връзката ни. Нали това е целта на темите във форумите. И най-главното по темата за тези които са изпуснали.. аз сгреших и това е. Той като грешеше прощавах.

Azoria
11-12-2011, 18:40
Ти като си си ходел да си вършиш твоята работа и не сте се виждали не е било проблем,но тя като е поискала малко пространство вече е война... :?

valdesbg
11-12-2011, 19:00
Тянковата мацка - коментарите няма да спрат. Ако не друго имаме си тролове.

Целта на форума еразмяна на информация и гледни точки. Съчувствието тук не съществува, по много причини.

Аз имам друго питане защо си прощавала повече от един път едни и същи грешки? Аз не бих, но ти защо си?

IseeDEADbodies
11-12-2011, 19:11
Влади, аз мисля че задаваш разговаряш с един и същ човек. В смисъл.. нещо много изкуствена ми звучи тая работа, да си се обясняват в некъв форум. Или са толко тъпи, че да го правят, или то(давам го в среден род, че не се знае какъв може да му е пола) има бая време за губене. Поне на мен на такова ми прилича.

SisiStrange
11-12-2011, 19:24
Ами то тъй и тъй темата е приключена. Те скъсаха вече. Можеш да я локнеш май.

valdesbg
11-12-2011, 19:24
Кала, то това ясно. Мен ми е забавно доколко може да си раздели самоличността.

Case closed :)

Радко щом има проксита... това трябва да ти говори много неща.

Sh@d0w
11-12-2011, 19:26
http://oi1.tinypic.com/543v9j9.gif