PDA

View Full Version : очичкоо ^



BrokenHeartt
11-12-2011, 09:22
Здравейтеееееееееееееееее еееее ;д Имам проблем.. Голям ... ;д под очите имам нещо синикаво.. ще постна снимки.. ужасно е.. и ме болят очите.. как да ги премахна ? някаккъв продукт за очи ?? на живо е по-тъмно от колкото са на снимката.. а ако ми кажете да спя.. спя възможно най-дълго време ..
-- http://prikachi.com/images.php?images/579/4030579b.jpg
-- http://prikachi.com/images.php?images/582/4030582I.jpg

DesireToFire
11-12-2011, 09:24
И аз съм така.. И нищо не може да се направи. Ако много ти пречат - коректор.

Rebirthing
11-12-2011, 09:25
Казват се сенки под очите :lol: !

ledenakrasota
11-12-2011, 09:27
Казват се сенки под очите :lol: !


+ Наспивай се добре и пий много вода. :) От умора,недоспиване или стрес се получават.

DesireToFire
11-12-2011, 09:30
Казват се сенки под очите :lol: !


+ Наспивай се добре и пий много вода. :) От умора,недоспиване или стрес се получават.
Мм доколкото съдя по себе си, от недоспиване се получават така наречените "торбички" и ми подпухват очите. Това са си сенки и са абсолютно перманенти, не се повлияват от това дали ще спя 5 или 12 часа. Нито всякакви рецепти с лед, чайове и прочие.

Rebirthing
11-12-2011, 09:31
И от още куп неща. От липса на витамини, от нездравословно хранене, алкохол, цигари. Също така може да е по наследство...

ledenakrasota
11-12-2011, 09:32
Дам. :) Аз имам такива от недоспиване. :lol:

nepowtorima
11-12-2011, 09:36
Аз защо нищо не виждам?

arsenalllbaby
11-12-2011, 09:39
Наистина трябва много сън, а щом не ти помага.. Пушиш ли? И от това може да е. Прави си някакви маски. Чувала съм за пакетчета чай. Топлиш вода, топваш ги за малко, вадиш ги, чакаш мааалко да изстинат (все пак да не са горещи ;д), лягаш и си ги поставяш на мястото за 10-15 минути. Чувала съм и за сварен картоф, смачкан на пюре и се намазва.. По принцип маска със сварен картоф на лице помагало за белези от пъпки, за това не знам колко ще помогне. Някой ми беше казал и за маска от мед, но не помня как се правеше, не беше само мед май ;д Може да пробваш с резенчета краставици, те помагат за подпухнали очи и стягане на кожата. Поразрови се из нета за още маски, ако искаш ииии ако не помогнат - коректор вече. :(

musS
11-12-2011, 09:43
Аз защо нищо не виждам?
и аз нищо не видях, ма то с тва качество на снимката..

DesireToFire
11-12-2011, 09:44
Аз не пуша, гледам да се храня здравословно, изяждам промишлени количества плодове и зеленчуци, приемам си редовно и витамин Ц и Б комплекс (на таблетки), пия вода, не прекалявам с алкохол, не спя достатъчно, но и лятото като се наспивам, няма разлика. Всякакви чайове, картофи и лед не ми действат, както и рол-они, гелове и прочие. Така че съм се примирила вече 8-)
ПП: ако някой се сеща още нещо неизпробвано, да казва :D

kitty02
11-12-2011, 09:51
Аз защо нищо не виждам?
и аз нищо не видях, ма то с тва качество на снимката..
http://www.prikachi.com/images/691/4030691B.jpg -Това,което съм очертала е синьото.Ако и това не виждате,незнам как да ви помогна.

Rebirthing
11-12-2011, 09:58
DesireToFire, за сенки под очите се препоръчва витамин К. Уж било по-добре крем с витамин К, но аз предпочитам да си го набавям с добавки и храна.
Детоксикиране на черния дроб също помага за чиста кожа и за намаляване на сенките под очите.
Куркума на прах с доматен сок пък ги избелва, но е малко гадничко ако влезе в окото 8-) .
На мен лично спорта ми помага до известна степен, като тренирам и прекарвам повече време на чист въздух изглеждам по-свежо и сенките избледняват.

Абе методи много, стига човек да има време да ги изпробва всичките...

BrokenHeartt
11-12-2011, 10:13
Ами някъв крем:?

BrokenHeartt
11-12-2011, 10:24
или гел за околоочен контур ?

DesireToFire
11-12-2011, 10:26
DesireToFire, за сенки под очите се препоръчва витамин К. Уж било по-добре крем с витамин К, но аз предпочитам да си го набавям с добавки и храна.
Детоксикиране на черния дроб също помага за чиста кожа и за намаляване на сенките под очите.
Куркума на прах с доматен сок пък ги избелва, но е малко гадничко ако влезе в окото 8-) .
На мен лично спорта ми помага до известна степен, като тренирам и прекарвам повече време на чист въздух изглеждам по-свежо и сенките избледняват.

Абе методи много, стига човек да има време да ги изпробва всичките...
Мерси много :) Почвам да си набавям нещата.

BrokenHeartt
11-12-2011, 10:30
току що, четах някъде за RoC - Hydra Destressant eyes .. какво мислите ?

Rebirthing
11-12-2011, 14:36
Тези кремове няма да ти махнат сенките под очите, най-често са с охлаждащ ефект, т.е са подходящи за подпухнали очи.
А околоочните кремове по принцип са противобръчкови.

BrokenHeartt
11-12-2011, 14:37
Тези кремове няма да ти махнат сенките под очите, най-често са с охлаждащ ефект, т.е са подходящи за подпухнали очи.
А околоочните кремове по принцип са противобръчкови.

хмм Благодаря все пак :)

e_r_d
11-12-2011, 17:31
пфф и аз го имам тоя проблем, ама не са толковяа сини..при мене е генетично, тъй че и да спя и да не спя все са си там..само лятото сякаш намаляват :D Ако искаш леко да ги скриеш, ползвай коректор..като мен :) Но не можеш напълно да ги прикириеш :)

BrokenHeartt
11-13-2011, 06:59
пфф и аз го имам тоя проблем, ама не са толковяа сини..при мене е генетично, тъй че и да спя и да не спя все са си там..само лятото сякаш намаляват :D Ако искаш леко да ги скриеш, ползвай коректор..като мен :) Но не можеш напълно да ги прикириеш :)

а ти какъв коректор използваш :? Доволна ли си...

Darinella
11-13-2011, 07:15
И от още куп неща. От липса на витамини, от нездравословно хранене, алкохол, цигари. Също така може да е по наследство...

+++ :)

Rebirthing
11-13-2011, 08:14
пфф и аз го имам тоя проблем, ама не са толковяа сини..при мене е генетично, тъй че и да спя и да не спя все са си там..само лятото сякаш намаляват :D Ако искаш леко да ги скриеш, ползвай коректор..като мен :) Но не можеш напълно да ги прикириеш :)

а ти какъв коректор използваш :? Доволна ли си...

Има един много покривен коректор на Artdeco, 12 лв. е, но те съветвам първо да използваш други методи за да позаличиш сенките поне малко.

BrokenHeartt
11-13-2011, 08:20
пфф и аз го имам тоя проблем, ама не са толковяа сини..при мене е генетично, тъй че и да спя и да не спя все са си там..само лятото сякаш намаляват :D Ако искаш леко да ги скриеш, ползвай коректор..като мен :) Но не можеш напълно да ги прикириеш :)

а ти какъв коректор използваш :? Доволна ли си...

Има един много покривен коректор на Artdeco, 12 лв. е, но те съветвам първо да използваш други методи за да позаличиш сенките поне малко.

Сега като се замисля, аз ги имам от както се помня ;/

lude7ina
12-10-2011, 23:17
9 от 10 човека имат сенки под очите. Не се притеснявай.