PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ!



sweetangel23
11-12-2011, 11:30
Ами значи аз съм на 15 години, а гаджето ми на 17 почти... Така проблемът е ,че ходим от доста време и той вече иска секс,а аз съм девствена... Той мисли,че ми е време,защото се влияе от приятелката ми,която е на 15 също и вече не е девствена... Той знае това ,защото с гаджето и са приятели ... Та така проблемът ми е ,че аз се чувствам готова от една страна,но от друга ме е страх... Какво да правя? Помогнете ми ще съм ви благодарна!

imamkrasivouho
11-12-2011, 11:33
Почва се...
"Ако не си готова недееей"
"Той само те използвааа"
"Щом питаш значи не трябвааа"
"Кажи му еди кво сиии"
...

CupcakeKitty
11-12-2011, 11:35
Почва се...
"Ако не си готова недееей"
"Той само те използвааа"
"Щом питаш значи не трябвааа"
"Кажи му еди кво сиии"
...

И какво да и кажат? "Ходи се еби" :-o

imamkrasivouho
11-12-2011, 11:38
Почва се...
"Ако не си готова недееей"
"Той само те използвааа"
"Щом питаш значи не трябвааа"
"Кажи му еди кво сиии"
...

И какво да и кажат? "Ходи се е**" :-o
Примерно?
Всеки го знае отговора на тоя въпрос. И за всеки си е различно. Няма смисъл да взимаме каквито и да е решения вместо някакво детенце.

DragonLady
11-12-2011, 11:38
Почва се...
"Ако не си готова недееей"
"Той само те използвааа"
"Щом питаш значи не трябвааа"
"Кажи му еди кво сиии"
...

И какво да и кажат? "Ходи се е**" :-o

Дам така е, никой не може да реши вместо нея, какво да прави ;)

Mi6inka
11-12-2011, 11:40
Почва се...
"Ако не си готова недееей"
"Той само те използвааа"
"Щом питаш значи не трябвааа"
"Кажи му еди кво сиии"
...

+

Пък и честно казано на нас ни е все едно какво ще правиш с вагината си... така, че.. не трябва да се влияеш от форум за това. Ако ти се е*е - е*и се..ако не - недей!

vampire_girl_
11-12-2011, 11:44
Щом питаш,значи не си сигурна,дали го искаш...Като дойде Моментът,да питаш по форуми "да го направя ли или не" ще е последното,което ще ти дойде на ум.

Sahara
11-12-2011, 13:46
Помисли дали е човека, когото искаш да помниш цял живот, дали си заслужава ;) Пък в крайна сметка не е болка за умиране. Ако искаш направи го :)

kalpazanka
11-12-2011, 13:49
Струва ми се, че си малка за тази отговорност.

IseeDEADbodies
11-12-2011, 13:49
Да не забравиш и едно кафенце да му направиш след като те опъне ;)

Sahara
11-12-2011, 13:55
Струва ми се, че си малка за тази отговорност.
Аз не мисля, че има възраст за това. Плюс това не е чак такава отговорност това е просто едно желание ;) Няма да стане нищо лошо ако го направи с него и той не е човека - не е фатално, ама пък няма да си е заслужавало ...

kalpazanka
11-12-2011, 14:38
Струва ми се, че си малка за тази отговорност.
Аз не мисля, че има възраст за това. Плюс това не е чак такава отговорност това е просто едно желание ;)
Не е чак такава отговорност, хах. Ако, не дай Боже, лепне генитални брадавици, отде ще извади една шапка пари за лечение? Нали ги чета тук всеки ден "Как да кажа на мама това/онова?" "Бременна ли съм"/ "Личната лекарка/Гинеколожката се познава с мама/тате и ще ме изпее"/"Имам бяло течение, ама не искам да ходя на лекар. Кажете бабини рецепти." и прочие дивотии.
Ама верно, права си, явно вие по подразбиране сте си безотговорни.

Shturrrche88
11-12-2011, 14:43
Ами ако прави безопасен секс, не е чааак такава отговорност. Секса все пак се прави с удоволствие и желание, но и с глава на раменете, която не е само за носител на оралния удовлетворител.
Та, мила ми девойко, ако все пак се решиш на тази стъпка, прави секс с предпазни средства и се наслади, не се спичай.

Rebirthing
11-12-2011, 14:45
Струва ми се, че си малка за тази отговорност.

И на мен така ми се струва.
Той се влияе от приятелката ти, ти явно не по-малко от него се влияеш...

Sh@d0w
11-12-2011, 14:55
аз се чувствам готова от една страна,но от друга ме е страх...

Значи не си готова.


Какво да правя?

Изчакай.

sweetangel23
11-12-2011, 15:35
Мисля ,че сте прави всички именно и за това исках съвет от по-възрастен благодаря ви на всички... Ще почакам още не съм готова за това.. :)

lubovvv
11-12-2011, 15:56
виж темите надоло и намери отговора на въпроса си

AlokiNn
11-12-2011, 18:21
Нищо страшно няма :)

imamkrasivouho
11-12-2011, 18:28
Струва ми се, че си малка за тази отговорност.
Аз не мисля, че има възраст за това. Плюс това не е чак такава отговорност това е просто едно желание ;) Няма да стане нищо лошо ако го направи с него и той не е човека - не е фатално, ама пък няма да си е заслужавало ...
Не беше ли ти тая дето я беше шубе да не е бременна?! :D

bReAk3R
11-12-2011, 21:04
Имаш време, и това ще дойде..