PDA

View Full Version : Програма за дизайн на дрехи



dennybaby
11-12-2011, 09:28
Имам нужда от безплатна програма за дизайн на дрехи. Само да не е фотошоп, защото не мога да работя с нея. Помагайте с предложения и линкове. :)

alexeibg
11-12-2011, 09:44
PatternsCAD :)

dennybaby
11-12-2011, 13:59
Намерих си една Virtual Fashion Pro, сега ще я пробвам :)

Sh@d0w
11-12-2011, 16:48
Изтрих няколко коментара.

Моля, ако нямате какво да кажете или да помогнете не пишете. Още повече със заядлив тон.

По темата: като я пробваш тая програмка, кажи дали си доволен/на.

dennybaby
11-12-2011, 17:32
Изтрих няколко коментара.

Моля, ако нямате какво да кажете или да помогнете не пишете. Още повече със заядлив тон.

По темата: като я пробваш тая програмка, кажи дали си доволен/на.

Мерси, че ги изтри. :)

Та по темата, пробвах я програмата, не е лоша, лесно се работи с нея, ама някак си ми се вижда недоизпипана, но пък си е free и не е трудна. Ако нямаш големи амбиции, става :) А за интериорен дизайн много ми харесва Google Sketch Up и Sweet Home 3D, като първата е малко по-трудна и трябва повече да се разучи, но пък довежда до по-добри резултати, а втората е по-лесна и приятна, но с по-малко възможности. Първата е повече за професионалисти, а втората, повече като за обикновен потребител, който примерно планува ново жилище.

torVPN
11-12-2011, 17:51
Объркала си се за Google Sketch Up и Sweet Home 3D.На мен поне скетчъп ми върши работа, защото други програми, които ползвам най-лесно приемат този формат, а и двете мога да ти кажа, че са само за начинаещи.Не знам, с какво точно искаш да се занимаваш, но ако целта ти е да изглежда добре в изходен формат(след рендването) ползвай AutoCad, която е точно за дизайн.За скетчъп ще трябва да сложиш няколко плъгина, а Maxwell e най-добрият между тях, защото се ползва от почти всички подобни като Maya, 3dsMax и даже NUKE.