PDA

View Full Version : Дебаа шибаното куче



bet3to
11-12-2011, 11:29
Абе тва куче на съседите ного виее бее :-x :-x

CraZyTyY
11-12-2011, 11:30
сладур мамин..

FuckedUp
11-12-2011, 11:32
Човекоядно дърво
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Картина на „Я-Те-Вео“, което напада индианец.

Като „човекоядно дърво“ са определяни различни легендарни хищни растения, достатъчно големи да убият и погълнат човек или друго голямо животно.[1]. Няма доказателства, че такива растения съществуват, въпреки че има документирани редица непотвърдени сведения. Темата за човекоядни растения присъства в много литературни творби и филми.Съдържание [скриване]
1 Човекоядното дърво от Мадагаскар
2 Я-Те-Вео
3 Дуняк
4 Вижте също
5 Източници

Човекоядното дърво от Мадагаскар [редактиране]

През 1881 г. немският изследовател Карл Лихе описва ритуал на племето Мкодо в Мадагаскар, при който млада девойка е принесена в жертва на гигантско хищно растение. [2]

През 1924 г. губернаторът на Мичигън Чейс Осбърн пише книга, озаглавена „Мадагаскар: земята на човекоядното дърво“ (Madagascar, Land of the Man-eating Tree), в която твърди, че местните племена и мисионерите в Мадагаскар знаят за съществуването на човекоядно дърво, и повтаря описанието на Лихе.

Съществуването на такова дърво е отречено от ботаниците[3]. В своята книга „Саламандрите и други чудеса“ (Salamanders and other Wonders, 1955) авторът на научна литература Уили Лей утвърждава, че племето Мкодо, Карл Лихе и човекоядното дърво са измислици.[4] [5] Има предположения, че описаният вид е мадагаскарски дървесен ендемит, който в действителност не е хищно растение.[3]
Я-Те-Вео [редактиране]

Я-Те-Вео (Ya-Te-Weo, което в превод означава „Виждам те“) е вид човекоядно дърво, за което се твърди, че се среща в Южна и Централна Америка. Съществуват различни описания, като най-често е представено с невисок, дебел ствол и ластари, които използва за хващане на плячката. Скептиците смятат, че Я-Те-Вео е обикновено хищно растение, преувеличено в разказите на индианците.
Дуняк [редактиране]

Дуняк (Du

CherryBell13
11-12-2011, 11:38
И моето куче вие така :D

Mi6inka
11-12-2011, 11:39
Кучето ми почина преди 2 дена. не ме ебе за вас

bet3to
11-12-2011, 12:04
Лелее и продължава беее мамицата муу .. е са излясох навън и го гледам как гледа към нашта тераса и виее :-x :-x

chereshka7
11-12-2011, 13:32
кой знае кво си му направила :D

ThEKiNgG
11-12-2011, 14:03
Хъм да бях на твое място щях да стрелям по движеща се мишена 8-)

shadow4e
11-12-2011, 14:10
оф и моето вие така, много ни е трудно с излизането и не знаем какво да го правим. Поне не го държим на терасата, ама пак си се чува. Спира да вие само докато чупи и къса разни неща.. Бебе е още, ама не знам не виждам изход от ситуацията.

bet3to
11-13-2011, 06:43
Хъм да бях на твое място щях да стрелям по движеща се мишена 8-)
ОО как ми се иска ако знаеш :D :D

straus
11-13-2011, 06:44
Що не го разцепиш с един хубав... камък :lol:

DaughterOftheDevil
11-13-2011, 07:07
да им е живо и здраво :-)

ThEKiNgG
11-13-2011, 13:03
1. Въздушна пушка, но трябва да е регистрирана в полицията.

2. Прашка с телени скоби.

Но всъщност са виновни собствениците:

3. Домоуправителя и събранието на входа - взимат се решения, налагат се глоби.

При нас едно куче лаеше няколко месеца. Как ли не ги карахме да го разкарат. Накрая ги заплашихме с глоба 100 лв и за няколко дни изчезна.


оф и моето вие така, много ни е трудно с излизането и не знаем какво да го правим. Поне не го държим на терасата, ама пак си се чува. Спира да вие само докато чупи и къса разни неща.. Бебе е още, ама не знам не виждам изход от ситуацията.
Разкарай кучето и си купи фенерче. Притежавам въздушна пушка кой знае от колко и никъде не съм я регистрирал. 8-)